alternatiFORUM | duyurular | ateizm VE dinler | ağaç ev | bilim | cinsel yaşam | felsefe | kitap | mizah | politika | sanat | spor | tarih | yaşam | tavanarası | TÜRÜK YURT

alternatiforum YAŞAM FORUMU

ALTERNATİFORUM ÖZGÜR BİR FORUMDUR VE TEK BİR KURALI VARDIR
HİÇ BİR YAZI SİLİNMEZ!

<< Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  

BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?

September 12 2003 at 8:17 PM

(Login pakopako)

Ben merak ediyorum...

Bakire olmasına saygı duyarak(!) hatunun bekaretini ahlaki(!) nedenlerden dolayı sürdürme istegini özgürlük(!) olarak telakki eden BAYLAR ve BAYANLAR...

MGK nın BAKIRE bir hatuna olan tavrı davranışı ve konu hakkındaki fikirleri gayet açık...

Şimdi açıklaması sıra sizde..

Açıklayamadıgınız bir şey hakkında BANA NE diyerek oradan sıvışmanızı ben buradan gülerek izliyorum...

Hadi açıklayın...

Sizinle yataga girmiş bir bakire hatun size o yataktan hala bakire olarak cıkmak istedigini söylerse o zaman o hatun ile ne yapıyorsunuz?
Ne konusuyorsunuz?

Bakire oldugunuz halde sizinle yataga girmiş bir adama ne diyorsunuz?
Nasıl acıklıyorsunuz?
Ne duymak istiyorsunuz?

Hadi buyrun..

Şu iddianızı köşeye sıkışınca BANA NE diyerek sıvışmadan açıklayın lutfen...

Şimdiden söyluyorum...

HİÇ BİR ŞEY YAZAMAYACAKLAR...

Ama fırsat vermek sart tabii...

Respond to this message   
AuthorReply
azu
(Login azunicorn)

çok basit

September 12 2003, 8:30 PM 

yataktan kalkar gidersin... centilmensen hatunu evine bırakırsın, çok kızgınsan, centilmenliği filan düşünemeyecek haldeysen, kapıyı vurara çıkarsın, rahatlayacağın bir yer bulursun...

(Login pakopako)

Ben diyorum ki...

September 12 2003, 8:44 PM 

Bakire bir kadın ile yataga giren bir erkek, kadının yataktan hala bakire olarak çıkmasına izin veriyor buna anlayış ile yaklaşıyor ve eywallah diyor ise, bu adam o hatuna karsı duydugu, düne o güne ve yarına yayılı olan hislerini bir kenara bırakıp, o anı kurtarmaya calısan bir kerkenezden farksızdır....

(Kadının vajınus nedenli can yanması ya da kasılma seklinde korku ve endiseleri konusunda göstermesi gereken anlayışı bu durumdan hariç tuttugumu bastan belirtmeliyim.)

Ve ekliyorum...

Berberliklerde güven, sadakat, caba ile sevgi saygı ve anlayış olusur.Ve bunlar karşılıklı kelimelere davranışlara yuklenerek sunulur.İfadeler süslenerek içteki duygunun birer taşıyıcısı olurlar...

Ayaklarınız yerden kesilir.
En şanslı oldugunuzu hissedersiniz.

Oyle birinin kalbinde olmak ve onun varlıgı ile içinizin sıcaklıgı ile kanınızın daha da ısınarak vucudunuzun bilimum yerlerinde basınc gıdıklamaları yarattıgını böylelikle içinizin dısınıza dogru zorlamasını hissederken, onu isteyeceksiniz...

Teniniz onun tenine mesajlar gönderecek...
Parmak uclarınıza kadar giden elktrikle elleriniz duramayacak...

Yutkunarak yaklasacaksınız birbirinize...

Ve sonunda yataga gireceksiniz...

Hararetle birbirinizi koklayacaksınız..
Karsınızdakinin iki elinden cok daha eli kolu varmışcasına sizi kendisine doogru cekmesini hayal etmelerinize bir son vereceksiniz...

Ve o sadece BİRBİRİNİZE ait oldugunu ve BİRBİRİNİZİN UZERİNDE KARŞILIKLI yarattıgınız SADECE BİZ VARIZ dediginiz bir anda, bir bakıyorsun ki önunde bir zar...

ZARIN önunde nöbet bekleyenler var...

BABASI ANASI ABISI
BIR SONRAKI OLASI SEVGİLİ ya da KOCA...

DUR!!!

Eeeeee...

Ne olacak şimdi..

Açıklasanıza..

(Login pakopako)

KALKIP GİDERSİN HA?

September 12 2003, 8:49 PM 

Yan sayfada "PENISINI VE MENISINI ICIMDE ISTEMIYOR BELKI" diye yzıyordun..

Hangi arada KALKIP GİTMEYİ akıl ettin..

Nereye kadar gideceksin?

Bir diger yazında da "diktirmiş olabilir" diyordun...
Kalkıp giden hangi arada diktirecek duruma geldi..

Bu "çok basit" pek demek istediklerine uymadı..
Ama sana uydu...

Basladın yine zıplamalara.
Bir el gobekte...
Bir el kafada..

Hu hu hu hu ho hiho

azu
(Login azunicorn)

MGK

September 12 2003, 9:33 PM 

Umarım bu yazdığımı okur ve anlayabilirsin.
Sana verdiğim her ÖRNEĞİ, bana mal etmenden yoruldum. Kabız kafan bunu bir türlü algılayamıyor. Şimdi ben sana bazı kadınlar dam üzerinde kıçlarını açıp gözlerini süzüyor desem, ' Aha azu dam üzerinde kıçını açtı, gözünü süzüyor, işte sizin zidikli zihniyetiniz buraya kadar, defol git azu ' diye bağıranacan sonra da Ağa ya telefon açıp "bak azu kıçını damda açmış, gözüne de zikim kaçmış" diyeceksin.

Lütfen artık tezine verilen antitez örnekleri bana mal etme (hypothetical statements-anla lütfen, anlaaaa)

Şimdi ne demeşim;
Örnek vermişim
Ne cevap gelmiş
Azu böyle yapmış!!!

Şimdi comprehension deficiency modundan çık ve tekrar et bakalım..
Neymiş?
Azu örnek vermiş..
Yani sadece örnek vermiş.

Gelelim bekarete..
( Bu arada Sailor durumdan vazife çıkarıp konuya dalarsa hiç şaşırmayacağım )
Bu konu kırk kere konuşuldu, kırktır aynı şeyleri yazıyorsun. İdeali yazıyorsun. Doğruyu yazıyorsun. Yazdıklarına itirazım yok. Ben sadece karşı fikirleri olanları ve bu fikirlerin background'un sosyal ve psikolojik yönlerini vurguluyorum, yine algılayamıyorsun ve olayın benim vajinal monologum olarak yorumluyorsun.

Anla artık MGK
Çok sıkıldım senden MGK
Bu konuyu neden evirip çevirip ısıtıp getiriyorsun anlayamıyorum MGK
Gülben Ergen ' inin şantajından farklı boyutlara çıkıp tartışabilirmiyiz diye açtığım başlıktan yine bekaret fantezilerine ve travmasına indik pes doğrusu.

MGK
(Login pakopako)

Re: BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?

September 12 2003, 10:33 PM 

Yan sayfada "PENISINI VE MENISINI ICIMDE ISTEMIYOR BELKI" diye yazıyordun..

Bu cumlede

N yerine M cikmis...

Yan sayfada "PENISINI VE MENISINI ICINDE ISTEMIYOR BELKI" diye yazıyordun..

...olacakti

M ile N bitisikler klavyede...

BEN sana kendini yaziyorsun demedim..
Ama yazdiklarimin ucu sana dokunuyor...
Belkide gecmisine...

Kaldi ki yazdiklarimi bana mal eden sensin...

Simdi kucuk bir harf hatasi yuzunden firsatci zilliler gibi yaygara edecegine konu ile cevabin varsa buraya yaz...

``BAKIRE BIR HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR`` diye bir konu da konusulmadi...

Su zirvaladiginiz AHLAK ve OZGURLUK anlayisi ile savundugunuzun pratigini burada anlatin bakalim...

BAKIRE bir hatun ile onun bu durumuna SAYGI gosteren OZGURLUK ve AHLAK anlayisi kuvvetli bir adam yatakta ne yapacaklar?

Hadi anlatsaniza....

Su zirvalarinin uygulanabilirligini ispatlayin ...

Bakalim ve iskembenizin boyutunu gorelim.

azu
(Login azunicorn)

işkembeden boyutlar

September 12 2003, 10:43 PM 

'Bakire bir kadın ile yataga giren bir erkek, kadının yataktan hala bakire olarak çıkmasına izin veriyor buna anlayış ile yaklaşıyor ve ../.. '

'İzin veriyor'
Bu söz can alıcı bir söz. Ne demek izin vermek? Karşındakinin özgürlüğü ile kısıtlı olan yatak özgürlüğü izin verme aşamasına geliyor ise tecavüze çanak tutan bir düşünce de buradan çıkar.Ne yazni adam izin vermezse ne olacak? Tecavüz? Eter?

yatakta ne yapılıra gelince..Hiçbir bok yapılmaz . Ya da yukarıda yazmıştım bir zahmet oku.

knz
(Login KaNeZe)

September 12 2003, 11:14 PM 

sanki karın deşen jak.

(Login pakopako)

Demistim ...

September 12 2003, 11:17 PM 

Ilk yazimda belirtmistim.

Yazamaz...

ONCE M ile N ye takti..
SIMDI IZIN vermede kalmis...
goz yumanin hemen sonrasindaki aciklayici kelimeleri gormezden gelir...

Kabul eden...
Anlayis gosteren....
Eywallah diyen kelimelerini gormezden gelir...

Bunlara eywalah diyerek adamin o ani kurtarma derdinde olmasi bunlara AHLAKLI OZGURLUK YANLISI SAYGILI adami cizer..

