online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

-= Prezentiumi Juaj ne Dashuria Forum =-

March 22 2003 at 5:18 PM
No score for this post
Sadi  (Login albania)
Mirë se vini në Albania Grup
from IP address 62.162.125.41

 
Kjo rublik mundeson njohjen e te gjitheve te regjistruar ne Forum Dashuria.
Nese jeni i sinqert shkruani ne kete Forum rreth identitetit tuaj personal.
Jepe emaili tuaj real etj.

Emri Mbiemri
Adresa Telefoni emaili webfaqe....

Ju lutem te jet serioze

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
perparim krasniqi
(no login)
207.253.96.92

hello

No score for this post
March 31 2003, 4:20 PM 

hi pershendetje keni te gjith nga un.dhe ju deshiroj jet te gjat po sidomos vajzat e gjilanit i pershendes shum se me te vertet jan diqka sexi***bay***

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
artan rama
(no login)
213.15.79.237

Re: hello

No score for this post
April 2 2003, 4:46 AM 

a jeni mir si po kaloni

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
puthje
(Login puthje)
80.139.201.240

tungi

No score for this post
October 15 2003, 1:31 PM 

tungtung
si jeni? jam nga kosova dhe perata shkruaj pak ndryshe po po mundohem me permirsu shqipen time ;)se dhe jetoj ne gjermani dhe nuk kam shum mundsi te foli shqip.
puthjehttp://www.network54.com/Realm/tmp/1066249899.JPG

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Shenur Imeri
(no login)
62.220.220.90

I DUA VAJZAT NE PERGJITHSI

No score for this post
November 6 2003, 2:14 PM 

hello
tung ju pershendes te gjithve e vallait jeni te gjithe cool por shpresoj qe edhe mua tme pelqej poashtu si juve deshira ime eshte qe te njohtohem me shume vajza shqiptare po mendoj si shoqri por nese eshte nevoja hym edhe ma fell kalofshi mire tungi per te gjithe

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla
(no login)
80.80.175.132

Re: -= Prezentiumi Juaj ne Dashuria Forum =-

No score for this post
June 12 2007, 5:58 AM 

hi jam fjolla nga kosova saktesisht nga rahoveci jam 16 vjeqare adresa ime eshte lola.13_1994@hotmail.com jam e dashur e sinqert etj webi im eshte www.fjolla-loola.piczo.com tung utng
 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>