online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

E kaluara ime e paharruar *

December 23 2002 at 8:21 PM
No score for this post
Mimoza 20  (no login)
from IP address 62.162.125.20

 
E kaluara ime e paharruar kjo eshte tema... qe dua
Do t'I kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pen-dohem për atë që kam bërë sepse ishte një përje-tim i pakrahasueshëm nëjetën time. Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat. Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne vagjinën time te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përm-bahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Kusebës. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar penisin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një pénis prej se vërteti, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm. Kuseba me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirësi penisin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m'u përgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll penisin e tij, ndërsa ai shtypte cicat e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne vagjinën time e cila digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne vagjinën time. Aq shumë ndjeja nevojë që penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakën e epsbit, Dëshiro-ja te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pëshpëriti Kuseba, ndërsa penisi i tij drejtohej ne vaginën time. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinës sime. Dikur ma dcpërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E për-lotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lam-tumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me një ritëm marra-mendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë quil nga mujoret dhe nga ky lëng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish-të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lid-hjajonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetu-ar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër.


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Blerta_NY
(no login)
24.59.154.169

Vertete qenka nje e kaluar qe te mos harrohet!!!!

Score 2.0 (1 person)
January 7 2003, 8:46 PM 


Eh mori sa per marrira ia paske pikat... lol
Por disi nuk te kuptova se c'kerkove nga ne?...
Mos ndoshta done te kthen kenaqesin qe kishe me pare,apo siq kishe thene edhe vete "DIELLIN E PARE" apo si t'ia besh qe te kenaqesh edhe me kete te gjorin qe keni tani?
Per c'do pyetje ju lutemi drejtohuni ne tel..total free 1-800-Dielli-Pare.........please came back..
Fare pa respekt ndaj teje Blerta_NY sepse edhe une isha si 15-te, e 16-te vjeqare....
Pershendess te gjithe te tjeret....dhe porosia ime eshte qe te mos keni turp nga ajo qe s'ka turp.

Kaq kisha per ju e nderuar

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
64.154.26.248

Re: Vertete qenka nje e kaluar qe te mos harrohet!!!!

No score for this post
February 5 2003, 4:38 AM 

O Blerta, une nuk do ta quaja marri nese njeriu shprehet lirshem, ndoshta Mimoza20 nuk ka pas mundesi askund te shprehet ne kete menyre dhe te lirohet nga ajo ndjenje ,, por une kisha vetem nje verejtje te vogel per Mimozen qe se paku nuk e quajti "Pa cenzure" kete teme dhe ne te gjithe do te kishim qene me te pregaditur se cka do te lexonim.
Megjithat mua me pelqeu shume ky tregim dashurie!


 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Blerta))
(no login)
24.59.154.169

Re: Re: Vertete qenka nje e kaluar qe te mos harrohet!!!!

No score for this post
February 7 2003, 8:31 PM 


Po Sweety ha?? Ndoshta ty te duket, por derisa une lexova nuk pashe ndonje shprehje t'tregimit Dashuri....por lexova dicka lidhur me naten e pare te saj........mos ta zgjase tani ....E nese ne do te fillojme te mos mendojme para se te veprojme/flasim/shkruajme atehere mendo se cfare do te pasoj?....

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
64.154.26.248

Re: Re: Re: Vertete qenka nje e kaluar qe te mos harrohet!!!!

No score for this post
February 15 2003, 4:35 AM 

O Blerta une nuk e di se kush je , prej nga je dhe se ç'far mentaliteti ke!
Por nuk eshte ndonje marri nese njeriu e shpreh ndjenjen e te perjetuarit te nates se pare te humbjes se virgjeris, d.m.th eshte shume normale nese une marr dhe shkruaj se si kam qejf ose si me ka ndodhe.
Por siç e kam ceke edhe me heret vetem titulli i duhet "PA CENZURE" dhe atehere nese njerezit nuk deshirojne te lexojne artikuj te tille mos te futen fare tek keto artikuj,
me respect dhe keqardhje per ty Blerta qe nuk paska arsye njeriu (femra) te shprehet lirisht diku.
Megjithat ne te gjithe mendojme e tani shkruajm se nese une nuk kam menduar se ç'far te te them ty tani une nuk do te kisha shkruajt fare!

Prap me respect per ty: Sweety!

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Arben
(no login)
80.80.168.127

pershendetje

No score for this post
October 29 2006, 5:30 AM 

pershendetje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
klodina
(no login)
145.53.232.254

Re: E kaluara ime e paharruar *

No score for this post
March 2 2003, 10:18 AM 

KY TEKST QE KENI SHKRUAR ESHTE E KOPJUAR ZONJE.
KJO ESHTE MARRE NE FAQEN E AMORIT BILE PER ME TA BERE
MA QARTE NE FAQEN E PARE GJENDET E VENDOSUR PAMELA ANDERSON.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
berti
(no login)
195.238.48.12

po eshte e vertete..

