online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

February 14 2002 at 12:42 PM
No score for this post
  (no login)
from IP address 62.162.125.12

 
Kete poste ja kam kushtuar kendit intim.
Dashuria eshte prekese prandaj ka shum gjera qe s'fliten e kuptohen.
Dashuria eshte gjithcka !?
Dashuria eshte foshnje qe lind e rritet !?
Dashuria eshte qe te ringjall etj etj...
Poezi te ndryshme per Dashurin...
Shkruani qetu edhe ju ndonje pjesen tende intime.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply

(no login)
62.162.125.3

Te dua.

No score for this post
February 22 2002, 9:26 AM 

Ne syt e tu manevra ushtarake.
Ne bozet e tua granata luftarake.
Ne gojen tende... ma kalle krejt.
E ku me te gjet..

Hiq sma ka ana, bukurin
veq at biren e vogel te vajzeris.
Knaqen shum ku ti ngrej c***t.
Ku ta kalli me shkrepce p***n
e ta F** ne mes kembeve...

I haaaaaaaaa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Besarta
(no login)
217.162.57.14

Dashurija

No score for this post
May 30 2002, 3:17 AM 

Sa veshtire qenka me dashuru sepse frika qendron de zemra sdon te loton , ka frike qe te mashtrohet dhe syri ti qorrohet.Dashurija eshte pa fytyre sepse nuk i interesson edhe nese te mashtron!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login elvira_uk)
194.74.199.55

o kuku per juve me ket dashni !!!

No score for this post
March 5 2002, 3:57 AM 

dashuri dashuriiii eshte let me than po dashuri te vertete eshet zor me qet,
dashuria eshte nje gje qe zemren ta freskon kur te puth dikush dije se te don ,
mos i beso djalit qe te thrret shpirt e zemer por besoj ati qe te thret ne emer
o ju pershendes shum te gjithve tung tungi kalofshi mire eeeeeee qeshtu oj bi oj bi qe jeni ba edhe ju kukuku hey just keep it up hun!!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login e-bukura_nga_uk)
194.74.199.55

hello juve

No score for this post
March 5 2002, 4:21 AM 

ju pershendes te gjithve
ne zemren time eshte rritur do bari i madh kurse ne ate bari eshte nje lop kurse ajo lopa je ti gaggaa
hey qa qa banet ju pershendes te gjithve qa jeni ba ju vetum zeriozisht apo fjal pa lidhje me q... e sene sene phaaa vella hajgare ban qyre tung tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Besarta
(no login)
217.162.57.14

Te Dua

No score for this post
May 30 2002, 2:19 AM 

I Love you anglish ,
Seniviorum Türkissh,
Je taim Farncisht ,
Habibi Arabisht ,
Te dua zeriosisht !!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.39.118

Pershendetje

No score for this post
May 20 2009, 9:25 AM 

pershendetje per te gjithe dashnija eshte ilaqi me i mire dhe me sherues ne bote elvira une nuk di qe te te them por kurre njeri dashurohet nje here me te vertete dhe sinqerishte ai edhe eshte i lumtur dhe rehat paj dashni te perkryer nuk ka por njeri qe dashuron me te vertete ne jete ka tunge kaloni mire

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Lola_UK)
194.74.199.55

vlla ku te shkojsh ne forume veq dashuri qa jeni ka boni more

No score for this post
March 5 2002, 4:18 AM 

Së pari deshta të ju përshendes shum shum , aiii qa keni vlla me kët dashuri a keni hanger buk ahaha veq deshta të bëj hajgare pak a se ne syt e juve po shkrun vetem dashuri dashuri .
As tigri as luani as deti as oqeani as bota me mundime smunt të na ndajn ne të dyve , Në zemrën time mbretroj një fshetësi e at fshetësi vetem ti e din ( T. ...)
kaq e pata ju flm shum tung tung ju përshëndes të gjithve me se shumti elviren _uk e pershendes tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Rozafa)
195.92.168.163

Ehhhhhhhhhhhh ani Dashuri apapapa

No score for this post
March 5 2002, 1:40 PM 

Se pari po juv them qe qa jeni qorodit me ket dashiru pash laginen a ok se qe pe shkruj nje qetu sa mos me than qe skom shkru ok ?

Per ty qaj per ty
qeshi per ty flas e
per ty heshti per
ty kengen e kendoj
per ty vdes per ty jetoj .

I have 2 eyes 2 see u ,
2 ears to hear u
2 lips 2 kiss you ,
2 hands to hug you
but I have only 1 heart to
LOVE U ?

Ndoshta e bena keq pak me anglisht por me falni te gjith a ju pershendes perzemersisht Un Rozafa tung tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.93.49.162

HEEEE.......MAZAMAKEQ MORE BI E BIJAAA.......

No score for this post
March 18 2002, 8:21 PM 

Zoti të krijoj si hile ndaj natyrës,
E ti qeshë, por e pa gêzuar pêr at që more se
dhe ,dhe atê që nuk pati atherê aqë shumë ,po ti nuk ishe vetêm e un ta dhash atë qê ti e teprove së kërkuari të pa ekzistuarên qê u desh zotit t'ja kërkosh.........!!!!!! mendo o njeri se jeta nuk ësht 1000 vjet e as 1 ditë .............!!!!!!!!!!!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
83.77.169.216

tung

No score for this post
August 15 2009, 11:03 AM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.11

Tregime per dashuri zdi ...

No score for this post
March 20 2002, 7:08 PM 

Une kam bo ckamos...
Amo qeshtu me fol per dashni mka ardh marre gjithmon.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla 19
(no login)
213.1.167.190

kjo vlen per djemte shqipetar

No score for this post
March 21 2002, 2:39 AM 

qe besa edhe une kam menduar qe djemet tane lene koken per te dashuren por jo nuk ishte ashtu qfar degjova une keto dite djmte shqiptar e kishin tradit te lene vajzat te vuajne edhe duke e pare ate si gje normale a faktikisht kjo eshte etemerreshme sepse nuk i perkasim nje tradite dhe kulture te tille kemi bre ca veti qe na ndajne nga disa popuj tjere por si duket djemet shqipetar po mendojne se me keto sjellje po duken me te ngritur a njhereit ata jane duke shkuar drejte rruges se humneres sepse nuk ka lumturij nen fatekeqesin e dikujt tjter pra kujdes se ne zgjidhjen e femres dhe ne planin e luftes nje gabim i vogel shkakton disfat >>>>>>>>>>>>>>> kisha shume per te then por ja ne shpejtesi shkrova keta rreshta tunge njhre
gjithe te mirat te gjithve ju uron fjolla 19

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.11

Oj Fjolla......

No score for this post
March 22 2002, 6:22 PM 

O pasha familjen moj qika mire...
Ani me dit ti baci si eshte... kuku mos vet.
Ja kan nonen krejtve te shpija zguxon kurkush me leviz pi shpije se ja sharron kamt (kembet pak ma gramatik)
se di ti a...
qe tkallxova

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.11

Dashuria eshte papuqe qe shkel gjithkush... hahahah

No score for this post
March 22 2002, 6:03 PM 

cka me ju than bre spo di cka eshte dashuria.
A eshte qajo knaqesi kur po bojna sex a...
qashtu dicka mua po mdoket.
ishalla e kam qellu pergjigjen...
Shkova une ka me ardhe me kqyr me von ndoshta e kam qellu.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
?????????????????
(no login)
213.122.35.156

djemet e kumanoves vetem sex ne chat po dijshin

No score for this post
March 30 2002, 5:15 PM 

qfar mendoni ju a ata vetem sex me te shkruar ne chat po dijshin edhe me te terguar histori te kaluares gjeja se ne jemi heheeeh..................??????
ejj me prishtinalike ska bre vetem ja keni inat qe jane te zonjat apo ..................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
?????????????????
(Login londra)
213.122.35.156

djemet e kumanoves vetem sex ne chat po dijshin

No score for this post
March 30 2002, 5:23 PM 

qfar mendoni ju a ata vetem sex me te shkruar ne chat po dijshin edhe me te terguar histori te kaluares gjeja se ne jemi heheeeh..................??????
ejj me prishtinalike ska bre vetem ja keni inat qe jane te zonjat apo ..................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.202.67

Fjola marre moj cka ke shkruajt ashtu

No score for this post
April 3 2002, 5:44 PM 

Oj fjoll marre moj cka ke shkruajt ashtu bre.
Djem e prishtines hoxhallar aa...
a vetem ne mendojm per sex a...
A kuku moj qik...
Ani mire ti e dijm se sta ka ana sexin a...
Qy valla....
Cdo nate ku po flene... kojxha ta ka ana nje domate... afer ...
Ihaaaaaaa
u kalla krejt...
spo di cka me bo..

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
?????????????????
(Login londra)
213.122.35.156

djemet e kumanoves vetem sex ne chat po dijshin

No score for this post
March 30 2002, 5:24 PM 

qfar mendoni ju a ata vetem sex me te shkruar ne chat po dijshin edhe me te terguar histori te kaluares gjeja se ne jemi heheeeh..................??????
ejj me prishtinalike ska bre vetem ja keni inat qe jane te zonjat apo ..................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Besarta
(no login)
217.162.57.14

Gjilanit bre.........

No score for this post
May 30 2002, 2:23 AM 

Jo vallahi me vajzat te Gjilanit nuk ka se prishtina nuk asht kunkurent as ni pik...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
?????????????????
(Login londra)
213.122.35.156

djemet e kumanoves vetem sex ne chat po dijshin

No score for this post
March 30 2002, 5:26 PM 

qfar mendoni ju a ata vetem sex me te shkruar ne chat po dijshin edhe me te terguar histori te kaluares gjeja se ne jemi heheeeh..................??????
ejj me prishtinalike ska bre vetem ja keni inat qe jane te zonjat apo ..................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
?????????????????
(Login londra)
213.122.35.156

djemet e kumanoves vetem sex ne chat po dijshin

No score for this post
March 30 2002, 5:27 PM 

qfar mendoni ju a ata vetem sex me te shkruar ne chat po dijshin edhe me te terguar histori te kaluares gjeja se ne jemi heheeeh..................??????
ejj me prishtinalike ska bre vetem ja keni inat qe jane te zonjat apo ..................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.13

Te tolerosh apo te mos tolerosh...

No score for this post
April 1 2002, 6:27 AM 

Une kisha me thene se 'ne' shqiptaret, flas per pjesen dermuese, as qe e dijne se c'eshte ajo. Shumica e marrin ate se eshte vetem akt marredheniesh seksuale, e kuptojne se ajo eshte vetem sa per te shprazur epshin dhe kaq. Por gabojne. Te dashurosh don te thot 'Te gjesh veteveten ne dike tjeter'. E tash, nese ndokush kerkon prej ndokujt qe te tolerohet aq sa nuk duhet, atehere, gabon. Sepse i/e dashura mund te tolerohet vetem aq sa eshte i toleruar, as me shume e as me pak. Vertete, ka shume per t'u thene, por mendoj se te ne, te dy gjinite, e perbuzin tolerimin, andaj asnjera prej paleve nuk deshiron qe te toleroje ne ate nivel ne te cilen eshte e arsyeshme te tlerohet. Andaj, te tolerosh apo jo, me rendesi eshte ta gjesh veten tende ne dike tjeter...
Bye, have a nice day...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
miss kosovare
(no login)
217.162.57.14

Re: Te tolerosh apo te mos tolerosh...

No score for this post
May 29 2002, 2:41 PM 

dashuria eshte shum e mir vqe qita dasht me ju tregu ju preshendes kalofshi mir

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
194.176.175.195

te dua

No score for this post
April 1 2002, 9:42 AM 

te dua kjo fajale qe vjen nga thellesia e zemres edhe nuk nxirret aq kolaj ne cdo njeri tee dua te dua te dua

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Preshevari 20
(no login)
194.230.178.54

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 6 2002, 1:47 PM 

kthehu ne preshev

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.65

Intime per mua eshte vetem.... !!????

No score for this post
April 6 2002, 6:25 PM 

Sot jam kon me BUGARI... i kam qi 2 femra...
E jam knaq...
Me PAJEN jam kan...
Spo di cka me shkruajt dicka tjeter...
E intime vlla me bugarka skaaaaa.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.65

hmmmmmmmmm

No score for this post
April 6 2002, 6:51 PM 

po kshyrne bre ju se ska lidhje kur te hypin xekrrat edhe kucken e kadrijes e kisha ki ...hehehehe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.65

hmmmmmmmmm

No score for this post
April 6 2002, 7:20 PM 

po kshyrne bre ju se ska lidhje kur te hypin xekrrat edhe kucken e kadrijes e kisha ki ...hehehehe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.110.66.91

per ju

No score for this post
April 6 2002, 7:23 PM 

ju flm

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.65

hmmmmmmmmm

No score for this post
April 6 2002, 7:28 PM 

po kshyrne bre ju se ska lidhje kur te hypin xekrrat edhe kucken e kadrijes e kisha ki ...hehehehe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
194.78.196.23

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 8 2002, 10:51 AM 

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.202.68.209

ende gjindemi ne shekullin 18

No score for this post
April 11 2002, 1:40 AM 

me vjen keq tju them qe koha kalon por
ne kemi mbetur ende ne shekullin 18
po ska gje se ndoshta deri me vitin
3000 ka gjasa te hyme dhe ne Europe

Tunge e bofshi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.238.48.17

mesazhi im eshte se nuk bon qashtu me bo femnat

No score for this post
April 11 2002, 5:53 PM 

po e vertet eshte me drejt e keni se femnat e sotit po kan liri shum por po e keqperdorin lirin e babllarve ose te frajerave te tyre sepse qkas po bojn ka humb tek ne morali edhe marrja se deri dje skemi dit me majt femnen qysh duhet skemi dit mas pari ne shqiptaret me qit femnen neper kafiteri per dore e sot jan do sene ma ndryshe por vetem kish ame thon se edhe femnat po e keqperdorin pak lirin kurgjo ma teper

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.42

dashurija e vertet gjendet ne vendlidje

Score 2.0 (1 person)
April 15 2002, 4:02 AM 

kalova shum koh ne perendim kalova neper shum shtete te perendimit cilat shum te rinj kete ndoshta edhe i enderojn, po kam nje poresi se ata cilet mendojn ashtu zhgenjehen shum se dashurin nuk e ben vetem pasurija,dashurija e asi lloji eshte dashuri interesi e un nuk e kisha arsietuar kurr......!kisha pas deshir ta takoj nje vajz te sinjqert mos te kishte azgje vec te ishte vajz e familjes tung,te gjithve....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.80.250

takimi ne rastesi eshte mbret i botes

No score for this post
September 28 2008, 9:22 AM 

pershendetje, ju pres ne adrezen time tung, tung, LENA ME RESPEKT TE VEQANT

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.42

ke te drejt

No score for this post
April 17 2002, 5:06 AM 

ke te te drejt shum bile

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.50

Welcome per intime.

