online

Diskutime në Dashuria Forum - Love Forum - Albania Love Forum

 

Dashuria Forum

 Diskutime te Lira ne Dashuria Forum

Fjala e Lire ne Forumin Dashuria

Pytje dhe pergjigje dhe tema te ndryshme ne

Forum Dashuria.

Not logged in | Login | Create AccountKerko    Chat!    New MSG !
Message TitleAuthorRepliesLast Post
meshkujt e ri femrat ma te vjetragenci-Mar 15, 2010, 6:19 AM
Tung nga Gjilani - KosovëEndi-Dec 21, 2007, 3:08 PM
Me pak reklama, me shume aksion...elpelao031Jun 12, 2007, 5:41 AM
I LOVE YOULaBi_Fr1Jun 12, 2007, 5:39 AM
tungLaBi_Fr-Mar 30, 2005, 9:58 AM
NDJENJA E DASHURISTIGRI1Jun 12, 2007, 5:43 AM
virgjeriaaltini-uk8Nov 13, 2007, 5:32 AM
Si duhet te jete nje lidhje dashurie?Aurora8May 3, 2008, 7:52 AM
Emrat për femit tuaj , një emër për fëmijen tënd !Sadi1Mar 31, 2004, 9:53 PM
-=-=-=- POEZI =-=-=- Sexi Poezi 100% Dashuri =-=-=-=-=-Poeteshe3Jun 12, 2007, 5:56 AM
-= Prezentiumi Juaj ne Dashuria Forum =-Sadi5Jun 12, 2007, 5:58 AM
TRIAL SEX
Page 1 2
klodina36Mar 6, 2012, 9:51 AM
per Mimozen me kar te pllastikes????????Gjino5May 17, 2006, 11:47 AM
te pershendes me kengen " HAJDE TE BEJM SEX "mala4Aug 2, 2004, 6:38 AM
E kaluara ime e paharruar *Mimoza 2013Oct 29, 2006, 5:30 AM
~+* VIKTIMAT E CHATIT *+~AlbaNota2Dec 8, 2002, 6:53 PM
A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?
Page 1 2 3
HipsiBleones45Nov 13, 2007, 5:30 AM
Pse vajzat Tetovare jane kaq shum te prapambetura,sidomos kurre vine ne shprehje chati?
Page 1 2 3
rilindi59Feb 4, 2012, 8:19 AM
~ A do te vini ne AlbaVoice Party ~WebMasteri13Apr 10, 2003, 3:31 AM
C'eshte Bukuria Shpirterore??Blerta_NY16Nov 20, 2005, 4:07 AM
une e dua e ajo me tradhetoiadmir13May 2, 2008, 6:51 AM
Bota e femrave ~~~ Si knaqen femrat e veja ~~~
Page 1 2
Vejushe20Oct 21, 2011, 12:33 PM
Ca pika lot rane mbie faqe e une per ty seç ndjeva mall.........Lozonjare8Dec 1, 2006, 10:30 AM
Me mire nje fund me tmerr se sa nje tmerr pa fund.Lozonjare6Jan 30, 2005, 4:13 AM
pse i perqeshin prishtinaliket aaafjolla 1919Jul 12, 2007, 10:26 AM
A JANE DJEMET APO FEMRAT ME TE SINQERTA NE DASHURI ????
Page 1 2 3
fjolla 1940Jun 13, 2007, 5:00 PM
Prishtinaliket vetem mpuqqqq shkruajt ne Chat : )Sadi13Dec 21, 2007, 3:22 PM
SEX SHOP - Penisa te plastikes per gjithe femrat !
Page 1 2
Moniza30Sep 1, 2014, 5:49 PM
He .... dynja ku e hangër dreqi e u ba krejt qyshë se kom menu hiq!!!Shpëtim Virusi i Zi7Jun 6, 2002, 9:11 AM
Po mos të ishte Dashuria,cfar më duhet bukuria ime ?
Page 1 2
Fjolla26Aug 25, 2008, 4:30 PM
  2   Next >> 

Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>