online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

SEXI TA KNAQ SHPIRTIN - O u knaqem bre.

March 10 2002 at 11:24 AM
Score 2.0 (1 person)
  (no login)
from IP address 62.162.125.13

 
Une kam mendimin e mire se sexi ta knoq shpirtin a eshte qashtu a jo.
Tregoni ketu drejt...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply

(no login)
62.162.125.13

Qashtu eshte e gjete si me gisht.

No score for this post
March 10 2002, 11:27 AM 

Valla qika mire e ke drejt ti se me SEX nuk ka...
Eshte mire shum...
Me bo sex... ngadal ngadal ani GRUP
1 Mashkull 2 femra

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Armendi
(no login)
145.53.232.254

Re: Qashtu eshte e gjete si me gisht.

No score for this post
April 15 2003, 5:29 AM 

o valla ska asgje tjeter ma te mire se SEXI
me te vertet eshte mire be.Ani ma kur i ki dy femra para veti kallesh be ska ska me sex veq shyqyr qe zoti e ka lon mu qi.
ISHALLA VEQ KNAQEMI .

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
168.254.226.85

monika

No score for this post
April 28 2006, 8:20 AM 

tugni tugni si je a je mir ku jeni more pa qfar poezija qe kenen tum shti me kajt ahahahah tungi klm a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.78.73.47

sex

No score for this post
March 9 2007, 6:48 PM si sexi nuk ka

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.13

Jo more po ta ka ana :)

Score 2.0 (1 person)
March 10 2002, 11:28 AM 

Ti more djal po ta ka ana 1 mashkull me 2 femra. Po eshte mire eshte knaqet 2 fish femra.
Ok.
Une knaqem ne SEX po me pas kamm dhimbje barku.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.194.75.198

bised

No score for this post
June 28 2002, 9:15 AM 

ahhhhhhhhhhh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.87.7

qenke femer e lezetshme ti albana

No score for this post
August 14 2002, 7:35 PM 

oj emnake, a ta han mendja me mu me e provu edhe mem tregu se cka te knaq ma teper, se me krejta qe kam qen deri sot kan qare, nuk e di pse

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.24.240.80

A mundesh me me qi

No score for this post
March 7 2006, 5:02 AM 

Un dua seks te forte me ma knaq pidhin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
85.195.38.220

tung

No score for this post
August 24 2006, 5:13 PM 

po te qi fort e kam rakin

28 cm

te lpi krejt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.78.73.47

pse jo

No score for this post
March 9 2007, 6:21 PM kur te dush shpirt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.66.3

po vallah mir e ki

No score for this post
July 11 2007, 8:07 PM 

edhe un kam qef me ma knaq karin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
84.22.44.130

Tung

No score for this post
December 10 2008, 2:33 AM 

Nese don kar lajmerohu te qi sa te duash

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.68.224.8

U knaqem vetem po trashem me seks

No score for this post
December 7 2002, 8:10 AM 

oj loqka jem qashtu veq knaqu me seks se nje here ki me vdek e mos te jet merak tani valla bre Albana te kisha knoq me te pas me afer jam shume puntore pe di ti.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.68.224.8

U knaqem vetem po trashem me seks

No score for this post
December 7 2002, 8:11 AM 

oj loqka jem qashtu veq knaqu me seks se nje here ki me vdek e mos te jet merak tani valla bre Albana te kisha knoq me te pas me afer jam shume puntore pe di ti.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.70.18

ej

No score for this post
July 7 2004, 1:45 AM 

tung a
se pas seksit ki dhemje ne bark sa e ke provu ma te madh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.70.18

ej

No score for this post
July 7 2004, 1:48 AM 

tung a
se pas seksit ki dhemje ne bark sa e ke provu ma te madh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.68.29

mir e keni

No score for this post
March 15 2006, 1:26 PM 

mir e keni edhe ju se duhet me ndryshu shum se paj jeni ka tuj shku me nga 1 mashkull provoni me nga 2 se ndijeni knaqesi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
193.159.66.20

