online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

SEX SHOP - Penisa te plastikes per gjithe femrat !

March 29 2002 at 6:04 PM
No score for this post
Moniza  (no login)
from IP address 62.162.125.11

 
E more djem cka jeni hallakat krejt...
Tash ka SEX SHOP ....
Mua sme intereson aq mbi dashurin derisa ka ne Sex Shop Penisa ( Kara te gomes )bile ka shum qe edhe me gisht e mbarojn ate pune e leje mo .....

Ju djemt po mendoni se vetem ju keni Kara... tash ka edhe Kar Artificial bile cfar ta duash e blen edhe nuk harxhohet hiq.. e cfardo dimenzioni ndash 22 ndash 25 cm , edhe e futi sa te du vetem....

Iha me plaset me detyruat te shkruaj edhe keshtu...

Bye... Thank

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
fatoni
(no login)
195.238.48.17

okuku qa po thu

No score for this post
March 29 2002, 9:27 PM 

ejjj.... tung te pershendes
me jen mir qe ke gjet ne tem
te bukur por kjotem vajzave veq qka ja hyp
savin.
se kjo qe thu ti nuk ishe e vertet
me tha njoni tu shku te shpiaa
me karr te insonit nuk ka.
e qaj kari i plastikesnuk po qitke tomel hiq
ejjjjj......
vetem deshta me thonse nuk pote knaqeke
kari burrit halles sa kaari budalles
e ti nashta me kupton qa po du me thon

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
x
(no login)
76.192.5.5

kari plastik apo?

No score for this post
September 9 2007, 9:32 PM 

e ce do karin plastik.ai nuk derdh spermen qe eshte kenaqesia e pidhit.pastaj me karin plastik dukesh sikur qihesh me nje te vdekur,se ai eshte i ftohte dhe i thate.pidhi do loqe te vertete qe te derdhe sperme dhe te kete nxehtesine qe ta shijosh me mire.po u qive{shkerdheve me kar plastik}do te thote qe ti the tere femrat si ti skane ndjenja ose jane lesbike.a je ti nje e tille.po do loqe me veprim te gjate mbi tre ore pa e nxjere sa te leshoje pidhi gjak eja ma kerko ne nr e tel:203 591 98 53(X kar 9 inc}usa bab te qi nga larg xxx thank u.usa 2007 shtator 9,ora 12.32 min.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kejdis
(no login)
79.106.109.21

hi

No score for this post
May 17 2009, 1:44 AM 

qihuni se eshtemire

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
liridoni
(no login)
62.162.125.38

Cka je ka thua se sje ka e qellove hiq...

No score for this post
March 30 2002, 6:19 AM 

O mire e kije ti moj qik maqe ske ra te kari i dajes Selim se ai e ka si kembe viqi...ani me ta fut nje here i harron ato kara te plastikes....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Itaqi-Pr
(no login)
63.154.32.254

holddddddddddddddddd up

No score for this post
March 30 2002, 7:01 AM 

ahhh bre qiki edhe ti ske ra hala ne real deal e mo ti qit edhe syt jasht and make u cumm 5 times without even trying po lere ti karat e plastikes edhe gishtat, se une ty te kisha siell e rotullu sikur spin bottle ne kar te vertet qe e kryn punen siq duhet po ti ndoshta je ndoj katunce qe tutesh prej karit se me te shtie ty Itaqi nje her ne dor pasha zoten edhe nightmares ki me pas.....Tung nje her pra kjo vlen per krejt femrat qe pajtohen me ty
WARNING: ruju Minoza se ditve te sodit spo ju besohet as gishtave....po e bon naj kopil...!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
DanMalina 25.7
(no login)
62.220.204.65

Dan Malina 25.7 Cm - Karin.

No score for this post
April 6 2002, 6:36 PM 

Moj qik cka ke shkruajt ashtu per kara... te plastikes edhe me ato gishta...
Hajde te une drejt dimenzionet 25.7 cm.
Telefono ne kete numer : 00389 70 313795
Edhe bindesh mire... per kete cka e tham.
Se burri nje here fol...
Ma shum QI e ma pak FOL.
Tung...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
alban
(no login)
62.162.87.3

mendim i gabuar

No score for this post
April 6 2002, 7:00 PM 

qe mendon se nje kar gome ose i plastikes te knaq sa nje kar i nje djali , gabon teper. kerkoj falje qe shprehem keshtu, por me sa e di se ma teper duhet te lodhesh me ato artificiale se sa kur te qin dikush, kur te prek dora jote nuk ndjen lezet, per ty qe kerkon kar 22 ose 25, ma mir e ke me e provu me kafsh si: kal, gomar, se kari qe e mjafton femren eshte minimum 6 CM, aq te mencme jeni ju femrat sa qe nuk dini se si te tregoni ate qe mendoni.
nese nuk ju besohet, lutni djalin e par qe do e takoni ne rrug, do ju tregoje (vetem mos jet peder se do skuqet prej turpi)
kerkoj falje ato qe i kam nervozu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Andri
(no login)
195.22.199.90

ja ke fut kot plako.......

No score for this post
April 6 2002, 10:51 PM 

sa per kar prej gome femrat mund te fusin edhe kastravec po ce do se nuk e ka longun si te karit...
bye nga nje djale SHQIPERIE.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ermal
(no login)
128.238.4.212

per ty!

No score for this post
April 15 2002, 10:35 PM 
sa keq moj vashe!je e fundit c ka mujt me tregu per SEX SHOP . vec nji gja du me t than ty pyte nanen tane sa KARA KA THY .


ERMALI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
emiljano
(no login)
212.251.41.112

pse sa veta ke provoar.??!!!!!!!!!

