online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Bota e femrave ~~~ Si knaqen femrat e veja ~~~

April 11 2002 at 10:49 AM
No score for this post
Vejushe  (no login)
from IP address 62.162.125.7

 
Une jam femer e veje edhe dua te zbuloj nga ju qe jeni te ri te di se si mendoni se knaqen femrat e veja.
Nese ke ndonje mendim shkruaj.
-
Cka mendoni rreth kesaj ?!!!!
Ka qe 8 vite qe jam e veje...
A mendoni se ne nuk knaqemi hiq a....
-----------------------------------------
Jepe mendimin tuaj edhe me ne fund te tregoj se a eshte e vertet a jo...
Tung... te gjitheve.
Nese ma gjeni ndonje burr lajmerohuni ne liqono@hotmail.com ose liqogirl34@yahoo.com
Gjitha te mira.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
metodisti
(no login)
62.162.125.7

Specialisti e din mire...

No score for this post
April 11 2002, 10:51 AM 

E di se e keni pak te veshtire...
Po me knaqesi eshte nje e veje ne Suedi siq jeni ju se sa ne Kosove.
Atje ka sa te duash....
Edhe ate... knaqu sa je akoma e re... se ske vetem 34 vjet...
Edhe mos i humb shpresat ...
Sa per SEX me k... me te vogel se 16 cm mos e ben se nuk te knaqin dot.
Keshtu te thot lala...
tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
edi
(no login)
213.121.92.153

Re: Specialisti e din mire...

No score for this post
May 28 2002, 2:44 PM 

un tham se sa k........ i ke thy ti , e rrethekon nje deljym tok e rrethekon ni baqe ose te ken qen tuba e kishin qu ujtin shpi per shpi ne nje katun

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
beni
(no login)
212.13.78.10

valla bre knaqu se si po duket ..

No score for this post
May 17 2002, 12:18 AM 

ti po dishe me errnue si duhet po knaqu e mos u gajlos per ta se une do ta gjej nje e mo sdo te mbetesh e vej
dhe pa burr ...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
TETOVARI
(no login)
62.220.195.194

Shkurt e qartë

No score for this post
July 21 2002, 11:25 AM 

Ju edhe nese kenaqeni seksualisht(me meshkuj tjere apo masturbim) , shpirterisht asnjeher sjeni e kenaqur dhe cdo here do ndjesh shpraztire ne shpirt, nuk e di statusin Tuaj social (a ke femij , familje apo jeton tek dikush tjeter, sedi materialisht si qendron).
E sa per shenimet e me larta te atyre femijve se me me k.. 16 cm smund te bejsh gje shume e kan gabim , eshte njejte si me thene se me "reno clio" smund te kalojsh 1000 km (gabojn)por vetem me "Kamion" qe seshte e vertet.
E nderuara jemi moshatar , poqese ke interes per martese (nese je serioze)mund te komunikojsh me mua , do te bisedojme .

Gjitha te mirat

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Tetovari
(no login)
62.220.195.194

Shume budalla ka - "gjunah"

No score for this post
July 21 2002, 11:33 AM 

e shoh se ajo qe tregohet si "Vejushe" dhe ky i pari qe shkruan jane te njejtet dhe habitem !!! a ka nevoj te harxhojne shkronja kot dhe tua marin kohen tjetrve Kot .
K A T A S T R O F E

metodisti
(no login)
62.162.125.7

edhe vejushja
Ip:62.162.125.7

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
berti
(no login)
195.238.48.12

bravo

No score for this post
May 8 2003, 9:45 AM 

bravo TETOVAR se e ke MATIRAT ate amaterin (amateren)e internetit qe veq sa ka fillue me i qel syte e me i bo hapat e pare ne internet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Naimi
(no login)
195.198.249.10