nka nak sexxxxxxxxxxx

No score for this post
March 10 2002, 3:28 PM 

uf uffffff mire eki valla se masneser 3 dite i beje qe nuk kam pase sex edhe e dije qe shpirtin ta knaqe ne gjenet te qone :)))
Kushe se dine qka eshte gjeneti une po ju kallxoje sexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.120.7.7

si jo

No score for this post
May 7 2002, 7:22 AM 

ha be xhi u be a u knaqem a po po mire eshte te kesh sex me dy femra

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
217.162.57.14

Re: si jo

No score for this post
May 29 2002, 2:48 PM 

po po beki dhe memet po kush asht juve to ju q.. me 2 femra as ne ennder!!!une perveti nuk kam mas lidhje me sex se i kam 16 vjetqare!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.212.132.218

Re: si jo

No score for this post
June 4 2006, 4:59 AM 

valla rendsi, ka me qin ni femer edhe ate mier sa qe mos te harroj kurr se dy asht pa lidhje valla tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
iriqi
(no login)
212.87.117.185

sexi ta knaq shpirtin

No score for this post
March 11 2002, 12:33 PM 

qashtu ma ven e ke

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
DoMeNd
(no login)
212.53.97.37

Untitled

No score for this post
March 11 2002, 4:45 PM 

Ti e paske qëllue mësë miri se edhe une jam i atij mendimi hihihiih Albana

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
LONDRA
(no login)
213.122.135.190

?????????????????????

No score for this post
March 16 2002, 1:16 AM 

AKOMA SE KAM SHIJUAR POR EDHE UNE ASHTU SI JU JAM DUKE MENDUAR HAHAHAHHAHAHHA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login fjolla)
62.162.125.13

Mire mire qashtu metem mendo.

Score 1.0 (1 person)
March 17 2002, 7:50 AM 

Ok ke te drejt...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Beni
(no login)
194.230.232.78

Untitled

No score for this post
March 17 2002, 11:39 AM 

hallo a ka najkund me

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(Login albania)
Forum Owner
62.162.125.13

Se mora vesh

No score for this post
March 17 2002, 4:12 PM 

Cka je ka lip pash zotin ne Chat aaaaaaa.
Ani ani lipe se e gjen

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.16.8

apap te kishaknac albana

No score for this post
November 20 2003, 1:11 PM 

ej ju bejni muhabet per sexin a po cka me than ma mir ska mo eh siku te kisha pat ti albana ktu te kisha knac krejt e mandej kishe than gjith diten me bo!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.220.239

tung

No score for this post
July 27 2004, 1:33 PM 

tung fjolla dua qe te njoftohemi une ti prej nga je ake emajl qe te kontaktojm me mir dergoje mesazhin KUR TE VDES DOT ME MBULOJ DHEU IZI MBI VARRIN TEND DOTE SHKRUAJ TE DUA VETEM TY I LOVE YOU 1000000000%

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
72.14.220.136

Dua me te qi ne pidh

No score for this post
May 26 2008, 6:11 AM 

Nese do kar te fort lajmrohu ne msn

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
72.14.220.136

Dua me te qi ne pidh

No score for this post
May 26 2008, 6:29 AM 

Nese do kar te fort lajmrohu ne msn

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
72.14.220.136

Dua me te qi ne pidh

No score for this post
May 26 2008, 6:30 AM 

Nese do kar te fort lajmrohu ne msn

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
148.122.248.248

TUNG

No score for this post
March 18 2002, 7:19 AM 

MIR VALLA E KI SE ME SEX S KA MA MIR SE SEX NE QOFT SE KI PAK SEX QOMA NJE E-MAIL
LAJM NGA NORVEGJIA
TUNG .....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.93.49.162

Paj..................!!!!!!

