alternatiFORUM | duyurular | ateizm VE dinler | ağaç ev | bilim | cinsel yaşam | felsefe | kitap | mizah | politika | sanat | spor | tarih | yaşam | tavanarası | TÜRÜK YURT

alternatiforum YAŞAM FORUMU

ALTERNATİFORUM ÖZGÜR BİR FORUMDUR VE TEK BİR KURALI VARDIR
HİÇ BİR YAZI SİLİNMEZ!

<< Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  

BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?

September 12 2003 at 8:17 PM

MGK  (Login pakopako)

Ben merak ediyorum...

Bakire olmasına saygı duyarak(!) hatunun bekaretini ahlaki(!) nedenlerden dolayı sürdürme istegini özgürlük(!) olarak telakki eden BAYLAR ve BAYANLAR...

MGK nın BAKIRE bir hatuna olan tavrı davranışı ve konu hakkındaki fikirleri gayet açık...

Şimdi açıklaması sıra sizde..

Açıklayamadıgınız bir şey hakkında BANA NE diyerek oradan sıvışmanızı ben buradan gülerek izliyorum...

Hadi açıklayın...

Sizinle yataga girmiş bir bakire hatun size o yataktan hala bakire olarak cıkmak istedigini söylerse o zaman o hatun ile ne yapıyorsunuz?
Ne konusuyorsunuz?

Bakire oldugunuz halde sizinle yataga girmiş bir adama ne diyorsunuz?
Nasıl acıklıyorsunuz?
Ne duymak istiyorsunuz?

Hadi buyrun..

Şu iddianızı köşeye sıkışınca BANA NE diyerek sıvışmadan açıklayın lutfen...

Şimdiden söyluyorum...

HİÇ BİR ŞEY YAZAMAYACAKLAR...

Ama fırsat vermek sart tabii...

Respond to this message   
AuthorReply
azu
(Login azunicorn)

çok basit

September 12 2003, 8:30 PM 

yataktan kalkar gidersin... centilmensen hatunu evine bırakırsın, çok kızgınsan, centilmenliği filan düşünemeyecek haldeysen, kapıyı vurara çıkarsın, rahatlayacağın bir yer bulursun...

MGK
(Login pakopako)

Ben diyorum ki...

September 12 2003, 8:44 PM 

Bakire bir kadın ile yataga giren bir erkek, kadının yataktan hala bakire olarak çıkmasına izin veriyor buna anlayış ile yaklaşıyor ve eywallah diyor ise, bu adam o hatuna karsı duydugu, düne o güne ve yarına yayılı olan hislerini bir kenara bırakıp, o anı kurtarmaya calısan bir kerkenezden farksızdır....

(Kadının vajınus nedenli can yanması ya da kasılma seklinde korku ve endiseleri konusunda göstermesi gereken anlayışı bu durumdan hariç tuttugumu bastan belirtmeliyim.)

Ve ekliyorum...

Berberliklerde güven, sadakat, caba ile sevgi saygı ve anlayış olusur.Ve bunlar karşılıklı kelimelere davranışlara yuklenerek sunulur.İfadeler süslenerek içteki duygunun birer taşıyıcısı olurlar...

Ayaklarınız yerden kesilir.
En şanslı oldugunuzu hissedersiniz.

Oyle birinin kalbinde olmak ve onun varlıgı ile içinizin sıcaklıgı ile kanınızın daha da ısınarak vucudunuzun bilimum yerlerinde basınc gıdıklamaları yarattıgını böylelikle içinizin dısınıza dogru zorlamasını hissederken, onu isteyeceksiniz...

Teniniz onun tenine mesajlar gönderecek...
Parmak uclarınıza kadar giden elktrikle elleriniz duramayacak...

Yutkunarak yaklasacaksınız birbirinize...

Ve sonunda yataga gireceksiniz...

Hararetle birbirinizi koklayacaksınız..
Karsınızdakinin iki elinden cok daha eli kolu varmışcasına sizi kendisine doogru cekmesini hayal etmelerinize bir son vereceksiniz...

