online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
toni
(no login)
84.113.47.70

dashuri

No score for this post
December 15 2007, 4:56 AM 

te lutem dua te te njoftoj

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
muhamed
(no login)
82.114.75.252

kerkoj ni vajz

No score for this post
June 20 2008, 7:43 AM 

deshta ni vajz bukuroshe 30deri 40 vjet ju pres

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
87.22.131.183

Re: Une jam nje nga ato qe hi ne chat

No score for this post
October 25 2009, 11:48 AM 

kush je ti moj tetovare

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
87.22.131.183

Re: Une jam nje nga ato qe hi ne chat

No score for this post
October 25 2009, 11:50 AM 

kush je ti moj tetovare

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
88.84.12.234

Re: Une jam nje nga ato qe hi ne chat

No score for this post
February 4 2012, 8:18 AM 

shom llafet e mera .i kije ene un jam nga tetova

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
88.84.12.234

Re: Une jam nje nga ato qe hi ne chat

No score for this post
February 4 2012, 8:19 AM 

shom llafet e mera .i kije ene un jam nga tetova

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
klodina
(no login)
145.53.232.254

Re: Pse vajzat Tetovare jane kaq shum te prapambetura,sidomos kurre vine ne shprehje chati?

No score for this post
April 15 2003, 5:23 AM 

Te nderure njerez,sipas meje siq thote njeriu i cili e
ka thene se femrat nuk dijne te paraqiten ne chat.Mund te them lirisht se ashtu eshte edhe pse jam femer
kam biseduar me disa vajza te tetoves nuk dinin se qka i kam pyetur,pergjigjja gjithmone me ka ardh dallash.
Me sa e pata kuptu une ato aspak nuk jane oratore,
edhe sa i perket se a dashurohen vajzat e kosoves permes interentit nuk do kisha thene se eshte diqka
e keqe.
Me mire ne te kosoves e kemi te gjitha parasyve te tjereve e bejme nje sende qe ne duam por ato ende jane,prej atyre qe kane frike te dalin, vetem 10%e atyre femra eshte qe dalin apo studijojne.

Do me thene mos me keqkuptoni por e verteta eshte e vertet e mos u friksoni nga e verteta

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ajo
(no login)
212.117.127.231

Re: Pse vajzat Tetovare jane kaq shum te prapambetura,sidomos kurre vine ne shprehje chati?

No score for this post
April 15 2003, 7:42 AM 

cfarti be! tetovaret su mirkan me chat???

haj se sdikit xha!

persh ket masterin e ksaj faqe! mrekullushem!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
katundarka
(no login)
212.117.127.231

Re: Pse vajzat Tetovare jane kaq shum te prapambetura,sidomos kurre vine ne shprehje chati?

No score for this post
May 5 2003, 6:15 AM 

spari kisha pas qef mi pershendet krejt ata qe i lexojn kto reshta dhe i kisha lut per mirkuptim.

e para nuk e kuptoj mir ker pytje qe na ka bere ki shoku po nejse no problem vec kam qef me shkru pak dicka nlidhje me ket tem!
jam tetovare, mirem shum me internet dhe hy ngaher edhe ne chat! un lirisht mund te them per veten time se kurri nuk jam pergjigj dikujt pa respekt apo palidhje ne chat! gjithmon jam mundu me kan e ndershme edhe pse disa chatista mashkuj nuk e meritojn mu kan e ndershme me ta! un hy ne chat vetem me kalu kohen e me pas naj muhabet tmir e per asgje tjeter! nuk jam mbetur e pamartuar qe t`hy un nchat mu njoftu me dike per qellime serioze! po them kshu se shum mashkuj po kerkojn nuse nepermjet chatit! un per veten time kam bisedu nchat si me edhe tetovar edhe me kosovar dhe razultati esht se kosovart drejt me "zemer qysh tkam" ja nisen! kjo mue nuk me pelqen aspak! tetovart sipas mendimit tim jam ma tmbajtur e kujtohem pak ma gjat para se me fol! ka bile edhe disa qe tknaqin me muhabet hic pa me tvet si quhesh! dhe nese kosovart thon se tetovaret nuk paraqiten mir nchat ateher kan te drejt t`thon keshtu sepse esht e vertet! jo se vetem un po edhe krejt shoqet e mia nuk kan qef me bisedu me kosovar keshtu qe kosovarve nuk u plotsohet deshira e po vin me ksi mendimesh!
edhe lexova mdoket diku se kishe tetovaret nuk miren me chat!!? jam e bindur se 90% te femrave qe jan ne chate jan tetovare e nese jo tetovare ateher te maqedonis! nuk ka tetovare qe gjendet ne diaspor e nuk miret me internet pergjithsi!!!! nashta ne vendlindje esht ndryshe po sa i perket modernizimit (si psh kompjuteri apo shkollimi) tetovaret ne diaspor jam shum ma tmodernizume se kosovaret!!! sa kam shoqe tetovare aq kam edhe shoqe kosovare e po shoh qa foli!