No score for this post
April 17 2002, 7:04 PM 

Krejt mire eshte po ma mire eshte mos me shkruajt asgje.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.22

palidhje

No score for this post
April 20 2002, 3:16 PM 

palidhje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
timi toska
(no login)
80.80.160.22

hiq sja pasni qellu

No score for this post
April 20 2002, 3:24 PM 

palidhje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.195.31

une e dua e ajo me tradhetoi

No score for this post
April 20 2002, 6:23 PM 

mendoj se eshte shume rende kur perjeton nje tradhetiqe aspka nuk e pret , me te vertetet eshte shume rende sa qe nuk te jetohet
une ate e doja ma se shumti ne kete bote por ja ajo tash shkoi dhe ........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Zgjimi)
24.159.106.34

Qka d.m.th Toleranca

No score for this post
April 20 2002, 11:44 PM 

Eshte hera pare e imja qe po shkruaj,se pari ju pershendes te gjitheve ne forum.Hyra rasishte ketu dhe u takova me nje shkres te njerit por nuk di kujte,,,dhe desha pake te kyqem ne kete shkres te ati personi qe kishte shkruar per dashurin e shqiptareve se sa jemi mbrapa me dashuri{apo me lirin e femrave shqiptare}.Nuk kisha dashure te hyje prej kohes gurit apo si te theme prej nje kohe te gjate se si ka kenur dashuria dhe gjelozija te shqiptaret.Ne disa aspekte pajtohem me personi qe ka shkruar kete shkres ,por me disa jo po arsyeja eshte kjo.Femrat shqiptare natyrishte duhen ato te emancipohen te kene liri te fjales,{Jetes,Dashuris etj.}Por mos te harojm nje se emancipimi i vrulleshem jepe pasoja te pa parashikusheme apo si te theme me shkuret kjo vlen edhe per ne mashkujte se Civilizimi i verulleshem ka pasoja qe veshtir ne doje te kethehemi mbrapa ti permisojem gabimet se jemi shqiptare dhe nuk kethehemi mbrapa.Ta leme kete dhe te filloj te shkruaj per nje fjale qe me shtyri te shkruaj TOLERANC eshte fjale e mire tingllone bukure.Po shtrohet pytja e ne mashkujte te bahemi tolerante? Arsyeja eshte apo te kene me shume drejte femrat PO pajtohem,por nuk pajtohem te jene si femrat tjera ne bote.Po te doni ju te kemi nje dashuri si jashte trojeve shqiptare,nje dashuri te perendimime plote tolerance do te duhet ne shqiptaret te ndertojem me shume gjykata per shkurorzim si ne gjitha vendet e perendimit dhe do te ishte vaj halli per ne shqiptaret{femrat dhe mashkujte}.Do te me pyetni pse gjykata apo e dini sa probleme bashkshortore ka ne perendim nuk mundem ti ngjehi besoj se as ju nuk mundeni.Po te ne shqiptaret shume pake ketu duhet te jemi te knaqur ne mashkujte dhe femrat se kemi nje jete te mire dhe nje dashuri me te mire se ata ne perendim.Ne si mashkuje duhet te japim me3 shume liri femrave tona dashuri por me kryesorja eshte me shume RESPEKET kjo qe neve na duhet po te respektosh dikendin d.m.th te duash dikend.Respekti eshte gjeja me e mir se respekti krijon Dashuri lumturi e jo toleranca.Me falni mos ta teproj me shume por ky qe mendimi ime per Dashuri,Respekte e kursesi per Toleranc.tung te gjitheve.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.194.74

Me pelqej shenimi juaj ne Dashuria Forum

No score for this post
April 25 2002, 4:19 PM 

E lexova 2 here shenimin tende ne Dashuria Forum me pelqeu shum.
Me vjen mire qe je djal i mire dhe i sinqert ne dashuri.
Dua qe te njihem me teper nese ka mundesi me shkruaj ne forum ose eja ne albavoice jam pas dite .
Tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
216.191.110.70

ase nje nuk e keni mire

No score for this post
April 25 2002, 5:12 PM 

ju pershendes te gjithve shoke e shoqe
mos filozofoni shum a.
tung e gjitha te mirat ne jete

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
216.191.110.70

nuk ka me qika te kosoves

No score for this post
April 25 2002, 5:45 PM 

cka ke moj fjolla po shum po folshe
po munoheshe me dite po nuk po ta mrrika

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
24.100.185.228

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 27 2002, 12:56 AM 

napoleoni ka thon tana grat jon kurva -e nona jeme osht kurvic

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
anonymusi -
(no login)
24.100.185.228

po t,shoh po s,po muj me t,prek

No score for this post
April 27 2002, 2:00 AM 

deshiroj te njifem me nje femer skandinave (shq. kuptohet) e me preferenc ne suedi, mosha s,eshte me randsi por jo ma shum se 35vj.
e interesuara mundt te lajmrohet ne kete rubrik sa per fillim e mandej shofim..... qellim-kqiat nuk jan te mirseardhura !!!
ju pershendes te gjithve

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
24.98.95.35

per dashuri

No score for this post
May 3 2002, 9:35 AM 

isha nje dit me nje shat kisha kontakt me nje qik dhe ajo me tha se dua te kemi 5 femi une dua tikemi 2 ose tre dhe ajo me tha se une edhe pse ti don ashtu tha kae njerez tjer boll par dy te tjeret .e ajo shqiptaret shum i mundon se ne sjemi amerikan me shkue gruaja ne pun ne mengjes e kurte vien naten dhe za zguzon mei bae.

faleminderit se pak poi bindim njerzit se dashirit e tilla kshtu perfundojn duhem meu be njeri i fort neksi raste.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.120.7.7

nuk ndahen

No score for this post
May 7 2002, 7:26 AM 

si mund te parashtroni asilloj pyetje po me tregoni a ka shqipetare te .........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.254.128.6

Respekt

No score for this post
May 9 2002, 12:45 PM 

Pershendetje Nga Une Turi Shkodran:!
si mundesh te fitosh Respektin:
me keto fjal te pista qe thojn keta djem si kosovar si shqiptar apo nga te gjith bota nuk mund te fitosh Respekt ndaj zemrave te femres

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
xheti
(no login)
217.81.183.108

ruane dashnin

No score for this post
May 15 2002, 10:40 AM 

ruani femrat se po nuk ia plotsove ato nevojat qka duhet veq ja bon kojshise me sy

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta_NY
(no login)
66.66.186.40

Ku ku per ty Xheti!!!

No score for this post
May 24 2002, 2:04 PM Ku Xheti me te vertet qenke ne hall te madh ti bre djal...
Po le t'ia ben more me sy, a pak ka qupka te tjera a????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.195.125

Nuk Ka Virgjinitet te Besueshem

No score for this post
May 24 2002, 4:55 PM 

Nje ngjarje qe me ka ndodhe valla me ka trishtue shum.
Po mire tek njeriu i gjalle ndodh qkamos..Po te kefshet qka ndodh e di qe nuk e dini ju.
Me Tregoni se si ja lyp Macori Maces virgjinitetin. Haj se po Ju tregoj se e di qe nuk e dini HAHAHAH
Ka qene nje mace dhe maqori ja lip virgjinitetin po ajo i thote jo.Maqori i thot mjaauuuuuuuu JEPMA Macja Jo Nuk muj se me sheh Baca Halil Maqori : Nese nuk ma jep me deshire do ta mar me dhune> MAqori:Maj Jep se keshtu Virgjiritet si ti ka shum per rruge hahahahha

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.195.125

Pergjigje Per Monina

No score for this post
May 24 2002, 5:17 PM 

Oj Moniza Mir e pate ti per qat far kar te plastikes po a bon me me treguar ti mue se nese paralizohesh ne te dy duart tregoma hallin se me qka do kishte provuar se gishtat nuk te punojn mo hahahahahhahah BYE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.195.125

ooooPPPPPsssss Moniza

No score for this post
May 24 2002, 5:39 PM 

A Moniza Valla Sone e Paske Qellue Farre PO HAj Tregom Ti Mue Se Neqoftese Paralizohesh Ne Te Dy Duart Qar Ke Tuj Ba Ty Kur Ateher Nuk Mujsh Me e Fut As Gishtin .. A Sa i Perket Karrit Te Plastikes Valla Mire Te Thane Se Nuk Qet Qumesht Ai...Haj Tung Se Mu Ka Gerdit Edhe Kjo Mua Sex..Sex..Sex..Sex..Me Ka Dale Mbi Koke Me Edhe Qe Ky Sexi. hahahahha Bye All

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.7.109.71

Dashria

No score for this post
May 25 2002, 6:22 AM 

nue per dashnore koken e jap e dashnoren se jap.
deshiroj ta gjej nje vajz le lartesi 1.60 m.
nese don ajo femer me kontaktu me mua le
ta sjell ket numer:25-123
ajo femer qe mu paraqitet let vje ne ket adres
Lagja e re
letperfundoj me kaq.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
151.188.47.246

vajzate me te bukura jan kosovaret

No score for this post
May 31 2002, 8:23 AM 

MIRDITA UN MENDOJ QE VAJZAT ME TE BUKURA JAN PAMARPARASYSH MENDOJ QE EDHE KOSOVARET EDHE TE SHQIPPERIS JAN TE BUKURA UN KAM TAKUAR SHUM SHQIPTARKA TE SHQIPERSIS EDHE KAN QEN SHUM TE BUKURA DHE MENDOJ QE JAN SHUM INTELEGJENTE SEPSE EDHE KA TE FOLURIT I DIHET NJERIUT SE QKA ESHTE POR KOSOVARET JAN VETEM TE BUKURA NUK MEDOJ QE JAN INTELEGJENTE JON AMA JO SHUM INTELEGJENTE UN VET JAM KOSOVARE AMA UN JAM KETU NE USA QE 7 VITE TASH JAM 17 UN KAM MARR RRUGEN SI KETU AMA DUA TE JU TREGOJ QE NUK KA FEMER SHQIPTARE TE KEQE OK FALMINDERIT PERMIRKUPTIM NGA ALBANA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.137

nje verejte deri te ju

No score for this post
June 6 2002, 4:42 AM 

ne shqiptaret jo qe i urrejm gruan por per me qen me e realt gruja ndaj burrit duhet me qen burri me me korekt se nese e lejojm gruan thot nje fjal popullore :Nese ti merr dizginat gruja mos vet per ate burr:se ne shqipetaret jemi njerz me kulture te madhe kundraj evropianeve se ne nuk e lejojm veten qe nje burr i huaj te ma more gruan time per nje kofe.Apo ne qfar kohe te doje gruaja te dole e te shetitet kaq kom per ju

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Johnson
(no login)
62.220.204.137

shum s... ?

No score for this post
June 6 2002, 5:20 AM 

ishte kon ni her nje djal ne zvicerr edhe te shpija e kishte pas lon veq baben e vet edhe pas nje kohe e mer edhe baben e vet ne zvicerr por ai kishteqen plak.Kur shkon djali ne pun ki plaki po e kallke tv edhe po kshyrke film porno po ne film porno i tregon se si behet sex njerzit me qent edhe ki plaki pas nje kohe te shkurt i thot djalit te vet se nuk po i rrihet me ne zvicerr edhe qe ta dergoje per ne fshat ne shtepi edhe ki djali e percjell prindin e vet per ne shpi kur shkon ki plaki ne shtepi i kujtohet filmi qka e ka po ne zvicrr se si ja lipijke qeni gruas edhe ki e merr nje got qumsht edhe e lin karucin edhe e kishte pos ni murq ne oborr edhe e thirr kutna murq kur vjen murqi me ja lipi ja kput krejt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.242.192.102

shum mire

No score for this post
June 9 2002, 7:58 AM 

valla edhe mu po me pelqen se pse spo kemi ku mu knqa hiq qy haj bre folni mo tjau nin hiq oki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
62.162.125.5

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
June 11 2002, 5:14 AM 

Por edhe pse jeni aq te lir mos mendoni se makines mundeni ti grahni pa frena dhe timon se sejcili ka dobsi ne dashuri se vet organizmi esht i krijuar dhe deshtem sdeshtem hormonet dergojn mesazhet e veta gjeri ne trurin e njeriut dhe truri esht i programuar ti perceptoj gjitha dhe ti gergoj atje ju jerkohet e hormonet sexuale japin urdher qe te dergohet gjeri ke organet sexuale dhe keshtu nuk mundesh ne cdo koh ti kontrollosh dhe keshtu vjen gjeri te realizimi i gjitha puneve seksuale keshtu qe duhetn te kontrollohen gjitha veprimet dhe te kordinohen dhe mos te lejohet as femra e as mashkulli qe ta dirigjojn hormonet sexuale se bahet beterri dhe ka pasoja e gjith shoqeria se ketyre punve nuk ka mundur as bill klintoni tu perballoj e lere njerzit te lir pa karier.se syri i njeriu esht shum i uriter per cdo gje dhe ka njeriu gjithcka te provoj ne jet dhe ne qoft se aht shum, e lir ather don ta shofe dhe ta provoje se si esht ai tjetri apo ajo tjetra se rrespilloku ka ekzistuar me shekuj edhe do te jetoj por ne qoft se kontrllohen veprimet e njerzve ateher me pak realizohet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
66.66.186.40

**If ONE DAy**

No score for this post
June 26 2002, 5:37 PM 

From: Blerta_NY (Original Message) Sent: 6/26/2002 8:19 PM

If one day you feel like
crying...
Call me.
I don't promise that
I will make you laugh,
But I can cry with you.

If one day you want to run away-
Don't be afraid to call me.
I don't promise to ask you to
stop...
But I can run with you.

If one day you don't want to
listen
to anyone...
Call me.
I promise to be there for you.
And I promise to be very quiet.

But if one day you call...
And there is no answer...
***
Come fast to see me..
Maybe I need you.

If I ever ignored you.
I'm Sorry....

If I ever made you feel bad or put you
down.
I'm Sorry...

If I ever thought I was bigger or better
than you.
I Luv You...

Don't ever forgat that! Through bad times
and good,
I'll always be here for you.

I'm Sorry....
For everything wrong I've ever done.

I'm writing this because what if tomorrow
never comes?

What if I never get to say good-bye or give
You a KiSS?

What if I never get to say I'm sorry or I
Love you?


With all respect Blerta_NY

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
193.122.47.178

hello

No score for this post
November 19 2002, 4:13 PM 

kjo eshte numer 1

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.167.125.139

dashuria eshte e bukur

No score for this post
July 6 2002, 2:33 PM 

dashuria eshte nje arte me vete te gjith e dashurojm po smundemi ta kuptojm

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.195.105

per dashuri

No score for this post
July 12 2002, 1:51 PM 

cfar te boj une i mjeri jan dy vite qe e propozoj nji vajz por ajo po me thot prit a mund te me ndihmoni ne dicka ju.tung.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
62.162.125.43

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
July 28 2002, 7:01 AM 

Kurgjo hiq spo di cka me than

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.5

krejt ne rregull

No score for this post
July 30 2002, 12:32 PM 

vec te para ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.28

100% dashuri apo 100%vuajtje

No score for this post
August 1 2002, 9:36 AM 

hej hej axhit mos u nisni nga parime te pa konfirmuara dhe shme shpejt te perfolura.
une po ua them vetem nje

gjeja me e mire per te ditur se a ka 100%dashuri apo qka eshte ajo eshte qe te bejme nje hulumtim jo ne por njerezit qe merren me kete pune por me sa dij une mashkulli eshte ai i cili sot po vuan nga gruaja, sepse perveq shum fjaleve te urta shqipe qe kemi e kemi edhe nje shume domethenese "shqiptarit jepja gishtin ta merr edhe doren"

me kete spo dua te them se duhet maltretuar femra apo qkado tjeter sepse kete nuk e kemi pasur zakon kurre por po dua te them se femra shqiptare eshte vertete e emancipuar aq sa duhet.
nese ju pyetni pse ?! ppo iu tregoj

une femer shqiptare i them edhe asaj qe jeton ne shqiperi dhe aty kam pare se femra shqiptare ka shum te drejta din qka ben eshte e shkolluar etj etj

e nese e keni fjalen per femrat tjera shqiptare nepr kosove, maqedoni, dhe kosove lindore aty ne nuk jemi fajtor, duke u lidhur me fjalen qe thash pak me larte shqiptari kurr nuk e ka pasur tradite te maltretoje femren tash dua te them se kush eshte fjator ne kete rast.

fajtor ne kete rast jane fanatiket te cilet e therrasin veten si musliman te vertete e ne vend qe t'i thone vetes shqiptar i thone arrnaut turk e ku ta dij une se si. atehere iu lutem kush eshte fajtor ne kete mes fanatiket apo mshqiptaret qe e kan prejardhjen nga nje popull shum fisnik dhe shum i civilizuar.

mblidhni mendet te nderuar femra shqiptare eshte e lire!!!!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.41

kuku non

No score for this post
August 7 2002, 10:04 AM 

QIKAT E SODIT PO NA KALLIN,PO MA MIR ME NA PAS QIT ZOTI ME NAJ SHKRETIN SESA KESHTU

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
tahiri
(no login)
80.131.249.42

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
August 22 2002, 12:47 PM 

jam knaq tu qi edhe une kurr nuk kam me harru se e para her ma

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
193.220.76.5

pershendetje

No score for this post
September 6 2002, 4:55 AM 

dua vetem te pershendes nga prishtina nuk kame ndonje komente

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.15.32

dashurija

No score for this post
September 17 2002, 10:43 AM 

dashurija eshte nje send apo nje lumturi e rralle qe i ndodhe jo cdo kujt po ndokujt pa prit,njeriu kur dashurohet ne ndonje vajz i duket se i ka te gjitha dhe nuk i duhet askush pervec se ate qe e dashuron por te dikush eshte realitet por te ndokush nuk eshte ashtu,apo thojn nje fjal se dashurija e pare nuk eshte realitet dhe vertet eshte ashtu.......kam shum per te shkruar per dashuri..............?

