online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

A JANE DJEMET APO FEMRAT ME TE SINQERTA NE DASHURI ????

March 31 2002 at 9:27 AM
Score 2.0 (1 person)
fjolla 19  (Login londra)
from IP address 213.122.73.196

 
si mendoni ju te nderuar
une mendoj keshtu nese nje femer dashuron dhe nuk arrin te realizoj dashurin ajo do te vuan tere jeten kurse meshkujt ma merr mendja sapo shohin nje vajze tjeter harrojne qe kane qene te dashuruar dhe qe i ka dashuruar dikush me pare apo ej mos mendoni se po i them nga pervoja keto fjale ahhahah me te degjuara dhe te lexuara po e them kete ok
shkruani diqka qfar dini ska rendesi apo ahhahahah
tungi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Sadi
(Login albania)
Mirë se vini në Albania Grup
62.162.125.11

Djemt jan me te sinqert se sa femrat , qeshtpu pra...

No score for this post
March 31 2002, 11:39 AM 

Oj Fillimisht ngaqe je nga Prishtina po te them nje...
MPUQQQQQQQQQ NE FAQE edhe pe di ti mo ku... Ihaaa.
E tash po te them se femrat jan ne pergjithsi te mbyllta e nuk shprehin sinqeritet tek mashkujt.
- Keshtu ka thon Babloki FROJDI.
Pe di ti mo...
E di se ti personalisht edhe pse je Prishtinalike je e Sinqert valla... falemnderit shum...
Edhe kqyri pak punet e shtepis se ne kompjuter se gjen burrin ... kqyre se tu derdh vala e qajit.. hahahah.
mpuccccccccc ne faqen tjeter... tash ok.

Kqyre se po te digjet kuleta...
E po digjen edhe paren e Sadit...hahahaha

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla 19
(Login londra)
62.6.100.248

oooooooooooooooooo sadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Score 1.0 (1 person)
April 1 2002, 5:44 AM 

ahhahha edhe une po ta shkruaj nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ne faqe aku hahahhahahah mpuqqqq te terin pra ahhahahhaha
edhe punet e shtepis i bne polakja mos ta ndin ty per punet eshtepis sime qy hahah skam linde une per oune shtepije a nuk e din ti kete a ahhahahha edhe parat nuk me digjen edhe nese digjet kuleta natwest banka nuk digjet hahhahahahhahah mpuqqqqqqqq sadi
uuuuu harrova te them sadi se qaj nuk pije une dhe nuk derdhet qaji hahaha une qumesht me qekollad pije akoma ahhahaha apo ahhahahhh mpuq mpuq mpuq pasi na ke vune kete paroll se ne prishtinaliket dijme te shkruajme vetem mpuq athere priti keto mpuqa mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ahhahah tungi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
patriku
(no login)
195.238.48.125

mendoj se besnikrija eshte...

No score for this post
April 16 2002, 11:40 AM 

ket leter sa per prove..

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
patriku_dip
(no login)
195.238.48.125

Dashurija eshte e shkruar ne gur, benikrija ne rër

No score for this post
April 16 2002, 11:51 AM Fillimishte ju pershndes Fjolla si gjith her me nje mpuqqqqqqqqqqqqqqq te gjate aty ku ju deshiron e di qe per rrespekt eshte ne dore dhe faqe....Ndersa per ate se kush eshte me besik ne dashuri kujtoj qe dashurija eshte diqka qe i perket zemres por ajo eshte nje ndejenja por dihet se qedo gje ka kufi edhe dashurija ka kufi.Pera se cila eshte me besnike,une mendoj se eshte e njejte si te mashkulli si te femrat sepse sipase psikologeve shume vajza kan deshire qe te bejn sex me nje djal qe nuk do ta takojn me kurr pase sexit.......Por patjeter se besnikrija te disa eshte e shkeruar ne rër por te disa dashurija ne guri...Heheheh fjolla gezohem qe te takoj ju perqafon nga large patriku hehe t e kujtohem apo jo miku i vjeter.. ahahhahah mpuqqqqqqqqq........

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
erik
(no login)
213.163.108.2

kishe nuk e din

No score for this post
November 1 2003, 2:37 PM 

Pse bre po me shtini me fol se dy fjal te mira me ti then ne vesh ,harron qka ke hanger mbrem e leje me tjeter sen.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
195.252.122.157

Re: oooooooooooooooooo sadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

No score for this post
February 16 2006, 3:14 AM 

PUSI SIPTAR

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
DC-9
(no login)
62.220.202.47

ISHALLA

No score for this post
April 2 2002, 11:54 PM 

Ishalla me gjene cka mendon gruaja......hahahahaaa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
monika
(no login)
168.254.226.85

monika

No score for this post
April 28 2006, 8:03 AM 

tugni si je a je mir hahahaha shum nice e paske lan sms a tungi klm a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
liridoni
(no login)
80.80.161.153

tung monika

No score for this post
June 13 2007, 5:00 PM 

pershendetje monika nga liridoni i prishtines jam deshta te pershendess bukuroshe nqofse ka munsi pa mar parasysh ku jeton mu njoftu apo mu dashuru???ahahahahh te pershendes kalo mir monika liridon i prishtines jam loqki pata qef mu prezentu edhe mu njoftu ok qe numrin e tel.. 0 44 545 818

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
coca
(no login)
212.254.76.122

Re: A JANE DJEMET APO FEMRAT ME TE SINQERTA NE DASHURI ????

