online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
ENEA AGOLLI
(no login)
213.207.42.86

***

No score for this post
June 27 2011, 9:29 AM 

C KEMI ARTAN UNE JAM ENEA EDHE JAM GEY DUA DREDH ME TY A ME PRANON DO TE TE TI PLOTESOJ TE GJITHA KERKESAT ME PELQEN NE GOJE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
82.145.217.211

Re: ***

No score for this post
September 1 2014, 5:49 PM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ENEA AGOLLI
(no login)
213.207.42.86

***

No score for this post
June 29 2011, 12:42 AM 

C KEMI ARTAN PSE NUK BEHEMI SHOK NE FB KESHTU DO KEMI MUNDESI QE TE FLASIM PER SEKSIN OFERTA IME VLEN AKOMA E DUA NE GOJE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
213.207.42.86

***

No score for this post
September 8 2011, 6:42 AM 

me vjen keq artan por une e bej me ty vetem po me the ku mund te takohemi nuk mund te flasim ne telefon

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
germanikus
(no login)
213.3.226.4

eheee

No score for this post
February 23 2003, 12:35 PM 

E bre puna e karit,qy bre qik mire e ki se ki edhe dimensione edhe ma te medhaja po nejse.
Po qa kesh tuj than plastika plastik pe di kar ka edhe pidh po nuk osht puna e te qimes se ku te dalesh mundesh me qi, se i qimja sot si me shku me kry nevoj shkurt e shqip si mu dhi u bo.Po oshte puna me dashni bre pak se ai i plastikes as nuk te puth as nuk te ledhaton e as nuk te don po don veq bateri.Po nejse nese ti kenaqesh me to nuk eshte problem po do du me thon se e bona histori po KARI natyral osht mai mire se edhe per neve meshkujve nuk eshte problem me ble pidh plastike e me arrit nji orgazem.
pra kshyr ma mir gjoje njo natyral se edhe dimenzioni i ivogel bon pune si ai madhi se nuk ka dallim te madh po vetem me ta knaq kliton pra mirembetshi se nuk po mbetet vend mo me shkru.
tung edhe ju tjeret qe po shkruni te madh e kom jo 27 apo 25.7 a sa ke krejt njejten pune e kryn
mirembetshi.
TUNGI JUVE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Melissa
(no login)
212.116.83.115

U qfare teme hahahahahhaha

No score for this post
December 11 2003, 1:07 PM 

EJ kush ju ka than more qe femnat shqiptere nuk din me ba sex phaaaaaaaaaaa edhe ju po a e dini qe kur te nxehet shqiptarka ska femen ma te fort per sex besoni
Tung ju pershendes edhe me pas kon ju te sexit si ki**** lan femnat tona me u argetu me te kforit

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gjelbrimi
(no login)
217.24.241.226

pershendetje

No score for this post
May 26 2006, 8:25 AM 

melisa valla mate forta se shqiptarkat ne seks nuka brravo tekoft a melisa ake deshir ti me ba seks me shqiptar apo me kan me trego oki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
llaki
(no login)
80.80.161.153

a po don tarar te pejonve 25,8 mm

No score for this post
March 16 2007, 4:58 AM 

hej melisa zemer ti si po dishe mu ngre per lezet eja ktu te llaki te tregon tarakin ma te madhin ne pej edhe mos u tut se nuk te Qi shum bre sepse nuk te lo pa e mertyp per lezet hohohohoohooho mos haro per ket mesazh zemer.......no.......llaki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
genci
(no login)
217.231.48.228

tung

No score for this post
February 16 2005, 11:38 AM 

hej nuk asht kari artificial ma i mire se ai natyral oj loqki.po ne dash kar te mire edhe te masht eja te une e kam 19cm te gjet dhe 4,5cm te trasht ne dashme ta knaq pidhin tu ta qie lajmrov te une vie ska problem edhe ate pa pages vie.tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
visi
(no login)
62.254.128.6

qef

No score for this post
January 30 2006, 10:05 AM 

ajde ta provosh 1 here kete timin pastaj thuaj kush eshte me i mir

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
pidhi i madh
(no login)
213.207.42.86

***

No score for this post
September 12 2011, 5:29 AM 

ckemi visi pa dyshim qe i joti eshte me i miri e di visi une banoj tek fresku jam 20 vjece edhe me pelqen shume sexi aq shume sa une kercej me bythen jashte per burrat nje dite kur po kaloja ne rruge nje burre me fishkelleu e dija une qe ai donte tja merrja ne goje edhe vazhdoj ta bej kete pune me bythen jashte perdite nje dite pashe tim vella duke i rene me dore ate po e shikonte edhe mami mamin tim e ka lene burri edhe mami ka nje dashnor qe quhet pali mami ka dale ne foto me palin edhe me gjoksin jshte mami im eshte kurve edhe ashtu jam si ajo sepse kam vajtur me 5 meshkuj ne jeten time

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>