dashur dashuri zemren ma ke shkri
buzet mi ke tha VARRI MA KE BA


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.195.140

KY TREGIM ESHTE EDHE REALITET

No score for this post
September 19 2002, 3:33 PM 

Një çastë malli ...
Sa shumë mall, sa dëshpërim, sa vuajtje, sa shumë dashuri ndjej për ty sonte, në këtë natë e dashura ime. Sonte ëndërrat dhe kujtimet per ty i kam këtu grumbulluar në shpirtin tim në zemren time të perlotur. Më beso ndihem i vetem në këtë botë të madhe i humbur si një i huaj, ku në errësiren i harruar dhe i hidhur në nje qoshe pa skaj. Mes ëndrrash që dikur i pata, që jeta m'i ka ofruar njëher kur isha me ty, e ndjej veten të dëshiruar për pak qaste, e për pak ngrotësi, e për shumë dashuri, tani në zemren time mbretëron acari që më ngriu zemren, e bëri akullë! Sonte shoh një dorë që s'më bindet, shoh dy sy që të kerkojn, ty e dashura ime dhe ndjej një zemër që ndoshta s'më përket mua, ndjej dashuri që më përbin krejt trupin dhe pastaj shpirtin, mendimin, gjakun, nervat dhe çdo qelizë të qenies time. Ti ndoshta imagjinon çdo të thot të duash dikend në heshtje, në këtë largësi të mallkuar, të mendosh dhe të kalosh ditët përgjysëm.
Të jetosh çdo çast kur një pjesë e qenies tënde jeton larg dhe aq më keq kur e di që s'të përket aspak. E ç'rëndësi ka për mua, veç ekzistencës tënde. Vetem njëher të jem me ty të qendroja një minutë, atëher e kisha lutur zotin që të vjenë dhe le të më merr në atë botën tjeter sepse asaj bote i takoj pa ty !!!!
Eh, sa e sa orë e ditë më ikin duke të menduar ty, netëve përpilitem dhe ndjej shtërngimin në zemër lotët më rrjedhin pa pushim deri sa bien rrezet e diellit mbi dritaret e dhomes sime, atëher lotët teren nga ngrohtesia e rrezeve mbi fytyren time. Fytyra jote trazon çdo gjë në shpirtin tim, më ngacmon fantazinë. Ngado që po i hedhi syt më duket se të shoh, shoh atë buzëqeshjen tënde magjepsëse ato buzë të ëmbla, ata sy të shkruar. Ngado që e hedh dorën të parfytyroj se të prek. I prek ato flokë tua të gjata, atë trup të bukur mendoj se jam i ulur mbi prehërin tënd dhe ngadalë më perkëdhel. Ç'ti bëj tani shpirtit që të do pranë dhe s'të ka... ohhhh ZOT SI NUK ERDHE TË MA MARRESH KËTË SHPIRT QË TË MOS VUAJ MË Ç'ti bëj zemrës që brenda saj qëndron vetëm ti? Ti që je e vetmja rrënjë e mbijetesës së saj! Ç'ti bëj syve që ndjejnë mall e duan të t'shohin dhe derdhin vetëm lot pa ndalë! Ç'ti bëj vetes sime që është dashuruar marrëzist pas teje? Jam unë që të thërras me zë te shurdhër dhe vuaj brenda vetes këtë dashuri. TË DUA me shpirt.
I dashuruar si sot do të mbetem pas teje përgjithmonë. Dhe nëse kam lënë diçka tek ti, një ndjenjë të vogel dashurie apo respekti, të lutem mbroje, mos e fshij nga kujtesa jote. Unë do të dua deri në përjetësi vetëm ty dhe këtë fjalë do ta mbylli brenda në shpirtin dhe kurrë s'do ta tradhëtoj veten time. Nësë do të më marr malli për ty do ta gjej, ta shuaj në skutat e kujtimeve të mija që i ruaj të pastra.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.178.2.57

e ke me drejte

No score for this post
September 20 2002, 2:50 PM 

ashtu esht si po thua ti se neve na duhet edhe nja 50 vjet per me arrit diqka tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zemra e lenduar
(no login)
195.93.34.12

lendimi esht i keq

No score for this post
September 25 2002, 3:30 PM 

po duhet qe te dyt te ken respekt dy persona qe duhen dhe duhen te ndajn qdo te mir dhe te keqe ,besimi poashtu eshte shum i rendesishem

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
e lenduara
(no login)
195.93.34.12

tungi zemer nese je edhe ti i lenduar eja..............

No score for this post
September 25 2002, 3:53 PM 

gjeja me e bukur esht dashurija por sinqeriteti edhe me shum besimi poashtu qe te dy palet duhet te jen tolerante qe te ritet dashurija te respektohet un jam per dashuri te vertet dhe sinqert sikur qe jam edhe vet por kisha pas deshir edhe partnerin ashtu me gjet po qe mendon se ti je aj i verteti eja do te behemi te lumtur ne ket jet asgje tjeter nuk na ka mbet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.38.65

xemel edhe un jam i lenduare ne dashuri ...........

No score for this post
December 21 2007, 5:05 AM 

pershendetje si jeni dhe si kaloni elenduara kam knaqsi me te shkrua se i percjell sms e tu ne don kthe sms nese je pere bised

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.224.83.182

dashurija nuk ka kufi per sy por eshte interes vetjak

No score for this post
September 29 2002, 5:08 PM 

GJITH LIND E VDES POR DASHURIJA E KRIJUESIT TE BOTRAVE NUK VDES
GJITH GJALLESAT JETOJN ME DASHURI DASHURIJA ASHT DASHURI POR KU TA GJEJM INTERESIN QE PER9AN DASHURIN DHE ME DASHURI JU PERSHENDES TY BUKURI POPULLIN TIM DHE MBAR BOTEN VETEM ME DASHURI PA INTERES MOJ BUKURI E SYVE TE MI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.238.48.110

I QINDRUSHEM I PA FUND PER.......!

No score for this post
October 1 2002, 2:37 PM 

KUSH OSHT PER NET LAJMROHET NE IMEL OK


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Shqipetare
(no login)
62.231.152.62

Te dua 100%

No score for this post
October 24 2002, 4:52 AM 

Ne shqipetaret pergjithesisht e shohim shokun e jetes si prone tonen te patundshme dhe ndonjehere na behet edhe barre pasi e shohim me ate syrin apatik te se perhershmes. Nga ana tjeter eshte ne natyren e njeriut qe te perpiqet per te pluskuar mbi te tjeret dhe shpesh here kjo del nepermjet veprimesh impulsive e te pamenduara mire edhe ne lidhje me partneret tane qe interpretohen si mungese rrespekti ndaj tyre. Ky impulsivitet shprehet dukshem edhe ne shprehjen "Leme koken per to", thenesi i pare i se ciles duhet te kete qene ose shume i mposhtur nga ndjenjat dhe emocjonet ne momentin e thenies ose shume dinak. Po meqenese cikli e do qe njeriu te digjet para se te vere mend besoj se ka qene rasti i pare.

Pershendetje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
193.110.209.2

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
October 31 2002, 8:47 AM 

5678578756

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
193.110.209.2

bleona

No score for this post
October 31 2002, 8:48 AM 

hi e dashur bleona

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
205.188.208.166

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
November 6 2002, 4:51 PM 

ele une po sa e kuptova ket tekst asht shum e vertet se varzat shqiptare duhet te jen te lira sikurse populi tier

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.238.48.246

blerta treo te verteten

No score for this post
November 13 2002, 4:39 PM 

tungi glerta te pres ne msn me shkruaj adresa ime asht tani_maneken@hotmail.com nr i tel 0638694132

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
193.92.137.132

pershtypje

No score for this post
December 2 2002, 2:16 AM 

me pelqen................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.105.2

KUSH OSHT PER

No score for this post
December 13 2002, 2:02 PM 

ATO QI MUJN ME QINDRU DERI NE DY ORE PA NDERPRE LET LAJMROHEN NE KE EMAIL

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.3.209.125

tung bager

No score for this post
January 17 2003, 8:46 AM 

Hi!Bullo
Po si je be?
Shum m ire dish te shkrujsh ene taj
e kam lexu ket faqen jam nxejjjjj tu qeshh
hahahahhhhahahhhhhahahhahahh

Haj tungi bisedojm dunidit qeterm ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.3.209.125

tung bager

No score for this post
January 17 2003, 8:46 AM 

Hi!Bullo
Po si je be?
Shum m ire dish te shkrujsh ene taj
e kam lexu ket faqen jam nxejjjjj tu qeshh
hahahahhhhahahhhhhahahhahahh

Haj tungi bisedojm dunidit qeterm ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.153.109.37

shiponja

No score for this post
February 10 2003, 8:58 AM 

me ndihmoniqka te bej kur te martohem se nuk jam virgjine halli qka i bahet..........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Albi
(no login)
195.93.74.7

Mimozes

No score for this post
February 26 2003, 9:25 AM 

mimoza une po i bi shkurt dhe po te tregoj se kurgju nuk te pska bane ai djali qa te kisha bane une e nuke kishe mujte kurre me harru beso edhe ne gjume tu kishe kujtu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
207.253.96.92

hello

No score for this post
March 31 2003, 4:23 PM 

ani ani veq knaqnu se jav ka dhan zoti hehe hajt tung e bafshi bay***

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.15.79.237

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 2 2003, 4:48 AM 

jam ni djal me dy k...............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.15.79.237

mimoza20

No score for this post
April 2 2003, 4:58 AM 

a tka dhem at nat shum virgjina kur ta ka shti at penis mos u brengos se edhe dhija ime e ka pas te njejtin problem

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.149.99.2

dashuria eshte???????

No score for this post
April 4 2003, 8:09 PM 

DASHURIJA ESHTE NJE USHQIM SHPIRTEROR QE I ZGJON DHE I ZGJERON NDJENJAT INTIMRE TE NJE NJERIU

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.15.7

you_love_my

No score for this post
April 5 2003, 1:40 PM 

"""""ju pershedes me kengen e bleones"""IK MESO SI DASHUROHET"""""".edhe tash po ja nis muhabeti po ku ka ma mire se lezeti naj njeres po i vjen nxetsi e po del cullak ne TV.e kur e ndin flladin shkon ne toalet me e pa suratit.ju kish apreferu se musiman jeni o ju qika ma ngadal.bye nga hehhe"""""veq vazhdo keshtu ti""""""

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.15

EPITAFI I DASHURISE

No score for this post
April 8 2003, 3:57 AM 

Dola te shetis i vetem ndjeja me zemer se dic dote ndodhe... sillesha si gjurmues mendoja se Ç`gje me ka humbur? se cka me mungonte ? mendoja dhe asesi te qelloja.. cka kerkoj? cka dua ? c`dote ndodhe???
Gjurmet qe fillova ti verej me sy ne kahje te gjahut mi drejtonin vet kembet, dhe i lodhur nga udhetimi ne ate freski mbremje me zhurmen e pemeve buz bregut te lumit kaltrosh qe si dija emer u ula te pushoj...!
Nje vajze te cilen e kisha pare shum here ne endrat e mia te cilat i endroja si imagjinare ngase per mua ajo ishte apstrakte, i thirrja ato endra "Parajsa e bozhureve nen princeshen" ngase vet motivi ishte i tille... Nuk besoja si ne djallin se ne boten reale dota takoj ate por syt e mi te gjurmuesit e te nevojtarit sapo e pane, qendronte e ulur perball meje...syrin sia mate deti...vetullen sia kishte ura...ballin mbi flamur...buzet dredhze e qershi...asnje ftua si kraherori...asnje molle sikur gjiri...beli per unaze gishti...skishte miell si lekur e sje te cilen e lakmonte dielli brez pas brezi nga dera e parajsese e deri timen zemer Princesha ime sy hane, Kuror arte!!!
Ishte aq e patster ne mbrendesi e urte e blerte ne zemersikur te ishte nje engjellush e vertete, shendritja e madhe e kristaleve ne zemren e saj mi moren syt dhe mendjen aq sa i huazova asaj qka deshta dhe thell ne zemren time i fsheha...
Freskia e ajrit me shtypje te lehte godiste ballin e saj dhe i valonte floket si flamur kur ajo filloi te ofrohej kah une pa asnje fjale ngadale, u ul premtimet filluam ti vulosim me ulber puthjesh i kishim te shlyera gjurmet e te kaluares, ajo me ndezi zjarr ne zemer, heshtja jone i zgjoi yjet ne dashuri un zemer akulli fillova te shkrihem...
Mbreterimi i heshtjes ne nje interval te gjat kohore e shendroi ndejen ton romantike ne kaos dashurije kur princesha ne imazh te lypsares se re faqeprushe mu drejtua: " Ke e dashuron zemra yte" e une me nje shkelqim te jashtzakonshem te syve ia ktheva: " E don Jeten time" Vrapoi ne ikje me lot ne sy ajo pa me dhen rastin te flas me shum dhe ti them " Ti je jeta ime"
Un skisha tjeter me veq se me zerin tim te bertas aq sa qielli te coptohej e hena te shuhej: " kristalet dhe kuroren i harrove xhan ne zemer tek une, do i thoja edhe ket: "te pres por jo si me par ne endra por ne dhe terr me fat dhe zemer te kalbur i mbuluar e qefin te zi"
...por smunda se nuk kisha ze ma.
Ndoshta dikur qeandej toja gjej o Xhan nje melodi parase PelimGoten te rrokllej dhe me ze e zemer te shterrur heu Chan LumeLot ne vetmi te ti them lamtumire jetes dhe ty...
Veq sme kishte mbetur melodi me e mire se ajo e britmave te qyqes e cila nuk luante vendin nga guri i varrit tim... un me PelimGoten veq e kisha rrokllyer qe ateher kur kam qare kam shkruar dhe kam vdekur se epr mua e vdekur ishe Ti...
E ju pysni veten ndonjehere se kush shoqeron funeralin tim ne pranvere vere vjesht dhe dimer! E keni te shkruar ne epitafin tim: E shoqeronte melodia e britmave te Princeshes dhe qyqes te cilat mbi varrin tim ligjeronin ne vaj kur kujtonin imazhin tim AshteThare.. Princesha ishte permalluar me kishtekerkuar me kishte gjetur aty ku mendja kurr nuk i kishte shuar per te me kerkuar.
Kishte lexuar epitafin ajo, kishte qare kishte rrokllyer piket e fundit te PelimGotes qe un si kam arrit ti rrokllej dhe kisht vdekur mbi varrin tim pasi ka vazhduar te shkruaj perfundimin e Epitafit tim:
"O ju te gjallet e botes sime te vdekur kendone ndonjehere kengen (epitafi i dashurise... Ta le ty o Dan ti gjesh nje melodi me te mire se ajoi e qyqes dhe vajit tim, per at se as loti e as vaji si arriti ta shuaj nje dashuri te ketill qe pershruhet ketu ne ket epitaf te dashurise"

Veton bajrami----> monotoni007@hotmail.com

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.41

kape qini sa jeni te ri , se kur te plaki skeni dobi

No score for this post
April 15 2003, 8:03 AM 

Djema dhe qika edhe ju gra te martune qe ma qoni fort, qe ja dini kimetin sexit...se e keni hanger karin paradite masdite...e ftoj popullaten me bo protesta PROSEX...dhe te gjithe cullak LAKURIQ me ardhe e mu qi kon ta zan perpara...protesta fillon neser me shurre te sabahit..edhe mbaron me orgazmen e fundit qe ka mu kon ...a u booooooo
P.C. Ndalohet marrjra me veti e Kondomit...
tung tung GJAKOVARI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.104.211.66

ska lidhje

No score for this post
April 18 2003, 2:10 AM 

po me vjen shume mire qe te rinjet kosovar u kenaqen me ket faqe interneti po qka te bejme ne gurbetqaret qe nuk kemi femra

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.5.48.50

Beni sexs se do vdisni

No score for this post
April 29 2003, 6:20 AM 

vajza djem bashkohuni bashk edhe shtriuni ju ne shtrat mos lini dit pa ber sexs se nje dit keni me vdek jeta eshte e shkurter rinia kalon shpejt po kalon me bukur duke ber seks.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
194.230.239.138

mos leni tu tradhtojn djemt o femra

No score for this post
May 4 2003, 7:52 AM 

un prej kur jam nda me te dashurin nuk i besoj ma dashuris se ajo ta kish humb rinin o njerz dhe ju them se kur te dashuroheni mendoni nje her mir a du dal ma ne fund mir a jo ju lutem mos shpejtoni shum shpejt ciao nga linda prej ch

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
leli
(no login)
81.6.11.254

Dashuria

No score for this post
May 9 2003, 7:35 AM 

Ddashuria eshte nje lul qe po e shijove u ngule

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
leli
(no login)
81.6.11.254

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
May 9 2003, 7:43 AM 

shko moi çiu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.22.199.172

lexoje

No score for this post
June 5 2003, 9:26 AM 

me ben te shurroj ne kembe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
elda
(no login)
194.83.29.253

about this

No score for this post
June 16 2003, 5:10 AM 

I was to read this because I understand Albanian language because I was born in Albanian but much more time I have speak English with my family and I have not understand all but now I am to give you this complement about this. This write is great. This is true Ma fal senuk d mie ship por mundo ta kuptos.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kersty
(no login)
194.83.29.253

histori dashurie qe arrin ne merzi

No score for this post
June 16 2003, 5:20 AM 

une po tregoj nje histori reth vetes time .une kam jetuar me familjen time si gjithe njerezit jemi njohur me shqiptare dhe nje grua vjen te me lype mua per nje kusherir te sajpor babi im nuk bjen dakort sepse ai ishte nga nje fshat por tani jam ne pikellim me tregoni qte bej nga kersty

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.250.100.13

kendi per tu dashuruar

No score for this post
June 16 2003, 12:01 PM 

Mire eshte qe ta leme te dashuren ose gruan te dal e lire dhe ta besojme por nuk mundemi sepse po te dal e lire mund te pelqej ndonje tjeter dhe do behesh gjelos.THANK YOU XXX

HAVE A NICE SUMMER

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
158.64.54.225

poershdetje

No score for this post
June 17 2003, 3:48 AM 

Dashurie verte zemren ma djeg te gjithe vazave ju pershdes tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
172.176.180.190

Vajza Shqipetare

No score for this post
June 18 2003, 3:42 PM 

mendimi im êshtê se vajzat i kemi me te sinqerta se djemet .