No score for this post
April 27 2002, 6:32 AM 

Besoj se ke thyer rekord gines .ah ato te plastiks ne vrime te bythes i fute dote ,? pra ktu duhet kari ,

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta
(no login)
66.66.186.40

Uh c'fare Teme !!!

No score for this post
May 24 2002, 12:00 AM 


C'ka eshte vlla kjo tem pa asnje Score???
C'ka u be mori me ty???

Ani ti ke dhen Zemer mori moter tek keta me 6,25,25.7 dhe me 27 cm...
Me qumsht pa qumsht, lereni more qiken le ta shpreh mendimin e saj te lire qyre nihere...

Se me thelluat edhe mua ketu ne kete nate:
IShte njeher njera qe kerkonte (K)edhe po i tregon nenes se saj. Ajo nena po i thote shko bre te teta e kruaje me qetk se te ndalet> ajo shkoi por u kthye si e pasheruar. <prap shkon prap viej>. Kur pas pak ndalet dhe fillon te qan-kur nje djal kalon rruges dhe po e pyet, qka ke moj qe po qan? Ajo po i tregon keshtu e keshtu...ai po i thote, hajde me mua te tregoj diqka edhe po e dini me se qka ka ndodhur.
Kur kjo e bija e nenes u kthye ne shtepi dhe po thote "Tetko mori tetko badihava qetko, mos ke (k) i Xhuxhes ke tu mu kall prej temperatures"

Athua cila ka qene temperatura e saj?

Almost for to explode a???


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
agron mazreku
(no login)
80.80.160.51

pa pidh ska jete

No score for this post
January 19 2004, 8:46 AM 

a e dini ju femera se kari eshte i zien 99 here sikur te ishte edhe nje here i zier to ta hanit krejt e shyqyr zotit qe nuk eshte i zier 100 here se kishm me mbet pa te ne mashqit....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ENEA AGOLLI
(no login)
173.245.53.215

***

No score for this post
July 2 2011, 9:03 AM 

C KEMI AGRON UNE JAM ENEA EDHE ME PELQEN SHUME TUA MARRE BURAVE NE GOJE KUR MUND TE TAKOHEMI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Vushtrriasi_londer
(no login)
195.93.32.179

Re: SEX SHOP - Penisa te plastikes per gjithe femrat !

No score for this post
June 7 2002, 7:03 AM 

va ha ha nuk ja ke qelluar hiq moj zonje,disa mashtrohen ne ate menyre por asgje,nje vajze ashtu si ti kishte provuar kur po takohem rastesisht me te ne disco fillova te vallezoj kur po e shef karin tim qe mu ka ngrit dhe duke vallezuar po ja kapi doren e saj dhe po ja fus te kari ime,u tranu pas gjysem ore po e pru te shpija ime,po filloj ta puth,e vzhesha lakuriq,dhe po filloj tia lepij pidhin,ja bera qull me gjuhe ja futsha gjuhen deri ne mbendesi te pidhit,por ajo deshironte vetem tja fus karin,thash jo nuk eshte ky sex vetem futja karin si lopes,pastaj po e kthej mbrapa po ja lepij edhe bythen,edhe pidhin bashke,kur ja bera qull te dyjat filloi mu luste please shtima karin se me vdiqe kur ja kame shti sikur gjarper vdiq ajo femra me besoni briste oohhhhhhh kurse ne anen tjeter te murit me trokisnin koj**** se çfare po ndodh atje,ei edhe ti ume shtine mi li laknave

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
besa
(no login)
88.106.46.119

awawawawawa kari ma i mir esht i madh lol

No score for this post
October 16 2005, 12:08 PM 

hha kuku ti qka te koke more djal

tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
blerim
(no login)
193.0.254.47

tung pershendetje nga une

No score for this post
May 26 2006, 8:21 AM 

tung besa pershendetje sije aje mir me trego nes bon me3 dit nga je edhe sa vjeqare je kisha pas deshir me ba sex me ty nes bon oki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
pidhi i madh
(no login)
213.207.42.86

***

No score for this post
September 8 2011, 6:37 AM 

c kemi blerim si ja kalove une jam e lire perdite mund ta bejme bashke une jam 20 vjece ta marr te gjithin ne goje shpresoj ta kesh shume te madh karin

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
rilindi
(no login)
62.220.195.140

Femrat shqiptare nuk dine te bejne sex ne te gjall e lere me......

No score for this post
September 19 2002, 3:16 PM 

a e din cka shoqe,mundohu qe te besh sex ne te gjall e jo te na tregoni neve meshkujve se ka edhe penisa prej gome,sepse vajzat shiptare(sikure ty)nuk e dine se cka eshte ajo dhe per cka shereben dhe kure sherben,dhe desha te te lus qe nese keni penis prej gome mos e gelltitni sepse ajo nuk eshte per tu gelltiti pore eshte per femrat qe nuk e don asnje mashkull dhe ben kenaqesi me gome.
MWNDOJ QE ME KUPTUAT SE CKA KAM DESH TE TE THEM OK

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ARTAN
(no login)
195.238.51.47

UN TA KISHA KNAQ SHPIRTIN VEQ SEX DHE SEX GJER NE VDEKJE

No score for this post
November 15 2002, 6:12 AM 

TUNGI A KISH PAS MUNDESI ME KONTAKTU ME TY NUMRI IM I TEL 063 8694132 OSE 03922679 OK SA PER SEX SJA JEP KUJ DOREN E BILE AS PER BUKURI TASH PE KQYRIM KUSH MA REAL E KUSH MA ZANZI E KUSH MA KAPIRANZI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>