Ve o sadece BİRBİRİNİZE ait oldugunu ve BİRBİRİNİZİN UZERİNDE KARŞILIKLI yarattıgınız SADECE BİZ VARIZ dediginiz bir anda, bir bakıyorsun ki önunde bir zar...

ZARIN önunde nöbet bekleyenler var...

BABASI ANASI ABISI
BIR SONRAKI OLASI SEVGİLİ ya da KOCA...

DUR!!!

Eeeeee...

Ne olacak şimdi..

Açıklasanıza..

MGK
(Login pakopako)

KALKIP GİDERSİN HA?

September 12 2003, 8:49 PM 

Yan sayfada "PENISINI VE MENISINI ICIMDE ISTEMIYOR BELKI" diye yzıyordun..

Hangi arada KALKIP GİTMEYİ akıl ettin..

Nereye kadar gideceksin?

Bir diger yazında da "diktirmiş olabilir" diyordun...
Kalkıp giden hangi arada diktirecek duruma geldi..

Bu "çok basit" pek demek istediklerine uymadı..
Ama sana uydu...

Basladın yine zıplamalara.
Bir el gobekte...
Bir el kafada..

Hu hu hu hu ho hiho

azu
(Login azunicorn)

MGK

September 12 2003, 9:33 PM 

Umarım bu yazdığımı okur ve anlayabilirsin.
Sana verdiğim her ÖRNEĞİ, bana mal etmenden yoruldum. Kabız kafan bunu bir türlü algılayamıyor. Şimdi ben sana bazı kadınlar dam üzerinde kıçlarını açıp gözlerini süzüyor desem, ' Aha azu dam üzerinde kıçını açtı, gözünü süzüyor, işte sizin zidikli zihniyetiniz buraya kadar, defol git azu ' diye bağıranacan sonra da Ağa ya telefon açıp "bak azu kıçını damda açmış, gözüne de zikim kaçmış" diyeceksin.

Lütfen artık tezine verilen antitez örnekleri bana mal etme (hypothetical statements-anla lütfen, anlaaaa)

Şimdi ne demeşim;
Örnek vermişim
Ne cevap gelmiş
Azu böyle yapmış!!!

Şimdi comprehension deficiency modundan çık ve tekrar et bakalım..
Neymiş?
Azu örnek vermiş..
Yani sadece örnek vermiş.

Gelelim bekarete..
( Bu arada Sailor durumdan vazife çıkarıp konuya dalarsa hiç şaşırmayacağım )
Bu konu kırk kere konuşuldu, kırktır aynı şeyleri yazıyorsun. İdeali yazıyorsun. Doğruyu yazıyorsun. Yazdıklarına itirazım yok. Ben sadece karşı fikirleri olanları ve bu fikirlerin background'un sosyal ve psikolojik yönlerini vurguluyorum, yine algılayamıyorsun ve olayın benim vajinal monologum olarak yorumluyorsun.

Anla artık MGK
Çok sıkıldım senden MGK
Bu konuyu neden evirip çevirip ısıtıp getiriyorsun anlayamıyorum MGK
Gülben Ergen ' inin şantajından farklı boyutlara çıkıp tartışabilirmiyiz diye açtığım başlıktan yine bekaret fantezilerine ve travmasına indik pes doğrusu.

MGK
(Login pakopako)

Re: BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?

September 12 2003, 10:33 PM 

Yan sayfada "PENISINI VE MENISINI ICIMDE ISTEMIYOR BELKI" diye yazıyordun..

Bu cumlede

N yerine M cikmis...

Yan sayfada "PENISINI VE MENISINI ICINDE ISTEMIYOR BELKI" diye yazıyordun..

...olacakti

M ile N bitisikler klavyede...

BEN sana kendini yaziyorsun demedim..
Ama yazdiklarimin ucu sana dokunuyor...
Belkide gecmisine...

