online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
ARTY
(no login)
213.123.172.141

LOVE

No score for this post
April 12 2002, 12:58 PM 

I M SINGLE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Drini
(no login)
212.214.15.2

Re: A JANE DJEMET APO FEMRAT ME TE SINQERTA NE DASHURI ????

No score for this post
April 20 2002, 9:23 AM 

pershendetje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
LUM ARIFI
(no login)
212.62.37.203

duhet te kemi dashuri te sinqertte nga te dyja palet

No score for this post
April 25 2002, 10:48 AM 

MENDOJ SE DUHET TE KEMI DASHURI TE SINQERTE NGA TE DYJA PALET E JO PER INTERESA.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
monika
(no login)
168.254.226.85

monika

No score for this post
May 1 2006, 9:22 AM 

tungi tugni ju pershendes te gjithve valla mir e ki ti qe po thu dashurija nuk asht per interes a tungi tungi klm a mpuq te gjithve nga monika usa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
monika
(no login)
168.254.226.85

monika

No score for this post
May 1 2006, 9:23 AM 

tungi tugni ju pershendes te gjithve valla mir e ki ti qe po thu dashurija nuk asht per interes a tungi tungi klm a mpuq te gjithve nga monika usa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
emiljano
(no login)
212.251.41.112

POR

No score for this post
April 27 2002, 6:39 AM 

aq sa e sinqert duket femra aq me e rezikshme eshte,Dhe me mbas po te urej nje femer te uren deri sa te vdesi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
adriatik hoxha
(no login)
213.1.142.151

ku ka dashuri ka sinqertesi

No score for this post
May 23 2002, 12:43 PM 

po si nuk ka sinqertesi ne dashuri, se po nuk kishte sinqertesi sdo te exzistonte dashuria dhe do ishte e pamundur qe te dilje me dike por per ata qe jane te pa vendosur ndryshon puna. fat tembare atyre qe dashurojne.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
OSKI74
(no login)
151.28.167.105

DASHURI E SINQERT???

No score for this post
May 23 2002, 3:18 PM 

Nje dashuri nuk eshte asnjeher e sinqert sipas mendimit tim.Sepse ne nje kopie asnjeher dashuria nuk eshte e barabart.Eshte gjithmon njeri nga te dy qe eshte me i dashuruar se tjetri.Persa i perket sinqeritetit!Nuk dua qe te gjykoni maskilist,por femrat per natyr nuk jan te sinqerta.Per mua nje mashkull eshte me i sinqert,kur esht i dashuruar ma te vertet.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bekim ademi
(no login)
212.33.129.163

mir dita shok dhe shoqe

No score for this post
May 28 2002, 1:29 AM 

un desha tju per shendes te gjith shqiptaret ne diaspor,une jam ne norvegji dhe besoj se ju keni diqka per te shkruar un i per shen des shoket emi qe jan ne kacanik ilirjana hysa adelina braha eshum shok te tjer ku gjinden ne diaspor
te fala
tung
pa pika

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Oj melaqe
(no login)
62.162.15.64

Oj melaqe...

No score for this post
September 17 2002, 12:46 PM 

O djal mire e ke ti...
Po me shkruaj ne email... te njohemi
A bon a jo ..
ok sa me shprejt ose ne albavoice hajde me ze folim
qetu www.albavoice.itgo.com ok

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
albaniku
(no login)
193.220.76.5

Per ket duhet te mendojm

No score for this post
August 23 2002, 1:27 PM 

une mendoj se ket qe ke shturar ti esht per tu diskutuar dhe mbi te gjitha uen mendoj se si femrat dhe mashkujt kan diqka qe nuk i lejon te jen te sinqerta ne dashuri dhe ate une mendoj se ajo qe i pengon esht friga se mos e humbasim edhe ate pak dashuri qe ju ka mbet ne themer


tung tugn lajmromu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
albaniku
(no login)
193.220.76.5

Per ket duhet te mendojm

No score for this post
August 23 2002, 1:29 PM 

une mendoj se ket qe ke shturar ti esht per tu diskutuar dhe mbi te gjitha uen mendoj se si femrat dhe mashkujt kan diqka qe nuk i lejon te jen te sinqerta ne dashuri dhe ate une mendoj se ajo qe i pengon esht friga se mos e humbasim edhe ate pak dashuri qe ju ka mbet ne themer


tung tugn lajmromu

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
hawk
(no login)
65.58.185.225

qe pergjegje te sinqert

No score for this post
November 12 2002, 3:11 PM 

valla fjolla met thon te drejt per pune dashnije u perzi leshi krejt (me fal ne shprehje) spo dihet kush eshte i sinqert as kush nuk oshte po nejse se bohet mire se ska qare kure ki kerr e je kojshem e ki pare


tung iiii

hawwwkkkkkk

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
nexhmedin curri
(no login)
195.238.58.111

hello

No score for this post
December 30 2002, 5:09 PM 

hello

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Albanian_Boy
(no login)
24.226.62.216

HELLO

No score for this post
March 2 2003, 1:45 AM PAj kuptohet se djemt jan me te sinqert ne dashuri, ketu skemi kurfar dileme hahah TUNG TUNG