Bunlar oyle yasadilar bu isi...
Ve kendi yasadiklari modelin pesindeler..

Olmasi gerekenin degil..

Yazamaz..

Bakire bir hatun ile onunla cinsellik surduren adamin yatakta ne yaptiklarini aciklayamaz...

Yazamayacakta...

Yazdigi an seyredin bunun yazdiklarini.

Su anki maymun halinden kat kat maymun olacak...
Iddia ettiginin uygulanabilirligini aciklayamaz...

Sunu demisin, bunu kullanmissin, su kelimeyi yazmissin seklinde geveler durur...

Ne yapacaksiniz..

Bu arada sana cevap vermemin nedenine gelince..
Senin gibisi cok var...
Seni onlarin temsilcisi gorerek ben yazdiklarimi burada nesrediyorum..
Ha sen ha baskasi..
Ben yazilana cevao vermeye devam edecegim..

Defolup gitsen de
Kalsan da..

Unuttun mu?

Ben yazilana cevap veririm..

azu
(Login azunicorn)

mesele M N meselesi değil

September 13 2003, 12:38 AM 

ha bire yazdıklarım "bunlara dokunuyor, geçmişlerine dokunuyor" diyen sensin...

ben şimdi hiç işim gücüm yok sana benim geçmişime dokunmadığını, teğet geçecek kadar bile yaklaşmadığını mı anlatacam 12345432 mailde... bir kere anlattık, anlayana sivrisinek saz... zaten anlatınca da "ben sana seni mi sordum, ne kendini anlatıyorsun" diye sıyrılma çabaları... tutarlılık paçalardan akıyor...

izin veren, kabul eden, anlayış gösteren, eywallah diyen, her ne halt yemişse yemiş, demek daha iyisini bulamadığı için eywallah demiş, otursun elindekiyle yetinsin... şikayet ediyorsa da bassın tepiği, gitsin başka karıya..

tüm erkekler birleşip bir dayanışma içine girsenize, mesela "VBKEHKD" (Vermeyen bakirelere karşı erkek haklarını koruma derneği) kurmak felan gibi...bakar o zidikliler de ya verecekler, vermezlerse tepiği yiyecekler, sorun kökünden çözülür... buraya yazmakla bir yere varamazsınız çünkü o zidikliler bu foruma girnmiyo galibeah...

(Login hepsialinmis)

September 13 2003, 12:54 AM 

pişti oynanır, yastık yorgan savaşı yapılır, ayak parmaklarına suratlar çizilir kukla oynatılır, masaj yapılır, sohbet edilir, tenin her santimi okşanır öpülür tanınır, sarılınıp uyunur, yanyana sırtüstü uzanıp hayal kurulur, korku hikayeleri anlatılır, saçlar örülür, fıkra anlatılır, dedikodu yapılır, kuantum tartışılır, gıdıklamaca oynanır, kışsa siyah noktalar sıkılır, yazsa deri soyulur, kızlık bozmadan sevişilir, ders çalışılır, yemek yenir, ayak tırnaklarına oje sürülür, el pişirmece oynanır, birbirine kitap okunur, uçtu uçtu kim uçtu ya da fış fış kayıkçı oynanır, boğuşulur, tv seyredilir, kavga edilir, gülünür eğlenilir..

çoğunu da salt sekse tercih ederim doğrusu

tabii bunlar sizin bekaret tartışmanızla ilgisiz ama yine de yaziim dedim.. sizde ne var?

azu
(Login azunicorn)

bu arada

September 13 2003, 1:08 AM 

yan sayfaya bir daha git bak, ve dikkatli oku, aynı Cin Ali kitaplarını heceler gibi... bende M ve N karışıklığı yok, aynen şöyle yazmışım: "belki penisini ve menisini içimde istemiyorum"... tamam mı canım?
bu da 50sine merdiven dayamış Azu'nun pratiği değil tepeden tırnağa "hypothetical statement"...

sonacığma, "Çekip gidersin" lafı erkeğe verilen bir öğüt, kadına sunulan bir seçenek değil... "ne zaman çekip gitmek aklına geldi, hangi arada zar diktirdin" gibi cross examination sorularla yine, hecelemeden okuduğun mevzuya, güya laf yetiştirmişsin...
ayyy baydı beni bu konu...

hay nalet olası 30luk zidikliler, kanal kanal erkek arayıp sonra da bi halt yiyemeyen şaşkın ördekler... cins-i latifin yüz karası oldunuz be... size bakan, her kadını aynı sanıyo...

siz de, de gidin o kadınlara sayın bu lafları.... ulan böyle salakları, sezgisi, içgörüsü olan 5 dakkada tanır... baktığınız karıda ne görüyorsunuz da elektiriklenmeler, ahtapot kollarıyla kendisine çekme hayalleri, tenle mesajlar göndermeler, iç titremeleri bilmem neler...taa anca meret burnunuza çıkınca mı tanıyorsunuz karşınızdakini... karıların sadece yuvarlaklarına bakıp havaya girmeyin, ilk önce gözlerine bakın, ve konuşun, konuşun, konuşun... kimin ne mal olduğu 5 dakkada çıkar ortaya...

şimdi de "interpersonal relations" kursu sayfası mı açalım...

de gedin len işinize...

azu
(Login azunicorn)

sevgili miata

September 13 2003, 1:11 AM 

tüm yazdıkların çok hoş... 16-17 yaşlarımı hatırladım birden... hepsi de yapılır, anasını satayım... zaten karşındaki de ya 18 ya 20 yaşındadır... onun da çok sorunu değildir consummate olmuş mu olmamış mı....

(Login hepsialinmis)

September 13 2003, 1:14 AM 

aynen öyle.. gençlik mevzuları bunlar yahu.. hem de ne güzeldi o günler moruklar olarak hararetle bunu tartışmanıza şaşıyorum hakkaten. biraz da bizim yaşa hitap eden konular açın da yazışalım diyorum.. misal andropoz, menopoz, tansiyon

(Login pakopako)

calkala bakalim

September 13 2003, 1:17 AM 

``BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?``

Konu bu...

Iddia ettiklerini yazsana...
Hadi kivirma karsimda...

Su zirvaladiklarinin uygulanilabilir oldugunu buraya anlat da anlayalim...

(Login hepsialinmis)

ee ama MGK

September 13 2003, 1:21 AM 

``BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR AZU?``
diye başlık açaydın o zaman.. ya da bi telefon..

(Login pakopako)

Iddia sahibi sensin....

September 13 2003, 1:22 AM 

Bakire olmasına saygı duyarak(!) hatunun bekaretini ahlaki(!) nedenlerden dolayı sürdürme istegini özgürlük(!) olarak telakki eden...

Bekliyoruz...

Ama yazamayacak....

Bunlar AHLAK adi altinda efkari umumiyeye kendilerini ZARLI olarak pazarlamayi bilirler....

ZARLI seksi burada anlatamazlar...

Ama ozgurluk adi altinda ahlaki degerler diye de suslerler...

Hadi anlat bakalim...

azu
(Login azunicorn)

ula ben yazdım yazacağımı

September 13 2003, 1:24 AM 

daha ne yazayım... hayatım boyunca öyle bir sorunum olmadi... hem bana ne bilmem kaç yaşında, "bir bakire hatunla yatakta" burnunu veya başka uzvunu boka sokmuş olanlar düşünsün... bence daha en başta bakire olanlarla yatağa hiç girmesin....

allam yarappim, probleme bakar mısın???

Not: hangi zırvaladıklarım, hangi idda ettiklerim, pek anlamadım, daha açık pliiiz, bu arada pek çok şey yazdım da...

(Login pakopako)

Gerek yok...

September 13 2003, 1:25 AM 

Bu zaten her YAZANA, ne yazarlarsa yazsinlar, bir psikiyatrik terim ile gelir bulasir...

Belirtmeye gerek yok...

(Login pakopako)

Hala calkaliyor...

September 13 2003, 1:31 AM 

Eh...

Basliga bakin cevaba bakin....

``BANA NE`` dedi ve vinladi...

Kendini yazmis yine...

Yazamaz...

Orda burda uydurduklarinin tamaminin ucu kendisine
dayaniyor...

Miata yaw...
Sen de bana kalkmis AZU diye ekle diyorsun...

Ne gerek var?

BAKIRE HATUNLA YATAKTA NE YAPILIR diye baslik aciyorsun...

cevaba bak...

``hayatım boyunca öyle bir sorunum olmadi... hem bana ne bilmem kaç yaşında, "bir bakire hatunla yatakta" burnunu veya başka uzvunu boka sokmuş olanlar düşünsün... bence daha en başta bakire olanlarla yatağa hiç girmesin....``

Cevabi gordun mu?

Bakireler ne yapsin diye soracaksin....

ZAR PAZARLAMASINI YUTACAK ADAM BULSUNLAR diyecem...

Yine aklina kendi kendisi gelecek...

Kacamaz..
Ama yazamaz da..

Su andaki halinden 10 kat daha maymun olacak cunku...

azu
(Login azunicorn)

haaa şimdi oldu...

September 13 2003, 1:41 AM 

bak aga,

bir erkeğin bu tür kadınlardan şikayet etmesi tek ama tek bir durumda haklıdır... lütfen çok iyi oku:

sen ilişkiyi sonuna kadar sınırsız yaşamak istiyorsun ama o bunu yapamıyor..(kişilik zayıflığı, kendine sahip çıkamamak, sosyal baskıları aşamamak, vajinusmus vs. gibi anlaşılır nedenlerle de olabilir, manyaklık, psikopatlık gibi boktan sebeplerden de olabilir) ossaat keser atarsın ilişkiyi... çünkü erkekle aynı yatağa hangi motivasyonla girmiştir, daha kendisi bile bilmemektedir.. bekaret açmazını aşamamışsa yatağa girme aşamasına hiç ama hiç gelmemelidir. Ama olur da içkili durumdadır, bir an için hormonları süperegosuna baskın gelmiştir ve nasıl olduysa o aşamaya gelinmiştir. O zaman da kadına "ben daha ileri gidemeyeceğim" demek ve ancak bu aşamada kendini geri çekme durumunda kaldığı için mutlaka özür üstüne özür dileyip, çantasını alıp tıpış tıpış evine dönmek, bekaret açmazıyla başbaşa yaşamak düşer... gerisi kendi varlık sorunudur, benim hak hukuk özgürlük savunmam çoğunlukla daha yatağa girmeyen veya yukardaki durumda geri çekilmek zorunda kalan hatunlar içindir..

