online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Po mos të ishte Dashuria,cfar më duhet bukuria ime ?

March 17 2002 at 7:46 AM
Score 1.0 (1 person)
Fjolla  (Login fjolla)
from IP address 62.162.125.13

 
PO TE MOS ISHTE DASHURIA JUAJ, QFAR DO VLENTE BUKURIA IME ????????????????????????????????????????????
-
Të gjitheve Përshendetje.
Si mendoni ju ???????????????
Po mos të ishte dashuria cfar do vlente bukuria.
Te dua është fjala më e mirë në gjuhen shqipe.

PO TE MOS ISHTE DASHURIA JUAJ, QFAR DO VLENTE BUKURIA IME ????????????????????????????????????????????
Që të më njihni mua ja foton. Falemnderit.    
This message has been edited by albania from IP address 62.220.204.50 on Apr 17, 2002 7:20 PM


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Sadi
(Login albania)
Mirë se vini në Albania Grup
62.162.125.13

Pershendetje Fjola.

No score for this post
March 17 2002, 4:09 PM 

Po mos te isha une per ti s'ishte interesant asgje...
Po une jam dhe te gjitha jan gjithcka...

I love you

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Ervini_No
(no login)
212.186.255.3

pergjigje

No score for this post
March 17 2002, 9:54 PM 

Po mos te ishte dashuria ;kishte me ardhe shum shpejte pleqeria edhe ti sta kishe ni se u plake.
PO shyqyr si jane krejte mundesit per ata qe dine ta shfritezojne se dikush haron se jeta eshte e shkurte.
Fjola te pershendes dhe sukse per te ardhmen.
TUNG!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Shpëtim Virusi i Zi
(no login)
195.93.49.162

Oj bi po aq e bukur te koke qi tybe mu nuk po më dokesh po nashta me sy si kom mirê puntë

No score for this post
March 18 2002, 8:45 PM 

Eh nejse se mu dok vete diçka:Shiko Zonjushë :së pari po tê drejtohem përsonalisht nê publik"!! Mos fillo me e përsonalizu ti publikun se vallahin ta vjedhi slikên edhe ma kurr se sheh.
Se mos t'ish kanë dashnija tybe n'tkisha thanê po qishtu edhe un prej dashnijes e kam....ha ha ha ha

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ghetto_Ca$h
(no login)
67.193.135.4

nonesense

No score for this post
March 28 2002, 12:19 PM 

Fjolla bre po pasha zoten une spo shof kurfar bukurie ne ty....ndoshta spo me bojn syte po valla bururia jote per mua nuk flen se me qon mallin si nje mac qe ma ka shkell autobusi ( 2 vaj kom kajt )

later good fellas

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fatoni gjilan
(no login)
195.238.48.17

fjolla a ma kishe dhon qat rryp po te bkallxoj dishka

No score for this post
March 29 2002, 10:13 PM 

tung te pershendes pernime koshe bukuroshe
veq ma bukuroshe ishe be tma kishe dhen
qat rryp ok . a ben
po kam deshir te kontaktoj me ty
ponuk po di qysh me ndimo
se kejt mu duket ta paskan inat
e ne te dy bomi kunder tyne dhe nashta
ja dalim disi

mob.044178327
kisssssssss byeeeeeeeeee

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(Login londra)
213.122.73.196

Re: fjolla a ma kishe dhon qat rryp po te bkallxoj dishka

No score for this post
March 31 2002, 9:18 AM 

ej desha te them ty se sa te ka inat dikush mire i ke punet thone nje fjale apo eshte keshtu apo nuk eshte hahahahhahhah
edhe per ate kam hapur kete tem vetem doja te dije se a kam njerez qe me kane inat mua e si po duket po ather jam e gezuar tungi njhre
gjithe te mnirat te gjitheve u uron fjolla

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
anrredo
(no login)
193.48.136.254

ciao

No score for this post
September 17 2003, 6:52 AM 

ciao bella si je une jam ne france e me than po me mongan shum shqiperia!!
po ti si je
bisous

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Seriozi
(no login)
62.220.202.67

Seriozisht e paske edhe unazen ne gishtin e madh a...

No score for this post
April 3 2002, 5:48 PM 

Oj
Fjollaaaaa
A bon met vet nje pyetje...
Qato unaza ne gishta cka i ke... a jan shum te medha qe po i mban ne gishtin e madhe..
a ndoshta te pengojn ne ato gishta...
Iha...
Karafile qenke...
bravooo qashtu qika e mire
LUM AI DJAL QE TE MERR PER GRUA
Paska me ka me flet...
Me fal a fjale miradije jan ketoo... ok
mpucccc ne rryp...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla 19 apo londra
(Login londra)
213.122.9.81

pse de nuk po shikoni mire aaaaaaaaa

No score for this post
April 4 2002, 12:07 PM 

o serioz nuk je i pari ti qe me thua se pse i kam vune unazat ne gisht te madhe po une diqka spo mundem me ju kuptuar asnjerin apo nuk po shifni mire ndoshta vuni syze ore se ato nuk jane unaza po qelesat e vetures valla nejse se e zgjata pak vetm me keni lodh duke then unaza e nuk jane unaza okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tungi tash

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
SOKOLI
(no login)
62.220.194.91

Fjolla te pash ne foto... :)

No score for this post
April 6 2002, 9:40 AM 

Fjolla...
Te pash ne foto... e putha nje here monitorin...
Duke menduar se ... pe di ti mo....
Ok.
Mpucccc te rrypi i bardh..

