online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
jimi
(no login)
62.104.212.83

lili

No score for this post
September 19 2003, 11:21 AM 

nga ini zonjush

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bosi krasniqi
(no login)
87.30.44.96

tung

No score for this post
July 31 2009, 11:47 AM 

oj blerta lajmrov te un ndash me dit qka asht sexi bosi-01@hotmail.com

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
HaxhiBaba
(no login)
195.26.134.248

QE SA KOHE JE KA E SHIJON SEXIN?

No score for this post
March 19 2002, 1:02 PM 

Valla qiki qenke ba me te shkrujt hajmali!!!!...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Ferrari Sweden
(no login)
195.198.146.53

,,vertet sexi edhte nje nder knaqesit me te mdha ne jet,,

No score for this post
March 28 2002, 3:00 PM 

,,ani ju qikat nuk mundeni pa sex hiq ,,
,,po nuk keni faj se ashtu eshte sexi te knaq shpirtin,,

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zeshkani nga gjilani
(no login)
195.238.48.17

sex///////////bomb

No score for this post
March 29 2002, 10:50 PM 

seksi edu shum po kam deshir te boj seks non stopo hahhahhahahahahahahahh

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zeshkani_GJ
(no login)
195.238.48.17

sex///////////bomb

No score for this post
March 29 2002, 10:56 PM 

kush ka deshir te bejn ma shum sec a djemt apo vajzat apo grat emartuara apo plakat hahahha po me tregoni me ktheni pergjegjje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
TONI
(no login)
217.231.48.228

qe po te tregoj une

No score for this post
February 16 2005, 11:51 AM 

per mendimin tem grat e martuara ka qem mahum sex se te rejat.e ne pergjithsi djem ata jan qe mas shumti kan deshir me boe sex

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
MADIN
(no login)
62.220.204.65

Burri i PlayBoy-it - Shum eshte dashur ne ate...

No score for this post
April 6 2002, 6:31 PM 

Shum jam dashuruar ne PlayBoy-in...
Me leshkuqin...
E kan lan takim qe veres te takohen ne Prishtine dhe me e puplit nje here...
Pendlat ne tok me ja qit...
Qe ka ndonje Playboy le te telefonoje :
00389-70-313795
Qe ka ndonje PlayBoy le te telefonoje...
Nese vini ne Kumanove te KUQARKA ju qojm...
Edhe ate... edhe te DudukMahalla e puplisin.
I mirepresim...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
jetoni
(no login)
64.49.145.3

me pelqen te qoj seks ter naten

No score for this post
May 25 2002, 11:33 AM 

me pelqejne femrat te cilat e dijn se qka eshte seksi,e dijne me ba seks mire.e jo sikur do femra ketu qe vetem ti hapin kembet e asgje tjeter.
kush eshte e interesuar ti realizoj te gjitha enderrat e seksit le te lajmerohet...
ju pres...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
151.188.47.246

Re: me pelqen te qoj seks ter naten

No score for this post
May 31 2002, 8:24 AM 

SHUM MIR E KE AAHAHAHAHAHA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
hahaha
(no login)
62.162.125.17

Oj qik shuj me mire

No score for this post
June 14 2002, 1:16 PM 

SHUJ ME MIRE SE TA LISHOVA NI VIRUS NE PIDH

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Rrugaqi
(no login)
212.110.68.77

Per miss pejanen

No score for this post
December 3 2002, 4:13 PM 

kshyr moj qik me ba me ta lishu un ti antivirusin per hmmm hallakam ta baj PC

Per miss pejanen
Nëse e shef macen tuj hyp mbi dru.. Kape për bishti (perplase mir shkune per toke mir) edhe mendo për mu.
Per miss pejanen

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
mala
(no login)
62.162.125.12

mire e ke se sexi te knaq

No score for this post
December 22 2002, 11:48 AM 

sexi eshte ilac per trupin e njeriut....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
S|mEoNe
(no login)
62.162.125.15

Hmmmm

No score for this post
April 8 2003, 3:45 AM 

Vallahin mos me pas kan shqiptar qaq merakli en sex hale ishim kan 3 miljon po fal qasaj qi jemi dashamir te sex-it jemi bo 7-8 miljon veq tepara shqiptar...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ajo
(no login)
213.204.141.158

me te vertet sexi ta knaq shpirtin

No score for this post
April 25 2003, 11:10 AM 

mir po thoni bre ju djem se pa sex nuk ka jet hhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Mirlindi_KS
(no login)
217.231.142.24

po de po

No score for this post
December 7 2003, 1:31 PM 

Sexi ta knaq shpirtin veq sa mundeni ne keté kohé me i qendruar sexit nese zorret kersasin urie.......!
A i keni kryer obligimet e jetes separi pastaj me menduar ne sex.....!Nuk eshte veshtir aq vetem me pjell por pastaj per me i mbajt se...!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Mirlindi_KS
(no login)
217.231.142.24

po de po

No score for this post
December 7 2003, 1:39 PM 

Sexi ta kenaq shpirtin(si thoni ju)veq mos harroni se ta kallé edhe zemren pastaj.....sikur shumé tjer qe nuk jetojn me shkaku i sexit si p.sh nga ADIS,TRIPERI,dhe shumé semundje tjera.Sexi ka d.m.th te veqant per ata qe e kuptojn.....!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
karderri
(no login)
80.23.93.114

pranojme pith te rruajtur

No score for this post
February 20 2004, 10:39 AM 

qihuni shum se ben mir per trupi
ju femra beni mir ta merni edhe ne bythe
dhe te gelltisni sperme se ben mir ju shton bukurine

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
eriol
(no login)
217.24.240.5

hi

No score for this post
June 1 2006, 10:19 AM 

hi sexxi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
toni
(no login)
217.231.48.228

pa pidhe ska jet

No score for this post
February 16 2005, 11:44 AM 

mire e kie se sex-i ta knaqe shpirtin po edhe ta knaq karin.se ska jet pa sex,po sex-i ashte deri sa te derdhesh asht i mire e pasandej???????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>