şimdi erkeğin şikayetini haklı kılacak tek durum şudur: hatun özür dilemez, o gece öyle geçer, geçtiği gibi müteakip günler yakandan düşmez, ilişkiyi bitirmene izin vermez, sen kesin tavır koyunca "beni sevmiyorsun işte, sadece sex istiyorsun" tripleri yapar... ha al onu o zaman, menüde sunduğu diğer şeylerin hiç birine minnet etme ve koccaman bir tepik koy kıçına... hatta 40 satır mı 40 katır mı bile diyebilirsin..

suçun birazı da bu tür ilişkiye katlanan adamlardadır...

BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ???

azu
(Login azunicorn)

şiştin mi??

September 13 2003, 1:44 AM 

bak yazdım hemen!!!

Galiba 15 kere filan söylemişimdir: senin yazdıklarının heeç biri bana dokunmuyor, ama Miata'nın yazdıkları dokundu walla... çok nostaljik oldum beahh, walla ağlayacam şimdi...

(Login hepsialinmis)

ağlama azu

September 13 2003, 1:47 AM 

o günler geri gelecek nasılsa... 70'lerimizde filan.

(Login hepsialinmis)

o yaşlarda da başka şeyler yapıcaz ama

September 13 2003, 1:52 AM 

pijama giydirmek, ilaçları içirmek filan bayaa uzun bi faaliyet olacak herhalde.. tabii yanımızda biri kalmışsa. ya zaten insana huzur ergenlik öncesi ve andro/menopoz sonrası verilmiş. ne bokluk varsa arada oluyo..

(Login pakopako)

September 13 2003, 1:53 AM 

BASLIK HATIRLATMASI

``BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?``

Aciklama hatirlatmasi...

Iddian(iz) su idi..

Bakire bir hatun cinsel yasam surebilir.
Bu onun ahlakini gosterir ve ozgurlugunu ortaya koyar...

OK..

O zaman burada anlatabilmelisin...

BAKIRE BIR HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR...

Anlatsana...

Ister kendini anlat, ister genel anlat, ister bildigin birini anlat...

BAKIRE BIR KADININ YATAKTA NE YAPAR ..

Birak BEKARETINI KAYBETME KORKUSUNIN NEDENLERINI...
Korkak kadin bastan ozgur degildir zaten...
Bunlar haftalarca ayni zirvalarinla burada yeterince konusuldu...

Gec bunlari...

BANA BAKIRE BIR KADIN ILE ONA EYWALLAH DIYEN BIR KERKENEZIN CINSEL YASAMINI BURADA ANLAT...

Yine calkalayacaksin....
Anlatamayacaksin...
Olsun..

Sen calkaldikca ben soracagim..

Sen ya da herhangi biri yazana kadar...

Yine yazamayacaksin...

Cunku yazdigin an yazdiklarinla oldugundan beter maymun olacaksin...

(Login hepsialinmis)

yav MGK

September 13 2003, 1:56 AM 

galiba sana akıl fikir gerekiyo

(Login pakopako)

Bu arada KA NE ZE araya ZIRT demis....

September 13 2003, 2:00 AM 

Karin desen JACK mubarek ha...

Eeee...
Bunlar karinlarinin desilmesine razilar...
Kiclarinin da...
Ya da her hangi sicak ve kaygan bir yerleri de olabilir..

ZAR kalsin...

Adli tip raporlu bakireler...
Otopsik findik 8 ler...
Yesinler sizin ozgurlugunuzu ..
Sevsinler sizin ahlakinizi...

Sidikli surusu...

azu
(Login azunicorn)

haydaaaa

September 13 2003, 2:01 AM 

ula ne laf anlamaz adamsın...

alan razı satan razı ise bakire hatun tabi ki cinsel yaşam sürebilir...

alan razı satan razı değilse de yukarıda yazdıklarım geçerlidir...

ayrıcana Miata da çok güzel yazmış bakire hatunla yatalkta neler neler yapılabileceğini... hiç mi okumuyorsun...

biz yaş gurubu belirliyoruz, sen de şunu belirlesene.....

kaç kez söyledik bilmem kaç yaşında hala sorununu çözememişse her ikisine de (adama da kadına da) ya bu deveyi gütmek, ya bu diyardan gitmek düşer...

kusura bakma ben çözemeyeceğim problemini, hala bu yaşında bakire hatunlara tosluyor ve ne yapacağını bana soruyorsan... senin anlattıkların çok spesifik durumlar, bizim yaşam deneyimimizin çok dışında kalıyor..

tekrar özürs, sen biliyosun böyle karılar nerde bulunuyor, en iyisi onlara sor...

azu
(Login azunicorn)

töbe töbe

September 13 2003, 2:06 AM 

ısrarla bana anlat diyor.... ula ben ne bileyim, benim bildiklerim de Miata'nın anlattıklarıyla sınırlı...sen kaç kere anlattın, hem de en ince detaylarına kadar... yakınlarından, sağından solundan duymuşsun, veya başına gelmiş, bu konuyu hiç bağlamaz... ama bence çok iyi biliyorsun ne yapıldığını... sorun adam/kerkenez niye kendini buna mahkum eder???

sen de lütfen bu soruya cevap ver: KERKENEZ KENDİNİ NİYE BUNA MAHKUM EDER

(Login pakopako)

September 13 2003, 2:08 AM 

``alan razı satan razı ise bakire hatun tabi ki cinsel yaşam sürebilir...``

Alan razi...kerkenez dallama..
Satan razi...Zar pazarlamasi yapan ahlakli ozgur sidikli.

BANA BU YASAMIN YATAKTA OLAN KISMINI ANLATSANA...

YATAKTA BUNLAR NE YAPAR...??

-------------------------

Miata dalgasini gecmis...
Birsey anlatmamis..
Baska ne yapacakti ki..

Calkalamana tempo tutmus yani...

(Login hepsialinmis)

yoo

September 13 2003, 2:16 AM 

ben çok ciddi anlattım.. gençken hep yaptık bunları sevdiğimiz çocukla/kızla.. hatta yetişkinken de.. siz yapmadınız mı yane? yatakta illa seks yapmak şart mı? ama yok, sen başka şeyleri merak ediyosan cinsel yaşamda şöle bi başlık açman gerekir şekerim..
"kızlık bozmadan itinayla nasıl sevişilir" ?

(Login hepsialinmis)

ben de şunu merak ediyorum

September 13 2003, 2:20 AM 

merinos halı reklamında ibrahim tatlıses:
"merinos.. yeni sevgiliniz!"
dedikten sonra bize göz kırparak başını onaylama anlamında sallıyor ya deli oluyorum.
ne demek o hareket laaaaaaayyyyyyynnnnnnn?
"onaylıyom, iyi halıdır, denedim.. emmeye de gömmeye de gelir" filan gibi durmuyo mu allaşkına???
ıyyy sinir oldum.......

azu
(Login azunicorn)

asıl çalkalayan sensin...

September 13 2003, 2:26 AM 

sana ve sailor'a kaç kez yazdık kerkenez dallama'nın şikayet etme, suçlamada haklı olacağı durumları...

şikayet etmeyip katlanan dallamaların da neyle yetindiğini motor sayısıyla, menü analojisiyle sen pek güzel açıklamıştın... yani her şeyi biliyorsun ve ben bil-mi-yo-rum...

bak buna psikiyatride ne derler biliyor musun: "projective identification" yani yansıtmalı özdeşleşme ... anladığım kadarıyla bu kadınlara vakti zamanında ağzının payı verilememiş, kıçlarına gereken teppik konulamamış, şimdi olay bize yansıtılıyor ve o kadınlarla bizler özdeşleştiriliyoruz...

burayı bedava psiko-drama seansı olarak kullandığının farkında mısın acaba???? benim görebildiğim tek şey bu öfkenin cins-i latif'ten herhangi birine yansıtılıyor olması birilerinin egosuna çok iyi geliyor...

ula şimdi de "anger management" kursu mu açsak netsek...

(Login pakopako)

September 13 2003, 2:36 AM 

EGER MIATA DALGASINI GECMEDI ISE...

``pişti oynanır, yastık yorgan savaşı yapılır, ayak parmaklarına suratlar çizilir kukla oynatılır, masaj yapılır, sohbet edilir, tenin her santimi okşanır öpülür tanınır, sarılınıp uyunur, yanyana sırtüstü uzanıp hayal kurulur, korku hikayeleri anlatılır, saçlar örülür, fıkra anlatılır, dedikodu yapılır, kuantum tartışılır, gıdıklamaca oynanır, kışsa siyah noktalar sıkılır, yazsa deri soyulur, kızlık bozmadan sevişilir, ders çalışılır, yemek yenir, ayak tırnaklarına oje sürülür, el pişirmece oynanır, birbirine kitap okunur, uçtu uçtu kim uçtu ya da fış fış kayıkçı oynanır, boğuşulur, tv seyredilir, kavga edilir, gülünür eğlenilir..``

BUNLAR BIR YANA ZAR BIR YANA degil mi?

----------------------------------------------------

Cinsel yasam bir surectir..
Iliski de oyle...
Tekamul eder..
Her daim kesifler gelisir...
Ve her kisi ile baska baskadir.

Yazamadiginiz ama domuz gibi bildiginiz cevabi ben kendim yazacagim....

