online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Cila poze ju pelqn me shume ne sex?

February 28 2002 at 3:22 AM
Score 5.0 (1 person)
HASHIMI DHE HASHIMJA  (Login hashimi_dhe_hashimja)
from IP address 131.130.221.5

 
Une me hashimen i kam provu krejtat pozat, po ajo poza shiptarski me ka pelqy me se shumti.
PO JUVE???

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Albana Mustafa
(no login)
212.110.66.138

Poza shqiptare

Score 4.0 (1 person)
March 6 2002, 8:41 AM 

Te gjitha pozat i kam provu por me se shumti me ka pelqy ne eresire,nuk e shifsha hiq kush me kcente.
Ishte nje mbremje qe kurr nuk mundem ta harroj jam e knaqme. ( Kinse ditelindje ne jemi knaq )

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Benny
(no login)
63.154.32.58

paaaa Albana a ti koke kan ate mbramje a...

Score 3.0 (1 person)
March 10 2002, 8:27 AM 

Albana mire e ki valla se une jom kone i pari ne ren
po nuk di a te kujtohet se ishte kon erret e nuk u shifte asgjo po veq me thojshe ma shum edhe me shpejt se e paske tarak po e din ti kon.

Tungi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
faton
(no login)
195.238.48.17

Re: paaaa Albana a ti koke kan ate mbramje a...

Score 1.0 (1 person)
March 29 2002, 9:53 PM 

ejjjj. albana se di a e keni prvuar
ate nat koqet me hy para karit
nese don ta provosh urdhero
merrem ne tel.
044178327
byeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bukuroshe normale
(no login)
217.162.57.14

Re: Re: paaaa Albana a ti koke kan ate mbramje a...

No score for this post
May 29 2002, 2:45 PM 

me fal po ti faton te ste kukshe normal!!po ti albane te kukshe valle shum budalle edhe ni k...per mu q...!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
VESA
(no login)
213.149.99.241

TUNG

No score for this post
April 8 2004, 11:59 PM 

EJ O FATON VETEM E LEXOVA KET ARTKULL DHE TET THEM A SE QISI SI TI UN I KAM ABORTU OK DHE S T BOJ HESAP SI ME BA KAKËN QASHTU TY OK.........TUNG FRYFQ............. E MOS UBO PAPAK A SE SKI TI KA .... POR ...PEC...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
xh_seli
(no login)
80.80.160.31

mes

No score for this post
November 2 2004, 5:47 AM 

te gjith mir e keni por vesa end nuk esht konkrete

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
i kar
(no login)
194.230.227.59

albana po ta jap edhe karin tim

No score for this post
June 7 2002, 1:10 PM 

hej albana por un të kisha çie ti në both atëhere kurr nuk do ta harrojshe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
edxheku
(no login)
193.122.21.26

mu qifsh sa te duash moj Albana ,deri sa mos te haje me pidhi

No score for this post
November 28 2002, 11:46 AM 

Kot nuk i thone <koka ne thes dhe kari ne pidh>

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bongo
(no login)
80.56.69.244

poezija

No score for this post
February 18 2003, 4:24 AM 


albana a po me tregon heren e par kur je pe di ti qysh tu ka dok edhe ne errsir sa je knaq

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Shenur
(no login)
62.162.125.39

oj albana vallait jena knac bre

No score for this post
November 18 2003, 10:34 AM 

hej albana ate nate me kujtohet e vallait nuk muj me harru po spari here une tkceva kur britshe oj none ate kujtohet pastaj ma morre ngoje e kallxoju te tjerve mos te puthin ne goje se ngoje ta kom dhane ok mos tkemi mosmarveshje opastaj eh moj albana po e sexi girl ishe bre ala mrri cut prej asaj mbramjes albana nese je e interesuar ende per asi far sexi lajmrohu tek une tungi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
emiljano
(no login)
212.251.41.112

poza e stilit 69

Score 5.0 (1 person)
April 27 2002, 6:22 AM 

me pelqen edhe mua sigurisht

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
MISS J.
(no login)
194.38.170.91

Re: poza e stilit 69

No score for this post
June 24 2002, 8:26 PM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Bukuroshja
(no login)
66.67.232.46

Re: poza e stilit 69

No score for this post
September 5 2002, 11:48 PM 

Valla bre MISS J nime poza qato se jo rren.....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Vjosa
(no login)
62.162.15.64

Bravo MISS me pelqejn keto poza

No score for this post
September 17 2002, 12:50 PM 

Miss me pelqen shume keto poza
te gjitha i kam provu... vetem ate ne kembe jo
sepse s'me ka kap ndonje mashkull i fort...
hahahaha
Tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gjakpirsi
(no login)
217.15.64.225

Pse ahtu Vjosa

No score for this post
December 27 2002, 1:11 AM 

Hej vetem desha te te pershendes, po mbasi e pashe kete shkrim keshtu desha qe te te pyes se deri sa kg i duron mashkullit.Mendoj per sa kg jeee. bye bye

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
100% mashkull
(no login)
67.82.46.197

a e provojm bashk prej n'kom?

No score for this post
August 2 2004, 6:57 AM 

ej bukuroshe une vdes te qi femra prej ne kom andaj nese po kerkon akoma atehere jom gati mmmmmmmmmmmmmmm

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
S|mEoNe
(no login)
62.162.125.14

Dilem...

No score for this post
April 10 2003, 3:29 AM 

Pozita 69 u bo bajat ma gjith kishin dasht me 69 po nje gje e tepruar behet monotone edhe mundet me mbaru me poziten 96 dmth me ja kthy shpinen njoni tjetrit...
E sa per mu qi jom malsor kisha pas me i provu gjitha pozat e nese nuk me jepet rasti tegjitha ateher kisha kshyr veq qysh me shty klyshin ne kolibe e kurgjo ma shum... edhe ashtu knaqem....
Edhe diqka tju them djemve hjekne kondomin kur te ja jepni ne goj qikav se kur po e kryn nevojen e madhe suxhuku po del i pakum.... tung tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Ramush
(no login)
217.226.214.214

Ajshja Gruaja er jeme

No score for this post
September 11 2003, 2:15 PM 

Valla me ba me ju shti ne dor ju kisha qi ma shum se ajshen qe edhe mehmetit mikut tem gruan ja pata qi tani motrat e ajshes ren Lifen edhe Luden a pi njihni pej bradashi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
SAMET
(no login)
62.203.124.22

Re: Cila poze ju pelqn me shume ne sex?

No score for this post
October 19 2003, 2:05 PM 

OH QKA ME JU THAN TANAT ANET I KAM MERAK A ESHT FEMER NUK LUAN ROL AMAN HIQ DE VETEM ME U KNAQ .EDIN FEMNAT SE QKA DUAN VETEM TE JET I MADH APO ????????????????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>