online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Angel_usa
(no login)
206.215.151.232

Per dashurin

No score for this post
November 26 2002, 6:13 AM 

Sot eshte hera e pare qe futem ketu dhe po lexoj keto gjera qe kane shkruar djemte dhe vajzat shqipetare me te vertet me pelqyen shume dhe une desha tu them dy fjale dashuroni sa te jeni te ri se pastaj as qente s'ju hane bye i love you allllll............

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Arian
(no login)
80.80.160.30

tung tung

No score for this post
August 19 2004, 10:20 AM 

ehehehehehe
tung nga Ariani nga Prishtina

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
193.38.143.253

Re: A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

No score for this post
November 29 2002, 6:43 AM 

kurv
 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
ermal loci
(no login)
193.92.137.132

pershtypje

No score for this post
December 2 2002, 2:14 AM 

une e adhuroj kulturen shqipetare sidomos bleonen nudo

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Valon Krasniqi
(no login)
194.230.209.15

Erotik

No score for this post
December 3 2002, 4:28 PM 

Femnat shqiptare Kosovare,
jan ka thy ligjin shqiptar,po mos te flasim per sex,
qaq edhe fejen shqiptare e kan prish, qaq per femnat shqiptare kosovare, tung....!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
64.154.26.238

Per Valon Krasniqin

No score for this post
February 26 2003, 1:47 AM 

O debil a mendove ti sse vetem femrat e tjera te botes si p.sh "shkinat" etj dijne dhe kane aftesi te bejne fgjera te tilla a?

Siç po duket qenke adhurues i gjitha femrave te tjera perveq kosovareve dhe shqiptareve, turp per ty!

Sweety:)

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Agroni
(no login)
194.230.209.15

Bukurosha Shqiptare

No score for this post
December 3 2002, 4:41 PM 

Deshta vetem nje ta them, ti te simpatizoj bukurshe met bukur shqiptare, as me Adelina Ismajli nuk te kisha ndrru, se ajo ja ma vetes shum nalt, tung te pershendes me nji puthje mpuuq.............!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Valon Krasniqi
(no login)
194.230.209.15

Pér Bleona Qereti

No score for this post
December 3 2002, 4:49 PM 

Te dashuroj shum, je ne endrat e mija,shum te simpatizoj, tung-I LOV YOU ......!!!!!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
bekim
(no login)
195.238.51.106

tung

No score for this post
December 12 2002, 9:41 AM 

tung se pari desha tju pershendes,
dhe sa i pewrket fotos eshte mrekullueshem dhe un mendoj se bleona eshte shum sexiun mendoj ashtu ,kur nje person eshte me prirje sikurse bleona patjeter se do te na pelqej te gjithve gjdo veprim i till.
por kam edhe nje porosi qe te beni foto te tilla edhe me shum artiste te tjera tung tung ju uroj pun te mbar

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Pllumbesha
(no login)
62.167.208.242

Katastrof (KURV)

No score for this post
December 22 2002, 10:05 AM 

te marroft zoti.
e mjera ti kur te vdessh¨!!¨
zoti me ty oj kurv

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
64.154.26.238

Pellumbeshes

No score for this post
February 26 2003, 1:53 AM 

O Pellumbesha ti nuk qenke normal a?

Te gjithe ata njerez qe ofendojne, injorojne, fyejne, mendojn keq per te tjeret nuk e di se çka do ti gjene kur te vdesind, sikurse ti ne kete rast po e ofendon ate me fjalen "kurve" pa te bere asgje, ti po ia meer gjynafet pa te thene asnjeri!
Kurse ajo i bene te gjithe keto gjera d.m.th. veshjen e tille vetem se ka deshire, e ti pse i xhelozon asaj eshte tjeter, mua me vjen keq nga ty dhe nga te gjitha ato femra qe nuk kane mundesi t'ia plotesojne vetes deshirat.

Sweety:)

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fadil
(no login)
212.110.69.25

bleona

No score for this post
January 7 2003, 5:22 AM 

pse nuk e shohim fotografi dhe ku mundemi ta shohim

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
FG
(no login)
67.24.113.38

SD

No score for this post
January 15 2003, 6:26 PM 

SDSSSA

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
arjanit
(no login)
213.163.105.2

tung nga un

No score for this post
January 16 2003, 3:41 PM 

ky esht mendim i mir nga ju qe jeni kujtu me vet popullin se a esht mir a sesht po mendini im esht se nuk asht mir sepse nuk ka nevoj par se ta bej at kurse mundet edhe me roba se na nuk e kena njet me ja qu msit bleones por kena deshir me ja ndegju muzikat ne qoft se don te rekllamohet ne te lajmrohet ne kanalin e gjermonve atje mundet me dal si te ka deshir e jo ne kanalin ku krejt familjet e shiqojn ok tung faliminderut per mirkuptim

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kena
(no login)
213.237.106.226

seksi

No score for this post
January 18 2003, 3:33 AM 

Pasha besen me te thane te drejten e adhuroj, sepse kendon mire dhe eshte terheqese pa keqkuptime. Kjo foto fantastike sexi....... ndoshta edhe ma seksi , kishte me qene krejt lakuriq. tung ju pershendes juve dhe bleonen , per vitin e ri se kam pare duke kenduar , por ndoshta ka qene jashte. tung.......

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
nehat
(no login)
80.80.170.251

seks

No score for this post
August 31 2004, 5:37 AM 

po qomi so foto seksirt dhe nga jeni ju a abon medit tung
qomi me jneher oki

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Ilir
(no login)
194.219.113.41

Pasha zotin, ket e kame par veq ne adresen e seksit

No score for this post
February 3 2003, 10:42 AM 


A e dini si po duket bre vllazer e motra Shqiptar si ato kurvat qe dredhohen neper Kafiteri(lakuriq). Eshte turp per kombin tone shqiptar te dal nje artiste(po them nje se ka aq shume sa nuk mundim ti numroim)lakuriq,pa turp bre dhe per ju te tjeret eshte turp qe po e perkrahni ket marrezi.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
64.154.26.238

Turp edhe per ty o Ilir

No score for this post
February 26 2003, 2:00 AM 

O Ilir a nuk qenka turp per ty qe po shkojshe ne ato vendet ku vallezojne "kurvat lakuriq" a?
Edhe ti i takon po ketij kombi qe po e shan!

Nje porosi nga Sweety per ty Ilir: MEERRE NJE PASQYR DIL PARA SAJ DHE FOL ME ILIRIN DHE KUR TA SHIFESH SE ILIRI A PO I TAKON KETIJ KOMBI DHE A PO I PERMBAHET RREGULLAVE TE KETIJ KOMBI ATEHERE JE I LIRE BEJSH KRITIKA!

Faleminderi dhe nese ke dicka per te thene urdhero
it will be my pleasure,,,,Sweety:)

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
MUSA
(no login)
213.163.120.62

TUNG

No score for this post
February 18 2003, 4:11 AM 

JU LUS DERGOMA NJI FOTO TE BLEONA QERETI

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
62.162.125.16

Re: A e kam Fotografu Mire Bleonen ? A po ju pelqen ?

No score for this post
February 25 2003, 9:32 AM 

ju pershendes

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>