1- ANAL SEKS ILE TATMIN
2- SURTUNME ILE TATMIN
3- ORAL SEKS ILE TATMIN
4- KARSILIKLI MASTURBASYON ILE TATMIN
5- ERKEGIN BASKASI ILE TAM CINSELLIK YASAMASI ILE IDARE EDILMESI

Bunlarin bir kaci ya da sadece biri olabilir...
Veya hepsi...

Sonra oradam kalkacaksin bir sonraki adama diyeceksin ki BEN BAKIREYIM.

Ve ekleyeceksin...
Bu benim kisisel bir tercihim...
Ahlak anlayisim...
Cunku ben ozgurum...

NAH!!!!!

MGK boyle birine diyor ki...

Bu senin tercihin degil...

Sen vucudunu birine sunarken zar sebepli kendini bir sonrakine saklayan birisin...

Sen yukaridaki bilimum seker ve masum oyunlari yatakta yaparken, kicinin hesabini baskasina ya da baskalarina vermeye mahkum olacak kadar ozgurlukten ve kisilikten uzaksin...

Sen sana ait bir yasama sahip olamayacaginin temelini atarak, daha bastan hayatini baskalarinin hesabina, kitabina, beklentilerine ipotek etmis feodal bir yasam seklinin bir parcasi olmus sahsiyetsiz bir kisisin...

Sen hic bir zaman kendi hayatina hukmedemeyecek ve her daim cevrendeki bir kac kisinin seni cekip cevirmesine, sahip cikmasina, yargilamasina mecbur olacak ve bu cekip cevirme ve yargilamalara gore kendine verilen degeri anlayabilecek sana hukmedilmesini sana verilen bir deger olarak telakki ederek onlardan beklentilere bel baglayacak kisiliksizligin temellerini atan biri olacaksin...

SEN SADECE HAK ARAYIP BULDUGUN ZAMAN KENDINI KADIN OLARAK ANACAKSIN...

Sen iyi bir kadin olmayi sadece erkegin ne boktan bir yaratik oldugunu dilinden dusurmeyerek mumkun oldugunu sanan bir kisiliksizlik ornegi olarak ortada dolasacaksin....

Ve sen sadece karsindakini eksilterek kendine bir deger katabilen ve ancak oyle varlik gosterebilecegini sanan bir mahlukat olarak cok basit sorulara cevap vermeyecek kadartirsik olarak sadece nefes alip veren bir organizma seklinde yasamina devam edip bu rezilligi kamufle etmek icin maymun olup cabalayacaksin...

Sen ozgurlugu yasadigin rezillik sinirlari icerisine tikistirip rezilligi ahlak ve ozgurluk olarak lanse edecek kadar kus beyinli bir zavalli olarak idealizm adina parmaagini dahi kipridatmayacak kadar bencil ve berbatsin...

Sen bir sidiklisin..
Bastan beri oyleydin..
Hala da oylesin...
Goruluyor ki;

Oyle oleceksin...

(Login hepsialinmis)

yastık kavgası vs..vs....

September 13 2003, 2:43 AM 

*BUNLAR BIR YANA ZAR BIR YANA degil mi?*

bence bunlar zardan çok daha önemli.. zarım olacağına bunlarım olsa keşke.

ya MGK ne uğraşıyon? yazdıkların doğru.. hepimiz bu yollardan geçtik... burası türkiye... bütün türk kadınları kişiliksiz. tamam mı raatladın mı?

azu
(Login azunicorn)

ay ben sandalyeden düşecem şimdi walla:))

September 13 2003, 2:47 AM 

ula o çocuklar da istemedi sonuna kadar gitmeyi beahhh... zorla biz mi onlara tecavüz edeydik.. ))

anla artık MGK, biz ilk kısıtlı cinsel deneyimlerimizi yaşıtlarımızla, şen şakrak, travmasız yaşadık... ağırlık kaldırma (halter) analojisini birisi kullanmıştı forumda tam hatırlamıyorum ama buraya da çok uyuyor, izniyle kullanayım..

o yaşta karşılıklı olarak o ağırlık kaldırılabiliyordu ve ağırlık doğal bir şekilde yavaş yavaş arttı... naim Süleymanoğlu 345 kiloyu kaldırıp kopardıktan sonra, 285 kiloluk halter artık onun için bir şey ifade etmez...

sen bize, yaşı gereği, deneyimi gereği Naim Süleymanoğlu'nun dünya rekorunda kaldırdığı ağırlığı kaldırabilmesi gereken ama kişilik gelişimi tamamlanmamış marjinal tiplerden bahsediyorsun...

bize uymaz, de get...

(Login pakopako)

September 13 2003, 2:49 AM 

"Çagdas aile" nin biçimlenmesinde en büyük rolü, kadinlarin edindikleri yeni kisilikleri oynamistir.

Kadinlar çalisma yasamina atildiklarindan beri toplum içindeki yerlerinin ve rollerinin giderek artan önemi ve kendilerine sagladigi güçle yeni arayislar içine girmisler, geçmiste kendilerine dayatilmis ve kendilerinin de pasif bir biçimde benimsedikleri deger yargilarinin yerine kisiliklerini daha çok gelistirmeye ve kadinliklarinin "tadini çikarmaya" yönelik yeni deger yargilari edinmislerdir.

Kadin-erkek esitligini; yalnizca yasalar önünde esitlik ya da esit ise esit ücret ve oy verme hakki gibi hukuksal, ekonomik ve siyasal bir çerçeve ile sinirli kalmayip, yasamin her alaninda erkeklerle ayni haklara sahip olmak olarak degerlendirmislerdir. Bu durumda kadin-erkek esitliginin cinsel bir boyut da kazanmasi kaçinilmaz bir hale gelmistir.

Gerçekte kadinlarin sanayi alaninda çalismaya baslamalari 1900 yillarina kadar gider. Ne var ki kadinlar aldiklari ücretin -son derece düsük de olsa- sahibi olamamislar, bu para çok zaman kocalari tarafindan ellerinden alinmistir.

Ilk kez 1907 yilindan baslayarak hukuken ücretlerini kisisel olarak , kullanabilecekleri hakki taninmistir. Ancak uygulamada gerçek durum hiç de öyle olmadigi gibi medeni hukukun evlilige ve aileye iliskin maddelerinden ailenin ortak gelirini -dolayisiyla kadinin kazancini da- kocanin tek basina kullanmaya, degerlendirmeye hakki oldugu kabul edilmistir. Bu durum, Fransa'da örnegin, ancak 1965 yilinda bu tür maddelerin kaldirilmasiyla kadinlarin yararina degismistir.

Fakat kadinlari erkekler karsisinda esit duruma getiren -maddi güç bakimindan meslek sahibi olmalari ve kendilerini geçindirecek parayi kazanabilmeleri dolayisiyla gerektiginde bosanmayi göze alabilecek durumda olmalaridir.

Kuskusuz bu olanak henüz Batinin çok gelismis ülkelerinde bile kadinlarin hepsi için sözkonusu degildir. Halen bir iste çalismayan ve dolayisiyla kocalarinin gelirine bagiimli çok sayida kadin oldugu gibi disarida çalisanlar arasinda da gelirleri kendilerini geçindirmeye yetmeyen kadinlar vardir. Buna karsilik ekonomik bagimsizliga sahip kadinlarin, kocalariyla iliskilerini yalnizca ev islerinin paylasilmasi ya da hukuksal bazi esitliklerle sinirlamadiklari: sorunu, genel bir yasam biçimi, yasam kalitesi ve tabii o arada insan iliskileri ve bunun çok önemli bir boyutunu olusturan cinsel iliskilerin niteligi ve kalitesine kadar götürdükleri gözlenmektedir.

Bu tavir her zaman bilinçli, önceden tasarlanmis bir kararin uygulanmasi olmayabilir.

Hatta tersine, çogunlukla, nesnel kosullarin, toplumu saran genel havanin kendiliginden getirdigi ve benimsettigi bir davranis biçimi de olabilir.
Fakat varligi su götürmez bir gerçektir.

Tipki Birinci Dünya Savasi sonrasi yillarda oldugu gibi yine kitle iletisim araçlari, basin ve yayin organlari yogun bir cinsellik tasiyicisi ve yayicisi olmustur. Ancak, bu kez teknolojinin gelismis olmasinin; TV'nin videonun varliginin ve cinsellik yayici islevler görmelerinin de ötesinde çok önemli ve temel bir fark vardir :

dogrudan dogruya kadinlarin cinsellik içindeki yer ve rollerindeki degisimden , davranislarindaki degisimden kaynaklanan bir fark .

Kadin, 1960'li yillara kadar genellikle cinsellikte bir "araç" halindeydi. Kadin zevk alsa da almasa da oyunu yöneten , basi çeken çogunlukla erkekti.
Fakat 1960'lardan sonra ve giderek artan ve yayilan bir ivmede artik kadin da "özne" haline gelmis ; cinselligin nesnesi olmaktan çikip , erkekle esit olarak bir "özne" gibi erkek gibi davranmaya baslamistir.

Batida son yillardaki süreç içinde gittikçe derinleserek gelisen "cinsel devrim"in belki de en önemli , en kökten tarafi: ekonomik yasamdan, politik yasamdan sonra ilk kez cinsel yasamda da "erkek gibi" davranabilme, erkege salt hukuksal, ekonomik ya da siyasal planda degil en zor çünkü en tabu bir alanda, cinsel alanda, esit olarak hareket edebilme olanagini kadina kazandirmasidir.

