online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Ca pika lot rane mbie faqe e une per ty seç ndjeva mall.........

April 1 2002 at 7:38 AM
No score for this post
Lozonjare  (no login)
from IP address 212.190.164.156

 
Ca pika loti rane mbi faqe e une per ty seç ndjeva mall,te dergoj nje puthje te zjarr tamam si nje lule qe çel ne behar

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
TiranaGirl
(no login)
62.162.125.35

Per ti ndiej mall...........

Score 5.0 (1 person)
April 2 2002, 7:28 AM 

Kjo thenje...
Ca pika loti rane mbi faqe e une per ty seç ndjeva mall,te dergoj nje puthje te zjarr tamam si nje lule qe çel ne behar

-------------
Ka nje histori me te gjere eshte nje thenje nje poezi e cila origjinen nga Elbasani...
-------------

Fillon pika pika bie shi........
Ok men.......
Thanks.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ermal
(no login)
128.238.4.212

per ty lozanjare !

No score for this post
April 15 2002, 10:02 PM 


JETA ESHTE E BUKUR ! TE KENAQESH ME KETE QE PO SHIJON TANI ESHTE MARREZI,TE SHIJOSH ATE QE DO TE VIJE
ESHTE MREKULLI .

ermali.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
alban
(no login)
62.220.195.140

bili_b2002@yahoo.com

No score for this post
September 19 2002, 2:29 PM 

tung lozonjare.
Kesaj radhe vetem te preshendes,e sa i perket temes tende ,do te shkruaj heren tjeter
lexojjjjjjjjjjj ok.
tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
emiljano
(no login)
212.251.41.112

Pa fjal

No score for this post
April 27 2002, 6:48 AM 

SHUME E BUKUR METEM PA FJAL

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Albanian_boy
(no login)
24.226.62.216

Eh moj Lozonjare

No score for this post
March 2 2003, 1:44 AM 


Me kete thenje kaq prekse mi ke dridh telat e zemres moj lozonjare,
Mendoni qe vetem ju femrat dini ta dashuroni dikend, eshte e kunderta, ne mashkujt kur dashurohemi e kemi me veshtir se ju, por qka ti bejm jeta eshte e till,
Tash e kam mesura qe te jetoj dhe mos te dashuroj, sepse kurr nuk do ta merr at qe e do, por edhe nese e merr do te kesh problem me von,,, ashtu ma merr mendja
TUNG TUNG

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
andrea
(no login)
85.35.247.161

zemra ime

No score for this post
June 5 2005, 4:25 AM 

kur e pash mesaxhin tende ne zemer me pikoj fjala jote besoj se je si yii ciao

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
andrea
(no login)
85.35.247.161

zemra ime

No score for this post
June 5 2005, 4:25 AM 

kur e pash mesaxhin tende ne zemer me pikoj fjala jote besoj se je si yii ciao

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ZANA
(no login)
69.112.63.167

ZEMRA IME

No score for this post
December 1 2006, 10:30 AM ME TE VERRTET EDHE MASHKUJT PO VUEJSHIN ME SHUM SE FEMRAT
POR KUSH TRADHTOFT KAN E TRADHTOFT ZOTI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>