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
BEKIM NIKAJ
(no login)
213.163.121.13

pershentje per te GJITH.... ONLI FOR YOU

No score for this post
June 22 2003, 10:35 AM 

NE RADHE TE PARA ME LEJONI QE TJU PERSHENDES NGA NGROHTESIA E ZEMRES , DHE TJU UROJ GJITH TE MIRAT NE JET DHE DISPONIM TE KENDSHEM , NE KETO QASTE ,TE GJITHVE JU QE E LEXONI IMEJLLIN TIM, BESOJ QE DO TE FLAS ME SINQERITETIN TIME ME TE LART QE KAM , PER TE TEMEN TUAJ, E CILA ESHT SHUM ME VEND, DHE KA NJE GJERSI APO KUPTIM FJALESH NE VETE, PO VETEM LEXUS TE DASHUR DUHET TE FLASIM NE SAPEKTIN E NGUSHT E JO ATE QE E SHOHIM NGA TJERET, PRA DUHET TE NISEMI NGA VETE VETJA ,DHE NGA AJO QE GJITHVE NA PREUKUPON NGA "DASHURIA" UNE SI NJE I RI , KAM VETEM PAK KOMENTE PER KETE TEM SEPSE NUK KAM ENDE QA PERVOJ TE FLAS PER SINQERITETIN E DASHURIS , PO VETEM DIQKA DUA TE THEM
NE RADH TE PAR DHE KA SHUM RENDESI PER MUA,
"BUKURIA E NJERIUT PERBEHET VETEM NGA BUKURIA E FJALES QE FLET" DHE MOS HARRONI TE DASHUR DHE TE NDERUAR E TE RRESPEKTUAR LEXUES SE NUK KA GJE ME TE SHTREJT NE KETE BOT SE TA QMOJM DASHURIN DHE TA JAPIM SINQERITETIN ME TE LAR ASJ QE JETOM NE DHE KA SHUM VLERA NE MENTALITETIN SHQIPTAR E AJO ESHT DASHURIA
BESOJ SE I RI MUNDOHEM TA ARRIJ MAXIMUMIN E SINQERITETIT NDAJ DASHURIS DHE TI JAP VLERA ME TE KUPTIM PLOTA ASAJ
PO A KA GJE ME TE SHTREJT NE KETE BOT LEXUS TE DASHUR
QE TE JEMI TE SINQERT NE DASHURI , UNE THEM SE NA PERKET NJE ASPEKT NJE VLERSIM I SHKURTER NE PUBLIKEIN E GJER ATHER MUNDEMI TA KUPTOJ SE SA ESHT I MADH NIVELI I SENQIRITETIT NE DASHURI,
E VETEM DUHET TE MENDOJ SE ME NJE SINQERITET TE MIR KRIJOJM NE FAMILJE MOS HARRONI KURR TE DASHUR LEXUS
SE FAMILJA ESHT GJEJA QE E PRESIM TE GJITH NE TE ARDHMEN TON
KESHTU ME FALNI SE NDOSHTA KESH I TEPERT NE KOMENTIN TIM NDAJ JUSH
PO MESAZHI I IM
ESHT KUR KA NJE SINQERITET TE PASTER ATY KA EDHE DASHURI TE PASTER
MUNDOHUNI VETEM TE KUPTONI VETVETEN MANDEJ JEPNI VLERA DASHURIS DHE SINQERITETIT TE SAJ.
JU FALIMINDERIT NGA ZEMRE QE MURRET GUXIMIN TA LEXONI KOMENTIN TIM ,
GJITH TE MIRAT DHE DISPONIM TE KENDSHEM JU URON BEKIMI NGA PRISHTINA
DHE MOMENTE HAREJE ATY KU NDODHENI JU
BAY BAY NGA BEKIMI ONLY FOR JOU

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
BLERIM
(no login)
80.218.106.96

SINQERITETI

No score for this post
January 9 2004, 2:05 PM 

JAM SHUM I SINQERT NESE BEJ NDONJE GABIM AUTOMATIKISHT LARGOMNI PRE CATIT TUN JU PERSHENDES

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
albion
(no login)
195.238.48.72

mesazh per femra

No score for this post
January 13 2004, 9:16 AM 

Femrat duhet te jen me te sinqerta ne dashuri sepse bie fjala nese e shofin ndonje djal te bukur ose pareli e harrojn te dashurin apote fejuarin apo bashkeshortin sepse menjeher mendojn per ate person qe e kan par dikun dhe bien ne dashuri aty per aty keshtu qe une mendojn se meshkujt jan shum me te sinqert sesa femrat ka edhe meshkuj te atill qe lakmojn ne femra te bukura ama duhet te pajtohen me ate qe e kan patur fat ok.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
xhoxha
(no login)
80.23.93.114

qihuni sa jeni te reja

No score for this post
February 20 2004, 10:32 AM 

sinqeriteti nuk ekzieri te asnje njeri
sepse jeta e ka vertetuar se sa injorante jane njerezit sot
ja ta kapim ke femerat qe diskotojne gjith diten per mushkujt qe kalojne verdall e mendejen e kane vetem tek nje gje sikur sikur sikur ta provoja nje her me kete djal qe po kalon prandaj mos benei konkurence se te gjith trapa jan nga trute!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
allmira
(no login)
80.80.160.51

Pershendetjeeeeeeeeeeeee

No score for this post
February 21 2004, 1:56 PM 

tung te pershendes dhe kisha me then, qe nuk mundesh kur me dite se kush jane me te sinqert sepse vajza kur edo nje mashkull edo sa aj mashkull edo ate e mashkulli kur i bjen ndermend se qka ka humbur aj vrapo kur eshte shum von .sedi ky eshte mendimi im

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>