Toplumdaki bu olusumu hem yansitmasi hem de büsbütün yaymasi, hizlandirmasi bakimindan tipik bir rol oynayan "Emmanuelle" filmi bu açidan ilginç bir ömektir. Yüzeyel bir yorumlamanin düsündürdügünün tersine, filmin kadin kahramini -ki fizigiyle hiç de bir Brigitte Bardot, Jane Mansfield gibi bir "seks bombasi" degildir, tersine az çok hemen her kadinin kendinden bir parça bulabilecegi dolayisiyla "erisilebilir", "benzesilebilir" bir tiptir- hastalik derecesinde seks düskünü, nemfomanyak bir kadini degil, yalnizca son zamanlara dek erkeklerin tekelinde olan bir seyin, çapkinligin, nesnesi olmaktan çikip, öznesi durumuna gelmis yani bizzat kendisi çapkinlik yapan bir kadini canlandirmaktadir. Bunun kadar önemli bir baska nokta da kadinin "erkek gibi" aktif cinsel etkinliginin günlük yasamin dogal akisi içinde ve onun dogal bir parçasi olarak verilisidir. Üstelik "Emmanuelle" ayni zamanda evli bir kadindir. Filmde kadin kahramanin yüksek sosyeteden bir kadin olmasi, Batili toplumlarda kadin-erkek iliskilerinin günümüzde vardigi asama gözönünde tutuldugunda, ancak ikincil bir etkendir.

Çünkü artik bu toplumlarda orta ve küçük burjuvaziden kadinlarin da, cinsel etkinlikte gittikçe artan oranda birer "özne" rolü oynadigi, farkin yalnizca bu etkinligin sikliginda ve geçtigi ortamin, kosullarin lükslük derecesinde kaldigi gözlemlenebilmektedir.

(Login pakopako)

Veee... Yokolan Tabular..

September 13 2003, 2:50 AM 

Toplumlarda kendini gösteren ve yalnizca kapitalist düzenin yozlasmasina ya da ticari çikarlarin içgüdüleri müstehcenlestirerek istismar etmesine bagli olarak açiklanamayacak olan bu cinsel özgürlük ortaminda, cinselligin bir tabu olmaktan çikisi, geçmisin deger yargilarinin alt üst olusu kendini bir çok düzeyde göstermis ve birçok bakimdan aileyi etkilemis, "çagdas aile"yi biçimlendirmistir.

Yokolan tabularin basinda "bakirelige" verilen önem gelmektedir. Bir zamanlar bakire olmak genç kizlar için son derece önemliyken ve hatta evlenmeleri buna bagliyken dolayisiyla çogu genç kiz için ilk cinsel iliski ancak evliilikte söz konusu olabiliyorken, günümüzde artik bu deger yargisi tepe taklak olmustur dün bir "erdem" sayilan bakirelik, günümüzün Bati toplumlarinda artik genç kizlar için bir an önce kurtulunmasi gereken bir "ayip", bir "çocukluktan henüz çikamamis olma belirtisi" niteligi almistir.

Dolayisiyla her iki cins için de bakirelikten kurtulma, ilk cinsel iliskiye baslama yasi her geçen yil biraz daha düsmektedir. Bu durumun, 1960 öncesinde aile kurmus anne babalarin çocuklariyla iliskilerinde ilk siralar önemli sürtüsmeler yarattigi, ancak bir süre sonra anne-babalarin ister istemez kabullenmek yahut göz yummak durumunda kaldiklari bir gerçektir.

1960 sonrasinda yeni kurulan genç çiftlerde ise bakirelik degindigimiz gibi zaten aranmamaktadir. Hatta bakire olmayis bir tercih nedenidir. Daha çok orta siniflardan kimselere seslenen bir Alman dergisi olan Twen'in Kasim 1967 tarihli sayisinda yeralan su mektup bu konuda oldukça aydinlatici tipik bir örnektir:

"Ondokuz yasindaydim ve hala bakireydim. Kisacasi bir an önce bu duruma bir son vermeliydim. Nisanlim biraz eski kafali, evlenecegi kizi ille de bakire istiyor. Bulundugumuz yer küçük ve tutucu bir kasaba oldugu için Münih'e gittim. Bakireligimden orada kurtulacagimi umuyordum. Tim'le yataga girdim ama beni kapiya koydu. Bir bakireyle yatmazmis. Bu kez Berlinli bir üniversite ögrencisine kendimi sundum. Kapidan kapiya dolasarak, bir dergiye abone kaydediyordu. Kapiyi üstümde yalnizca kisacik bir beyaz banyo havlusuyla açtim. Ama bu sefer de olmadi. Kimse bakire bir kizla yatmak istemiyor. Sonunda dilsiz bir ressam kizligimi bozmaya razi oldu. Ama o da bunu o kadar soguk, o kadar ilgisiz bir sekilde yapti ki.. Sanki resim yapiyordu. Neyse simdi tekrar kasabamiza döndüm, nisanlimla da çok mutluyum."

Escinsellige gösterilen hosgörü de bir baska tabuyu yikmistir. Öyleki yasalarin buna olanak verdigi Ingiltere ve Danimarka gibi ülkelerde
erkek escinsellere bile rastlanmistir. Diger taraftan resmen nikahlanmadan birlikte oturan kadin ve erkek escinsellerin sayisi da artmistir. Nikahanma escinseller arasinda deger kazanirken bu kez karsi cinslerden esler iliskilerini bir nikahla resmilestirmeden birarada oturmayi tercih eder olmuslardir. Nikahsiz çiftlerin hizla artmakta oldugu ve çocuk yapsalar bile nikahlanmadiklari gözlenmektedir.

ABD'de, Alan Guttmacher Enstitüsü'nün 1980 yilinda yaptigi bir arastirmaya göre her yil on genç kizdan biri hamile kalmakta, bunlardan evlenmeyenlerin yarisi kürtaj yaptirmaktadir. Çocuk doguranlarin yüzde yetmisi ise çocugun babasi ile evlenmemektedir. Bunlarin hemen hepsi (%95) çocugu yanlarinda alikoymaktadirlar.

Cinsel devrimle birlikte ailenin geçirdigi en büyük degisiklik kuskusuz çiftlerin birbirleriyle iliskilerinin saklisi gizlisi olmayan bir içtenlige ulasmasi olmustur. "açik aile" ya da "serbest aile" denen bu ailelerde esi "aldatma" kavrami bile anlam degistirmistir. "Aldatma" artik esin bilgisi disinda bir baskasiyla cinsel iliski kurmayi nitelemektedir; yoksa haberli olarak bir baskasiyla iliski kurmak "aldatma" sayilmamaktadir. Bir baska deyisle "aldatma" kavrami, sözcügün gerçek anlamina, sözlük anlamina: "gizleme", "baska türlü gösterme", "olmamis gibi gösterme" anlamina indirgenmis, cinsel iliskinin kendisinde bir kabahat, bir "ihanet" olmaktan çikmistir.

Dahasi esler kendi baslarina ama birbirlerinin bilgisi içinde baskalariyla cinsel iliski kurmanin da ötesinde, baskalariyla, birlikte cinsel iliski kurmaya, hatta bunu kendilerine en uygun gelecek, arzularina, zevklerine en çok cevap verecek sekilde yapmak amaciyla gazete ve dergilerde küçük ilanlar
araciligiyla ayni zevkleri paylasan baska çiftler aramaya dek gelistirmislerdir isi. Bunun sonucu olarak gazete ve dergilervie bu tür "es degistirme" ilanlarinin yayinlandigi özet köseler ayrilmis, es degistirmek isteyen çiftlerin karsilasmalarini kolaylastirmak üzere özel bulusma yerleri (kahve. ler, birahaneler, lokantalar vs.) ya da es degistirmek isteyen çiftlerin gidebilecekleri özel kulüpkr açilmistir. Sayilari gittikçe artan bu yerlerin müsterilerinin, aralarinda nikah bagi olmayan çiftler oldugu kadar resmi nikahli çiftler de olusu ve otuz yasin altinda çiftleri kapsadigi kadar üstündekileri de kapsadigi dikkati çekmektedir.

(Login pakopako)

Bu hem bir inkardir...Hem de bir itiraftir...

September 13 2003, 2:55 AM 

``bize uymaz, de get...``

Eh...

Yedigin ile sictigin bir olsun lafinin aldigim cevaplara uygun olarak versiyonunun bu sayfaya uygun seklini yazmak sart oldu...

Bir fikri bir dusunceyi burada bir alay zirva ile susleyip triplere girdikten sonra iddia ederek kafa utuledikten sonra yazdiginin arkasinda duramayan, kem kum edene denecek laf:

``Yiyemeyecegin yarragin altina yatmayacaksin...``

azu
(Login azunicorn)

September 13 2003, 3:15 AM 

çalkalamaktan birilerinin kafası bile bir hoş oldu..)

yiyemeyeceğin yarrağın altına yatan sensin, farkında mısın??? ama nerdeeee, adam sadece "laf geçirmeye" odaklanmış, ne ağzından çıkanın anlamına hakim, ne okuduğunun..

her sorusuna cevap alıyor, uzuuun uzun açıklama alıyor,nck ama yok! "geçirme hazzı yaşar" gibi tartışmayınca tartışmanın tadı yok adam için...
illa da geçirdim tripleri yapacak...

tutarsızlık paçalardan taştı... azu Amerika'dan İngiltere'den örnek verince ukala züppe oluyor, ama kendisi üşenmiyor, kıçı sıkıştığında nereden bulup cut-paste ettiyse Avrupa Cinsel Devrim tarihini yazıyor buraya... ama farkında değil ki yazdıklarının hepsi bizim tezimizi destekliyor... yani avrupalı karılar zidikli olmadıklarından, çalkalayan maymun olmadıklarından cinsel devrim gerçekleştirmemişler ki??? salak gibi kendin yazmışsın arkasındaki sosyo-ekonomik ve de kültürel faktörleri...