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.149.96.7

?

No score for this post
June 23 2003, 2:38 PM 

ncncncnc mos rreni se bash na shqiptart se kemi zakon me i malltretu femnat

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.16.85

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
July 1 2003, 11:31 AM 

tung
bullo
a bon ta vazhdoni ket teme
se te ne eshte me rendesi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.238.48.13

pershendetje per pithat

No score for this post
July 5 2003, 12:19 PM 

Ku jeni be pitha si jeni qa ka 3 nga pithi i juaj hahhaha une e kem karin 18 po jau boj pithin 120 me 180 hahhah mos u idhnoni aaaaaaaaaaaaaaaa hajde ciaoooooooooooooooooooooooooooooooooo

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.162.213.72

kendi intim

No score for this post
July 8 2003, 2:03 PM 

haj mori qik se nte shtift shqiptari ne dor kurr nuk lyp ma tjeter?
TUNG NGA UNE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.162.84.208

tregime dashuri

No score for this post
July 14 2003, 2:09 PM 

jeni te mir vetem te para kshtu perparohet me dituri se edhe kjo pun don mana

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.162.84.208

tregime dashuri

No score for this post
July 14 2003, 2:11 PM 

jeni te mir vetem te para kshtu perparohet me dituri se edhe kjo pun don mana

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.127.36.59

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
July 22 2003, 2:30 PM 

a je ksajde or alban zeqiri

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.46

Ardhmeria

No score for this post
July 31 2003, 4:56 AM 


Kemi shumë tredita kombtare pozitive, por gjeografikisht kemi qenë në udhkryq dhe çdo kush ka lakmua këtë bukuri natyrore dhe na kanë sundua dhe na kanë lanë vese e adete primitive.Se ne ishim të parët sa i përketë kulturës, ne në atë kohë kemi pasur mbretëri dhe kulturë mbretërore.Jemi shumë një popull krenar dhe punëtor.Me kohë do të përparojm do ta mbrrini ju të rinjët shpejt.Përshëndetje stafit.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.126.114

DASHURIA DHE.........................

No score for this post
August 22 2003, 10:07 PM 

DASHURIA ESHTE NJE SMUNDJE E SHERUSHME POR ME PASOJA ,PASOJAT E TE CILES PO I BARTI EDHE UNE SOT MBI SUPET E MIA DHE KETO FAL FJALES ME TE RENDE NE BOTE XHELOXIS DHASHT ZOT TE GJEJ SHERIM NDO NJE HER

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.142.32.108

hh

No score for this post
September 5 2003, 10:24 AM 

kalle qiko kalle

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gfjkil
(no login)
195.22.199.5

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 8 2003, 6:29 AM 

A thua valle egziston dashuria per djemte shqiptare te cilet kane arritur te njohin trupin e femres por shpirtin e saj kurre se kan pare.Te cilet dashurine e ngaterrojne me kenaqesite seksuale te cilet harrojne qe gjithe rinine e tyre slene femra pa shku dhe kur dun me u martu duan femra te pa shpu.Ej djema ska rendesi cipa se ajo nje cast eshte por rendesi ka karakteri i saj se do bash nje jete te tan me ta

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gfjkil
(no login)
195.22.199.5

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 8 2003, 6:36 AM 

A thua valle egziston dashuria per djemte shqiptare te cilet kane arritur te njohin trupin e femres por shpirtin e saj kurre se kan pare.Te cilet dashurine e ngaterrojne me kenaqesite seksuale te cilet harrojne qe gjithe rinine e tyre slene femra pa shku dhe kur dun me u martu duan femra te pa shpu.Ej djema ska rendesi cipa se ajo nje cast eshte por rendesi ka karakteri i saj se do bash nje jete te tan me ta

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.16.76

hej a pom tregoni ne cfar chatesh po dyni,se valla e kam humb busollen.pra ne cilet chate?

No score for this post
September 12 2003, 1:16 AM 

pernime e kam me tregoni ne cilet chate po hyni ju shqiptaret se kam ra ne hall dua te kontaktoj mirpo dua me shaiptar te kontaktoj me ndihmoni please?dmth mi tregoni chatet??/o0k
flm per mirkuptim...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.16.76

hej ne cfar chatetsh po kontaktoni ju shqiptaret me tregoni?plsease

No score for this post
September 12 2003, 1:25 AM 

ok nesa ka mundesi te mi tregoni chatet ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.3.77.112

mbi 80% tash e rrespektojn femren

No score for this post
September 12 2003, 7:22 PM 

Nukë mundesh të thuash se femrat keq trajtohen se ato jan pjes e jetes me të rëndësishme në kët jet,
se femra është simbolë i dashuris,simbol i endrrave të mashkujve por disa njerze e urrejnë vetveten e pse mos ta keqë trajtonë të fejuaren apo të dashuren ose gruan e vet.
unë për veten time kam kët mendim

unë kamë rrespektë të madhë ndaj femres pa marrë parasysh e bukur apo e mesme(nuk mundem të them e keqe)
femrat sidomos ato shqiptare ti sherojn plaget ta qetsojne jeten ta falin buzqeshjen ta japin dashurin e ëndrrave tuaja,ta falin zemren të adhurojne buthjen tifalin buzen e tjera e tjera.
e disa e respektojnë femren vetum në aspektin seksual se ai vetum ajo i intereson nuk e din fjalen dashuri,
dashuri të thuash është shumë letë por ta rrespektos është edhe më e letë se aty ka me të vërtetë respektë për dashuri,ah sa e letë është jeta reale.

PËR DISA MASHKUJTË SHQIPTAR,

Mos mendoni që vetum ju jeni mashkuj e keni gra e timalltretoni hiqë pa nda se edhe ato kan ZEMER e ni dite ju qojnë në RS.......?

PËR TË RINJËT KOSOVAR

Rrespektone femrat se ato jan yje të dashuris e të mirqenjes njerzore ska sende më të bukur se të dashurosh e sidomos kur ajo dashuri flitet në gjuhen ton e ti thuash TË DUA TË DUA PËRJET E DASHUR.

TË GJTHË RININË KOSOVARE E PËRSHËNDES NGA ZEMRA E NË SE MË LEJONI ME NI PËRQAFIM TË VEQANT.

JU SHKRUAJTI N.....AJETI ZHENEVË QAO QAO.BAJ BAJ

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
meli
(no login)
172.178.34.115

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 14 2003, 7:54 AM 

ne na e kana me qi pidh po pidhin se lam me u qi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
81.249.67.110

Po ku jeni bre shqiptar

No score for this post
September 18 2003, 7:54 AM 

valla bre boll mire po folni bre bravo ju kofet e hajte me mixhen veç vazhdoni......

po valla bre i lexova qa kishete te shkrume veç bravo i kofet
atij qe e kishte ncik lumi ai kishte fol mire

tungggggggggg
kalof****e mire okiiii

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
81.249.67.110

Po ku jeni bre shqiptar

No score for this post
September 18 2003, 8:18 AM 

valla bre boll mire po folni bre bravo ju kofet e hajte me mixhen veç vazhdoni......

po valla bre i lexova qa kishete te shkrume veç bravo i kofet
atij qe e kishte ncik lumi ai kishte fol mire

tungggggggggg
kalof****e mire okiiii

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login nderimi)
80.80.160.53

nderime

No score for this post
September 23 2003, 5:18 AM 

Gruaja eshte nevoje ahtu si edhe per gruan burri

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.98.2

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
October 16 2003, 2:33 AM 

hajt se me keto keng na eshte lodhe shpirti

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.45

per te gjitha femra

No score for this post
October 23 2003, 2:10 AM 

Virxhiniteti eshte ndertim pa leje dhe ai duhetpa tjeter te prishet.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.87.53

Pse keshtu

No score for this post
October 24 2003, 4:56 AM 

Pikspari i pershendes te gjitha femrat kudo qe jan (Shqiptare).
Me vjen turp kur i lexova ca fjal nga kjo faqe por una ja kunder kesaj SI MUND NJE MASHKULL TI SHPREH NDJENJAT E DIKUJT SIKUR ME PA FILM.
Nuk eshte mire qe te mereni me keto pun e me keto biseda te kota...
Pse i ofendoni femrat shqiptare...
Vretje: JU ADMINISTRATOR TE KESAJ FAQEJE JENI SHIZOFREN/A
Edhe mos i foendoni vajzat e kosoves shum por lavdroni
Byeee
Turp turp per nje mashkull....
Per konsulltime Kikoforce@yahoo.com

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
216.56.61.107

sa vjeqare jeni bre juuu

No score for this post
October 27 2003, 8:25 AM 

· ËëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëËëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëë ëëëëëëëëëTË DUA----Të dua të pres --Nuk dua të vdes--Me ylzit e natës --Unë të përshëndes----Kujto erën e mali--Kujto erën e lehtë--Kujto zemrën time--Që të don për jetë----Ah sa natë e lumtur --Ah sa natë e qetë--Gjithmon më kujtohesh--Nga ora 12-të----Të dua pa masë --Të dua pa mbarim--Të dua më shumë --Se sa shpirtin tim----Të dua ,të dua--Për ty do të vdes--Por ti a më don mua?--Përgjigje po të pres?

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.44

tung rencajka

No score for this post
November 9 2003, 5:43 AM 

e lexovaat se qka kishte shkruar ajo vajza nuk me kujtohet emri i saj. por edhe nese i ka ndodh ajo nek esht per qudi por ajo vet e ka e ka lyp, siq dhojn nje flal poullore e kudra e ka qu bishtin. e nese e ke qu bishtin mos u anko kurkun. por kisha pas deshir me dit se nese e ke qu bishtin ather ne moshen e re tash nuk e di se qfare je, se un jam asi tipi qe i lypi ato qe e qojn bishtin dhe kam qef me ja ule ashtu si si un qaoooooooooooooooo

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.120.97

ky mesazh

No score for this post
November 9 2003, 4:37 PM 

ej kjo diqka eshte fenomen por ka mujt me qene dhe ma mir diqka po per kullera ky nuke shte bre nejri ej a po merr vesh a njeri shume smut aaaaaaaaaaaaaaaa e qart aaaaaaaaaaaaa diqka qe smun meparamenu njeri aaaaaaaaa shum diq e plast ej tung me kqyr holl e holl kush eshte i dashurum fell

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.53

Dashuria lindë me ty

No score for this post
November 20 2003, 9:56 AM 


Dashuria , kjo fjalë sa do pak a shumë vitale , dhe e ndieshme , mirpo kur është fjala për një dashuri të pastër dhe fisnike , atëherë kuptohet se edhe ju duhet qe të jeni Besnike , apo Besnik ndaj saj . Besniku

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.98.2

xhelozi + dashuri= love

No score for this post
November 21 2003, 5:36 AM 

dashuria pa xhelozi nuk do te isht dashuri dhe e kunderta .kur partnerja me xhelozon un e kuptoj se ajo me don ,por nese nuk je i aft keto xhelozi ti anulojsh mjer ti .dashuro dhe xhelozo ,por anuloj xhelozit qe qe te mbijetoj dashuria.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
81.136.240.45

kur u bete ne ju te kosoves!

No score for this post
December 4 2003, 6:34 AM 

a mer lal kur u bete ne ju te kosoves mer daje, ju jeni idiote mer njerez te trashe qe nuk merrni vesht fare..

as shqip nuk dini ne radhe te pare dhe ju jeni njerezit qe mohoni vendin tuaj..

por me shqipetaret juve nuk keni shanse te kruheni dhe me femrat shqipetare jane femrat me te bukura ne bote...

jo sikur ju kosovaret prostituta e bythqira..

ok lal tani mos flisni me sepse skeni pse te hapni sqepin..

shqiperia is the best

shqipetaret are the best..


proud to be ALBANIAN


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Tina
(no login)
217.60.160.66

Dedikohet pikerisht Besartit!!

No score for this post
December 10 2003, 3:50 AM 

Besart sa e kuptova une ty ndihesh shum krenar ne kete tregimin tend! Du te te them se qato femra qe ti i ke iq, ato prap e gjejne fatin e vet, mirepo ta dish se edhe ty ka me te ra ndonje femer qe e ka iq dikush para teje, keshtu qe rezultati ku po mbetet!!!!???

Pershendetje....ska as na femrat nuk po ju lona me hy ne gjynah mos ta nin, edhe na po i knaqem ndjenjat tona...kur ma mir nuk u kon....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.149.96.14

tung tung nga prishtinalikja

No score for this post
December 12 2003, 3:49 PM 

per mendimin tim dashuria per ne kosovarët kishte me qen vdekje fashizmi a ok tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.96.34

dashuria

No score for this post
December 16 2003, 12:49 AM 

dashuria te verbon

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.51

pa pidh ska jete

No score for this post
January 19 2004, 8:50 AM 

a e dini ju femera se kari eshte i ziem 99 here po te ishte edhe nje here do ta hanit krejt e shyqyr zotit qe se ka zi 100 here se do ta hanit krejte...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.231.136.228

A ma keni lené edhe ndonje nuse per mua.....

No score for this post
January 29 2004, 6:07 AM 

A ma keni lené edhe mua ndonje nuse ktu ne keté forum...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
194.73.231.93

e dashura ime 100% babe

No score for this post
January 30 2004, 4:05 AM 

une thom se gruaja apo e fejuajra duhet rrespectuar si gruaja jote edhe me kete thom qe duhet te kemi respect per te gjithe vajzat pershembul ti ore te gjithe.une thome se duhet qe te ndrishojme duhet qe neve te kemi ma respect per grat tona apo te fejuarat tona.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Aurora.m)
62.162.17.40

Koment me vend

No score for this post
February 11 2004, 7:33 PM 


eshte e vertete se shqiptareve nuk u jepet t'i lene vajzat te lira, te punojne, te kene kohe per nje kafe me shoqet.... Nuk e kuptojne se kur grate ndjehen te ngritura shpirterisht p.sh ne profesionin e tyre ata do te jene edhe gra me te kuptueshme, me shume do te bejne per burrin. Sepse burrat nuk e kuptojne se e roberojne shpirtin e tyre dhe perfundimi ata jane dita dites me te frustruara. Duhet te ngrihet vetedija per kete ceshtje te populli shqiptar se fundi fundit jemi ne shekullin XXI e jo ne te IX. Une per vehte nuk kam te dashur dhe me te verte shume frigohem prej ketij realiteti sepse mua prinderit me kane shkolluar kam derdhur djerse, e besa jo per te ndejnur ne shtepi. Rrethi ku jetoj me quan feministe po nuk eshte e vertete sepse secili duhet te jetoje ashtu di di vetem te mos i demtoje tjetrit ne kete rast bashkeshortit . Normal duhet te kete kufi po nje femeer e mencur e di kufirin. Dhe fundja nje dashuri bazohet nga besimi, po nuk pati besim nuk ka lidhje te shendoshe. Pershendetje.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.103.67.238

informacion

No score for this post
March 5 2004, 12:19 AM 

O ÇUNA E GOCA . MESONI TË SHKRUANI SHQIP NJËHERË DHE PASTAJ DILNI NË INTERNET DHE SHKRUANI BUDALLALLËQE.


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.120.58

pershendetje

No score for this post
March 24 2004, 6:08 AM 

sa i perket ksaj teme esht shum interesante dhe duhet me leju gjitha femrat te shprehin mendimin e tyre se kan te drejt me u shpre lirish edhe pse une sjam i interesuar sepse jam gay por gjdo mendim esht i vlefshem.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Majk81)
82.88.82.154

Ke te dreje.....

No score for this post
March 24 2004, 7:38 AM 

Ne shqiptaret e kemi si enfendim qe e dashura jone te jete e lire,e te beje ate qe don!!!!!!

