online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

SEXI TA KNAQ SHPIRTIN - O u knaqem bre.

March 10 2002 at 11:24 AM
Score 2.0 (1 person)
Albana  (no login)
from IP address 62.162.125.13

 
Une kam mendimin e mire se sexi ta knoq shpirtin a eshte qashtu a jo.
Tregoni ketu drejt...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
memeti
(no login)
62.162.125.13

Qashtu eshte e gjete si me gisht.

No score for this post
March 10 2002, 11:27 AM 

Valla qika mire e ke drejt ti se me SEX nuk ka...
Eshte mire shum...
Me bo sex... ngadal ngadal ani GRUP
1 Mashkull 2 femra

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Armendi
(no login)
145.53.232.254

Re: Qashtu eshte e gjete si me gisht.

No score for this post
April 15 2003, 5:29 AM 

o valla ska asgje tjeter ma te mire se SEXI
me te vertet eshte mire be.Ani ma kur i ki dy femra para veti kallesh be ska ska me sex veq shyqyr qe zoti e ka lon mu qi.
ISHALLA VEQ KNAQEMI .

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
monika
(no login)
168.254.226.85

monika

No score for this post
April 28 2006, 8:20 AM 

tugni tugni si je a je mir ku jeni more pa qfar poezija qe kenen tum shti me kajt ahahahah tungi klm a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
deni
(no login)
80.78.73.47

sex

No score for this post
March 9 2007, 6:48 PM si sexi nuk ka

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
dijana_nu
(no login)
62.162.125.13

Jo more po ta ka ana :)

Score 2.0 (1 person)
March 10 2002, 11:28 AM 

Ti more djal po ta ka ana 1 mashkull me 2 femra. Po eshte mire eshte knaqet 2 fish femra.
Ok.
Une knaqem ne SEX po me pas kamm dhimbje barku.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
shpresi
(no login)
195.194.75.198

bised

No score for this post
June 28 2002, 9:15 AM 

ahhhhhhhhhhh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
aLban
(no login)
62.162.87.7

qenke femer e lezetshme ti albana

No score for this post
August 14 2002, 7:35 PM 

oj emnake, a ta han mendja me mu me e provu edhe mem tregu se cka te knaq ma teper, se me krejta qe kam qen deri sot kan qare, nuk e di pse

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Enkelejda
(no login)
217.24.240.80

A mundesh me me qi

No score for this post
March 7 2006, 5:02 AM 

Un dua seks te forte me ma knaq pidhin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ferrollari@yahoo.com
(no login)
85.195.38.220

tung

No score for this post
August 24 2006, 5:13 PM 

po te qi fort e kam rakin

28 cm

te lpi krejt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
adnan
(no login)
80.78.73.47

pse jo

No score for this post
March 9 2007, 6:21 PM kur te dush shpirt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gazmend
(no login)
82.114.66.3

po vallah mir e ki

No score for this post
July 11 2007, 8:07 PM 

edhe un kam qef me ma knaq karin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Refik
(no login)
84.22.44.130

Tung

No score for this post
December 10 2008, 2:33 AM 

Nese don kar lajmerohu te qi sa te duash

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
TORRNADO
(no login)
212.68.224.8

U knaqem vetem po trashem me seks

No score for this post
December 7 2002, 8:10 AM 

oj loqka jem qashtu veq knaqu me seks se nje here ki me vdek e mos te jet merak tani valla bre Albana te kisha knoq me te pas me afer jam shume puntore pe di ti.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
TORRNADO
(no login)
212.68.224.8

U knaqem vetem po trashem me seks

No score for this post
December 7 2002, 8:11 AM 

oj loqka jem qashtu veq knaqu me seks se nje here ki me vdek e mos te jet merak tani valla bre Albana te kisha knoq me te pas me afer jam shume puntore pe di ti.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kema
(no login)
82.114.70.18

ej

No score for this post
July 7 2004, 1:45 AM 

tung a
se pas seksit ki dhemje ne bark sa e ke provu ma te madh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kema
(no login)
82.114.70.18

ej

No score for this post
July 7 2004, 1:48 AM 

tung a
se pas seksit ki dhemje ne bark sa e ke provu ma te madh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
agimi
(no login)
82.114.68.29

mir e keni

No score for this post
March 15 2006, 1:26 PM 

mir e keni edhe ju se duhet me ndryshu shum se paj jeni ka tuj shku me nga 1 mashkull provoni me nga 2 se ndijeni knaqesi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
mire e ki valla
(no login)
193.159.66.20

nka nak sexxxxxxxxxxx

No score for this post
March 10 2002, 3:28 PM 

uf uffffff mire eki valla se masneser 3 dite i beje qe nuk kam pase sex edhe e dije qe shpirtin ta knaqe ne gjenet te qone :)))
Kushe se dine qka eshte gjeneti une po ju kallxoje sexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
BEKI
(no login)
212.120.7.7

si jo

No score for this post
May 7 2002, 7:22 AM 

ha be xhi u be a u knaqem a po po mire eshte te kesh sex me dy femra

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 3 4 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>