online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

October 26 2002 at 5:50 PM
Average Score 1.5 (2 people)
HipsiBleones  (no login)
from IP address 62.162.125.16

 
Eshte nje foto sexi e bleones,a po ju pelqen kjo foto a ndoshta eshte e tepert,po ishte nje nate kur doja qe ajo te jet me sexi ne skeme.
Shikone mire e mendone veten ( nese je mashkull ) mbi Bleonen e cka ki**** thene per kete ?
Press mendimin tuaj me shum rrespekt

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
bili
(no login)
62.162.125.16

tung

No score for this post
October 27 2002, 4:58 AM 

besoj se eshte ne regul qe te kete filma erotik me ndonje artiste shqiptare

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
buli
(Login dpbuli)
213.163.105.66

heheee

Score 5.0 (1 person)
July 14 2003, 2:22 PM 

ej bleona nese e lexon kete mos ta ndien qiki ti je numer nje sa i perket shqiperis e per te ne ne kosove eshte adelina
vetem vazhdo keshtu nese ke deshire une do te martoj mos ta ndien se nuk jet pa u martue
mbetesh e pershendetur Bleona
nga
Buli,Gjilan

p.s ej bleona harrova te te tregoj se Gjilani eshte shume vend i bukur

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
hasan
(no login)
193.170.217.133

oki

No score for this post
August 14 2004, 4:02 AM 

Pershendetje nga vjena e austris po si jen a jen mir o shqiptar po si e Kaloni ne Kosoven e lir ok Qao Von Herrn Hasan Qorri

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Rrugaqi_i_Dites
(no login)
212.110.68.77

i pershendes vajzat Pejaneee

No score for this post
October 27 2002, 7:26 AM 

vetem nje pershendetje deshta deri tek miss Pejanka...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
KEVIN
(no login)
193.122.47.170

HELLO

No score for this post
November 1 2002, 11:33 AM 

UN MENDOJ SE SI BLEONA QERRETI NUK KA FEMER ME TE BUKUR NE BOT. JU FALEMINDERIT BYE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta_NY-kerkoj
(no login)
150.160.45.109

Really?

No score for this post
November 21 2002, 11:16 AM Wow lol ku ia ke qelluar bre si me gishtin treguess
Mendim tejet i rrall...dhe ndoshta edhe i pa pare
Ku edhe ti mos ben hajgare!!!.... 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zurkani
(no login)
85.30.97.111

tung

Score 2.0 (1 person)
November 13 2007, 5:30 AM 

sipo kaloni blerta keni pershendetje nga un xuki nga shkupi ti ngate kemi nese ban me dit te pershendes kalo mir tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
195.194.12.19

Re: A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

No score for this post
November 4 2002, 7:37 AM 

debile m...t

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
193.38.143.253

Re: A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

No score for this post
November 6 2002, 8:01 AM 

pisdheqe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
193.38.143.253

Re: A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

No score for this post
November 6 2002, 8:09 AM 

ju keni dal meq edhe pak se do te filloni te shfaqni edhe porno.s ju vjen turp.po e xeni boten shum shpejt.ma ngadal se kashata e madhe ta xen frymen.s ju vjen turp s ju vjen.keta jan flliqesira.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta_NY-kerkoj
(no login)
150.160.45.109

Me ty jam!!!

No score for this post
November 21 2002, 10:20 AM Thumbs upp lol anonymous..
Lol edhe gjyshja ime(rametlika) me u pas c'veshur...Bleonen e kish lene shume pass ne ate kohe qe kishte...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta_NY-kerkoj
(no login)
150.160.45.109

Me ty jam anonymousss****!!!

No score for this post
November 21 2002, 10:23 AM Thumbs upp lol anonymous..
Lol edhe gjyshja ime(rametlika) me u pas c'veshur...Bleonen e kish lene shume pass ne ate kohe qe kishte...

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bad dog with bic stick
(no login)
212.110.74.26

hot putana

No score for this post
November 13 2002, 11:42 AM 

tung dua tju them nje lajm te nxeht nga vet un jokeri qe vajzave shqiptare ju erdh koha qe te dalin neper ekrane te gjveshura ashtu si duhet po ashtu ky kompliment vlen edhe per bleonen edhe adelinen.

kam deshir qe kur ndonje vajz shqipta re e shet treupin e vet lete shkruaj porosi ne ket e-ma

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
amir jashari
(no login)
62.162.125.16

sa kjo pune

No score for this post
November 13 2002, 12:13 PM 

hello te pershndes shume je buker po je seky bull po mir se femrat shqiptare te jane keshte u po neve snale feja te bajme kesi lloji oki tung je e seky bull po ju keshteu se ma mir eshte mete qije njhe shqiptare se doni arap oki tung nga une seky bull

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
amir jashari
(no login)
62.162.125.16

sa kjo pune

Score 2.0 (1 person)
November 13 2002, 12:19 PM 

hello te pershndes shume je buker po je seky bull po mir se femrat shqiptare te jane keshte u po neve snale feja te bajme kesi lloji oki tung je e seky bull po ju keshteu se ma mir eshte mete qije njhe shqiptare se doni arap oki tung nga une seky bull

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
artan
(no login)
195.238.48.246

e dua shum dhe me intereson adresa e saj ne mesengjer adresa ime asht tani_maneken@hotmail

No score for this post
November 13 2002, 4:13 PM 

tungi bleki qa ka 3e i adhuroi filmat shqip dhe menxi se pres te shof nje film porno shqip e sidomos te jet nga ti ok jam ende zemer e vetmuaar jam pejan stili yt me pelqen shum dhe iu thras te gjitha vasht te bejn kontak telefonik me mua sepse fatit si dihe e ty bile kisha pas qef me me mar ni her vetem ate za te ambel ta degjoi oki tungi ju dua shum dhe ju pershendes nr i tel ;0638694132

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
217.162.74.157

Mir

No score for this post
November 16 2002, 12:48 PM 

E ke fotografuar shum mir, por nuk me vjen hi mir qe kan ardh deri ne kete gjendje femrat shqiptare qe te behen dikushi duhet qe te zhvischen lakuriq
scheisse scheisse

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Amiri13
(no login)
67.68.72.187

hello gjith!!!!!!!!!!

No score for this post
November 18 2002, 3:00 PM 

Ju pershendes gjitheve se kudo qe jeni ne bar BOTEN!!!!
mendoj se Bleon=Qereti eshte nje femer shum e mire edhe per muzik per gjith qka ju falemenderoj flm tungi.........Bye......
Salut.....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
i love it?
(no login)
195.194.236.100

Re: A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

No score for this post
November 20 2002, 4:45 AM 

kam deshir qe te foli pak me ty.te uroj succses from louraxxx

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
< Previous Page 1 2 3 Next >
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>