Por e fejuara ime eshte Ruse,eshte icike me ndryshe....
Jam zheloz por skam cfare te boj.
Ciao

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.44

Tung te gjithve nga Mitrovica

No score for this post
March 30 2004, 2:59 AM 

tung ju pershendes te gjithve un bjondina..........
tung tung tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.212.224.12

jam dakord me ty

No score for this post
March 31 2004, 12:59 AM 

Kjo egziston vetem te ne .por nuk di pse burrat shqiptar nuk jan pak ma tolerant ne dashuri ,qe ti perkushtohen krejtsisht gruas dhe tja fal dashurin deri ne maksimun, qe gruja mos tja ket zilih jeten e amerikanit.Per qe nga dita e par i qet kushte per jetes me te dhe sot nuk don askush kushte per tu qen i lumtur se lumturin vet zoti ta ka dhuruar te vije te dera, nuk e mer te ik.E keshtu qe femrat po ta kan jeten e lumtur nga vogjelija nuk do ushtroje veten ne vujtje dhe kjo do ta bente burrin te lumtur gjuthmon por ne e dim se nga zoti ju bjen ne dor te burrave lumturin e grave dhe ateher mvaret nga burrri se si sillet gruja ne te ardhmen. DHe jet te lumtur nuk ka pa brenga nuk ka ne shqipen se ne nuk dim te jetom si ma shkurt.Dim por nuk na len kokfortsija kaq nga berina.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.233.62.1

Um knaqi zezaku

No score for this post
April 5 2004, 4:12 AM 

O djelmosha shqiptar te trullavt po qihem me ni zezak un pidh e um knaqi prejt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.106.111

tung tung nga luli

No score for this post
April 9 2004, 1:23 PM 

ta hanksha laka cekin e burekin edhe pp..... po edin shka po du met than bre bleon se ty met iq pak po spo kom koh me ardh se me ba met ardh tmyti krejt me kar gojes si do mos me ba me ardh luani aij mtyt mazi s sune bre bleona

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.64.2

you are beutifel

No score for this post
April 10 2004, 1:55 AM 

Kënga jote e fundit më pëlqen poashtu edhe videoklipi e edhe
ti je e bukur por veshja jote nuk më pëlqen

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
193.52.218.68

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 14 2004, 2:10 AM 

jU PERSHENDES TE GJITHEVE JU LUTEM MOS BENI SI FEMIJE PASE PO SHAJME MOTRAT TONA!EDHE UNE JAM EMIGRANT SI JU ME QOHET ME JU THENE TE DREJTEN. KETU PO E TREGOJME ME GJITHEMEND VETEVETEN.ju pershendes alberti EDHE PSE NUK E MERITONI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
81.62.137.252

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 17 2004, 7:23 AM 

ma keni thijt.... tu di palet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.100.132.138

dgdvuivgiu

No score for this post
May 2 2004, 3:09 PM 

tung per her te par ju shkruj ne kit faqe poju pershendes per zemersisht te gjitheve por mas shumti kuptohet guliqkat per ndryshe femnatt tung por edhe juve shoki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.100.132.138

dgdvuivgiu

No score for this post
May 2 2004, 3:12 PM 

tung per her te par ju shkruj ne kit faqe poju pershendes per zemersisht te gjitheve por mas shumti kuptohet guliqkat per ndryshe femnatt tung por edhe juve shoki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
24.60.177.133

per cfare dashuria you po thuani?

No score for this post
May 17 2004, 11:21 AM 

Une i bej shoket.Po ti neqofteshe se the per dashurie.Une do te them jo. Nuk eshte e drejte qe ti goxhe te gjesh dashurine tashti.Sepse ti je vazje e madhe edhe ti nuk mund ti pyeshesh cunat per dashurine.Sepse Ai cuni do thote
ty.Mund te puthe ne faqe.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.250

more djem

No score for this post
May 29 2004, 7:32 PM 

a ka naj mashkull me dy kara le te me lajmrohet menjehere se njihere e kam provu ne dy vena ,nuk kish ma mire .(e preferoj dmth edhe ne pidh edhe ne byth njekohsisht)STEREO hehe.ju pres me pidh ne dore
........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.160.31

tung

No score for this post
July 2 2004, 2:51 AM 

more feith, more love

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.251

tung te gjithve

No score for this post
July 2 2004, 3:52 AM 

nuk kam lidhje se si komunikohet ne kete chat por i lexova disa porosi jo edhe te kendshme, prandaj pak ma teper respekt per femrat shqiptare

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.117.127.28

Per dashuri

No score for this post
July 2 2004, 7:59 AM 

Pa dashuri ska jet ai njeri qe nuk edin qka asht dashurija ai per mendimin tim sasht normal!!Aekeni ndegjua t fjalien(NUK KA LAKEN PA KUQAN NUKA FEMER PA JARAN AHT KESHTU AJO)Un jam e dashuruar me ni djal 6muaj dhe mendoj tash te fejohem por pa dashuri smundem kurrrrrrr te kjetoj me besoni Tung nga erisa Nga zvicrra qau qyssssssssssss

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
24.54.28.179

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
July 6 2004, 9:18 PM 

kush dashurohet ma shpejt femra apo mashkulli

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.5.78.234

perse e dashura ime me mashtroi

No score for this post
July 13 2004, 9:42 AM 

ajo iku me tjeter dhe mua me la

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
82.114.69.2

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
August 7 2004, 8:46 AM 

sa per vehten kisha me then se edhe femres nuk bon me ja lshu shum frejt sepse tash po ka qdo lloj te femres edhe femrat duhen te jen shum te kujdesme ndaj meshkujve e them kete sepse edhe vet jam femer po edhe ka femra qe jan te beses dhe per at vriten per dshuri nese nje person e tradhton por duhet te jet nje peshore e barabart si per femra ashtu edhe per meshkujt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.252

pse jo

No score for this post
August 30 2004, 5:24 AM 

Po me te vertet sweety e ka me vend se ka fshatare te cilat kan ardhe nga fshatrat e ndryshme te kosoves dhe naj e thyn karin ne gjysme kjejt forcen po na e marrin une tjera pidha nuk po qi veq "KATUNARKA" edhe pse vet jam rrite e lind ne prishtine po forja e ture ashte qe qina sa qina e bi me ni kare qe sune rrine pa me qi mue e me marton ne prishtine se ktu kam qef me nejt po nejse na spo i ham fort kto fore po veq po e shfruem epshin ton seksual ne to e po kthehemi te femrat tona "SEROIOZE" qe u bane 7 muaj e ende nuk na e japin at seninE fshataret qihen sa qihen ma ne fund "QEPIN" virgjinitetin dhe prap dalin te pasterta si loti e kan mesim me shume si nga ana seksuale po ashtu ajo mendore pasi kari te bene te menqure.
TUNG nga beni shkruani krejt privat tek une arbenbytyqi@hotmail.com & arbenbytyqi_pr @yahho.com pranojme vetem letra nga femrat me te bukura dhe te "MENQURA ja nga ato qe deshirojne te mbushen mend.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zhapini ta shtini
(no login)
4.167.230.165

Qka ban zhapini kur te hin ne oqkur

No score for this post
November 11 2004, 10:45 PM 

Zhapini kur te hin ne oqkur shef shum ,bile ka mundesi me i provu te gjitha ,sidomos pidhin me lesh apo pa lesh nuk e ka problem aspak.Qka mendojn vajzat per ket mendim veq per vajza virgjine mendoj?

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zhapini ta shtini
(no login)
4.167.230.165

Qka ban zhapini kur te hin ne oqkur

No score for this post
November 11 2004, 10:58 PM 

Zhapini kur te hin ne oqkur shef shum ,bile ka mundesi me i provu te gjitha ,sidomos pidhin me lesh apo pa lesh nuk e ka problem aspak.Qka mendojn vajzat per ket mendim veq per vajza virgjine mendoj?

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Rina
(no login)
80.204.233.28

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
November 16 2004, 6:46 AM 

ne shqiptaret nuk e kshyrim qfar zemre ka po e kshyrmi veq interesin.
krejt shqiptqret ne kosov pi dojn qika me viza edhe mua kjo nuk me pelqen
edhe qfar fjal te folin thuti se jan te gjungles bash me tardh inati

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Rina
(no login)
80.204.233.28

djemt jan bere krejt idiota

No score for this post
November 16 2004, 6:48 AM 

ne shqiptaret nuk e kshyrim qfar zemre ka po e kshyrmi veq interesin.
krejt shqiptqret ne kosov pi dojn qika me viza edhe mua kjo nuk me pelqen
edhe qfar fjal te folin thuti se jan te gjungles bash me tardh inati

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Rina
(no login)
80.204.233.28

djemt jan bere krejt idiota

No score for this post
November 16 2004, 6:49 AM 

ne shqiptaret nuk e kshyrim qfar zemre ka po e kshyrmi veq interesin.
krejt shqiptqret ne kosov pi dojn qika me viza edhe mua kjo nuk me pelqen
edhe qfar fjal te folin thuti se jan te gjungles bash me tardh inati

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.204.34.187

gruja

No score for this post
December 9 2004, 8:52 AM 

gruhen duhet me e pre per disa sende te mira

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.251

i dua femrat

No score for this post
December 10 2004, 12:17 AM 

po kerkoj nji femer te bukur bjonde

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.227.99.155

mi rrof****

No score for this post
February 24 2005, 10:52 AM 

jeni shume te smure havera e haverica jau rrassha karin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
198.60.169.195

what up

No score for this post
April 27 2005, 9:45 AM 

i love you

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
198.60.169.195

what up

No score for this post
April 27 2005, 9:47 AM 

i love you
if you want to chat with me het me up

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
70.245.25.67

Si mendoni per femrat e martuara me te huaj !

No score for this post
May 19 2005, 5:10 PM 

Une mendoj se femrat qe martohen me te huaj kane me shume perparsi ne jete jane me te lira ne qdo aspekt me te respektuara dhe me bossi por nuk e di deri kur do te zgjasin mosmarveshjet qe mos te martohen vajzat shqiptare me te huaj per mua njesoj sikur mashkujt tane qe kishin kane dhe do te kene te drejte te martohen me te huaja bile edhe me plaka pse femrat jo!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
70.245.25.67

Si mendoni per femrat e martuara me te huaj !

No score for this post
May 19 2005, 5:10 PM 

Une mendoj se femrat qe martohen me te huaj kane me shume perparsi ne jete jane me te lira ne qdo aspekt me te respektuara dhe me bossi por nuk e di deri kur do te zgjasin mosmarveshjet qe mos te martohen vajzat shqiptare me te huaj per mua njesoj sikur mashkujt tane qe kishin kane dhe do te kene te drejte te martohen me te huaja bile edhe me plaka pse femrat jo!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
70.245.25.67

Si mendoni per femrat e martuara me te huaj !

No score for this post
May 19 2005, 5:12 PM 

Une mendoj se femrat qe martohen me te huaj kane me shume perparsi ne jete jane me te lira ne qdo aspekt me te respektuara dhe me bossi por nuk e di deri kur do te zgjasin mosmarveshjet qe mos te martohen vajzat shqiptare me te huaj per mua njesoj sikur mashkujt tane qe kishin kane dhe do te kene te drejte te martohen me te huaja bile edhe me plaka pse femrat jo!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.252

nrecaj

No score for this post
May 26 2005, 4:40 AM 

tung tung GJilanase nga un AGIMI
teshta te pershendes nga zemra ty edhe te
GJITH FEMRAT E
gjilanit
EDHE
KAM DESHIRI QE TE MA QOSH NJE
MSN NESE KI A OK
TUNG TUNG KA LOFSH MIR QAO

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
85.94.126.10

my opinuon

No score for this post
June 2 2005, 8:47 AM 

My name is Erinda and i wont to give you my opinion about this good idea . I like very much the boys but for this things the boys are very full , becouse they are very indiferent

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.250

Tung si jeni

No score for this post
October 10 2005, 2:40 PM 

Tung ju pershendes un mendoj se te dyt jan te sinqert sepse e kam nga prevoja nese nje mashkull e ka nje femn po tinza e ka tjetren ateher sdi....po nese femna e ka tjetrin sdi..... kaq ishte mendimi im per sinqeritetin naja so ist es nun mal ok tung tung me te mira tanve veq qihuni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.250

o SI SEXI NUK KA UN KUR SE KAM PROVUAR

No score for this post
October 10 2005, 2:57 PM 

O NJERZ A SKINI QA ME FOL VEQ SEX A PO SKINI FAJ SE TE KNAQ SEXI KUSH DON ME KONTAKTU MERRNE E MAIL (FEMNAT)JO MASHKUJT beharid13@

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
212.117.194.50

o

No score for this post
October 18 2005, 5:00 AM 

o

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.117.194.50

labi

No score for this post
October 18 2005, 5:10 AM 

un kam deshir ta jap ket kopment per vajzat ne perendim veqanerisht ne zvicerr ku jetoj un du tju them se se cila le ta vazdoj jeten ashtu si e ka filluar nrase ka filluar me avantura let vazhdoj ashtu deri ne fud te jetes dhe mos ti genjejn djemt se jan kishe femra te ndershme se koh te fundit pak po ka vler viza se me ni koh per viz kan mar dhe gra te martume ame sod te gjithat po jersin rrugve e ju kishna lut femrave te moshes te re qka ja se mos ta shikoj gjeneraten e kalume shoqrin qka bejn por le ta kyrin jeten e vet dhe let shkojn gjdo sen para e jo mrapa .pershendetje labi ,zurich,

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
88.106.15.218

PERSHENDETJe

No score for this post
October 22 2005, 2:43 PM 

tung te gjithve kam shpre deshir te ju pershendes te gjithve pa dallim gjine apo fej shprehi deshir te jen te jumtur ter jeten ju pershende Elvisi prej londres tung te gjithve

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.209.160.45

genjeshtere se ka dashuri

No score for this post
November 8 2005, 8:12 AM 

mendoj se ka pase dashuri njehere,por tani ne keto kohe moderne,me kete veshje moderne ,po lypet vetem seksi sa ma i persosur,femra po eshte e lire,po shetite 24 ore,kurse para pak viteve femra ka qene tejet e izoluar dhe nuk ka mendu se duhet nderruar meshkujt ,por me ate qe te martohet edhe me ate te vdes,por tani femra apo mashkulli po e kane mundesine qe te bejne seks me njerez te ndryshum edhe aty me ndjenja per dashuri sigurisht se humbet,me nje fjale tash po lypet se kush po ia ndreqe naten ma mire,liku..

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.240.112

dashuria shqiptare

No score for this post
January 12 2006, 5:22 AM 

me qenese pyetja ishte pak sa provokuese menjeher me asocoi ne nje mendim. dashuria tek ne shqiptaret eshte e thjesht ka disa mangesi te cilat duhen te zhduken sic jan:mos tolerimi,koklartesia,arroganca etj.
tek ne ne qofte se ia dhurojme ndonjerit tolerancen ai/ajo do ta keqperdore por meqenese se toleranca ne shumicen e rasteve jepet nga mashkulli femra nuk do te jete ne gjendja ta ruaj po e keqperdore ate eshe fakt ja nje shembull:
nje burr ose djal i jep te dashures liri qe te dal 3 here ne jav vet sepse i dashuri eshte i nxen me pun ajo do të kerkoje qe te dal 5 here apo ne qofte se nje burr i ndihmon nje dite gruas ne amviseri ajo do te kerkoje edhe ca here ti ndihmoje etj.- ja pra keto mangesi ku jan.
Ështe fakt se njeri ne dashuri ka me shume te drejt dhe e komandon te tjetrin nese burri eshte me i shemtuar gruaja do ta le pasdore dhe pre gjithmon exizton fakti se njeri pa mar parasysh gjinia sundon ne dashuri dhe kjo nuk ka gjuhe te perbashket sepse ne je shtet ka vetem nje kryetar dhe ne nje dashuri pyetet njeri por le te jet sa me e mir qe te jet sundues ai me miri dhe i mencuri. Kjo nuk ka ndalesi eshte prezente edhe ne shtetet e jashtme si U.S.A GJermani Franc Angli, Itali etj.- dhe per at kurorezimet jan te shkurta he dashyrit tolerimi gjithmon sjell ndarje ka fakte qe e tregojne dhe asnjeher nuk do te jet efektiv.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.78.65.182

nje mendim i imi per te gjith

No score for this post
January 17 2006, 11:04 AM 

i lexova te gjith mesazhet me disa jam dakord me disa jo po un mendoj kshtu:
KU EKZISTON DASHURIA E VERTET EGZISTON SENQERITETI E KU NUK JA VLEN DASHURIA E QE THOJN VEQ PER TA KALUAR KOHEN NUK KA SENQERITET KJO QE E SHKRUJTA ESHT E DITUR BESOJ QE EDHE JU E DINI PO JU KISHA LUT DIQKA: TE MESOHENI MIR NJEHER TE SHKRUANI PASTAJ SHKRUANI SE DY TRE MESAZHE NUK KUPTOHESHIN HIQ PO NEJSE KY ESHT PROBLEMI JUAJ.VEQ PATA DESHIR PER TE THEN SE ATY KU EGZISTON DASHURIA E VERTET ATY EGZISTON EDHE SENQERITETI E QE THON DO JO VAJZAT JAN J ME SHUM PAS PASJONEVE E DO MASHKUJT APO FEMRAT VRAPOJN MENJEHER SI TA SHOHIN NJE TJETER DASHUROHEN APO E LEN TE DASHUREN E FILLOJN TE MENDOJN PER NJE TJETER KJO DO TE THOT SE ATA AKOMA NUK E KAN GJETUR DASHURIN E VERTET SE PO TA GJEJN SHPIRTIN BINJAK QE THON PO TE JET I PASURI I BOTES OPO TE JET ME I BUKURI APO E BUKURA PER AT QE ESHT I DASHURUAR VERTET NUK DO TJA VLEJ ASPAK. SE KUR TA GJESH DASHURIN E VERTET NUK TE INTERESON ME ASKUSH AS QE DO TE SHOHESH ME TJETER.AS UN NUK JAM E DASHURUAR BILES AS NUK KAM QEN KURR PO DUKE PA PREJ RRETHANAVE E KAM VERTETUAR QE ESHT KESHTU. KY ISHTE MENDIMI IM SHPRESOJ TJU PELQEJ. JU UROJ SUKSESE NE DASHURI.
JU PERSHENDES.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.156.211.243

auaaa

No score for this post
February 4 2006, 4:36 PM 

nje here kisha pas deshir me shkue deri ne amerik me kerr , neper krejt deti asht krejt autoban , qelun krejt , vetem trimat kom ndogjue qe po guxojshin me e vozit kerrin , vetem po u duke me u rujt se po delshin nganjehere policia e detit , ishin te veshun me uniforma te peshkaqeneve.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.38.152.164

dashuria

No score for this post
February 12 2006, 8:58 AM 

pershdes amarildon dhe gjith shoket e mi te ghejn se spejti te dashurin e tyre dhe ta duan ashtu sic me duan mua ,kan byth te mira sidomos amari , , ,

