online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

SEXI HUMOR - Humor rreth uckurit nëpër terr !

March 6 2002 at 9:05 AM
No score for this post
Treshi_Persheshi  (no login)
from IP address 212.110.66.138

 
Nese ju kujtohet ndonje humor (tregim historik rreth uqkurit neper terr) tregoni ne kete teme.
Pyetja eshte kjo ?
- Si zgjidhet uqkuri neper terr ?
( Une deri sa e kalla driten smujta me zgidh )
- A keni deshire te beni SEX me Vejushka apo me femra te reja ( apo me homoboy ).
Pres pergjigje nga ju ...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Mimoza
(no login)
62.162.125.12

Sexi Humor

No score for this post
March 10 2002, 3:27 AM 

E tregoj nje humor te vjeter.
Ne kohet e lashta nje plak me qellim qe te bej sex me nje vajzen e mbretit.
- Plaku mori nje uckur (siq i thuat ju) e lidhi ne nje hu pas dere dhe i thirri vajzat me rend.
Te pares i tha ...
- Hajde mbrenda ( kur erdhi mbrenda i tha )
- Zgjithe uckurin...
Ajo i tha...
- Cka ke tha ku plat...*
kuku per ti
Plaki i tha ja moj vajz pas dere eshte uckuri..
ajo e zdhidhi uckurin pas dere e i tha me fal se te keqkuptova.
- Vajzes se dyte i tha :
Hajde mbrenda edhe hajde shpejt zgjidhe uqkurin.
Ajo e habitur i tha,cfar uckuri i zoti tmarroft,
Plaku i tha
JA MOJ UQKURININ PAS DERE eshte lidhur...
Aha... tha vajza e dyte
me FAL....
- Erdhi Vajza e TRETE me qeflike
- Plaku i tha
ZGJIDHE UCKURIN.... ( hajde shpejt )
Vajza qeflike...
Filloi ne bel e zgjidhi uqkurin dhe u cvesh...
Plaku ja futi... njo 2 here...
Edhe perseri u vesh...hahahahhahaha

Kujdes qika se ka 2 uckura ketu...
hahahhahaha
Me falni se e teprova... po ska gje...
Meqe per dashni qenka ketu .....
Tung nga Moza

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Shenur
(no login)
62.162.125.39

o nuk mo uckura tash ma lehte

No score for this post
November 18 2003, 10:08 AM 

o leni more uckurat tash kan dal mercedeskat po mendoj breg vec me vije te holle e malehte per sex oj mimoza lere humorin e uckurin por nisja mercedeskave se vallait edhe ma lehte per ty me i bajte por ehe per sex ma lehet ok ndoshat e teprova pak pa tash ashtu u ardh koha mercedeska vlla tknac a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
sedat
(no login)
217.16.90.254

tungi

No score for this post
July 2 2007, 5:22 PM 


Shum nice rreth uckurit po rreth uckarit hala ma naci tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Elda
(no login)
62.162.125.11

Mjalta.

No score for this post
March 20 2002, 1:46 PM 

Ne kohen e Komunizmit ne Shqiperi nje fshatar kishte pa ne TV nje film SEX. Shkon te nesermen thot te mjeku se gruaja ime nuk ma thith si ne film. Mjeku i tha merre pak mjalt e lyje,ai i tha o me pas mjalt i jap femijve se i kam 6 femi.
Megjithate kur u kthye ne shtepi para se te filloj,merr ca mjalt edhe ja jet ... ajo e provon deria u hargjua mjalta e lyer,pastaj ndaloi dhe nuk e provoj me....
Pas ca diteve ne rruge takon mjekun ,mjeku e pyet a te dul ilaci... a po ta thith tash gruaja.
Ai i tha me fal zotri doktor se tash gruajes spo i vjen rradha, se femijet po e lipin mjalten.
hahahahah qeshni pak

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
alban
(no login)
62.162.87.3

tung Elda

No score for this post
April 6 2002, 8:43 PM 

te pershendes, dhe tet tregoj se ne kto caste ta kisha lepi un ty edhe ta kisha thith at leng te pidhit sikur me qen mjalt e hullume , se u kaqllem tuj lexu e tuj pa filma.
nese ka mundesi najkush mem tregu si me qel un nje faqe ktu ,se nuk munda vet edhe desha me vendos edhe un foton dhe i kisha lut krejt me i dergu foton qe te njihemi ma mir se kush po shkrun ketu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
McVALi
(no login)
62.162.234.99

o alban

No score for this post
February 21 2007, 9:18 AM 

po taj kane kallaupi ma i madh qe ekziston ne shqipri
hec thithma mu pak

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
emiljano
(no login)
212.251.41.112