No score for this post
May 8 2003, 9:23 AM 

Po Klodina ti ke te drejte kete text Zonjusha (qe ndoshta ende eshte virgjine) e ka kopjuar nga Erotika mu si the ti ne ballinenn e revistes Eritika eshte P.Anderson. Kjo Mimoza jone ndoshta ende enderron per "heren e pare' qe si duket ende nuk e ka provuar....hahahah tung Klodi nga Berti

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Klodina
(no login)
145.53.232.254

Mire e ke edhe ti

No score for this post
May 28 2003, 5:10 AM 

ahahahahha BERTI dikujt nuk i ec hiq po nejse te pershendes edhe une ty.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
moza
(no login)
80.80.160.54

mitrovica

No score for this post
July 14 2003, 12:11 PM 

hey nime kjo eka vjedh ket a?????hahahha
se di qysh ka ftyr tash ajo skoka normal bre hahahah sa plaidhje more qiki hey njerz tahs duna me shku en komun me ndrru emrin se nime mendojn q e une jom po neyse ska lidhej ajo koka budallic hahaha qfare lope koka e qka esht eka mendon rbe ajo ncncncncn ik bre qiki mos i vjedh more kto sene hey mos ta bon hore loqki ik tashhhh bajuuuuuuuuu hohohohoho

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
shpendi
(no login)
80.80.160.31

oj baleshe kukuuuuuuu

No score for this post
April 29 2004, 4:51 PM 


hej piqko, nuk pe di kush je ti veq a din qysh shum nkar em ke shku a, auf uf uf uf, a je be ti noramal, sa shum tipkes ja paska thy tu e hup vitgjinitetin av av hahahahaha pf pf pf pyff pfff pefff po a e din ti sa here e ke shkru qet sen edhe sa here u lexu qeky sen ne kosove pse spo qohesh me dal ne tv edhe me kallzu qysh e ke hup virgjinitetin edhe qysh je qi me frajerin tond tparin at balin e keq qe ka mujt me ta marr ne goje at pidhin tond me menstruacione paramenoje whaaacck po me vjen me vjell shum besom a, ncncnccnc edhe qysh paske mujt mu knaq heren e pare, asni pidh ne bote nuk knaqet kur ta hup virgjinitetin edhe kur te qihet per heren e pare.
e ti zemer nese bash nuk munesh me harru virgjerine tende te paharruar hajde te une ne gl edhe i qesem njo 2 ose 3 turra sa dush ti honey sa te qohet pijm sa dush vene te kuqe raki qka dush nese don ngrejna edhe bari qysh te qohet eeeeee.......... masnej vjen epizodi tjeter.... e kom ni kaaaaar kukuuuuuuu ncncncnc 19.5 nuk e di sa osht i madh veq dimenzionet ja di ma kan mat pidhat kurreshtare hahahahaa sa mire me kon jebaq, edhe me qat kar une kom me ta rreh pidhin kom me ta bo arre zemer se spe di qysh e pate emrin, e kom me te qi deri sa tem thujsh boll se mu ka pi pidhi nuk pe ni mo qe osht i jemi, e masnej kqyrem a pe harron virgjinitetin tond te paharruar lol.
a din pse reagova qeshtu, qe po te kallzoj....se tu e lexu qet shkrimin tond une pahiri ne rreshtat e pare e vrejta qe e kom lexu dikun qet sen, edhe ja nisa me lexu pak ma shum, edhe ja nisa mu bo nervoz se mu kujtu qe e kom lezu me ni reviste erotike tonen, "erotica" me doket edhe jo qe i percjelli kto sene po ashtu mpat ra me lexu pahiri ne dore, edhe e pashe qe qaj shkrim osht edhe qaty, e nese ki naj koment, lirisht lajmromu edhe shkruma naj email ne pendush@yahoo.com, shpeni@hotmail.com e qeshtu zemer te dua shum qik e mire po dokesh me kon veq kerkah ste kokshe! ciaooo nihere

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
belgjika
(no login)
82.212.132.218

hera e par qe nuk harrohet

No score for this post
June 4 2006, 4:22 AM 

hera e kar nuk ban te harrohet kurr

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
belgji
(no login)
82.212.132.218

hera e par

No score for this post
June 11 2006, 9:42 AM 

sa i perket dashuris te femrat shqiptare jan pak sa te ndrojshme ne raport me femrat evropjane po edhe kur te fillojn femrat shqiptare i ekzazherojn gjerat shum un per veten time them se dashurija duhet te respektohet ne maksimum se pa dashuri nuk ka as jet ather duhet te perfitojm per deri sa jemi te ri. un them se hera e par e dashuris ne krevat a po dikund tjeter me nje femer nuk duhet te harrohet kurr per respek se jemi qednje njerzore dhe te vetdijshem per dashurin njerzore respekt per partnerin ne krevat. pershendetje nga belgji te gjithve e ma se shumti femrave shqiptare tung

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gjygji
(no login)
82.114.74.96

ani mire

No score for this post
September 16 2006, 9:34 AM 

i pershendes femrat shqipetare ka te llojit te lehte por ne pergjithesi jane ato vasha qe kan karakter te forte se aq lehte nuk hyjne me keto lojra te felliqura pa respekt , po, po, po jane ato femrat tona qe kerkojne respekt, deri me sot por prej sot po e shihni se si eshte situata e kan veshtir edhe ato por ndoshta ndonjeher nuk kan zgjidhje tjeter, po edhe ne meshkujt disa kane filluar te marrin gjesende-tipare te keqija te demokracis si e quajn shtetet e zhvilluara ku eshte e zhvilluar te them me shume semundjet seksuale , por fatekeqesishte keto semundje perhapen edhe ne KOSOV andaj KUJDES djema e mos bini ne gracka te ndonje femre te leht se kujtohuni pak se nenave dhe motrave tona qe ka dinjitet familjar nuk do ju pelqejke. pershendetje

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>