Köylü babası büyük şehire işçiliğe gelmiş, 2. kuşak şehirli Sivas'lı kız zidikli oluyor bu durumda.. koysana onun da önüne aynı sosyo-ekonomik, kültürel dönüşümleri... bak bakalım zidikli kalıyor mu memlekette???

ula Avrupa nereeeee Türkiye nere... sen forumlarda harcanıyosun walla, başbakan olsan da kökünden halletsen ya şu sorunları... dönüştürüversen bir gecede bu kokuşmuş toplumu....üniversitelerde Sosyolojik vaka incelemesi olur yurdum ve de psikolojik vaka incelemesi olur yurdum insanı, nah bir gecede cinsel devrim tüzüğü parlamentodan geçirilirse.. Kopenhag Kriterleri bile halt eder yanında, bu yarısı, kokuşmuş zihniyetli zidiklilerden oluşan toplumun dönüşüvermesinde...

bu arada anlamadığım bir şey var... bu memleketlerde niye hala kerhanelerin dik alası var??? niye "aldatma" diye bir kavram hala mevcut???? orda da mı kalmış bir kaç zidikli ve bir kaç kerkenez acebaaa?????

Bilg
(Login paksu)

Acaba bana da dokundurma var mı MGK yazılarında

September 13 2003, 2:35 PM 

Yok yok bana dokundurma yoktur.
Olamaz.
Cesaret edemez.
Bilir ki dediği ile yaptığının yüzde yüz ters olduğu durumları bilirim ben.
Hatta yazılmış yazıları bile vardır bende.

Aga yaw....

''Bunların sülalesi karadenizli, adamı doğrarlar
Heç eyi gelmez''

miydi neydi?

Sailor
(Login akkina)

Çok yorgunum,

September 13 2003, 10:07 PM 

Yazıların hepsini okumadan, direk başlığa yanıt yazıyorum.

Bakire hatun ile yatakta yapacağınız bir çok şey vardır:
* Sohbet edersiniz
* Pişpirik oynarsınız
* Film izlersiniz
* Piknik yaparsınız

Bakire hatun ile yatakta yapamayacağınız tek şey cinsellik yaşamaktır. Çünkü bekaret, cinsel ilişki yaşamamış olmanın simgesidir. Anal, mekanik, oral ... nasıl olursa olsun o kızla cinsellik yaşarsanız; kızın "bakire" olma durumu ortadan kalkmış demektir.

Bazılarının zırvalarına bakmayın. "Consumate sex", "vaginal sex" demek değildir.

knz
(Login KaNeZe)

September 13 2003, 10:24 PM 

miatanın yazdığı aliki viyuklaki, filiz akın filmi
gibi,... gençlik başımda duman, ateş böceği gibi

bi de, şöyle bakire hikayeleri sinemamızda vardır,. gel seni artiz yapıyım ,.. az bakire 'bozmamıştır ' yani

azu
(Login azunicorn)

September 13 2003, 10:53 PM 

e ne bok yemeye girersin bir bakireyle yatağa o zaman... hamama giren terler, di mi ama???

vajinal duhul değilmiş de neymiş consummate sex öyleyse??? açıkla da millet öğrensin...

Sailor
(Login akkina)

Azu'cuk saçmalamalar

September 13 2003, 11:31 PM 

Diktirmiştir

Sevişirken penis, meni istemiyordur

Bakireyle neden yatağa girersin

Devam azu devam

(Login pakopako)

Sailor

September 13 2003, 11:41 PM 

Ben artik eminim...

Bunlar olayi kendi yasadiklari modela bakarak savunuyorlar.

Sailor
(Login akkina)

E tabi

September 13 2003, 11:44 PM 

Sonradan "ben öyle değildim" diye kıvırmaya kalksalar da, "evlenme umuduyla" cinsellik yaşayanlardan bahsediyoruz.

azu
(Login azunicorn)

yo walla

September 13 2003, 11:59 PM 

asıl yaşadığınız modele göre anlatan sizlersiniz....

ula sailor çok mu ırgalar beni, senin benim hakkında ne düşündüğün??? öyleymişim veya değilmişim... sen kimsin ki???

bu arada 5 basan okul muhabbeti senin bam teline gönderme idi... 78 kuşağı yurdum kızlarının her biri kendi varoluş sorunlarını, cinselliklerini bildikleri gibi halletmişlerdir... herkesin de nasıl yaptıysa bunu öyle yapma hakkı mahfuzdur... kendileri dışında herkese "shit" yemek düşer...

diktiren diktirebilir, dallamaya yutturabilir, yutmasın kerkenez, çok meraklıysa araştırsın tek tek tüm genel cerrah, jinekolog kayıtlarını

ikile canım, hadi..

(Login pakopako)

Birde buraya asayim

September 14 2003, 12:20 AM 

Bu kendi yasadigi halt cinsinden donemi savunuyor..

Olaya daha saglikli ve etik acidan bakamamasinin nedeni bu.

``Sebepleri var o zaman yalan soylenir`` diyor.
Ve bunun normal olduunu savunuyo...

Bu orda kalmis...

Ve kaldigi zamanda ne oluyorsa simdide bu olmali diyor.
Eger senin savundugun durumu kabul etse o zaman kendi yasadiklari yavan ve sagliksiz olacak.

Ben bu konulari sadece burada degil bir cok yerde konustum tartistim.

O ortamlarda da kisiler kendi yasadiklarini savunuyorlar.

Zaten iyice sikisinca da BURASI TURKIYE gibi salak bir cevabin arkasina kaciyorlar.Burasi Turkiye demek su demek...Her turlu salaklik burada normaldir.
Matematikte MODLAR konusunu hatirla...

MOD bilmem kaca gore 1+1=5 eder.
Bunlar Turkiye`ye gore carpikligi benimsenmesi gerektigini soyluyorlar.

Bunlarda ask sevgi sadakat guven gibi duygularin hissedilmesi ve yasanmasi ve kisilikleri, melakeleri dusunceleri, egitimleri, fikirleri, hayalleri istekleri de belirli modlarla sinirlidir.

Bunlar KISILIK OZELLIKLERININ OLUSMASINDA etken tum bu KENDILERINE AIT ozellikleri terazinin bir kefesine koyup diger kefesine de ZAR i icinde bulunduklari o moda gore koyabilirler.

Ama buna isyan da ederler...

Bunlarin icindeki yasadiklari MOD da AHLAKIN OZGURLUGUN ve KISILIK SAHIBI olmanin tanimi farklidir.

Bunlar TABU BASKI ESARET altinda aykiri hareket etmeyi ozgurluk sayarken, ahlaksizligi da kisisel ahlak adi altinda kendi kendilerine aciklar ve GENEL KABUL GORMUS ahlaktan da BURASI TURKIYE diye siyrilirlar.

Ve GENEL KABUL GORMUS AHLAK bunlar icin DEJENERASYON dur.

Bunlar boyleler...

OLMASI GEREKENI bunlara kabul ettiremezsin.
Yoksa kendilerinden tiksinirler.

(Login pakopako)

September 14 2003, 12:30 AM 

Bunlar SEXI erkege sunduklari birsey...
Bunlar SEXI erkegin kadina yaptigi birsey olarak gormekteler..

Yani SEX bunlara gore ERKEGE yapilan bir KIYAK.

KIYAKCILIGIN SONU AYAKCILIKTIR..

Hala AYAKCI TAKIMI gibi erkege bagimli, onlardan medet uman birer mahluk olacaklar...

Ondandir...

BAKIREYI duzen adama kari doner der ki...

ARTIK BUNDAN DOLAYI BENDEN SEN SORUMLUSUN...

Bunlar boyle...

Ne yapacaksin...

azu
(Login azunicorn)

September 14 2003, 12:33 AM 

benim tek savunduğum kadının (kızın) bekaret sorununun kendisinden başka kimseyi bağlamayacağıdır...

sen kimsin de ahlak kumkumalığına soyunuyosun bu konuda...

sizlere hangi şartlarda bu konuda müşteki olmakta haklı olduğunuzu da en az 3 kere yazdım...

biraz da olaya "varoluşçu felsefe" açısından bakar mısınız lütfen??? nerdeeee, Selamsız mahallesi kahvehanesi muhabbetinden öte geçmiyor seviye...

Sailor
(Login akkina)

Yok, yok salak değildir herhalde

September 14 2003, 7:47 AM 

Mutlaka anlıyor olmalı.

Anlıyor ama kendine yediremiyor.

Yoksa hala "kızın bekareti" diye tutturmazdı.

Kızın bekaretine laf eden yok diyoruz. Kızın sevgililerinin defalarca içine boşaldığı ağızla "bakireyim ben" demesinde çarpıklık var, yalan var diyoruz; hala "bakirelikten size ne" diyor.

ula sailor çok mu ırgalar beni, senin benim hakkında ne düşündüğün??? öyleymişim veya değilmişim... sen kimsin ki???
Benim senin hakkında ne düşündüğüm önemli değil ki. Senin kendine veriğin nt önemli. Kendin yazmışsın, "evlenme umuduyla cinsellik". Kendini o kadar çok ele veriyorsun ki böyle saçmalıklarınla

bu arada 5 basan okul muhabbeti senin bam teline gönderme idi
Hangi bam teli yaw? Ben bir cümle içinde geçirdim Sultani'yi; bütün komplekslerin ayaklandı. sana daha önce de söyledim, Sultani'yi üstün göstermek gibi bir gayratim, savunmak gibi bir amacım asla olmaz. Oysa sen 3 iletinden birinde okul okul tutturuyorsun...Bari ahlaksızlık edip bana yamamaya kalkma komplekslerini

78 kuşağı yurdum kızlarının her biri kendi varoluş sorunlarını, cinselliklerini bildikleri gibi halletmişlerdir... herkesin de nasıl yaptıysa bunu öyle yapma hakkı mahfuzdur... kendileri dışında herkese "shit" yemek düşer...
E o zaman ne shit yemeye kalktın da yazdın evlenme umuduyla cinsellik? Perhizini lahana turşusuyla bozan sensin, sonra ağlaşan sensin

diktiren diktirebilir, dallamaya yutturabilir, yutmasın kerkenez, çok meraklıysa araştırsın tek tek tüm genel cerrah, jinekolog kayıtlarını

Heee, haklısın. arada kızın dolandırıcılık ve ahlaksızlık yaptığını da senin gibiler görmezden gelsin

(Login pakopako)

VAROLUSCULUK FELSEFSINE KACTI

September 14 2003, 12:45 PM 

Ne isi var orda bilinmez.
Zira orada su andaki oldugundan daha maymun olacak haberi yok.
Bir kere,
Felsefe bir yerden sonra kisisel meraki ile kisinin ogrenmek isteyecegi, inceleyecegi bir mevzudur.