No score for this post
March 18 2002, 8:38 PM 

Mvaret, un nuk jam i pajtimit me të gjith juve këtu se Seksi ta knaqka shpirtin........!!!!!!
E qyshë ?,qe po ju kallxoj: Paramendoni (e kom fjalën për mashkuj niher)Sa skleka i bani deri me ardhê nê at punê e sa njersa derdhet poshtê nalt sa shampona e sapuni hargjohet....!!!edhe pêr qka ? PHAAAAA
Lene bre allahile se e kini rrokê edhe ju fort për uqkuri..........!!!!!!!! E a e dini se qyshë e kan kallë zjermin në kohrate lashta?....!!!!!
E po pra:a e dini sa fêrkimi bahet në atê moment, qê ka gjasa mu kallê naj zjerêm i madh qi as zjarrfiksat mos me i ardh rreth.........heeeeeeee.
Nejse se u ba boll qitash se kur po menoj anej tybe kogja......ha ha ha ha..... asi: merrne naj llaf ma të menqëm dreqi e marrtë se ju ka ba krytê k.... e p....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta
(no login)
66.66.186.40

Hey Virusi!!!

No score for this post
May 24 2002, 12:39 AM 


Po kujt po iu tregon bre per ndjers a???
Po shqiptarit veq qitja magaricen ose pelushken perpara se ka me u knaq qyre nihere....ose ato pulat e derzhaves qe i ke cekur ti dikund tjeter..e ato nuk dine me then boll kurr......

Te vuajtur e te sakatosur jan pas sex-it bre
mos me shtin me fol edhe ti palidhje....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.162.136.3

Re: Hey Virusi!!!

No score for this post
July 6 2002, 7:17 AM 

oj qik gabim e ki se nuk jam mo ato shiptar qe jan kan ma heret tash edhe na po zgedhim,ka kalu aj vakt se qika po ka sa te dush,e spo ban mu flliq me magarica mo

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gjygji
(no login)
82.114.74.96

ashtu e tlumt karuci

No score for this post
September 16 2006, 8:50 AM 

ashtu flet nje mashkull sot femna sa te duesh jo nja po djet ne ti bart kari , hehehehehehehhehe e ka provu me nent po te dhjeten s'kishte mo vend e mendova ku ta ngul e ku eku mu ntek e kisha para syve e se pash po disi mu krua hunda e mu kujtua e dini se ku????????????? ne hund, ne hunde e ngula hunden e futa ne pidh , por vella ma mire mos ta kisha ba se hunda e vogel e ajo vetem u ngulke perpak septisa edhe ika jo kurr ma me dhjet nente ok porjo....... tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.239

gezohem!

No score for this post
July 30 2002, 11:49 AM 

te them te verteten gezohem qe jeni kaq e meqme se keso vajze te mecme ende nuk kam edhe mos pafsha se te na jan krejt turullafce dhe kisha pasur deshire me ma dergu nje referat per sexin cka mendon si e ndjen sexin.tung te perdhendet kadrija!
Dhe sipas mundesise me tregoni se kush jeni sa vjece jeni dhe nga jeni.tung tung.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.15

E ta kifsha "derzhaven" ti ha

No score for this post
April 8 2003, 3:49 AM 

Ej pulat e "derzhaves jan ik per serbi jon mbet veq ato zogzat e Shtetit

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
jimi
(no login)
62.104.212.83

lili

No score for this post
September 19 2003, 11:21 AM 

nga ini zonjush

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
87.30.44.96

tung

No score for this post
July 31 2009, 11:47 AM 

oj blerta lajmrov te un ndash me dit qka asht sexi bosi-01@hotmail.com

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.26.134.248

QE SA KOHE JE KA E SHIJON SEXIN?