No score for this post
April 2 2002, 4:10 PM 

jam shum e sinqert hehehe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
arttimi
(no login)
213.163.123.14

MESHKUJET JAN ME TE SINQERET

No score for this post
June 18 2004, 6:32 AM 

PO FEMRAT MASHTROHEN SHUM LEHET EDHE KALON ME TY EDHE FLEN NJE NAT EDHE ME NUK I SHE EDHE QESHTY FAMRAT SHIPTARE I MSHTORJEN ME SE SHUMTI AT QE I THOJE TE DUA EDHE KESHTY FEMRAT SHIPTARE E HUMBIN VERGJINTETIN EDHE ATHER KUR TE VJEN KJOHA ME KALU ME TY TE THOJEN SE JAM VERQIN E JO ASHTY A JO KESHTY PO KA RASTE SE NJE MASHKULL DASHUROHET NJE FEMRA PO JA KURR SEX E PA NUK E HARRON PO KESHTY NE KET RAST UNE MENDOJ SE 70% TE FEMRAV RRJEN ME SHUM SE MASHKUJET RDHE TRADHTOJEN ME SHUM SE NJE FEMRER ME PA NJ MASHKULL ME TE MIR EDHE I OFROHET EDHE JA ORFRON NJE DASHURI EDHE TE LEN EDHE NUK LODHET HIQ

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Kosovari
(no login)
62.243.116.171

Mpuqqqqq

No score for this post
April 3 2002, 11:51 AM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Pixhama
(no login)
62.220.194.84

Pleshti mpixhama

No score for this post
April 3 2002, 8:17 PM 

Pleshti npixhama gjithmon eshte i sinqert...
Po de...
Qashtu eshte...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bekim kajtazi
(no login)
80.132.181.77

sdi bre veq!!!!!!!!!!!

No score for this post
April 5 2002, 10:13 AM 

une mendoj se femrat jane me te sinqerta ne dashuri se mashkujt. E theme kete sepse jame vete mashkull: Ky eshte komenti im per pyetjen tuaj. Ju faleminderit. tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
alban
(no login)
62.162.87.3

tung

No score for this post
April 6 2002, 7:19 PM 

valla ju te kosoves nuk ndreqeni, qe ti ke ndjenja ose naj tjeter kosovare, atehere ne djemt duheshte me kajt nat e dit per juve, po ju na keni msu qashtu, e gsheh njo ma te mir, i thu nji lamtumir, edhe qashtu.
kjo asht mod e re.
ti n`ket on e un n`at on qe e ke ndigju at kong

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Faton
(no login)
64.49.145.1

Pergjigja ime

No score for this post
April 8 2002, 2:49 PM 

Pershendetje nga Toni prej Presheve ,mendimi ime ne pyetjen e juaj eshte se femrat jane me te sinqerta ne dashuri.Tung ju pershendes me rrespektin tim me te madh.Bay.....bay...nga Toni
Presheve

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
une sjam i sinqer.
(no login)
62.162.125.7

Une sjam i sinqert...

No score for this post
April 11 2002, 11:14 AM 

Une jam mashkulll.....
sjam i sinqert hiq...
Vetem i genjej femrat bile asnjones si ka ra keq me mua edhe pse e kam genjyer u knaq bile...
E kam knaq...
Edhe kush te ankohet se ka pa jo sinqeritet tek une le te vije edhe 1 jave e knaqi.

Quhem Sheqeri Bedriu
Vushtri.
Momentalisht SUEDI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Bukuroshja
(no login)
66.67.232.46

Une sjam i sinqert

No score for this post
September 5 2002, 11:26 PM 

Ti me kete nick '' Une sjam i sinqert''
dihet vushtrrinaz mooo hmmmm
ski pse me kond i sinqert a,,,,,,
nejse se pom gjon me naj papuqe
naj femer e jotja e tani mos vet
,,,,,,,, :P

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
monika
(no login)
168.254.226.85

monika

No score for this post
May 1 2006, 9:26 AM 

hej ti qe po thu jam i sinqert po dihet sa je i sinqert a a i vushtrris ma a auuu ska me sinqeritet si djemt e vushtrris a tungi te pershendes nga un monika ose zeshkanja_usa18@hotmail.com nese ki naj far pytje a haver bye

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 3 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>