Kaldi ki yazdiklarimi bana mal eden sensin...

Simdi kucuk bir harf hatasi yuzunden firsatci zilliler gibi yaygara edecegine konu ile cevabin varsa buraya yaz...

``BAKIRE BIR HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR`` diye bir konu da konusulmadi...

Su zirvaladiginiz AHLAK ve OZGURLUK anlayisi ile savundugunuzun pratigini burada anlatin bakalim...

BAKIRE bir hatun ile onun bu durumuna SAYGI gosteren OZGURLUK ve AHLAK anlayisi kuvvetli bir adam yatakta ne yapacaklar?

Hadi anlatsaniza....

Su zirvalarinin uygulanabilirligini ispatlayin ...

Bakalim ve iskembenizin boyutunu gorelim.

azu
(Login azunicorn)

işkembeden boyutlar

September 12 2003, 10:43 PM 

'Bakire bir kadın ile yataga giren bir erkek, kadının yataktan hala bakire olarak çıkmasına izin veriyor buna anlayış ile yaklaşıyor ve ../.. '

'İzin veriyor'
Bu söz can alıcı bir söz. Ne demek izin vermek? Karşındakinin özgürlüğü ile kısıtlı olan yatak özgürlüğü izin verme aşamasına geliyor ise tecavüze çanak tutan bir düşünce de buradan çıkar.Ne yazni adam izin vermezse ne olacak? Tecavüz? Eter?

yatakta ne yapılıra gelince..Hiçbir bok yapılmaz . Ya da yukarıda yazmıştım bir zahmet oku.

knz
(Login KaNeZe)

September 12 2003, 11:14 PM 

sanki karın deşen jak.

MGK
(Login pakopako)

Demistim ...

September 12 2003, 11:17 PM 

Ilk yazimda belirtmistim.

Yazamaz...

ONCE M ile N ye takti..
SIMDI IZIN vermede kalmis...
goz yumanin hemen sonrasindaki aciklayici kelimeleri gormezden gelir...

Kabul eden...
Anlayis gosteren....
Eywallah diyen kelimelerini gormezden gelir...

Bunlara eywalah diyerek adamin o ani kurtarma derdinde olmasi bunlara AHLAKLI OZGURLUK YANLISI SAYGILI adami cizer..

Bunlar oyle yasadilar bu isi...
Ve kendi yasadiklari modelin pesindeler..

Olmasi gerekenin degil..

Yazamaz..

Bakire bir hatun ile onunla cinsellik surduren adamin yatakta ne yaptiklarini aciklayamaz...

Yazamayacakta...

Yazdigi an seyredin bunun yazdiklarini.

Su anki maymun halinden kat kat maymun olacak...
Iddia ettiginin uygulanabilirligini aciklayamaz...

Sunu demisin, bunu kullanmissin, su kelimeyi yazmissin seklinde geveler durur...

Ne yapacaksiniz..

Bu arada sana cevap vermemin nedenine gelince..
Senin gibisi cok var...
Seni onlarin temsilcisi gorerek ben yazdiklarimi burada nesrediyorum..
Ha sen ha baskasi..
Ben yazilana cevao vermeye devam edecegim..

Defolup gitsen de
Kalsan da..

Unuttun mu?

Ben yazilana cevap veririm..

azu
(Login azunicorn)

mesele M N meselesi değil

September 13 2003, 12:38 AM 

ha bire yazdıklarım "bunlara dokunuyor, geçmişlerine dokunuyor" diyen sensin...

ben şimdi hiç işim gücüm yok sana benim geçmişime dokunmadığını, teğet geçecek kadar bile yaklaşmadığını mı anlatacam 12345432 mailde... bir kere anlattık, anlayana sivrisinek saz... zaten anlatınca da "ben sana seni mi sordum, ne kendini anlatıyorsun" diye sıyrılma çabaları... tutarlılık paçalardan akıyor...