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.122.254

shum interesant

No score for this post
February 18 2006, 3:19 PM 

gjelozija esht e idht dashurija duhet te jet e sinqert se sa dush gjelozo kur se don po dashurija rrjedh nga shpirti e jo nga zemra se zemra nga nje here te genjen tung niki prishtin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.91.116.39

eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

No score for this post
February 26 2006, 6:16 AM 

po ku ka sinqeritet sot mo njerez.
si vajzat edhe djemte njesoj jane.
djemte i cike me keq,te paktan vajzat genjejne nga situata e veshtire qe mund te jene.
por djemte vetem mashtrojne.as duan ta dine qe kane bere dike qe ta doje.
mjere vajzat qe bien kok e kembe brenda.
un kam dicka te bukur ne lidhje me kete.
nese e do njeri te leri adresen qe tja dergoj
bye..........bye

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.96.2

pershendetje clodina

No score for this post
March 18 2006, 9:24 AM 

ej o ju njerz seksi asht i bukur me dy njerz edhe un e kom provu e kto femrat qe jetojn ne kosov nuk di mu knaq se ne ne perendim i kemi mesu te gjitha e sa i perket cadina provoje se askush nuk ta merr me veti at pidhin e embel se pa kar nuk ka jet ne dash mu knaq merri tre sikur une clodina se sa te jesh e re knaqesh se une per qdo nat i kom ka tre frajera e mos u shtir si femer serijoze se kari te knaq cldina

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.214.58.159

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
March 27 2006, 1:15 PM 

PERSHENDETJE TE SIQERTA NGA BRUXELLI MENDOJ A JANE VAJZAT APO DJEMET ME TE SINQERT ESHTE VESHTIRE TE PERGJIGJESH NE DITET E SOTEME PER MUA ESHTE AI QE
E KUPTON REALITETIN??????????TUNG

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.95.21

qka dreqin ki e bre

No score for this post
April 6 2006, 1:32 PM 

hej a um leni me fol me juve a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.194.144

kemal1996@hotmail.com

No score for this post
April 9 2006, 6:43 AM 

o kemal a je tu lujt gazuza ajo se une vij naksham te shpija se jam te daja jem ne sill a jt tung?

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.88.89.66

DASHURIA PATAKIM SI VETURA PA BENXIN

No score for this post
April 10 2006, 12:33 PM 

TIJE SHPRES TIJE GZIM
TI JE LOQK E SHPIRTIT TIM
MBES NJI SHPRES DHE PA DURIM
QET QE TE ME BAHESH FATI IM

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
81.88.242.105

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 11 2006, 11:12 AM 

5r67tuyiouo9iihgyu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.233.244

TE DUA I DASHUR

No score for this post
April 18 2006, 5:47 AM 

TE DUA I DASHUR.... Nese don me dit se sa te dua dil ne shi dhe mblidhi duart.
Aq pika shiu qe do ti kapesh aq ti mua me don e te tjerat qe do te mbeten une ty te dashuroj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
celja
(no login)
80.80.173.168

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 24 2006, 7:49 AM 

unë jom e sinqert sa dush ma shum se e sinqerta ahahhaha veq ka edhe meshkuj te sinqert qka ti lypsh te japin hahahahah

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.198.250.80

te dua

No score for this post
May 2 2006, 3:52 AM 

nuk ka lidhje dashurija por ment qe i ki djemt jan shum te sinqert por eshe qikat.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.95.35

tung

No score for this post
May 15 2006, 5:03 AM 

hej njerz dashuria dashuria ma erend se shati ekacia ahaaaaaaaaaa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Td
(no login)
85.30.65.119

Oh

No score for this post
May 21 2006, 7:41 AM 

Mbrem ndjeva ulerimen e brendshme te shpirtit tim(21:31), u derdha ne kenaqesi.Te kenaqesh shpirtin s'd.m.th sex,por dashuri ndaj qenjes qe te kenaq shpirtin dhe trupin.Dhe te vdesesh duke uleritur kendshem eshte embelsi...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.212.132.218

per dashuri

No score for this post
June 4 2006, 3:58 AM 

valla te gjith keni te drejt veq punoni e perfitoni sa jeni te reja oj vajza se kur te ik treni asht ba von pershendetje nga belgjika rung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.212.132.218

vajzat tet.

No score for this post
June 4 2006, 4:12 AM 

valla nuk e di qka po thoni veq qikat tetovare ja te ambla si sherbeti veq duhet me dit me fitua zemren e tetovares se te knaq dashuri e femrat kosovare jan zero . pershendetje te gjitha femrave tetovare


shendet nga belgjika tung 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.65.243

kuku per ty shka ka me tmyt

No score for this post
June 22 2006, 1:06 PM 

hej jeni ma te mirt po diqka spo me pelqen te ju a edini qka sa pishet sakizat se patenten eke qel qaoooo dritoni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.198.250.71

hello

No score for this post
June 23 2006, 1:28 AM 

miremengjesi te qidhve si po ja kaloni ne kete dite
qka keni me bah sod une nuk e di por besoj qe te kaloni nje dite te qete

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.198.250.71

hello

No score for this post
June 23 2006, 1:28 AM 

miremengjesi te qidhve si po ja kaloni ne kete dite
qka keni me bah sod une nuk e di por besoj qe te kaloni nje dite te qete

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.57.99.135

MBI TY

No score for this post
June 27 2006, 1:53 PM 

NJOFTON NJE FEMER (SHOFERI)QE PREJ KOHESH NUK KISHTE PAS SEKS FEMRRA FILLOJ LOJEN NGA LEZETI I MATH QE PO I VINTE SHQIPTOI AHHH DUA TE VDES KESHTU MBI TYJ SHOFERI I THOT AH QE SA KOH ME KE MUNDUAR DUKE ARTH VERDALL PER TY MU KA PRISH E PESTA SHPEJTSI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.156.207.81

bravo

No score for this post
August 4 2006, 3:44 PM 

per ate sqarim te ketij fenomeni te qoroditur qe ndodhe tek ne shqiptaret ke metevrtet shum te drejt, se deri sa disa shqiptar i arrin qellimin e vet me mashtrime dhe premtime dhe pastaj e burgosin dashurien e tyre qe e kan dasht dhe i kan premtue bjeshket e arit, por pasi qe martohen jan ato femrat e mashtruara kurbanet e ketyre kasapeve, me vjen shum keq vertet prej disa femrave shqiptare qe e kan kete fat te zi.
hhmm kur shqiptari i premton ose e jap besen te ndonje shok edhe mundohet qe te jet njeriu i fjales bile edhe e derdh gjakun per besen qe e jap vetem e vetem ta mbaj fjalen, por kur esht fjala te femrat e japin shum shqiptar besen dhe nuk e mbajn as 10 perqind te tyre , vetem e vetem nga mos besimi dhe fanatizmi i keq qe ndjejn ne shpirt.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.26.128.66

shkove

No score for this post
August 22 2006, 4:11 AM 

..................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.95.6

Tung

No score for this post
September 13 2006, 7:24 AM 

xÚíÉÁ €0DÑ»UL6 6aIĨëÚ¿Ëð†Çð§tæùTBÒÖæmG®\Ïhž[|“–p¥Ûò÷V‹¥Í»Ç* ³©;øøIJk

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ori 55
(no login)
90.4.191.203

tregimi i nje dashurie te deshperuar

No score for this post
October 7 2006, 7:30 AM 

dua seriozisht e me gjithe zemeren time dike por nuk guxoj t ia deklaroj si arsye se kam frike s e mos me refuzon por sa me shume kalon koha kuptoj se ndoshta do te me mbetet peng tere jeten. tani eshte e pamundur se ai iku larg meje dhe cdo dite perpiqem t a harroj por me eshte e pamundur e dua me gjithe shpirt e nje nga arsyet qe nuk i thashe cfare ndjenja per te ishte se doja t a mbroja nga vetja ime. besoj se dhe ai me donte por nuk isha e sigurt ne isha e gatshme te kisha nje lidhje te forte e serize sepse gjithmone kam qene tip qe luaja me ndjenjat por kuptova me vone se kur zemra lendohet ndoshta nuk sherohet me kurre. per te gjithe qe kane nje histori te ngjashme ju keshilloj qe ti shprehni ndjenjat edhe pse mund te kete reziqe edhe pse personi eshte me origjine tjeter edhe pse mund te jemi krenar et te mos pranojme te hedhim hapin te parin. degjomeni sepse me vone mund te vuani njelloj si une. I pershendes te gjithe shqiptaret mbare botes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ori 55
(no login)
90.4.191.203

tregimi i nje dashurie te deshperuar

No score for this post
October 7 2006, 7:31 AM 

dua seriozisht e me gjithe zemeren time dike por nuk guxoj t ia deklaroj si arsye se kam frike s e mos me refuzon por sa me shume kalon koha kuptoj se ndoshta do te me mbetet peng tere jeten. tani eshte e pamundur se ai iku larg meje dhe cdo dite perpiqem t a harroj por me eshte e pamundur e dua me gjithe shpirt e nje nga arsyet qe nuk i thashe cfare ndjenja per te ishte se doja t a mbroja nga vetja ime. besoj se dhe ai me donte por nuk isha e sigurt ne isha e gatshme te kisha nje lidhje te forte e serize sepse gjithmone kam qene tip qe luaja me ndjenjat por kuptova me vone se kur zemra lendohet ndoshta nuk sherohet me kurre. per te gjithe qe kane nje histori te ngjashme ju keshilloj qe ti shprehni ndjenjat edhe pse mund te kete reziqe edhe pse personi eshte me origjine tjeter edhe pse mund te jemi krenar et te mos pranojme te hedhim hapin te parin. degjomeni sepse me vone mund te vuani njelloj si une. I pershendes te gjithe shqiptaret mbare botes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ori 55
(no login)
90.4.191.203

tregimi i nje dashurie te deshperuar

No score for this post
October 7 2006, 7:32 AM 

dua seriozisht e me gjithe zemeren time dike por nuk guxoj t ia deklaroj si arsye se kam frike s e mos me refuzon por sa me shume kalon koha kuptoj se ndoshta do te me mbetet peng tere jeten. tani eshte e pamundur se ai iku larg meje dhe cdo dite perpiqem t a harroj por me eshte e pamundur e dua me gjithe shpirt e nje nga arsyet qe nuk i thashe cfare ndjenja per te ishte se doja t a mbroja nga vetja ime. besoj se dhe ai me donte por nuk isha e sigurt ne isha e gatshme te kisha nje lidhje te forte e serize sepse gjithmone kam qene tip qe luaja me ndjenjat por kuptova me vone se kur zemra lendohet ndoshta nuk sherohet me kurre. per te gjithe qe kane nje histori te ngjashme ju keshilloj qe ti shprehni ndjenjat edhe pse mund te kete reziqe edhe pse personi eshte me origjine tjeter edhe pse mund te jemi krenar et te mos pranojme te hedhim hapin te parin. degjomeni sepse me vone mund te vuani njelloj si une. I pershendes te gjithe shqiptaret mbare botes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ori 55
(no login)
90.4.191.203

tregimi i nje dashurie te deshperuar

No score for this post
October 7 2006, 7:33 AM 

dua seriozisht e me gjithe zemeren time dike por nuk guxoj t ia deklaroj si arsye se kam frike s e mos me refuzon por sa me shume kalon koha kuptoj se ndoshta do te me mbetet peng tere jeten. tani eshte e pamundur se ai iku larg meje dhe cdo dite perpiqem t a harroj por me eshte e pamundur e dua me gjithe shpirt e nje nga arsyet qe nuk i thashe cfare ndjenja per te ishte se doja t a mbroja nga vetja ime. besoj se dhe ai me donte por nuk isha e sigurt ne isha e gatshme te kisha nje lidhje te forte e serize sepse gjithmone kam qene tip qe luaja me ndjenjat por kuptova me vone se kur zemra lendohet ndoshta nuk sherohet me kurre. per te gjithe qe kane nje histori te ngjashme ju keshilloj qe ti shprehni ndjenjat edhe pse mund te kete reziqe edhe pse personi eshte me origjine tjeter edhe pse mund te jemi krenar et te mos pranojme te hedhim hapin te parin. degjomeni sepse me vone mund te vuani njelloj si une. I pershendes te gjithe shqiptaret mbare botes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
85.126.52.98

Dashurija sesht, vec fjal.

No score for this post
October 14 2006, 11:53 AM 

per te,folur per dashurin,sdo thot se keni qen,apo kam qen i dashuruar,te nderuar,me lejoni qe mos te fillozofoj,por ta shkruaj me ate qe del nga zemra,ime e cila eshte lenduar deri ne shpyrt,shum esht me randsi menira se si,bieni ne dashuri,permes,shiqimit te par apo permes telefonates,,perm shoqris,perm msn e gjith kjo ka rendsi. per hirr te drejtsis,me duhet ta pranoj realitetin se ne kto kohra te, veshtira sidomos per vajzat djemt po shfritzojn ket raste,duke perdorer kta metoda,te lartpermendura,kshilla ime kishte me qen,qe kurr mos te falim zemren per nji koh te shkurt,let kalojne muaj,vite deri sa te ndjehemi te sigurt nga dija palet,te dhurojm dashuri ,por jo edhe zemren ta falim,lete ket edhe distanc sepse vetem keshtu dota ruajm seriozitetin,ne dashuri nje dashuri e filluar per nji nat,dmth nji vuatje per tan jeten.pra dhuro por kurr mos fal,,flm ne mirkuptim.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.166.130

tung tung

No score for this post
November 2 2006, 2:16 AM 

pershendetje nga rita un mendoj se nese nej mashkull e dashuron nje femer dhe ben qmos per te, pse ateher nuk i beson kurr p.sh kurr nuk ka ni diqka qe sa do pak te ve ne dyshim dashurin e saj pse atehser nuk i beson a ne fakt thet po po ne zemren e ti ndjenj nj zbrasi lidhur me besimin ndaj saj un medojo qe meshkuj jan ne shumicen e rasteve gabim nuk e mohoj se ka disa femra te cilat se meritoj dashurin por ne shumicen e rasteve meshkujt jan ata qe edhe dashuroj nje femer edhe maltretojn deri ne ekstreme kam pa x x x raste qe me fjal te tjereve ka fy fmeren para te gjthve dhe pas 2 dite e ka kuptu qe raliteti esht krejt e kundera e asaj qka ka degju edhe ju esht kthu me nje fjal si zakonisht mashkujt qe e bejn me fal se te dua,, e femrat jon ato qe e psojn qdo gje mednoj per nje shumic te femrave mashkulli edhe te lendon edhe te maltreton por prap se prap duhet te ja falesh dhe te behesh kinse ska ndodh as gje por ne ralitet ajo gjithmon esht e turpruar nga rrethi per fyrjet qe i dashuri ja ben ket do t e doja qe ta lexojn ata mashkuj qe fyn te dashuren e tyre pa fakt gjeja me e bukur ne ket bot esht durimi duro mendo edhe pastaj gjyko te tjeter tung tung nga rita ndoshta e zgjata pak por ky ishte komenti im qao ju pershendet rita