SHUME

No score for this post
April 27 2002, 6:53 AM 

PO TEK FEMIJET E PRISHE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
MaKjaTo
(Login MaKjaTo)
80.80.160.28

nastradin qisi

No score for this post
August 2 2002, 8:52 AM 

shkoj nastradini me punu te hoxha i fshatit, duke punuar po i thot hoxha nastradinit: nastradin shko ne shtepi edhe sjellmi nje pale qizme
kur shkon nastradini ne shtepi te hoxha i takon te dy grate e hoxhes(hoxha ate kohe i kish pas dy gra) edhe papritmas i kujtohet qysh me i zan me i qi te dyjat edhe iu thot: "me ka qu hoxha me iu qi te dyjave"
ato ia nisin dhe bejne fjale jo hoxha nuk thot ashtu jo keshtu jo ashtu dhe pas nje kohe nastradini iu thot nese nuk me besoni degjojeni hexhen me vesht e juaj edhe ia nis nastradini po bertet oooooooooo Hoxhe a njeren a dyjat
hoxha ia kthen: oooooooo dyjat dyjat edhe i rrok nastradini te dyjat iu hyp kare...

po tybe keshtu eshte perralla por ju mos u habitni nese iu ndodh ne realitet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Knusi
(no login)
212.144.16.225

Gjermani

No score for this post
August 27 2002, 2:30 PM 

E pyet nje Gjerman shokin e vet se pse femrat Zezaket i kan shum ne qef, a e kane Karin e madh apo qin ndryshe.
Shoki i thot se ata qin ndryshe, e shtin shpejt kurse e nxjerr ngadal.
Mir shkon Gjermani ne shtepi dhe ja nis me qi grun e vet ja shtin shpejt dhe ja nxjerr ngadal mbas disa minutave gruaja i thot qka ki sonte bre ti njeri ti po qi si Zezaket.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Knusi
(no login)
212.144.16.225

33 cm

No score for this post
August 27 2002, 2:49 PM 

Hyra ne Bar dhe u ula afer nje femre te bukur fillova biseden me te dhe mbas nje koh bisede ja lypa.
Ajo mu pergjigj djalosh per mum qi ti mu duhet ta kesh nje kerr Porshe si kjo qe eshte e parkuar para hyrjes se Barit, duhet ti kesh ne konto njeqindmij Euro, dhe duhet ta kesh karin 33 cm.
Une ju pergjigja kjo porshe Zonjush esht e imja, ne konto posedoj jo njeqindmij por dyqindmij Euro, mirpo per nje gje Zonjush besoj nuk je normal ku mendon ti se une e shkurtoj karin 3 cm per ty.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
S|mEoNe
(no login)
62.162.125.14

1 pytje...

No score for this post
April 10 2003, 3:11 AM 

Ku esht vendi me i but te femrat??????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
27 cm
(no login)
212.110.66.208

Re: SEXI HUMOR - Humor rreth uckurit nëpër terr !

No score for this post
October 6 2003, 6:56 AM 

me femra te reja kisha deshiruar te te kem pune intime cdo dite.............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
27 cm
(no login)
212.110.66.208

Re: SEXI HUMOR - Humor rreth uckurit nëpër terr !

No score for this post
October 6 2003, 7:02 AM 

me femra te reja kisha deshiruar te te kem pune intime cdo dite.............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
army
(no login)
82.114.65.194

reth uckurit neper terr

No score for this post
December 21 2007, 5:47 AM 

ishin kane 2 vet njani ka dek prej gzimit ndersa tjetri prej ftotit
dhe jane zatet ne ate dynja edhe po bojn llaf edhe pe vetin njani-tjetrin qysh tek ki dek ky qe ka dek prej gzimit po i thot kti:
isha tu shku ne pune edhe ne gjys te udhes po kujtohna qe e kam harru kuleten edhe po kthehna kur pe shoh gruen ish kane desh krejt shtrit ne krevet edhe une qaq prej gzimit qe nuk um ka tradhtu gruja kam dek.Ndersaa ky tjetri i thot he more budall ta kishe qel frizin sot ishim te dyt gjall.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>