izin veren, kabul eden, anlayış gösteren, eywallah diyen, her ne halt yemişse yemiş, demek daha iyisini bulamadığı için eywallah demiş, otursun elindekiyle yetinsin... şikayet ediyorsa da bassın tepiği, gitsin başka karıya..

tüm erkekler birleşip bir dayanışma içine girsenize, mesela "VBKEHKD" (Vermeyen bakirelere karşı erkek haklarını koruma derneği) kurmak felan gibi...bakar o zidikliler de ya verecekler, vermezlerse tepiği yiyecekler, sorun kökünden çözülür... buraya yazmakla bir yere varamazsınız çünkü o zidikliler bu foruma girnmiyo galibeah...

miata
(Login hepsialinmis)

September 13 2003, 12:54 AM 

pişti oynanır, yastık yorgan savaşı yapılır, ayak parmaklarına suratlar çizilir kukla oynatılır, masaj yapılır, sohbet edilir, tenin her santimi okşanır öpülür tanınır, sarılınıp uyunur, yanyana sırtüstü uzanıp hayal kurulur, korku hikayeleri anlatılır, saçlar örülür, fıkra anlatılır, dedikodu yapılır, kuantum tartışılır, gıdıklamaca oynanır, kışsa siyah noktalar sıkılır, yazsa deri soyulur, kızlık bozmadan sevişilir, ders çalışılır, yemek yenir, ayak tırnaklarına oje sürülür, el pişirmece oynanır, birbirine kitap okunur, uçtu uçtu kim uçtu ya da fış fış kayıkçı oynanır, boğuşulur, tv seyredilir, kavga edilir, gülünür eğlenilir..

çoğunu da salt sekse tercih ederim doğrusu

tabii bunlar sizin bekaret tartışmanızla ilgisiz ama yine de yaziim dedim.. sizde ne var?

azu
(Login azunicorn)

bu arada

September 13 2003, 1:08 AM 

yan sayfaya bir daha git bak, ve dikkatli oku, aynı Cin Ali kitaplarını heceler gibi... bende M ve N karışıklığı yok, aynen şöyle yazmışım: "belki penisini ve menisini içimde istemiyorum"... tamam mı canım?
bu da 50sine merdiven dayamış Azu'nun pratiği değil tepeden tırnağa "hypothetical statement"...

sonacığma, "Çekip gidersin" lafı erkeğe verilen bir öğüt, kadına sunulan bir seçenek değil... "ne zaman çekip gitmek aklına geldi, hangi arada zar diktirdin" gibi cross examination sorularla yine, hecelemeden okuduğun mevzuya, güya laf yetiştirmişsin...
ayyy baydı beni bu konu...

hay nalet olası 30luk zidikliler, kanal kanal erkek arayıp sonra da bi halt yiyemeyen şaşkın ördekler... cins-i latifin yüz karası oldunuz be... size bakan, her kadını aynı sanıyo...

siz de, de gidin o kadınlara sayın bu lafları.... ulan böyle salakları, sezgisi, içgörüsü olan 5 dakkada tanır... baktığınız karıda ne görüyorsunuz da elektiriklenmeler, ahtapot kollarıyla kendisine çekme hayalleri, tenle mesajlar göndermeler, iç titremeleri bilmem neler...taa anca meret burnunuza çıkınca mı tanıyorsunuz karşınızdakini... karıların sadece yuvarlaklarına bakıp havaya girmeyin, ilk önce gözlerine bakın, ve konuşun, konuşun, konuşun... kimin ne mal olduğu 5 dakkada çıkar ortaya...