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
87.245.92.169

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
November 8 2006, 4:39 AM 

nese ka ndoj bukuroshe 30 vj, osht e mirse ardhur.KUMANOVARI.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.95.82

jahushi ju don shum

No score for this post
November 30 2006, 2:28 PM 

e dua nji femer qe eshte e sinqert dhe e bukur tamam shqipetare tung ju pershendes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
91.187.116.253

femrat

No score for this post
January 30 2007, 11:13 AM 

femrate kosovare per mendimin tim jon numer njo dihet si per bukuri dhe per morale kaqe na duhet neve te nihimi me morale e bukurija vjen me von se e qova gate por me nje fjale kosovaret jane shume te mira dhe pike

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.168.23

beni temen ma te qart

No score for this post
February 18 2007, 7:52 AM 

ja vlen te flitet me shum lidhje me ket tem se me duket shum jemi mbrapa keshtu qe gjdo koment i mir na meson ne jet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.173.164

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
February 25 2007, 2:35 PM 

tung ju pershendes te gjithve se mir e kini se qashtu asht

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.173.164

albani

No score for this post
February 25 2007, 2:39 PM 

tung ju pershendes te gjithve se mir e kini se qashtu asht

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.165.196

njeriu tere jeten meson dhe ne fund vdes budall

No score for this post
March 15 2007, 6:33 AM 

wwwooow me bacen me keni shtie ne siklet me ju tregue se cili stil me pelqen me shume.nga shkrimet e e mesiperme shihet se kemi te bejme me amatera dhe bythqira.nuk eshte e thene se me nje standard pozite mundesh me e kenaq nje femer. femren e pergadit paraloja e gjate dhe e ekcitojne ngacmimet me fjale. pastaj e qimja eshte sikur ta fusesh lug qe rrjedh uje.por nese mashkulli eshte vertet i forte,i qendrueshem duhet te pres derisa ketij lugu ti shterret uji.dhe pastaj fillon ekstaza e pidhit.mu per vehte me se shumti me pelqen stili ne krah duke qire nga mbrapa dhe duke ja rrafur vithet.kjo i ep mundesi femres te imagjinoj dhe edhe mashkullit te mos ngutet ne perpunimin e bunarit. uhhh u lodha duke ju mesuar pa pare.
ciaooo.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.23.246

PERSHENDETJE

No score for this post
March 27 2007, 8:49 AM 

MENDIMI IM ESHT PO THUAJSE I NJEJTE SHUMICA E SHQIPETAREVE NUK E KUPTOJNE GJININ FEMERORE ...EDHE PSE KEMI NJAFT NDRYSHIME NGA E KALUARA UN MENDOJ SE AKOMA EGZISTOJNE KETE MENDEIME SE FEMRA DUHET TE JET NEN URDHERIN E BURIT OSE TE DASHURIT . GJINIJA MASHKULLORE TREGOHET SHUM PAK TOLERANT NE KETO RASTE .. ' FEMRA "ESHTE DHURAT E ZOTIT DJEMT JAN ATO QE DUET TI RUAJNE TI CMOJN DHE TI RESPEKTOJNE SKA DALLIME NDERMJET GJINIVE CDO NJERI KA TE DREJTAT PERSONALE SI DHE LIRI QE DUET DITUR SE SI TI SHFRYTEZOJME ... KU ESHT MENDIMI IM RRETH KESAJ TEME CIAO

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
91.187.111.2

kanihere edhe Guha e mir

No score for this post
March 28 2007, 2:27 AM 

oj qika qka jeni tu than be se kanihere edhe me guh ju lig njeri juve e lere ma me K.. sa do qe te jet kari natyral eshte ma i mire se kari i gumes po me kan veq me kara te gumes nuk ishim hiq ne hahahhah kaloni mir te gjithe .

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.175.132

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
June 12 2007, 5:34 AM 

zemra zemeren e kerkon
a e di se kush te don??
qajo qe per ty mendon,
te ledhaton,
te deshiron,
ne gjum me vete te merr
te puth fort,
te perqafon,
sepse shummmm te donnnnn.


pershendetje nga un fjollaaaaaaaaa
ket poezi ia kam kushtuar te dashurit tim qe e duaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ai eshteeeeeeeeee d...........u...........r...........i..........m..........i love you

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.161.153

tung monika liridoni

No score for this post
June 13 2007, 5:19 PM 

valla monika ashtu osht te shiptart osht ni budallaki qe gjelozija osht ne moment kur jep shkas nje femen apo grua qe e don te ban gjeloz e per at ska respekt ndaj femnes sidomos ne si shiptar e kemi marak mi majjt grat ngujut jo be vlla jepja sallamadi net del net shkon nqofse i beson athere eki tama grue nqofse jo si beson athere mos e mbaj se e shkatrrove vetveten a grues dohet demokraci mi dhan se e meritojn mi ja jep voten se kur po hin ner jargal edhe ajo po ta jep... voten e pot ban simpatizuss hahahahahahahhah palidhje krejt un jam 22 vjeqar jam nga prishtina un per veti po foli e mjera ajo femen qe ka mem ra ne dor ka mu knaqq me mu heheheheh se jam demokrat a qe msn.. kush doni prej femrave ekam fjalen ama te evropess se te kosoves mu kan ba bajat hahahahahha liridoni_00_@hotmail.com e qishtu valla sidomos na shiptart per gra jemi katastrof ama tjetren e kem te keqe qe te tjerat veq mos na ardht 1 here shanca se i qkyjm me kan sen jo veq sex.. mebo ama edhe at senin spo ja permeni ja kishum nuk a hahahah me kan sen ama e din edhe bota se qfar gjinsh jemi veq emri shiptar te tregon qfar nacije je a hahahahahah ju deshiroj disponim te kendshum e hare ne jet kaloni mir edhe un jam i vetmum po spo di ku mu dashuru ne kosov spo ma merr mendja a ahahahahahahh a per evrop lajmronu ksajde jemi jam i buku e i gjat sdome than bukurija kurgjo sosht ne pytje po jam edhe talent e i menqur jo budall hahahahahahhaha kaloni mir sis......... monika emirn e bukur e paske edhe ma merr menja qe bukuroshe je a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
tak
(no login)
82.114.68.186

aiiii

No score for this post
June 28 2007, 10:12 AM 

hey po me doket se tu paska rrit menja shum bre po gjithsesi ok nese je e bukur e ke hallall.tung tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

pershendetje

No score for this post
June 28 2007, 11:51 AM 

mendoj qe dashurija asht e mrekullushme seps e pa ata njeriu nuk do te dinte asgje perveq urrejtjes gjelozis por mendoj qe nga pak vajzat jan shum gjeloze sepse gjelozojn shum ne bukuri por edeh djemt nuk jan aq te mir sepse shikojn vajzat te tjera dhe te dashurat e tyre i braktisin qe i bjen qe lujn me lloj lloj vajze e vetmja gje qe do te deshiroj do te ishte nje dashuri normaile fantastike e vetmja qe qe e mban gjall dashurin asht nejriu uroj ta mbaj gjithmo mir pra tung uroj te kaloni mir ju pershendes bajjjjj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

pershendetje

No score for this post
June 28 2007, 11:52 AM 

mendoj qe dashurija asht e mrekullushme seps e pa ata njeriu nuk do te dinte asgje perveq urrejtjes gjelozis por mendoj qe nga pak vajzat jan shum gjeloze sepse gjelozojn shum ne bukuri por edeh djemt nuk jan aq te mir sepse shikojn vajzat te tjera dhe te dashurat e tyre i braktisin qe i bjen qe lujn me lloj lloj vajze e vetmja gje qe do te deshiroj do te ishte nje dashuri normaile fantastike e vetmja qe qe e mban gjall dashurin asht nejriu uroj ta mbaj gjithmo mir pra tung uroj te kaloni mir ju pershendes bajjjjj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

pershendetje

No score for this post
June 28 2007, 11:54 AM 

mendoj qe dashurija asht e mrekullushme seps e pa ata njeriu nuk do te dinte asgje perveq urrejtjes gjelozis por mendoj qe nga pak vajzat jan shum gjeloze sepse gjelozojn shum ne bukuri por edeh djemt nuk jan aq te mir sepse shikojn vajzat te tjera dhe te dashurat e tyre i braktisin qe i bjen qe lujn me lloj lloj vajze e vetmja gje qe do te deshiroj do te ishte nje dashuri normaile fantastike e vetmja qe qe e mban gjall dashurin asht nejriu uroj ta mbaj gjithmo mir pra tung uroj te kaloni mir ju pershendes bajjjjj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kosovarja-fr
(no login)
85.178.78.173

per shqiptaret

No score for this post
June 29 2007, 2:02 PM 

hey nuk eshte me rendesi se kush nga eshte nga kosov apo nga tetova kryesore jemi te gjithe SHQIPTAR e kemi nje gjuhe e nje kombe ju pershendeti te gjithve shqiptaret kudo qe jane.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.172.67

tungggg

No score for this post
July 8 2007, 3:52 PM 

PO NE DIT TE SOTIT NUK KA ASHURI BE NUK BESOJ VETEM RENA E TRATHTI KA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

a ka gj e me te bukur se dashurija

No score for this post
July 15 2007, 7:30 AM 

ne te vertet bukurija nuk ka vler pa dashuri
nuk ak gje me te bukur se dashurija por ama ka njerz te keqinje qe e shfrytzojn bukurin per tu bo keq te tjerve kjo nuk asht gjo hiq e mir mir me duhet te shkoj tung kalofsh mir baj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

a ka gj e me te bukur se dashurija

No score for this post
July 15 2007, 7:35 AM 

ne te vertet bukurija nuk ka vler pa dashuri
nuk ak gje me te bukur se dashurija por ama ka njerz te keqinje qe e shfrytzojn bukurin per tu bo keq te tjerve kjo nuk asht gjo hiq e mir mir me duhet te shkoj tung kalofsh mir baj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

a ka gj e me te bukur se dashurija

No score for this post
July 15 2007, 7:36 AM 

ne te vertet bukurija nuk ka vler pa dashuri
nuk ak gje me te bukur se dashurija por ama ka njerz te keqinje qe e shfrytzojn bukurin per tu bo keq te tjerve kjo nuk asht gjo hiq e mir mir me duhet te shkoj tung kalofsh mir baj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.154

hjl;uj;

No score for this post
July 15 2007, 8:43 AM 

uoinftkjnyijhtfjimkgojutifjopitf90ojpkpoyt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
81.228.204.234

tung!

No score for this post
August 4 2007, 7:59 PM 

iu përshëndes të gjithve dhe iu dëshiroj qdo të mir!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.47.164.80

ju pershendes te gjithve

No score for this post
August 9 2007, 5:05 AM 

ju pershendes te gjithve nje kta bukuroshet kan te drejt sepse chati nuk esht vetem per meshkuj interneti nuk don te thot vetem me u njoftu me dikend po ndoshta dikush mund te mer ndonje msim te drejt kajn vajzat shqiptare lini kohet dhe rezimin e vjeter shiko se si mund te shkojm perpara .tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.39.2

ich liebe dich

No score for this post
August 9 2007, 4:14 PM 

MENDOJ SE DAAHSURIJA DUHET TE JET E SINQERT EDHE TE KEN BESIM NE NJERI TJETRIN ATY KU KA XHELOZI NUK KA DASHRI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.173.253

Pershendetje

No score for this post
August 17 2007, 8:17 AM 

O shum te bukra jan vajzat tetovare po pse ja keni inatin se

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.62.44.130

hey

No score for this post
August 19 2007, 8:49 AM 

un per veti ja kisha hanger me dham uckurin ,,,,a sa i perket mimozez ja kisha hanger me dham mercedeskat :Phehe.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.62.44.130

hey

No score for this post
August 19 2007, 8:54 AM 

po osht e vertet qe sexi ta knaq shpirtin amo shqiptarkat spo din mu qi bre fort,,,un kam qef me qi nje shkin amo me qi katilski qe syt me ja qit te jasht..hehe...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.62.44.130

hey

No score for this post
August 19 2007, 8:56 AM 

karin ma hongsh ti mua tem palidhje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.62.44.130

hey

No score for this post
August 19 2007, 8:59 AM 

po ku karin osht foto e bleones un askund se pash

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.62.44.130

hey

No score for this post
August 19 2007, 9:06 AM 

oj ti qika mir...ala ske pakar te miratocalijes 28.2 cm qe syt ti qet te jasht, e le ti karin e plastikes .

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
rina
(no login)
85.0.133.20

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 6 2007, 6:38 AM 

tung nga rina jam 23vj kame te dashur qe 5vj jam shum eknaqure me te dashurin tim
nuk di si munden djemt te ken kontaket me qfare do femra qe ase nuk kane pasterti ajo femn qe don te ket pun me 2 djem ajo per mendimin tem nuk osht mir

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Laluzi
(no login)
85.1.246.19

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 13 2007, 5:21 AM 

Shqiptari kuré nuké ka me pérparu. Nése nuk nifet veté kushé éshté!!!!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.50.10

dashuria usht ...

No score for this post
September 17 2007, 7:47 PM 

per dashuri se di q ame than vetem nje po e tham dashuria usht se me mush nje got gjysmen mijalt me falni ne shprehje gjusmen m... edh ense ehan shpejt mjalet ste mebet gje tjetr per veq m... ok kerkoi flje...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.50.10

dashuria usht ...

No score for this post
September 17 2007, 7:49 PM 

per dashuri se di q ame than vetem nje po e tham dashuria usht se me mush nje got gjysmen mijalt me falni ne shprehje gjusmen m... edh ense ehan shpejt mjalet ste mebet gje tjetr per veq m... ok kerkoi flje...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.173.225

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 21 2007, 7:51 AM 

tung valla sa i preket qesaj teme sakt asht se shipatri nuk don me pa dikush i lirt me grun e vet se e myt inati e kta ekan trdit na nuk na vjen shum interesant tung klm

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.173.225

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 22 2007, 2:40 AM 

nermal qe asht e mri dashrja nuk ka jet pa ta

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.161.154

dua bur

No score for this post
October 14 2007, 3:32 AM 

kam nevoi me gjet bur,p0r te asht bur veq per mua dhe se jam emartume ,nuk kam desjir ne te at tjetrin qe edeshta ne int me rejti p0r dua hu te me martoni jam 48vjeqe per jet edua bur per veti

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.167.83

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
October 21 2007, 1:56 PM 

un jom me te dashurin qe 4 vite asht shum gjeloz por as nuk um merr as nuk um len nuk e di qka ka ketu ju lutem mendimin e te gjithve e dua nese ka mundsi tungiii

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.167.83

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
October 21 2007, 2:14 PM 

un jom me te dashurin qe 4 vite asht shum gjeloz por as nuk um merr as nuk um len nuk e di qka ka ketu ju lutem mendimin e te gjithve e dua nese ka mundsi tungiii

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.170.114

pershendetje

No score for this post
October 24 2007, 4:45 PM 

pershendetje t'gjithve si jeni a po lodheni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Anxa-)
80.80.170.114

pershendetje

No score for this post
October 24 2007, 4:49 PM 

pershendetje t'gjithve si jeni a po lodheni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Anxa-)
80.80.170.114

pershendetje

No score for this post
October 24 2007, 4:50 PM 

pershendetje t'gjithve si jeni a po lodheni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Anxa-)
80.80.170.114

pershendetje

No score for this post
October 24 2007, 4:50 PM 

pershendetje t'gjithve si jeni a po lodheni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login Anxa-)
80.80.170.114

pershendetje

No score for this post
October 24 2007, 4:51 PM 

pershendetje t'gjithve si jeni a po lodheni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
trimi
(no login)
84.22.44.6

valla qka kum pah une

No score for this post
October 26 2007, 9:54 AM 

pershendetje te gjith juve posaqerisht studenkat e tetoves valla e kom pah ne tel seksgrupin e tyne shum mir e kishin ba skom besue qe jan shqiptaret ashtu veq nashta ma mir ish kan me ba nji dvd me **** bile i kishin mar do pare gjithkun bahen ato me pare se perndryshe nuk e kish ba as ni femen e shqiptaret pa pare hajmedet qka na ka gjet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
trimi
(no login)
84.22.44.6

valla qka kum pah une

No score for this post
October 26 2007, 9:55 AM 

pershendetje te gjith juve posaqerisht studenkat e tetoves valla e kom pah ne tel seksgrupin e tyne shum mir e kishin ba skom besue qe jan shqiptaret ashtu veq nashta ma mir ish kan me ba nji dvd me **** bile i kishin mar do pare gjithkun bahen ato me pare se perndryshe nuk e kish ba as ni femen e shqiptaret pa pare hajmedet qka na ka gjet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
87.202.141.154

hi

No score for this post
November 19 2007, 12:08 PM 

dashuria eshte bukur por xhelozia cfar eshte

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.81.147

kari

No score for this post
November 27 2007, 6:45 PM 

hej mos mendoni se k


ari skryn sen pravone njeher e masanej folni qihi njeher

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.80.218

shum e bukur

No score for this post
December 17 2007, 9:09 AM 

Valla fjolla veq kush ta ka inatin . klm ju pershendes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.65.194

hej ju lumt bre djem se pasni rrok tem te mir

No score for this post
December 21 2007, 5:22 AM 

jo bre djem eju qika une q.. me shum taktika ?
un se futi hunen ne p...po ekam profesion e pasion ibaj p.. llom e i qi pa kondom.
e saiperket sexit imir valla .
tem e qellune jupershendes te gjithve
metevertet duhet njeri najher mi shpreh ndjenjat