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
alban
(no login)
62.162.87.3

duheshte te dalish ne foto pak ma drejt se nuk dukesh mire :Pp

No score for this post
April 6 2002, 7:12 PM 

e bukur ishe qiko ... veq rruje virgjinitetin hahaahahha
e kisha fjalen linjen e trupit, po krejt aty mendja me rrin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fatoni gjilan
(no login)
195.238.48.17

mir po dishe mu gjet ne rasta te kqija

No score for this post
April 6 2002, 8:07 PM 
vetem e dinqka fjolla nese munesh se paku te me me rresh ne tele..
te kisha biseduar pak me gjat.
tele.mob.0037744178327

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Dritoni_UK
(no login)
62.162.125.42

Lum ai djal qe te paska moj fjolla

No score for this post
April 15 2002, 2:17 AM 

Fjolla une jam nje djal 24 vjeq studjoj per muzike. Qenke vajze shum e bukur me pelqen shum se qenke e gjate dhe bukuroshe e vertet.
Sa per gjatesi vetem pak jam une me i gjat se ty po akoma rritem,nese je e lire... atehere mundemi ta fillojm njohjen dergo email dritoni@albachat.itgo.com .
Te kam degjuar nje nate ne voice chat e kishe zerin per kengetare e shkelqyeshme.
Te press me knaqesi me shkruaj o yll.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
beni
(no login)
212.13.78.10

moj fjolla bukuria jote e trishtuar qe te qon me kajt nje muje

No score for this post
May 16 2002, 11:42 PM 

po si mendon ty moj fjolla se ke bukuri po cka se ke bukuri kur ske asgje pozitive ne ty.me te vertet bukurija jote ishte sukur ty mu pas trem prej ndonje arushe ose sikur me te pas shtypur fytyren me makinen per tosta

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla 19
(no login)
213.122.108.206

ahhahha beni

No score for this post
May 20 2002, 9:08 AM 

o beni une sjam e bukur po qfar te beje kur bukurija eshte dhunti e zotit e mua nuk me dha por prap jam e lumtur ngaqe me lindi pa te meta apo jo si thua ti i nderuar dhe kjo pyetje qe kam bere sdo te thot se jam e bukur por desha ti detyroj te shkruajne diq ngaqe duhet te mbushet forumi me ndonje fjale apo jo hahhahah edhe A E DIN BRE BENI QE BUKURIA ESHTE PARAJS PER SYRIN E FERR PER SHPIRTIN
PO TI PSE U TREGOVE AQ NAIV MENJEHRE ME NJE KUNDERSHTIM TE PERCJELLUR ME FJALE OFENDUESE EDHE ATO TOSTAT JANE TE HOLLA KURSE UNE E KAM FYTYREN EPLOTE BRE SI LLOKUM AHHAHHAHHAHAHHAHA BENI ASGJE STE KAM PASUR BORGJ QE ME PSKE OFENDUAR VETEM MUNDE TE FALENDEROJ DHE TE POROSIS VAZHDOJE KETE RRUGE SE MIRE QENKE NISUR SE KUR NUK DIN QFAR ESHTE RESPEKTI JE SHUME LARGE ME BOTEN NJERZORE OK TUNG GJITHE TE MIRAT NGA UNE LARTEMADHERIA JUAJ PAQA DHE MESHIRA E ZOTIT QOFSHIN MBI JU I URUAR BYE BYE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anxa
(no login)
80.80.170.114

anxa

No score for this post
October 24 2007, 4:40 PM 

pershendetje te gjithve

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ximi
(no login)
82.114.72.75

pershendetje anxa

No score for this post
August 25 2008, 4:30 PM 

anxa ishalla nuk je nje njeri sikur anxat qe te kafshoj
me krahasue me emrin me dukesh se je njeri shum i rrezikshem por sod edhe anxat nuk po te kafshojn por kisha deshir se per qfar pershtypjre ke marr ket emer anxa apo dhe emrin eke tung ximi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla
(no login)
80.80.175.132

tung tung beni

No score for this post
June 12 2007, 4:29 AM 

beni e din ti qe nuk duhet perqeshur te tjeret se qka te qeshehs edhe do et veshesh mirepo mir e ka fjolla nuk vlen bukuria kur nuk asht dashuria oki tung te pershendes ty fjolla,beni dhe te tjteret

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Naim
(no login)
195.198.249.7

Bukurin duhet shfrytëzuar se ajo hargjohet

No score for this post
July 31 2002, 2:25 PM 

Vërtet jeni e bukur, por duhet ta shfrytëzoni atë bukuri se ajo shterret sepse vitet hecin shpejtë.
Nga Suedia ju përshëndesim.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>