No score for this post
March 19 2002, 1:02 PM 

Valla qiki qenke ba me te shkrujt hajmali!!!!...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.198.146.53

,,vertet sexi edhte nje nder knaqesit me te mdha ne jet,,

No score for this post
March 28 2002, 3:00 PM 

,,ani ju qikat nuk mundeni pa sex hiq ,,
,,po nuk keni faj se ashtu eshte sexi te knaq shpirtin,,

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.238.48.17

sex///////////bomb

No score for this post
March 29 2002, 10:50 PM 

seksi edu shum po kam deshir te boj seks non stopo hahhahhahahahahahahahh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
195.238.48.17

sex///////////bomb

No score for this post
March 29 2002, 10:56 PM 

kush ka deshir te bejn ma shum sec a djemt apo vajzat apo grat emartuara apo plakat hahahha po me tregoni me ktheni pergjegjje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.231.48.228

qe po te tregoj une

No score for this post
February 16 2005, 11:51 AM 

per mendimin tem grat e martuara ka qem mahum sex se te rejat.e ne pergjithsi djem ata jan qe mas shumti kan deshir me boe sex

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.220.204.65

Burri i PlayBoy-it - Shum eshte dashur ne ate...

No score for this post
April 6 2002, 6:31 PM 

Shum jam dashuruar ne PlayBoy-in...
Me leshkuqin...
E kan lan takim qe veres te takohen ne Prishtine dhe me e puplit nje here...
Pendlat ne tok me ja qit...
Qe ka ndonje Playboy le te telefonoje :
00389-70-313795
Qe ka ndonje PlayBoy le te telefonoje...
Nese vini ne Kumanove te KUQARKA ju qojm...
Edhe ate... edhe te DudukMahalla e puplisin.
I mirepresim...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
64.49.145.3

me pelqen te qoj seks ter naten

No score for this post
May 25 2002, 11:33 AM 

me pelqejne femrat te cilat e dijn se qka eshte seksi,e dijne me ba seks mire.e jo sikur do femra ketu qe vetem ti hapin kembet e asgje tjeter.
kush eshte e interesuar ti realizoj te gjitha enderrat e seksit le te lajmerohet...
ju pres...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
151.188.47.246

Re: me pelqen te qoj seks ter naten

No score for this post
May 31 2002, 8:24 AM 

SHUM MIR E KE AAHAHAHAHAHA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.17

Oj qik shuj me mire

No score for this post
June 14 2002, 1:16 PM 

SHUJ ME MIRE SE TA LISHOVA NI VIRUS NE PIDH

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
212.110.68.77

Per miss pejanen

No score for this post
December 3 2002, 4:13 PM 

kshyr moj qik me ba me ta lishu un ti antivirusin per hmmm hallakam ta baj PC

Per miss pejanen
Nëse e shef macen tuj hyp mbi dru.. Kape për bishti (perplase mir shkune per toke mir) edhe mendo për mu.
Per miss pejanen

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.12

mire e ke se sexi te knaq

No score for this post
December 22 2002, 11:48 AM 

sexi eshte ilac per trupin e njeriut....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
62.162.125.15

Hmmmm

No score for this post
April 8 2003, 3:45 AM 

Vallahin mos me pas kan shqiptar qaq merakli en sex hale ishim kan 3 miljon po fal qasaj qi jemi dashamir te sex-it jemi bo 7-8 miljon veq tepara shqiptar...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ajo
(no login)
213.204.141.158

me te vertet sexi ta knaq shpirtin

No score for this post
April 25 2003, 11:10 AM 

mir po thoni bre ju djem se pa sex nuk ka jet hhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Mirlindi_KS
(no login)
217.231.142.24

po de po

No score for this post
December 7 2003, 1:31 PM 

Sexi ta knaq shpirtin veq sa mundeni ne keté kohé me i qendruar sexit nese zorret kersasin urie.......!
A i keni kryer obligimet e jetes separi pastaj me menduar ne sex.....!Nuk eshte veshtir aq vetem me pjell por pastaj per me i mbajt se...!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Mirlindi_KS
(no login)
217.231.142.24