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.55.116

hallo

No score for this post
January 20 2008, 2:16 PM 

nda**** kar tmadh lajmrohuni ju femra mejav knaq pidhin mos mejuv ra ndermend per as ni kar

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
79.125.244.49

Nese ka ndonje pele per te cij

No score for this post
January 21 2008, 9:30 AM 

Nese ka ndonje pele per te cij se me femra spo guxoj prej sides.....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.76.105

seksi kenaqsi apo shujt e epsheve

No score for this post
January 24 2008, 12:38 AM 

ngoni bre djema e ju qika, un akoma nuk kam provu se qka eshte seksi, jo qe jam i ri se jam ne mosh 25 vjet, por nuk me eshte dhen mundesia me provu nje gje te till, po nje gje dua te ju them se seksi eshte nje nevoj fiziologjike sikur gjdo nevoj tjeter ateher kur behet vetem me arsye, mirpo kur na shtyjn ndjenjat me be seks te trent, vertet eshte gje e kendeshme per ato momente qe kaloni. Vetem nje gje e di se njeriu seks nuk ngopet kurrrrr, sepse sa her qe te besh seks eshte sikur se ke ber seks per her te par. tung ju pershendes un i pa provuari ne seks.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.118.85

TUNG

No score for this post
February 12 2008, 9:26 AM 

JEN LULEET ME TE BUKRA NE BOT JU DUA LLLLLLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.76

dashurija

No score for this post
February 12 2008, 3:57 PM 

po zhdo mashkull etrrathton te dashuren apo grun po site mujm te fitojm drejtat tona se xhdo her femra osht eshkelt nuk po mujm mu kto miduru se jon teperta


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.174.158

kari

No score for this post
February 18 2008, 8:42 AM 

mu me pelqen mu qi me gjasht djem edhe e ko perjetu ket ndjenj dy ne goj dy ne byth dy ne pidh
edhe sperma e tyr ka perfundu ne gojen time nuk ka ma knaqesi se mu qi me 6 djem

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
77.242.24.93

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
February 25 2008, 12:08 PM 

H EEEEEEEEEEEEEEEE DASHURIA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.168.252

I LOVE YOU SOW MUCH

No score for this post
February 28 2008, 3:05 PM 

UNE MENDOJ SE DASHURIAESHT DIQKA E PA PERSHKRUESHME ME NDJENJA SHUM TE FORTA DHE TA PA KONTROLLUESHME DASHURIA ESHT DIQKA QE E KA KONTROLLUAR VET PERENDIA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.3.113.167

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
February 29 2008, 2:03 PM 

tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
njomza mazrreku
(no login)
91.187.117.130

s

No score for this post
March 2 2008, 9:18 AM 

ne mesin e lulev gjenden dy zemra njana asht e jotja e njera e jemja
deshi oj te behem lot te pikoj ne faqent tua te zvarritem tek buzet tua te them fjalen se shum te dua

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.78.106

a vjen bo sex me mu

No score for this post
April 14 2008, 6:43 AM 

hej o ju qikat a a po mtregoni sa her kini bo sex a kini deshir me bo sex me mu se mu m pelqen shum pidhi juaj hahakthe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.78.106

a vjen bo sex me mu

No score for this post
April 14 2008, 6:43 AM 

hej o ju qikat a a po mtregoni sa her kini bo sex a kini deshir me bo sex me mu se mu m pelqen shum pidhi juaj hahakthe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
79.126.176.39

femrat duhet te respektohen....

No score for this post
April 15 2008, 4:06 AM 

pershendetje per te gith.
mendimi im eshte se femrat duhet te respektohen,te ken liri te drejta..
edhe pse vet jam femer,,mirpo duhet te ken te drejta te dy palet..
mfalni shprehje ka shum idiota qe nuk ua din vlerat femres deri sa e kan...
femrat kan nje shpirt te embel poqe se ben dicka te mir per to ajo ta kthen dyfisht,,shumica e femrave vuajn per manjaka qe nuk meritojn te vuajn te derdhet as nje pik loti..
por ka edhe femra idiote qe tradhtojn,mirpo nuk jan krejt,,mashkulli duhet te jet sa me romantik....a nuk ju vjen gjyna ju o bura te martum qe jeni qe gruen e lini ne shpi ajo i ban punet e shpis,ushqimin,ua lan teshat,u ben femi e ju me orospia shkoni e tradhtoni,,nese e don gruan duhet ta respektosh e ta nderosh dhe kur deri ne dvekje mos e tradhtosh,,,,
kshtu qe dot jeni njeri ma i lumtur besoni me respekt nga anisa me mirkuptim kaloni sa me mir papa..........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
79.126.176.39

femrat duhet te respektohen....

No score for this post
April 15 2008, 4:31 AM 

pershendetje per te gith.
mendimi im eshte se femrat duhet te respektohen,te ken liri te drejta..
edhe pse vet jam femer,,mirpo duhet te ken te drejta te dy palet..
mfalni shprehje ka shum idiota qe nuk ua din vlerat femres deri sa e kan...
femrat kan nje shpirt te embel poqe se ben dicka te mir per to ajo ta kthen dyfisht,,shumica e femrave vuajn per manjaka qe nuk meritojn te vuajn te derdhet as nje pik loti..
por ka edhe femra idiote qe tradhtojn,mirpo nuk jan krejt,,mashkulli duhet te jet sa me romantik....a nuk ju vjen gjyna ju o bura te martum qe jeni qe gruen e lini ne shpi ajo i ban punet e shpis,ushqimin,ua lan teshat,u ben femi e ju me orospia shkoni e tradhtoni,,nese e don gruan duhet ta respektosh e ta nderosh dhe kur deri ne dvekje mos e tradhtosh,,,,
kshtu qe dot jeni njeri ma i lumtur besoni me respekt nga anisa me mirkuptim kaloni sa me mir papa..........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
91.187.123.67

fjolla

No score for this post
April 28 2008, 4:39 AM 

shu e bukur je veq vazhdo

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
91.187.123.67

Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e

No score for this post
April 28 2008, 4:41 AM 

Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas. Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.82.110

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
May 13 2008, 7:53 AM 

ej more a po bani ju keshtu provoni homoseksualat ata ja knaqin karin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
80.80.173.66

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
May 18 2008, 7:08 AM Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas. Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>
 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.67.162

tung tung nga une deshiroj te hi ne chatin kosovar ama nuk po ban se nuk e di

No score for this post
May 24 2008, 12:07 AM 

tung tung te gjitheve nga une qendresa kosovarja qe jetoj ne gjermani

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.67.162

tung tung nga une deshiroj te hi ne chatin kosovar ama nuk po ban se nuk e di

No score for this post
May 24 2008, 12:08 AM 

tung tung te gjitheve nga une qendresa kosovarja qe jetoj ne gjermani

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.161.153

te gjykosh drejte per femren do te thote te njohesh jeten mire

No score for this post
June 4 2008, 10:13 AM 

nese duam te kemi femra te edukuar te menqura tte arritshme ne shkence kulture sport apo kudo qofte duhet aty ku ia lejon forca fizike femres te lejohet ta jetoje jeten sipas planeve dhe ambicjeve teveta,.Por natyrisht edhe te brohet kur eshte nevoja pa interese dhe kushtezime personale sepse vetem keshtu do te kemi gra ,motra ,nuse shoqe-menje fale femer shqiptare qe hece me kohen ne kuptimin e progresit pozitiv ne jete,keshtu do te kemi -ndoshta do te arrijme ndonjehere nje shoqeri demokratike,te barabarte dhe tolerante ne qdo kuptim te jetes ----kjo sepse nje femer e ngritur -e shkolluar dhe edukuar drejte munde te edukoje femije si duhet dhe vetem keshtu mund te arrijme nje shoqeri siq e cekem me larte.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.94.1

qa po thuani bre

No score for this post
June 17 2008, 5:31 PM 

o ska me karat e djemve te kosoves bre po kara ma te fort ska valla
me ba ne te qi qysh um ka qi mue shaipi ju musin ksi kara

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
77.29.135.239

tung????????

No score for this post
July 8 2008, 1:25 PM 

tung????????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.71.98

ciao tuti amiqi

No score for this post
July 18 2008, 4:10 PM 

jemi te dashuruar edhe ne shkoll jam dashuruar dhe hala jem me te dashrun bashk

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
86.170.34.251

kari pidhi

No score for this post
August 18 2008, 6:41 AM 

o vajza nuk e ben ai i gomes punen se sa ai i verteti prandaj mos shpenzoni leket kot

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.174.139

hi man

No score for this post
August 23 2008, 7:19 AM 

une jam dashuruar ne nje vajz por ajo nuk e din
 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.72.75

you

No score for this post
August 25 2008, 4:36 PM 

pershendetje juve njerz qe hala nuk jeni ne gjum

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
83.92.90.216

femrat me te bukura

No score for this post
October 14 2008, 11:30 AM 

femrat me te bukura jane ato qe dine te kujdesen per veten.nuk do te thote te kesh nje pamje te bukur vetem me ndihmen natyrore.por ajo duhet zbukuruar me bukurine e shpirtit.vajzat e shqiperise arine ta kene dhe kete sepse kane nje ngritje intelektuale qe nuk i mungon shqiperise dhe per kete ja u marin femrave te kosoves.per mendimin tim jane femra te pa formuara akoma.ciao

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
91.187.116.103

qfar shprehjesh banale

No score for this post
October 23 2008, 12:34 AM 

une menoj se qata qe kan shkru qaty krejt hajgare jan .

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
217.24.240.14

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
December 12 2008, 6:54 AM 

ujojvn

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.118.69

qys vergjinie

No score for this post
January 20 2009, 5:31 PM 

vallah kan than knaqu sa je i ri ose e re the kat munesh tash metahn drejten rralla nja qik qe osht me vergj.se qfar kohe u ardh super per me .i veq sat muni prishni veq dine qysh pej prishni hahahahahahaha ju du pa ms jeni gjak omeljuv puth ty ku ekini ppiken e dopt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
89.142.237.68

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
March 5 2009, 6:27 AM 

jumir pres ju litum.............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
89.142.237.68

islam12_12_ks@hotmail.com

No score for this post
March 5 2009, 6:30 AM 

jumir pres ju litum.............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.76.214

dashuria

No score for this post
March 14 2009, 4:47 PM 

aiiiiiiiii dashuria ta qin none un edu ni djal edhe shpesh kem bo sexi me to bile ne shup te tin ae aj esht feta foniqi sa her ne dit qihum aiiiiiiiii nga erestina berish a nga malisheva jam ne kl 7 jam 12 vjeq po sexy em kall krejt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.82.68

per qata djemt e shqipris

No score for this post
March 26 2009, 3:59 AM 

qa po mendoni more ju qe vajzat e kosoves jan kurva a a nuk po ju vjen pak marre more lapera e kuku per juve kuku per at nan qe ju ka rrit. deshta me ju than leni qikat rahat e kqyrne vetin qe keni dal fare ...................................lapera marre ore tung nga kosova......................

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
77.29.130.40

,

No score for this post
April 5 2009, 12:52 PM 

tung gjithveee tetovareeettt,,,,ju qka thoni se jemi te prapambetura tetovaret....hmmm..ndoshta ne chat por jo livee,,ju duaaa tetovaaaaaaaa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
93.134.229.137

e duaaaa

No score for this post
April 13 2009, 4:58 AM 

Jam toni nga deqani deshta te tham se nuk eshte si mendojn femrat per mashkujt per dashurin e tyne por mashkllu eshte i sinqert dhe nuk ja shpre gruas apo femres kurr dashurin e plot qka e ndin ne shpirt por si per mashkuj si per femra do te tham se kur nuk i beson mashklli femres ateher nuk ka besim ne vetveten sepse nje mashkull si e tradhton gruan apo te dashren ose te fejuren mendon se e tradhton edhe e dashra ose e fejura ose gruja ashtu si sillet mashklli vetvetiv por nje mashkull si nuk e tradhton e ka besimin ne veten nuk mendon per gruan apo d.. apo f.. si e tradhton kurr ju pershendet toni nga deqani te gjithve ju tham te kini besimin ne vetveten

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
79.125.185.196

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
July 9 2009, 7:42 AM 

femrat e mawdonis jan te bukura shum

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
87.30.44.96

te ha krejt

No score for this post
July 31 2009, 11:51 AM 

oj alban mir e ki po hajde te un knaqum dyt bosi-01@hotmail.com

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.149.99.21

ooooooooooohhhhh

No score for this post
August 19 2009, 9:20 AM 

jo valla un sex nuk e kom provu po as qe du me provu me shqiptar se te mysin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
206.53.153.78

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
August 20 2009, 9:23 PM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.116.34

tung

No score for this post
September 16 2009, 5:24 PM 

te lumt gjilanase edhe un pajtohem me ty se me femra nga gjilani nuk ka bre shum te forta ma te fortat ne ks ju pershendes te gjithve

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.173.84

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
September 19 2009, 8:03 AM 

po mendimi im per ekte tem eshte se femratjan me te sinqerta se meshkujt ne shumicen e rasteve se meshkujt rrejn shum qa mi bo mundoihen me bo nr shum te femrav qao

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.116.50

hello

No score for this post
September 30 2009, 2:50 PM 

o Popull mos boni shum per Dashuri se nuk po ja Vlejke

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
77.29.130.74

tetovar

No score for this post
October 29 2009, 4:39 PM 

tung jam ademi nga tetova sa i perket temes .ju jeni krejtsisht gabim se vajza tetovare din se si shprehet ne dim me u shpreh edhe dialektin kosovar edhe at te shqiperis por me bisedu me ju duhet origjinal si kosovaret me fol per me na kuptu ju neve.pra zotria juaj ju jeni shum pak i informuar pe vajzat tetovare se ska nevoj vajza tetovare me ju pergjigj secilit qka del dhe fol fjal te pista. dhe ju duhet te keni respekt ndaj tetovareve se ne dim qka esht jeta normale na dim se si esht jeta moderne na dim te repektojm kombin ton klm dhe ju kerkoj falje atyre kosovareve nese me keq kuptojn

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.76.197

hmm krijesa ma e bukur ne bote.FEMRA.

No score for this post
February 26 2010, 1:11 PM 

hallo, per mendimin tim femra ne shumicen e rasteve jon me te sinqerta sepse nje femer qe dashuron veretet ajo gjithom qdo aspket o e sinqert e me falni shoqe ju qe skeni ndjenja sdini me dasht ateher o prezenet mossinqeriteti gjithashtu kjo vlen edhe per ni mashkull pa ndjenja..po une jam shum e sinqert ne qdo aspket qe me ofrohet...andaj duani sa te keni mundesi se gjeja ma me vler ne ket bot o te duash sepse qdo here je i lumtur sepse kur duan dikon e te don ke qdo gje qe deshiron nga jeta....me respekt Rilinnda nga klina.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
77.31.28.157

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 1 2010, 12:03 PM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ylberi
(no login)
213.163.103.188

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 20 2010, 2:54 AM 

ju djem te ri duhet me pas kujdes se gjeje krysore edhe me morale esht vergjiniteti i nje femne

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
213.163.101.18

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
April 28 2010, 3:28 AM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.83.39

ja ja

No score for this post
May 21 2010, 8:07 AM 

Per merndimin tim dashuria nuk qendrone tek partneret po dashuria qendrone tek parat qofte mashkull qoft femer se sot ne shqiptari veq a e ke lekun se edhe burekun ke me hanger.... KSHTU ESHTE DASHURIA NE KOSOVE.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
178.175.3.212

kerkoj ni femen ose grue

No score for this post
June 6 2010, 4:16 PM 

jom ni biynismen deshiroj mu njoftuen me ni grue qe kishte dek burri deshiroj koh mpas kohe me utakue me ata

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
213.163.121.234

njerz mat hup nbot shqiptart

No score for this post
August 30 2010, 4:57 AM 

po budall tkarit te kokshi krejt bre qa jeni tu shkru qetu nchat shum bala tle**** te kokshi asi katunar mos vet jau qifsha dashurin nboth balat e nanes a hala jeni tu e ngu mentorin me ka ni zhilet ngat aty zdralat e karit ju pom folni per dashuri ktu mytnu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
89.243.36.246

Re: Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~

No score for this post
March 8 2014, 7:55 AM 

Nese ka deshir ndonje Fmer te shikoje K.. ne cam Ki eshte skype rrushi2222

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Current Topic - Kendi Intim ~~~ Tregime per dashuri ~~~
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2014 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>