online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

per Mimozen me kar te pllastikes????????

February 19 2003 at 10:21 AM
No score for this post
Gjino  (no login)
from IP address 62.128.179.2

 
Kuje more ti shpirti but, a ka mundesi une ty karakurvo me ta qi nanen kurv e baben peder qe te kan kriju ty ne ket dynja e te kan eduku ne ket menyr qe ti ti flliq te gjitha vajzat shqiptare,sa i perket mendimit tim ka fillu karakurva qysh heret me e qi pidhin dhe kshtu qe ndjenja seksuale esht shum e embel dhe keshtu qe o detyru kurva, qysh shihet te ngulet ne gjdo te dutin kar,sipas fjalorit te saj qe perdor.kurse tash asht normal sepse ai person qe esht shiptar nuk zgjat shum me te,dhe keshtu karakurva nga inati ka publiku ket shkres???????????????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Sweety
(no login)
64.154.26.238

Heeeeeeeeeeeey

No score for this post
February 26 2003, 1:36 AM 

O Gjino a ben me dite nese kjo Mimoza me tu ka pas mardhenje se pari??

Sweety:)

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gjino
(no login)
62.128.179.3

nga GJ.I.N.O

No score for this post
February 27 2003, 4:58 AM 

A shpirt a me je far psikologi qe po ti ntereson a kom pas mardhanje un se pari a.. ,sipas mendimit tim putja jote ka mbet pa pergjegjje.poqese ti ntereson diqka per mua me shkruaj privat sepse jom alergjik prej publikut?

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Jetoni
(no login)
212.31.160.202

hello

No score for this post
April 5 2003, 1:32 PM 

hello te pershendes shoki...po tiii shokii a bën me dit se nga ësht kjo mimoza qe po fol keshtu ??

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
kdkdkd
(no login)
70.19.51.235

Gjini duket se eshte pederast

No score for this post
May 17 2006, 11:47 AM 

o gjin o bythqir.

pse po tutesh nga publiku.

ta qifsha ate gruan, motren dhe gocat

kush ajo nane qe te ka dhi ne kete bote

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Sweety
(no login)
212.187.155.156

Per ty Gjino

No score for this post
January 30 2005, 2:05 AM 

O Gjino a je normal ti o rrush ????

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>