Lehtë e keni ju

No score for this post
July 31 2002, 2:29 PM 

Ju femrat e keni më lehtë edhe kur jeni të veja sepse gjeni kur të doni po qka të bëjnë mashkijt që jan vejana mos vet kush për ta.
Mund të paraqiteni në emailin tim. Tung.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
aLban
(no login)
62.162.87.7

hi

No score for this post
August 14 2002, 7:45 PM 

nese nuk ke me cilin me u knaq rrofshin kom**** edhe bishti e netlles

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gazi
(no login)
62.162.15.32

ta gjeta nje bur

No score for this post
September 17 2002, 5:12 AM 

hi mendoj se kenaqeni por jo gjithher kur ju keni deshir andaj ju pres qe te ma ktheni pergjigjen nese doni mund qe te kalojm net e dit te pa harushme? ajo mvaret nga ju ne dispoziten e juaj jam. vetem me tregonin ok te pres me shpres se do ti realizoj fantazit taona me te intimta tung...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
hawk
(no login)
65.58.185.225

femra veje knaqet.........

No score for this post
November 12 2002, 3:04 PM 

tungi tungi
me vjen keq se je veje. po sa i perket knaqesis te cilen ti don ta kesh eshte shum lehet nese je diku ne moshen 30-38 shum keq si nuk jam kojshi me ty se po ti kurr mos mu ndi e vetmume per as nje moment.

tung

hawk shares his love with you

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
tara
(no login)
213.237.106.226

ndoshta knaqeni

No score for this post
January 18 2003, 3:43 AM 

Mendimi im eshte se ndoshta disa tinza knaqen . Nuk pe di une se sa e re je ti kur te merr malli per seks knaqesh . Ku jetoni me ta gjete ndoshta nje burre , sa vjet duhet te jete etj....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
mimoza
(no login)
80.80.160.54

o njerz knaquni bre

No score for this post
July 14 2003, 12:29 PM 

hey veq knaquni hiq mos te jav nin bre per kerkon hiq ok ciao nga Mitrovica

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
krenarosmani
(no login)
85.181.21.243

onjerez knaquni bre

No score for this post
October 21 2011, 12:33 PM 


po sa optimste je per mua te paknaqur, po cfar kuraje me ke dhon moj shpresdhense te lumt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Shenur
(no login)
62.220.220.150

o sa je e veje knacu se kur te martohesh kot

No score for this post
November 9 2003, 2:10 PM 

po ti apo mendon se qe 8vite je e veje e ala nuk ke bo sex ti ato fore mundesh me ja kallxu vec ndonje thmije edhe ate nuk i dihet se ate beson por ndegjom mua knacu sa je e veje edhe mos e kshyr a e ka tvogel a tmadh se ai vogli ti duket se nuk te knac a eshte ma i mire i vogel ama sportski tungi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
toni
(no login)
84.156.44.100

hmmmmm

No score for this post
September 30 2005, 2:46 PM 

lajmrohu tek une e bisedojm ma gjersisht.............
te pres???????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
trimi
(no login)
212.147.126.180

më vjen keq që na ndan oqeani atlantik

No score for this post
October 14 2005, 12:27 PM 

se po të ishe ma afër ta kisha ofrue një kënaqsi të veqant.t..u..n..g..

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
luan
(no login)
85.195.38.220

femer te vej kerkoj

No score for this post
August 24 2006, 4:58 PM 

tungi ju pres qe 8 vite je

e vej lajmrohu
te pres bisedojm

tungi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ZANA
(no login)
69.112.63.167

PO PO MASHUJ SA TE DUESH OOO VEJA

No score for this post
December 1 2006, 9:59 AM VESHTIR ESHT ME NDEJT URT VEJA

POR POR MUA ME VESHTIR ESHT TE THOT DIKUSHI


A QKA E NJEK KJO VEJA


POR SHYQYR QE E KA GJITHKUSH MENDIMIN E VET


KUR SKE MORAL SKE AS QE NE JET...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ZANA
(no login)
69.112.63.84

Re: PO PO MASHUJ SA TE DUESH OOO VEJA

No score for this post
August 19 2007, 10:24 PM 

Po, kush qeka ai? qe ne tabelen time ka hedh ket video??? turp per ju.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>