( normal qe nuk vlen per krejt tetovart apo kosovart. kurri nuk mujm mi fut krejt njerzt ne tnjejten pjat)

pershedetje!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Yll
(no login)
217.15.64.225

Tetovarkave

No score for this post
May 29 2003, 7:52 AM 

Vajzat nga Tetova jan te prapambetura dhe nuk kan kultur komunikimi se nuk din as se cfar esht chati njeherit ........me falni ndoshta kjo i dhemb naj kujt por kjo esht e vertetta cao

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
franco
(no login)
82.114.71.98

ciao tuti amiqi

No score for this post
July 18 2008, 4:04 PM 

tung te gjith na falni po une jam nga kosova jam kosovar edhe jom pejon jetoj ne itali po sa i perket vajzav te tetoves mandej edhe te kosoves kan kultur shum pak ndaj gjdo mashkujve si po marr shembull ato nga shqiprija e kan nje kultur shum afer me te jashtmit ato jan te kulturuara edhe te mira ndaj gjdo njeriut pa marr parasysh qka asht aj njeri shqiptar apo ndonje te huaj ju kisha lut vajzav nga tetova edhe nga kosova se ta lexojn me vemendje edhe te behen mete buta ndaj njeriut se keshtu nuk vazhdon jeta me mir kuptim dhe falenderim ju pershendes FRANCO NGA ITALIJA ME VENDBANIM NE UDINEZE CIAO TUTI AMIQI
per ne fund nese kini diqka me dhtu ju presim gjithmon ju falminderit

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
franco
(no login)
82.114.71.98

ciao tuti amiqi

No score for this post
July 18 2008, 4:06 PM 

tung te gjith na falni po une jam nga kosova jam kosovar edhe jom pejon jetoj ne itali po sa i perket vajzav te tetoves mandej edhe te kosoves kan kultur shum pak ndaj gjdo mashkujve si po marr shembull ato nga shqiprija e kan nje kultur shum afer me te jashtmit ato jan te kulturuara edhe te mira ndaj gjdo njeriut pa marr parasysh qka asht aj njeri shqiptar apo ndonje te huaj ju kisha lut vajzav nga tetova edhe nga kosova se ta lexojn me vemendje edhe te behen mete buta ndaj njeriut se keshtu nuk vazhdon jeta me mir kuptim dhe falenderim ju pershendes FRANCO NGA ITALIJA ME VENDBANIM NE UDINEZE CIAO TUTI AMIQI
per ne fund nese kini diqka me dhtu ju presim gjithmon ju falminderit

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
lisandra
(no login)
80.80.160.54

hahhahahahahahha

No score for this post
July 14 2003, 12:24 PM 

hhahahah hey njery qka je ka thu bre ?????/
hahahahahhahahaha hey shum em ke shti me kesh besom hahahahah tung tung nga Mitrovica

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Tina Tetovare
(no login)
62.220.220.107

thit bojsh ne chat mo

No score for this post
September 22 2003, 1:38 PM 

Mos folni per chat se zbon.
me mire live.
ndoshta zdijm chat por per dashuri shum...
mos u merzit se grohtesia eshte ne tetove.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
labinot
(no login)
82.114.69.21

HI I live Kosova

No score for this post
February 11 2006, 1:49 AM 

une po tham po jekimi per dashni po pa pare online

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
artur
(no login)
128.39.13.78

Re: HI I live Kosova

No score for this post
August 30 2006, 8:08 AM 

Si je moj shqipe?
A ka mundesi te me thuash ndonje adrese chat-i ku mund te flas me vajza te kosoves?
Tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
artur
(no login)
128.39.13.78

Re: HI I live Kosova

No score for this post
August 30 2006, 8:11 AM 

Si je moj shqipe?
A ka mundesi te me thuash ndonje adrese chat-i ku mund te flas me vajza te kosoves?
Tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kosovarja
(no login)
195.148.89.3

Re: Pse vajzat Tetovare jane kaq shum te prapambetura,sidomos kurre vine ne shprehje chati?

No score for this post
December 5 2003, 5:02 AM 

per katundaren e kom fjalen, ma mire thirre nje shokedhe nje shoqe ne shtepi, sesa me i lodh gishtat ne testatur keshtu qe boni muhabet te qete te mire mrena ne dhome qao prishtinalikja

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
faton
(no login)
84.75.210.211

hoi prishtinalinko

No score for this post
January 31 2008, 1:06 PM 

mos prishtina eshte pika me e ulet ne bot qe po e thua aq me krenari prishtinalinka _a mos je me prejardhje serbe ? qe nuk thue prishtinalija? a po prishtina eshte vend i shejnet? kush po thot se tet.. nuk dinkan me u shpreh bukur ne chat gabim e kan, pasi qe ata jan duke bisedur me femi te tetoves e jo me te moshes madhore . pasi qe ne tet pc dhe int. jane ber lojra femijesh .nuk meren me njerzit me net.un shof dhe degjoj se krejt tet.. po e urejn boten e interrneti po dun vetem boten e realitetit .....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Xhelozi
(no login)
217.16.91.46

Pershendetje

No score for this post
May 2 2004, 11:26 AM 

Tung pershendetje per tegjith...
Shum me pengon dhe me lendon syrin kjo qe e lexoj nga Shqiptaret.
Nuk jam tetovar dhe ska rendsi qka jam me rendsi jam shqiptar.
Sipas asaj qe disa kan shkruar ne ket tem, e kam fjalen per ata qe thon "vajzat tetovare jan te prapambetura" un bie ne perfundim vetem nga kjo fjali se nuk kan te kryer as shkoll te mesme. sigurisht pyteni pse ja ju tregoj ne lenden e Sociologjis esht nje tem ne vete ku behet fjal per klasifikimin e popullates edhe shum qart dhe thjesht shembulli
te thoni "vajzat tetovare jan te prapambetura" esht njejt si te thoni
"vajzat kosovare nuk e han pasulin"
kshtu qe nuk esht ne rregull te poshtersoni nje qytet te tere...
nuk esht ne rregull
Ju pershendes shqiptari...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>