Felsefe meraki olmayan bir kisi AZU ve benzeri kisilerin HURAFE cinsinden birer kisiliksizlik ornegi yaklasimlarina eywallah mi diyeceklerdir?

Kisinin ozgurluk ve ic huzuru icin FELSEFE INCELEME sarti mi vardir?

Hayir...

Bakin Azu ne yazmis....

benim tek savunduğum kadının (kızın) bekaret sorununun kendisinden başka kimseyi bağlamayacağıdır...

E dogru...

KULLUYEN DOGRU...

Bu ne dedigini bilmezin, kendi yazdigi cumlede, kendi savundugu acidan MEYMENET yok...

Zaten demis..

Ayni cumleye bakalim...

kadının (kızın) bekaret sorununun kendisinden başka kimseyi bağlamayacağıdır...

Ne demis?

BEKARET SORUNU...

Demek ortada bir sorun var...
E var..

Kimseyi baglamaz diyor..
Evet baglamaz...

Iyi de ``SORUN OLMASININ NEDENI BASKALARINI BAGLAMASINDAN`` degil mi...

Yaw bunun intikal mekanizmasi hakikaten kaput...

Zaten oraada kalmis ve kalaninda zirvalamaya devam etmis...

*Yok ahlak kumkukmasiymis..
*Musteki olmakmis...
*Varoluşçu felsefe" acisindan bakmakmis..
*Kahvehanesi muhabbetiymis...

Bunu alacaksin Varolusculuk felsefesi ile de madara edeceksin de..

Artik kayis gibi olmus surat ve saysiyetle nereye kadar ise yarar bilinmez.

Zira VAROLUSCULUK da kisinin ozgurlugunden bahsederken
Varolmayı sürdürdüğümüz ölçü de amaclarimizi da seçmeyi sürdürürüz der ve ozgurluk, bizim varoluşumuzun ozudur diye ekler. Herhangi bir özel secimimiz dolayısıyla, daha once yapmis oldugumuz seçmelerden biri karşımıza çıkabilir, bunun sonucu olarak, ona uygun bir biçimde alınmış her karar, onun bir yenilenmesi olarak dusunulebilir.

Varolusculukta sorumluluk keza buna paraleldir..
Insanın sorumlulugu, sağ duyuya kalırsa, özgür olarak seçebildiklerinin çok daha ötesine geçer ve hicbir şey ona karsi yabancı ya da egrelti değildir... Ne kisisel iç etkenliğimiz ne de dışımızdaki olaylar bize yabanci gelir...

HATTA...

Insan, kendi kendisini yarattığı için, özgür ve sorumlu olmak zorundadır.Bunaltı, bu sorumluluğu duymaktır.MGK da sen ve senin gibilerin varligi ile bunalmaktadir..Etrafta bu carpikliga sebep olan sen tiynetli olan ve sacma sapan sapkinliklari dogru ve olmasi gereken seklinde kabullenmis o kadar cok ki. Ve ben sizin gibilerden bunalmis biriyim kardesim.Madem felsefeye kactin orada da senin defterini durerim ben tasalanma...
Bunaltı,insanı eylemden ayırmaz,tersine, eyleme zorlar...
Varolusculuk, görüldüğü gibi, nesnel varlığı insansal varlığa, insansal varlığı kişisel varlığa, kişisel varlığı da kişisel düşünceye indirgemekte ve zorunlu olarak idealizme varmaktadır.

Sende idealizm yok..

Sen idealizmin sahtekarisin...
YALAN soyleyerek kendi kicindan kendi idealizmini yaratiyorsun..

Ve utanmadan sikilmadan da burada atip tutuyorsun..

BAKIRELIK SORUNU KIMSEYI BAGLAMAZMIS...

Demek SORUN ha?

BAGLAR KARDESIM..

En azindan yataga girdigin adami baglar..
Yataga girdigin adama karsi yarim yamalaksin...
Kendinden utanmiyorsan seni seviyorum dedigin adamdan utan...

Ahlaksizlik jenaratorleri...

azu
(Login azunicorn)

September 14 2003, 2:05 PM 

dün gece erkenden kaçmanın nedeni, bir gecede varoluşçuluk öğrenmekmiş demek.... khoarkh, kaaah kaaah kaaah....) hangi salak yazmış varoluşçuluğun insanı idealizme götürdüğünü...dur bakalım öyle cumburlop varoluşçuluk okuyarak onu da kendi kafanın "saf çocuk" bakışına adapte ederek felsefe yapılmaz... ben 2 ay önce bunun bir varoluş sorunu olduğunu yazdığımda nerdeydin???? trene bakar gibi bakıp yazdıydın, nerde olacaktın?????

o insan kendi seçimleriyle kendini öyle bir insan olarak yaratmış, sana da uzak durmaktan başka bir bok yemek düşmez... ama "yok ben de kendi seçimlerimle kendimi böyle yaratıyorum" diyorsan o başka... o karıların öyle yaşama özgürlüğü var senin de burnunu bu boka soka soka yaşama ve "frustrated" olma özgürlüğün var... yani sen de kendi varoluşunu yaşıyorsun, beni hiiiiiiç ırgalamaz... bekaret sorununa karşı benim duruşum bellidir...

yadi devam okumaya.... bu tartışmanın en verimli sonucu, senin varoluşçuluk okumaya başlamış olmandır bana göre, ve bu da çok iyi bir şeydir.....

.

(Login pakopako)

September 14 2003, 2:35 PM 

``kadının (kızın) bekaret sorununun kendisinden başka kimseyi bağlamayacağıdır...``

Ne demis?

``BEKARET SORUNU...``

Demek ortada bir `sorun` var...
E var..

Kimseyi baglamaz diyor..
Evet baglamaz...

Yaw bunun intikal mekanizmasi hakikaten kaput...

Tamam da kardesim YATAGA KARSI GIRDIGIN ADAMI BAGLAR.
YARIM YAMALAKSIN..

Degilmisin..
Neden kendi zirvalarini savunamiyorsun?
Neden kactin felsefeye..

Felsefe bir suru belirsizlikler uzerine yazilan cizilen onermeler cikarsamalarla doludur.

Kacacaksin tabi...

Cunku yazdiginda meymenet yok...
Tutarsizlik var..

Felsefeymis..

Yazdigin zirva orda duruyor....

Sen ve senin gibilerde azicik utanma sikilma olsa koselelesmis ruhuna ceki duzen verirsin ve yazdigin zirvayi aciklarsin..

Ama sahsi ahlak anlayisiniz(!) oyle kasagilasmis ki bunu gorcek durmda degilsiniz..

Ya BURASI TURKIYE der kacarsin...
Ya da alakasi olmayan felsefe ye kacarsin...

Varolusculukta KISININ OZU onemlidir...

OZUNDE korku esaret tahakkum var ise sen o ozluk kalintisi ozunu yalanla dolanla idame ettirirsin..

ZAR pazarlayicisi ahlaksiz...

azu
(Login azunicorn)

biraz daha oku, sonra devam edelim

September 14 2003, 2:38 PM 

varoluşçulukta kişinin özü veya dışı diye bi şey yok.... kişinin kendini, kendi seçimleri ve iradesiyle yarattığı biçimde toptan varoluşu var...

ilerde memnuniyetle tartışırım seninle varoluşçuluk, ama lütfen bu felsefeyi de iki saatlik kıraat sonucu kendi kafanın kabızlığına çevirme...

ayrıca benim varoluşçuluğu eleştirdiğim, eksik bulduğum yönler de vardır ve bunları tartışacak insan arıyorum zaten....

(Login pakopako)

September 14 2003, 2:48 PM 

Varolusculugu bilen birisin ve bilen biri olarak yazdigin cumle bu...

``kadının (kızın) bekaret sorununun kendisinden başka kimseyi bağlamayacağıdır...``

Ben de dedim ki...

BEKARET SORUN MADEM

Kimseyi baglamaz diyorsun..

Tamam da kardesim YATAGA KARSI GIRDIGIN ADAMI BAGLAR.
YARIM YAMALAKSIN..

Adamin penisini menisini istemiyormus...
O zaman yataga neden giriyorsun...
Ne yapiyorsun?

ACIKLASANA...

Zirva jenaratoru.

azu
(Login azunicorn)

September 14 2003, 3:03 PM 

bence "sorun" zaten bir tek senin için var... 30bilmemkaç yaşına gelmiş karı bunu sorun yapmıyor ki -bizim gördüğümüz anlamda- şu an!!!!! o seçimini öyle yapmış, o şekilde devam ettiriyor, ancak senden okkalı bir tokat, tekme filan yerse başka bir türlü sorun olarak yaşıyor... "aaa manyak mı ne? ne diye vurdu şimdi bu herif bana??" der geçer allah bilir...

penisini-menisini içinde istemeyen de ya bulur illa da penisini-menisini içine yollamaya meraklı olmayan ya da oturur bekler... bu kadatr basit... memlekette çok geçerli bir boşanma nedeni bu, biliyorsun...

bana ne!! ben saptamamı yaparım "bu kadın bekaret sorunu, açmazı yaşıyor" diye ve olay orada biter benim için... sizler için de bitse ve uzak dursanız burada kapışıp durmayız aylardır...

ben "KENDİ VAROLUŞUNU YAŞIYOR" diyorum farkındaysan... "onun varoluşu İYİDİR" diye bir şey dediğimi duydun mu şu ana kadar????

