online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

~ A do te vini ne AlbaVoice Party ~

June 14 2002 at 12:41 PM
No score for this post
WebMasteri  (no login)
from IP address 62.162.125.17

 
Pyetje A do te vini ne AlbaVoice Party ?
~ Me 25.korrik.2002 te gjithe do te takohemi ne Prishtine ne AlbaVoice Party ~
Nese duani te vini shkruani
Emri Mbyemri :
Vendbanimi :
A do te vini a jo :
A do te pregatitesh dicka :
A eshte mire te takohemi :

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
@SADI
(no login)
62.162.125.17

Une jam SADI ~ Une patjeter se do te jem atje.

No score for this post
June 14 2002, 1:10 PM 

Ju pershende te gjitheve.
Tung se do te takohemi ne prishtine me 25.korrik.2002 si te jam shendosh e mire e rahat.
Flm.... Tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gili
(no login)
67.25.136.182

Re: ~ A do te vini ne AlbaVoice Party ~

No score for this post
June 20 2002, 9:13 PM 

hello

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta_NY
(no login)
66.66.186.40

Me c'ka po shkojme bre???

No score for this post
June 20 2002, 9:19 PM 


Ndoshta!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ledio1
(no login)
62.10.116.126

kam shume deshire te vi

No score for this post
June 24 2002, 1:32 PM 

Pershendetje po e shkruaj kete mesazh ne menyre qe te shpreh deshiren time qe te ndodhem mes jush ne Albavoice Party nuk e di nese do te jep i mirepritur apo jo, pres pergjigje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
LONNY_LOWES
(no login)
80.200.253.130

i dashuri per te gjith

No score for this post
July 3 2002, 12:06 PM 

Nese me kerkoni, nuk do te gaboni dhe nuk do te tretuni.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ragip gashi
(no login)
212.87.117.185

Re: ~ A do te vini ne AlbaVoice Party ~

No score for this post
July 5 2002, 12:51 PM 

dua te vi por se di se kur esht kjo parti nese esht e mundur te me jepni iformacjone me te gjera per ket parti do te isha i interesuar gjith se si

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Info
(no login)
62.162.15.38

Informimi

No score for this post
July 11 2002, 1:58 PM 

Zotri
AlbaVoice Forum mbahet ne PRISHTINE me date 25.Korrik pra ne kete muje
JU MUNDENI TE KONTAKTONI EDHE ME OPERATORET E CHATIT
NE ALBANIACHAT www.alba-voice.org

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
burim
(no login)
216.178.87.195

nvaret se ku mbahet a

No score for this post
July 28 2002, 8:41 PM 

ju uroj argetim te kendesh ne parti te gjith a

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Atila
(no login)
195.92.67.69

GREETINGS

No score for this post
August 3 2002, 8:36 AM 

si jeni? uroj mire

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
DJLANI
(no login)
65.48.165.74

Jo sdu me ardhe ne party kup

No score for this post
September 16 2002, 10:37 PM 

hey leni parata se pa femra nuk shkohet po gjani femera ehde martohu edhe ti SADI martohu se ishe i buker sexy ta hansha at grue qe kuseh te merr lumi ajo per ata e qushtu hajde ne cahtin me te buke rwww.albavoice.t2u.com chat me za edhe pa za tung kalofshe mire se ky sadi pasha krjet fill me cahta kishe pun mik mik te zuna qiki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
dionisi
(no login)
212.110.65.179

si jeni

No score for this post
September 17 2002, 10:45 AM 

si jeni sonte me disponim gili nga jeni si te duash mund te shkembehemi me tel shkruaj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
dionisi
(no login)
212.110.65.179

si jeni

No score for this post
September 17 2002, 10:46 AM 

si jeni sonte me disponim gili nga jeni si te duash mund te shkembehemi me tel shkruaj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
S|mEoNe
(no login)
62.162.125.14

Jooooooooooooooooo

No score for this post
April 10 2003, 3:31 AM 

Me bo me ardh un qikat kon me me honger... po spo i frigona kti fakti aq sa i frigona faktit tjeter se kon mu rre konkurentet nder veti e ka mu prish party...
Pa mu ma mir do jet kalofshi bukur @lll

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>