şimdi de "interpersonal relations" kursu sayfası mı açalım...

de gedin len işinize...

azu
(Login azunicorn)

sevgili miata

September 13 2003, 1:11 AM 

tüm yazdıkların çok hoş... 16-17 yaşlarımı hatırladım birden... hepsi de yapılır, anasını satayım... zaten karşındaki de ya 18 ya 20 yaşındadır... onun da çok sorunu değildir consummate olmuş mu olmamış mı....

miata
(Login hepsialinmis)

September 13 2003, 1:14 AM 

aynen öyle.. gençlik mevzuları bunlar yahu.. hem de ne güzeldi o günler moruklar olarak hararetle bunu tartışmanıza şaşıyorum hakkaten. biraz da bizim yaşa hitap eden konular açın da yazışalım diyorum.. misal andropoz, menopoz, tansiyon

MGK
(Login pakopako)

calkala bakalim

September 13 2003, 1:17 AM 

``BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR?``

Konu bu...

Iddia ettiklerini yazsana...
Hadi kivirma karsimda...

Su zirvaladiklarinin uygulanilabilir oldugunu buraya anlat da anlayalim...

miata
(Login hepsialinmis)

ee ama MGK

September 13 2003, 1:21 AM 

``BIR BAKIRE HATUN ILE YATAKTA NE YAPILIR AZU?``
diye başlık açaydın o zaman.. ya da bi telefon..

MGK
(Login pakopako)

Iddia sahibi sensin....

September 13 2003, 1:22 AM 

Bakire olmasına saygı duyarak(!) hatunun bekaretini ahlaki(!) nedenlerden dolayı sürdürme istegini özgürlük(!) olarak telakki eden...

Bekliyoruz...

Ama yazamayacak....

Bunlar AHLAK adi altinda efkari umumiyeye kendilerini ZARLI olarak pazarlamayi bilirler....

ZARLI seksi burada anlatamazlar...

Ama ozgurluk adi altinda ahlaki degerler diye de suslerler...

Hadi anlat bakalim...

azu
(Login azunicorn)

ula ben yazdım yazacağımı

September 13 2003, 1:24 AM 

daha ne yazayım... hayatım boyunca öyle bir sorunum olmadi... hem bana ne bilmem kaç yaşında, "bir bakire hatunla yatakta" burnunu veya başka uzvunu boka sokmuş olanlar düşünsün... bence daha en başta bakire olanlarla yatağa hiç girmesin....

allam yarappim, probleme bakar mısın???

Not: hangi zırvaladıklarım, hangi idda ettiklerim, pek anlamadım, daha açık pliiiz, bu arada pek çok şey yazdım da...

MGK
(Login pakopako)

Gerek yok...

September 13 2003, 1:25 AM 

Bu zaten her YAZANA, ne yazarlarsa yazsinlar, bir psikiyatrik terim ile gelir bulasir...

Belirtmeye gerek yok...

MGK
(Login pakopako)

Hala calkaliyor...

September 13 2003, 1:31 AM 

Eh...

Basliga bakin cevaba bakin....

``BANA NE`` dedi ve vinladi...

Kendini yazmis yine...

Yazamaz...

Orda burda uydurduklarinin tamaminin ucu kendisine
dayaniyor...

Miata yaw...
Sen de bana kalkmis AZU diye ekle diyorsun...

Ne gerek var?

BAKIRE HATUNLA YATAKTA NE YAPILIR diye baslik aciyorsun...

cevaba bak...

``hayatım boyunca öyle bir sorunum olmadi... hem bana ne bilmem kaç yaşında, "bir bakire hatunla yatakta" burnunu veya başka uzvunu boka sokmuş olanlar düşünsün... bence daha en başta bakire olanlarla yatağa hiç girmesin....``

Cevabi gordun mu?

Bakireler ne yapsin diye soracaksin....

ZAR PAZARLAMASINI YUTACAK ADAM BULSUNLAR diyecem...

Yine aklina kendi kendisi gelecek...

Kacamaz..
Ama yazamaz da..

Su andaki halinden 10 kat daha maymun olacak cunku...

< Previous Page 1 2 3 4 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  
Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2014 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

TÜRÜK YURT | kuruluş | kurallar | arşiv 1 | arşiv 2 | arşiv 3 | alternatif TEFSİR | alternatif MEALLER | linkler | e-posta

Copyleft © Temmuz 2000 - 2012

rss