online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

Si duhet te jete nje lidhje dashurie?

February 11 2004 at 7:23 PM
No score for this post
Aurora  (Login Aurora.m)
from IP address 62.162.17.40

 
Njerezit xheloze, zakonisht fshihen pas asaj se e duan shume partnerin dhe prandaj jane xheloze dhe ia marrin frymen duke e kontrolluar non-stop.Po ka edhe partnere qe jane indiferent p.sh as nuk te marrin ne telefon, nuk te kushtojne kujdes... Si mendoni ju? Si duhet te jete nje raport mes femres dhe mashkullit qe te jene te dashuruar dhe te lumtur? Si do te donit te sillet partneri me ju? Xheloz, indiferent apo asnjera??

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
stalion
(no login)
195.93.34.7

dashuria

No score for this post
March 4 2004, 6:11 PM 

HI AURORA, SIPAS MENDIMI TIM,DASHURIJA DUHET TE JET E SINQERT,DHE TE KENE BESIM TEK NJERI-TJETRI. DASHURIA ESHTE DASHURI-DHE NUK E NDAN JELOZI DHE AS NJERI. GJITH TE MIRAT AURORA AND GOOD LACK IN LOVE. LONDON,ENGLAND.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Berina
(no login)
80.212.224.12

Dashurija

No score for this post
March 31 2004, 12:38 AM 

Une mendoj se dashuri te vertet egzistojn ne vitin e par.Kurse tani asnjiher nuk esht krejtsisht reale te asnji person por jeta jetohet me nji dit dashuri 3 dit pa dashuri dhe keshtu jetojn shqipja. Kurse ne vende evropjane ku ska realitet hyn ndarja dhe dashurija gjithmon vazhdon perkohsisht keshtu qe esht prap reale pa genjeshtra ,kalon gjithmon pa prenga dhe pa komflikte.Kurse ne shqiptaret e prishim dashurin nga mendje madhsija e dy anshme pse sme ben respet pse fole pa lidhje xjelozija te femrat perdit ne kok kurse burrit mei ardh shanca pak send te vret menjiher pata fal hiq dhe pa pyet a ke e vertet .kjo sa per fillim por me shkruani mendimet e juja.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
sam
(no login)
83.249.123.5

Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie?

No score for this post
March 26 2005, 12:38 PM 

Mëndimi i imë ësht se aty ku lindë dashuria duhet njeriu të kqyr për redh qe ta gjej besimin.Por nuk kan faj qe thojn se dashurija ësht e verbert sepse njeri kur te dashurohet i shef vetem gjerat pozitive tek personi, kurse te tjerat nuk figuroin per momentin por ngadal apo gradualisht dalin në sheshë.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla
(no login)
80.80.175.132

Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie?

No score for this post
June 12 2007, 5:48 AM 

tung aurora mendoj qe per te pasur nje dashuri sa me te shendoshe duhet te pijme langje hahahahahaaha jo bre duhet te kemi besim tek njeri tjetri dhe duhet qe te i tregojme ndjenjat tona ndaj tij edhe ateher kur fillojne te dobesohen sepse ndjenja e dashuris nuk eshtekurr e njejte tun nga fjolla

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gazmir zavalina
(no login)
85.74.44.84

hi

No score for this post
November 18 2007, 1:12 PM 

dashuria eshte nje gje shum emir i jep jetegjatesi njeriut djen nje ngruhje sikur ka arritur dicka por varet nga peronisi e cmon kete dashuri
jo xhelozi

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gasmir
(no login)
87.202.141.154

hi

No score for this post
November 19 2007, 12:19 PM 

fjola esakt por ja pim langjet njeri tjetrit ka mar fud cdo gje se ou te njoh e ti me njeh un andej e tiketej je sinqetre

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
isa10
(no login)
81.158.239.179

Re: hi

No score for this post
January 28 2008, 8:20 AM 

cdo enderr eshte dashuri pore krahas dashuris eshte dhe nje urrejtje,Ne fillim dashuria eshte shume e sinqert pore pastaj zbehet,Ne ket kohe fillon nje dashuri e fsheht per secilin dhe pastaj fillon kriza,

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
gringo
(no login)
77.29.131.113

dashuria eshte....

No score for this post
May 3 2008, 7:52 AM 

dashuria eshte nje kopsht me lule po hine aty ta dish se u ngule. hahahahaha

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>