online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

pse i perqeshin prishtinaliket aaa

March 31 2002 at 9:31 AM
No score for this post
fjolla 19  (Login londra)
from IP address 213.122.73.196

 
ej sadi prishtinaliket thone mpucc se jane te kulturuara nuk dijne te fyejne apo sadi ahhah SADI AFROJE FAQEN MPUCCCCCC TE PUTHA NE SHENJE RESPEKTI SADI OK pasi po na thua se ne vetem mpucca shkruajme ja merre edhe kete mpuccc pra
tungi sadi mpuccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
ahhahahhah

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Sadi
(Login albania)
Mirë se vini në Albania Grup
62.162.125.11

Mi bere faqet me plyka ( ushla )...

No score for this post
March 31 2002, 11:44 AM 

E moj Fjolla po shihesh se je Prishtinalike...
E mora vesh nga texti mpucccccccccccccc
mpuccccccccccccccccc
mpuccccccccccccccccc
Me knaqe krejt bre.........
Ihaaaaaaaaaaaa vetem mua po me puth a !!!
Hajde ishalla mos po behet realitet qajo....

Te Presss kur te vish ka me rrit mjekrren e ti therroj buzet,keshtu qe me puth pastaj mes dy faqeve...(buze).

Ani de mire mpucccccc ne cicen e majt...
Me fal aaaaaaa se u jullnu e djathta...
Byeeeeeee.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
beni
(no login)
212.13.78.10

a tu heken plikat bre vlla

No score for this post
May 17 2002, 12:12 AM 

se ty banen faqet si qyse

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
TiranaGirl
(no login)
62.162.125.35

Mpuccccccccc edhe nga Tirana.

No score for this post
April 2 2002, 7:33 AM 

Sadi te gjithe te thojn mpucccccccc
ja edhe nga une mpuqqqqqqqqq... ne faqe ...
se fjolla te buze........
Ok thanks

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Freddi Maloki
(no login)
194.193.72.5

Jeta pa dashurin e familjes ne uk

No score for this post
September 8 2003, 9:25 AM 

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Visari
(Login urbaN_Njeri)
80.80.160.13

mos ta nin,veq vazhdo me qato sene...Prishtinaliket jon femnat ma t'mirat n'bote

No score for this post
April 6 2002, 6:54 PM 

NEJSE VEQ TITULLI KE ME RANDESI.
TUNG

dw

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
alban
(no login)
62.162.87.3

tung prishtinalike

No score for this post
April 6 2002, 8:32 PM 

ka mos me ju perqesh bre qik kur edhe konga doli per juve, nuk e nxjeren tjeret po vet prishtinalit, shkoni mbas 1 te nates me zezak, mbarja zotit kush ta kuptoje, tuj pas djem shqiptar sa te doni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
212.187.155.156

per albanin

No score for this post
January 30 2005, 4:19 AM 

o Alban, shko e QIU (Çiu) ti o shkerdhat muti, pse ofendon njerz pa pas nevoj, se sikur ju qunat kosovar nuk qireni me te huaja, qireni edhe at me prostitutka te Rusis, bullgaris, Rumanis, te gjitha shtete fqinje te Serbis.

Ec or Shkerdhat Muti

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
belgjika
(no login)
82.212.132.218

Re: per albanin

No score for this post
June 4 2006, 5:01 AM 

swweti ki te drejt te lumt tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
artiana
(no login)
82.114.66.226

Re: tung prishtinalike

No score for this post
September 30 2005, 12:43 AM 

pse jo prishtinaliket nuk shkoin me zezakt po shkoin katundart qe jan te rrethines ose studentet qe vin veq mu kap ne pr se sa per fakultet e kryjn tani qashtu pa shpenzime

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
beni
(no login)
212.13.78.10

a spo ma con edhe nje mua

No score for this post
May 17 2002, 12:09 AM 

e mu duk se koto te tjeret u knaqen bre e une mbeta keq...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
aLban
(no login)
62.162.87.7

se keni shum lezet

No score for this post
August 14 2002, 7:39 PM 

mbare me thon veq .... nuk di valla, ma teper ju rrin mendja ne lepirse (lolypop) se sa te buka

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
DONIKA
(no login)
145.53.232.254

Edhe pse nuk jetoj ne kosove dhe nuk se qka po bohet kisha lute pak qe te keni pak respekt

No score for this post
April 15 2003, 5:39 AM 

INTETRESANT BE TI ALBANI TI GJITHE E PASKE KOKEN TEK
"BUKA" A SHUME VJEN INTERESANT.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
xhemail
(no login)
199.67.7.151

PAJ ME FEMRAT TE KOSOVES NUK KA ..askund

No score for this post
January 17 2004, 5:30 AM 

Qe sa i perket respektit ndaj femrave un mendoj se femrat jan duke u trajtuar ne nivel te mir pra sidomos pas lufte edhe qa eshte me interesant jan bere edhe me te bukura se perpare bersoj se me femra te koosove ska kerkund ne evrop kuptohet rrenjet e femres se bukur jan ne prishtin dhe prizren .......

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
hawkpr
(no login)
65.58.185.225

tungi tung

No score for this post
November 12 2002, 3:09 PM 

po qysh more si dojan copat e prishtines po pa to skish mujt mu shumu bota. ej nese na gjen diqk ka mosha 19-24 bon ramet e kallxona se marum lol.

tungi tungi

tpuccccccc hawkprjaa
 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
mjalata
(Login mjalata)
213.163.120.62

tung fjolla

No score for this post
March 4 2003, 2:34 AM 

Fjlla te pershendes edhe mundem me thon se me Prishtinalike nuk kaaaaa amo jo let mundohen sa te dojn po badihava e kan oki tung loqki...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
yll
(no login)
217.15.64.225

Re: tung fjolla

No score for this post
May 29 2003, 7:55 AM 

Se jan rrespija dhe i ndrojn fraerat me shpersh se cerapat tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
mimoza
(no login)
80.80.160.54

waoooooooo

No score for this post
July 15 2003, 11:34 AM 

hey Fjolla mwaaaaaaa loqk
ska me femna te Prishtines a????
secilen qe ta kqyrsh ma e bukur se tjetra ciao
nga Mitrovica mwaaaaaaaa mwaaaaaaaa

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
besa
(no login)
88.106.46.119

me qika te vushtrris nuk ka valla

No score for this post
October 16 2005, 12:01 PM 

qikat ma te mira jan te vusgtrris mimoza edhe te prishtines jan te bukra ok

ok mimoza tung ty

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
doon
(no login)
86.33.27.103

keni te derejt po jo aq se sa mendoni

No score for this post
July 12 2007, 10:26 AM 

une mendoj qe po dhe ato jan amo jo dhe shume por mua qe me pelqen ni eshte nga pd ju pershendes kaloni mire

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>