Sailor
(Login akkina)

Peh

September 14 2003, 3:06 PM 

"Karıcığım / Kocacığım,
İnan seni aldatmadım
Sinemada elle hallettik
Arabada oral sex yaptık
Asansörde anal takıldık"

"Valla bakireyim,
Sinemada elle hallettik
Arabada oral sex yaptık
Asansörde anal takıldık"

"Valla bakireyim, daha dün diktirdim"

(Login pakopako)

September 14 2003, 3:17 PM 

Ulan keske bunun beline 2 tane fici baglasaydik...
Ne bicim yayuk ayrani icerdik...

BEKARET SORUN dedin...
Ben de evet sorun dedim...

Ve soruyorum..

NEDEN SORUN?

Varolusculuga gore ortada bir sorun var ise bunu cozmemek mi gerekiyor...

Kicinin deliginden kuku imal eden ahlak bekcisi ozgur moloz...

Aciklasana...

azu
(Login azunicorn)

September 14 2003, 3:24 PM 

ula bunlar nasıl okumuş, diploma almış, gel de şaşma...

sorun varsa, bunu kalkıp MGK forumlarda çözsün demez varoluşçuluk, varoluş sorunu kiminse o kendisi çözmelidir... MGK forumlarda kükredi diye o olay o insan için varoluş sorunu olmaya devam eder mi etmez mi???

sen de bunu cevapla bakalım ukala dümbeleği...

bir ayağın yayık ayranlı feodal kültürde, öbür yanın varoluşçuluğu anlama çabalarında...

daha çok okuman gerek yavlum...hadi ikle...

(Login pakopako)

September 14 2003, 3:29 PM 

Kendi yazdigini aciklayamayan ahlaksizlik usaresi...
Iki ayakli tek deligi tikali suzgec savascisi...

``Bekaret sorun`` ise ``neden`` sorun?...

Aciklasana...

Ben ikilemem..

Sen ikilersin ancak..

22 defa buralardan defolup kasagi gibi olmus kisiliksizigin ile gelip burada zirvalayan sensin...

azu
(Login azunicorn)

September 14 2003, 3:45 PM 

ben de istediğim zaman ikilerim.. ayrıca 22 defa değil 13 defa dedim o lafı....

sen de bilmem kaç defa azu defol başımdan diyip, aman azu gelsin cevap yazsın diye azu'lu mailler astın..

hadeeee anca gidersin....

kaşağı da sensin, kaşar da...

(Login pakopako)

September 14 2003, 4:17 PM 

Ulan yazdigini aciklasana sen...

BEKARET NEDEN SORUN?

(Login pakopako)

September 14 2003, 4:24 PM 

Dogrudur...
Daydreaming bu olmali...

(Login pakopako)

September 14 2003, 5:36 PM 

Bekaret konusunda ibret olunasi ahlaksizlik ve kaypak kisiliklarin ne derece alcalarak birer sabun kivaminda olabileceklerini bir kac ornekle olsa da gorduk...

Tabii ki bu sayfalarda yazilan cizilenlere bakarak herkesi ayni kefeye koyamayiz.

Ama yine de kabul etmeliyiz ki, bu konuda sadece burada yazilanlara bakarak degil, ayni zamanda cevremizde yasadigimiz gordugumuz dinledigimiz izledigimiz, yani var olan bir gruhun temsilcisi bunlar.

Ben bu carpikliklari sadece azunun burada bilincsizce salt kendini savunmak adina yazdiklarinda da gormedim.

Sinema filmlerinde
Dizilerde
Gazetelerde
Cevremde
Kitaplarda tum bu carpikliklar dile getiriliyor ve savunuluyor.

Bir de cikip sacma sapan kilif seklinde BURASI TURKIYE gibi hic bir aciklamasi olmayan kavramlar uretip tikandiklari yerde kendilerince aciklamalar uretiyorlar...

Bunu savunan kafa sadece kendilerine ozgu sacma sapan garip ozgurluk anlayislari da turetiyor...

Bakirenin bir yataktan digerine ZAR pazarlamasi yapmasi eger ahlaki bir ozgurluk ve kisinin tercihi ise, o zaman erkegin de bir kadini kolundan tutup ``acaba ahlakli mi`` diye ``zar kontrolune`` goturme ozgurlugu de yadirgnmamalidir.

O zaman erkegin kadinin ahlak anlayisini zara bakarak tayin etme gibi sacma salak ozgurlugunu bu ne yazdigini bilmez kerkenez kafalilar kabullenmeli ve bu kaotik duruma kaos ile yaklasimlara normal bakmalidirlar.

Bu tiksindirici duruma kendi sapkin dunyalarinda kendilerince aciklama getirerek, kisisel ahlak ve ozgurluk anlayisi safsatasi altinda savunma gelistirenler ile sapkin nesiller varliklarini giderek azalsalar da idame ettiriyorlar.

Tabularin esiri olmus bu esaret aliskini tipler esaretten kurtulamadiklari icin esaret etkisi altinda kendilerince garip aciklamalar gelistirmisler..

Erkekler anlik keyfi beklentileri yuzunden bu sekilde davranis gosteren yarim yamalak kadinlarla yarim yamalak berbarliklere razi olmuslar,boylelikle bu sapkin modeller birer olagan durum halinmi almislardir.

``Alan memnun veren memnun, sana ne`` gibi laflarla bu sapkinligi gozler onune serenlere, bunlar tarafindan utanmaksizin BEKARETE DUSKUNLUK ya da BEKARETE DUSMALIK seklinde anlamsiz karsi cikislar ile kendi ahlaksiz ve sagliksiz durumlarini savunmaktadirlar.

Hepiniz gibi ben de sizin bu savundugunuz carpik anlari yasadim.
Ama bir anlam veremedim.

Bekaret sadece kadinlara mahsus bir tabu degildir.
Erkeklere de sirayet etmis bir saplantidir.

Kendisini erkegine sunnmaya hazir ve kararli olan bir cok hatun ,``basima kalir`` gibi bir safsata ile reddedilmis ve hala reddedilmektedir.

Cinselligi tam manasi ile yasayamamanin vermis oldugu eksiklikleri, fantazilerinde yer almayan yollardan karsidaki partnerine bir nevi mecburiyetten sunanlar bir sure sonra cok buyuk hayal kirikliklari ile anlamsiz psikolojik bunalimlara girmekten kendilerini kurtaramamislardir.

Burada kelimenin tam manasi ile SAHTE kisilikleri savunan bu edepsizligin savunucularin ne duruma dustugunu gozlerinizle kendiniz gordunuz.

Bu cigeri bes para etmez kisiliklerin ikibinli yillarda aramizda olmalari beni gercekten uzuyor.

Boyle insan manzaralarini ben sahse gormek istemiyorum artik.

Ilkel ortacag zihniyetinin birer ciliz sesli kalintisindan ote gidemeyenlerin bu sayfalarda bu mesnetsiz rezillikleri savunmalarina ben de tepkimi dile getirdim...

Getirecegim de.

Baska ne yapabilirim...

azu
(Login azunicorn)

September 14 2003, 5:55 PM 

ulan başka derdiniz kalmadı mı sizin???

cinselliği doğru dürüst yaşayamamakmış...

tam duhul olunca doğru dürüst yaşanıyor, öyle mi???yaşansaydı, ne çok eşlilik olurdu, ne aldatma, ne kerhane... batı'daki kerhanelere açıklama bekliyorum hala...

ama herif hırsını alamadı ki hayatını zehir eden bakirelerden, alamaz da...

takılıp kaldığın o evreden çık artık, millete baygınlık gelmiştir senin "bekaret" sızlanmaların yüzünden..

ben bu konuyu burada kesiyorum... çünkü Temmuz ayındaki tartışma "saga"sından beri bir arpa boyu yol almadın, şimdi mi alacan????

(Login pakopako)

September 14 2003, 5:58 PM 

Cehenneme kadar yolun var...
Zirvaladikca cevabini alacaksin..

Zirvalamamaya gayret etmeyi dene...

Kerhane seks satilan bir yer...
Konu ile alakasi ne...

Ucuz forum sapkini...

azu
(Login azunicorn)

bravo MGK

September 14 2003, 6:14 PM 

hırslandıkça beter oluyorsun..

talep olmayınca bir şey satışa arzedilmez... ticaret hayatının 1. kuralı...

kızlık zarı talebi kalksaydı ortadan, kızlık zarı pazarlaması diye de bi şey kalmazdı, n'aber????

herkes iyi mal satmaz canım, kimisi defolu satar, kimisi de defoyu kapatıp satar...

geldin mi dediğime... ben kerhaneye giden tek bir allah kulunu eleştirmedim bu güne kadar, eleştirmem de...

bir toplumda karılar için kerhane yoksa, (yani hem doğa hem de toplum eşitsizliğin allahını uyguluyorsa) berdevaaaaaaammm... ahlak kumkumalığını tek bir tarafa yüklenerek sürdürme bakalım..

bir taraf "milli oldum" diye sevinç gösterisi yapabiliyor öbür taraf "turşu kurmaya" zorlanıyor... e bu durumda mağdur taraf da başka türlü bakar irrepressible "hormonal dürtülerin" icabına... üstelik kızlarda hormonal dürtüler aynı yaştaki bir erkek çocuktan 2 yıl önce başlar

ne kadar ekmek, o kadar köfte.. ya da bileşik kaplar kanunu..

BİTTİ...

(Login pakopako)

September 14 2003, 6:25 PM 

Tamam iste...

Kerhaneler de ondan var zaten...
Talep oldugundan...

Sizler de talep oldugu icin esaret yasayan, ondan sonra da ``bunun sorumlusu sensin`` diye vicdana nisan alan, moloz kari taifesinden olmayi edep ve ahlak ve de ozgurluk sayanlardan olmaya devam edeceksiniz...

Sizi carpik duzen icerine uyum saglamis sapkin aydin gecinen moloz surusu siziiii...

Current Topic - BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  
Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2014 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

TÜRÜK YURT | kuruluş | kurallar | arşiv 1 | arşiv 2 | arşiv 3 | alternatif TEFSİR | alternatif MEALLER | linkler | e-posta

Copyleft © Temmuz 2000 - 2012

rss