online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Pse vajzat Tetovare jane kaq shum te prapambetura,sidomos kurre vine ne shprehje chati?

September 19 2002 at 2:55 PM
No score for this post
rilindi  (no login)
from IP address 62.220.195.140

 
Kjo vlen per te gjitha vajzat e tetoves qe te me tregojne se pse jane kaq shum te prapambetura,sepse kam nje bindje shum te keqe per vajzat tetovare.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
tetovare
(no login)
62.162.125.16

Une jam nje nga ato qe hi ne chat

No score for this post
September 30 2002, 2:13 PM 

Une jam tetovare
po hy ne chat
zdo te thot se tetovaret nuk hijne ne chat.
Shumica qe kan internet caffe thojne se jane hapurt vetem per MASHKUJ kete e dini edhe vet se kete e kam degjuar disa here ne RECICE.
Po megjithate... une jam fut ne internet caffe.
megjithate une nuk jetoj ne tetove po jam tetovare...
ok
Tung gjitha te mirat.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
rilindi
(no login)
62.162.15.96

tetovare........

No score for this post
October 2 2002, 5:53 AM 

E dashura shoqe ime TETOVARE,me duket se me keni keqkuptuar,sepse une kam thene se vajzat e tetoves nuk dine te shprehen mire ne chat dhe nuk kane oratori te mirfillte,e kjo nuk ka te bej aspak se per cka eshte chat,a per meshkuj a per femra ok.
shpresoj se kesaj here me keni kuptuar apo.
Flm per mirkuptim shoqe(nese eventualishte keni ndonje reagim urdheroni e me shkruani)
tung tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
elona
(no login)
195.194.236.100

writing

No score for this post
November 20 2002, 4:55 AM 

vajzat e tetovar......................................
si jeni mir po e kaloni ? une po chat nga londra.......
dua dj pereshendes me shum mall tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
burhan zekolli
(no login)
213.163.100.6

tung

No score for this post
September 5 2006, 5:54 AM 

tung si jeni a jeni mire si po ja kaloni.
une jam brani nga vushtrria, jam 18 vjeqar dhe kisha pas deshir qe te flas me ty per serjozisht nje bised.
te jam mirenjohes nese ke kohe me fole , tung kalof**** mire

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fadi
(no login)
212.162.171.20

fadi

No score for this post
November 2 2006, 3:22 AM 

jam djal ibukur deshirojte kem shoqri me ni vajz te buker.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fadi
(no login)
212.162.171.20

fadi

No score for this post
November 2 2006, 3:23 AM 

jam djal ibukur deshirojte kem shoqri me ni vajz te buker.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
sara
(no login)
87.15.31.230

ciao

No score for this post
June 10 2007, 4:22 AM 

pse vetèm me njè vjaz tè bukur?!!!!!!!!!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
afrimi
(no login)
79.247.96.231

Re: ciao

No score for this post
October 10 2009, 4:53 AM 


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gazi
(no login)
79.131.158.30

tung..........

No score for this post
June 3 2008, 4:57 AM 

persh. Elona . Jam gazi nga shqiperia dhe jetoj ne greqi . te pershendes , dhe gjithe temirat....... bay........... < have a nice time.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ELEgaNTI
(no login)
217.15.64.225

rilindi

No score for this post
January 31 2003, 12:07 AM 

Së pari kërkoj falje që po ju kundërshtoj, mirpo ja une po ju tregoj se pse vajzat Tetovare nuk dine te shprehen mire ne chat, apo nuk kan oratori te mirfillte. Rilind mua shum vajza Tetovare ne chat ma kan bere kete pyetje. "A MOS JE KOSOVAR" ju kam treguar qe nuk jam Kosovar edhe shum mire kam kaluar me ta. Ndersa pergjigja e tyre ka qene. KOSOVARËT/ET NE CHAT DASHUROHEN SHUM SHPEJTE. Tash nese nuk me beson mund te pyesesh edhe Tetovaren se a eshte keshtu apo nuk eshte. Tash tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ELEgaNTI
(no login)
217.15.64.225

tetovare

No score for this post
January 31 2003, 12:11 AM 

Tetovare tregoj keti rilindi se a eshte e vertet kjo qe po e shkruajta pak me pare. Se mua shum me kane thene qe Kosovarët/et shum shpejt dashurohen ne chat edhe keshtu qe kan frike nga ata.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
64.154.26.248

Re: tetovare

No score for this post
February 5 2003, 4:49 AM 

Une nuk do te thooja se kosovaret dashurohen ne "CHAT" por kjo mund te jete vetem medim i tetovareve apo te tjereve qe nuk i njohin mire KOSOVARET qe une jam krenare qe jam SHQIPETARE nga SHQIPERIA por kosovaret i dua shume!

Eh, sa iu perket gocave te Tetoves qe nuk dine te shkruajne mire kjo simbas mendimit time eshte se ato kaen dialet te dalluar shume nga ne dhe ngase nuk iu kane kushtuar shume vemendje letersis, simas meje kjo mund te jete aryeja e vetme.

P.S Me falni ndoshta edhe une do te kem gabime por nuk do te thote se nuk di te shkruaj por vetem ngase gabime te shtypit jane,,me shprese se me kuptoni ju do te gjitheve Sweety!


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gazmend
(no login)
82.114.66.3

tung

No score for this post
July 11 2007, 8:03 PM 

kam deshir me u shkru me ju

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
visi
(no login)
62.254.128.6

sad

No score for this post
January 30 2006, 9:59 AM 

o tetovare jeni si shpirt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
artur
(no login)
128.39.13.78

Re: Une jam nje nga ato qe hi ne chat

No score for this post
August 30 2006, 8:02 AM 

Si je moj shqipe?
Po pate mundesi me dergo ndonje adrese chat-i ku mund te flas me vajza te kosoves ose te maqedonise.
Tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zurkani
(no login)
85.30.97.111

tung

No score for this post
November 13 2007, 5:33 AM 

tung
tetovare savjeqare je ti tetovare nese ban me dit sipo kaloni ju ne tetov ajeni mir keni pershendetje nga xuki nga shkup tung kaloni shajshet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zurkani
(no login)
85.30.97.111

tung

No score for this post
November 13 2007, 5:34 AM 

tung
tetovare savjeqare je ti tetovare nese ban me dit sipo kaloni ju ne tetov ajeni mir keni pershendetje nga xuki nga shkup tung kaloni shajshet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zurkani
(no login)
85.30.97.111

tung

No score for this post
November 13 2007, 5:34 AM 

tung
tetovare savjeqare je ti tetovare nese ban me dit sipo kaloni ju ne tetov ajeni mir keni pershendetje nga xuki nga shkup tung kaloni shajshet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zurkani
(no login)
85.30.97.111

tung

No score for this post
November 13 2007, 5:36 AM 

tung
tetovare savjeqare je ti tetovare nese ban me dit sipo kaloni ju ne tetov ajeni mir keni pershendetje nga xuki nga shkup tung kaloni shajshet

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 3 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>