online
 


  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  

virgjeria

March 7 2004 at 3:27 PM
Score 5.0 (1 person)
altini-uk  (no login)
from IP address 217.73.64.42

 
kush vdes i virgjer e perdhunojne te vdekur

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
SEX MASHIN
(no login)
195.93.34.7

Re: virgjeria

No score for this post
March 12 2004, 7:46 PM 

DO TE ISHTE MREKULLI QE TE SHIJONIN <SEX> EDHE TE VDEKURIT...POR MEGJITHATE JU UROJ JUVE NJE FAT TE TILL.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Buqja
(no login)
217.233.62.1

te ndimoft zoti

No score for this post
April 5 2004, 4:15 AM 

te kisha than te shkosh sa ma shpejt te psihatri sa se ke myt vehten te luten.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
tekniku
(no login)
217.24.240.3

shkerdhat

No score for this post
April 24 2004, 3:29 PM 

Lexo ketu ti more shkerdhat.Mos e krruaj shume me te vdekurit se do ta hash nga te gjallet.

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
82.114.70.70

hahaha

No score for this post
August 24 2005, 7:40 PM 

ej vajzo ato femnat ne gjakove jan kret virgjin hajde dije pse hheheheh pse mashqit pedera

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
Anonymous
(no login)
82.114.70.70

Re: hahaha

No score for this post
August 24 2005, 7:43 PM 

E KA NDRU GJAKOVARI ME PEJONIN GRUN EDHE NEJSE KAN BO QA KAN BO KU I NDROJIN NE FUND GRAT GJAKOVARIT I KA DAL GRUJA E PA QINA A E DIN PSE ? HAHAH ISH KON PAS NAL RRYMA EDHE E KA QI NE GOJ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PALIDHJE

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
fjolla
(no login)
80.80.175.132

Re: hahaha

No score for this post
June 12 2007, 5:45 AM 

apappapa qfar njeri palidhje ti duhet me shku te psikiatri pernime aaaa
sepse te vdekurit nuk mund te bejne sex sepse nese do te mund te benin ateher te gjithe nejrezit e gjalle do ta kishin shkfyrezuar jeten per tjeter gje e per sex kur kishin vdekurr prsh. nga fjolla

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
cimi
(no login)
82.114.71.98

po te qimet tona ku po jesin

No score for this post
October 1 2007, 3:28 PM 

kush u martu deri tash krejt mi pyte qysh ju dul gruja apo e dashura tanve te virgjera ju dulun po kto te qimet tona ku po jesin bre

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
zurkani
(no login)
85.30.97.111

tung

No score for this post
November 13 2007, 5:32 AM 

tung
fjolla site kemi ti sot ajemir nga jeni ju nese ban me dit oke kalo mir teng

 
Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
 
  << Previous Topic | Next Topic >>Kthehu fillim  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

 I LOVE YOU - Të dua 100 %

 Kur është në pyetje Dashura ne Shqiptaret e kemi traditë kokën e japim, Por të dashuren e  malltretojm sa zduhet, na vjen pak inat qe te jemi më të lirë dhe tolerant. Shumica e Shqiptareve në trojet kudo qofshin ato nuk pranojm qe e dashura e Tij të jet e lirë aq sa të ja lëjë mendjes së gruas.  Deri kur kështu nuk dihet. Ndryshimet e medha janë bërë kohë e më kohë ku dhe tash shumica e rinisë shqiptare bëjnë tolerime ngaqe njihen në shkolla me të dashuren ( te fehjuaren apo gruan ) keshtu që liria është e plot,por përsëri nuk respektohet aq sa mendohet dhe duhet rrespektuar.Nëse ke ndonje mendim rreth kësaj kliko këtu dhe shrkuaje mendimin tuaj. << Komenti_Juaj >>