po de po

No score for this post
December 7 2003, 1:39 PM 

Sexi ta kenaq shpirtin(si thoni ju)veq mos harroni se ta kallé edhe zemren pastaj.....sikur shumé tjer qe nuk jetojn me shkaku i sexit si p.sh nga ADIS,TRIPERI,dhe shumé semundje tjera.Sexi ka d.m.th te veqant per ata qe e kuptojn.....!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.23.93.114

pranojme pith te rruajtur

No score for this post
February 20 2004, 10:39 AM 

qihuni shum se ben mir per trupi
ju femra beni mir ta merni edhe ne bythe
dhe te gelltisni sperme se ben mir ju shton bukurine

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.24.240.5

hi

No score for this post
June 1 2006, 10:19 AM 

hi sexxi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
217.231.48.228

pa pidhe ska jet

No score for this post
February 16 2005, 11:44 AM 

mire e kie se sex-i ta knaqe shpirtin po edhe ta knaq karin.se ska jet pa sex,po sex-i ashte deri sa te derdhesh asht i mire e pasandej???????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.198.42.53

pidhin e dua aq shum sa nuk mund ta marreni me mend askush

No score for this post
May 25 2005, 2:06 AM 

kur e rroki pidhin perpara koncentrohem me ter qenjen dhe nuk mendoj per asgje tjeter dhe kjo ben qe te kem nje sex te pa zakont.Di te shkrihem ne cdo pjes te trupit tim. duke ditur se femra i ka 9 qefe e mashkulli nje un jam i durueshem qe femres ti ja bej edhe 10 po deshi ajo.
nese ndonjera deshiron te bindet kontaktoni ne email adresen time sharri290@msn.com

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.69.18

cari

No score for this post
May 26 2005, 1:45 PM 

sexi ta knaq shpyrin edhe carin ok pa sex nuk ka jet ne shtrat ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.69.18

cari

No score for this post
May 26 2005, 1:50 PM 

sexi ta knaq shpyrin edhe carin ok pa sex nuk ka jet ne shtrat ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.69.18

cari

No score for this post
May 26 2005, 1:51 PM 

sexi ta knaq shpyrin edhe carin ok pa sex nuk ka jet ne shtrat ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
jeta
(no login)
83.198.25.47

po sexe ilaq

No score for this post
November 23 2005, 4:40 AM 

me te vertete sexe eshte ilaqe per trupin e njeriut po nejse valla ma mire mu martu bile e ke afer per nat hahahahah

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
80.80.167.86

ai qe qine i zgjatet jeta

No score for this post
August 1 2006, 7:09 AM 

q'do kush le te thot qka te don por nje gje eshte e vertete se sexi eshte kokrra me qetesuese per njeriun.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
85.74.44.84

hi

No score for this post
November 18 2007, 1:17 PM 

po ashtu eshte ta kenaq shpirti por kur bien dokort te dyjapalet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
85.74.44.84

hi

No score for this post
November 18 2007, 1:18 PM 

po ashtu eshte ta kenaq shpirti por kur bien dokort te dyjapalet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
85.74.44.84

hi

No score for this post
November 18 2007, 1:20 PM 

po ashtu eshte ta kenaq shpirti por kur bien dokort te dyjapalet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.65.194

hahahahahaha

No score for this post
December 21 2007, 5:28 AM 

tem e qelluar

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.65.194

sexi taknaq shpirtin

No score for this post
December 21 2007, 5:53 AM 

he more djem e ju qika une qi me shum taktika.
un se shti hunden ne pidh ... po e kam profesion dhe pasion e boj pidhin llom e qi pa kondom.
e sa iperket sexit:
imir valla veq kush ja ka inati

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

(no login)
82.114.85.146

eli

No score for this post
May 16 2008, 8:28 AM 

ooooooooooooooohhhhh ohohoho oj zemëer

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Current Topic - SEXI TA KNAQ SHPIRTIN - O u knaqem bre.
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2014 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>