TurkAmerikaliGroup Forum

<< Previous Topic | Next Topic >>Ana Sayfaya Geri Don  

Greencard

April 28 2002 at 8:10 AM
Score 5.0 (1 person)
Baris  (Login Barugu)
from IP address 213.243.30.5

Herkese Merhaba,
Eþim ve ben þubat ayýnda greencard sahibi olduk. Ýkimizde Ýleri düzetde ingilizce biliyoruz. Ben bilkent eþim ise Odtü mezunu. Ýkimizde bankacý ve yönetici pozisyonlarýndayýz. Amerikaya yerleþmeye kesin karar vermiþ bulunuyoruz. Þu anda Amerikada iþ olanaklarýný araþtýrýyoruz. Bu konuda bize yol göstereceklere þimdiden teþekkürler.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
TurkAmerikali
(Login turkamerikali)
Owner
68.58.67.73

GreenCard

Score 5.0 (1 person)
April 28 2002, 10:43 AM 

IKINIZEDE ONCELIKLE TEBRIKLER:)
COK TESEKKURLER SITEME YENI EKLEDIGIM FORUM A ILK MESAJI BIRAKTIGINIZ ICIN!
BENDE 2 YIL BILKENT SONRADA KKTC DOGU AKDENIZ TURIZMDE INGILIZCE EGITIM ALIP GREEN CARD KAZANIP GELDIM.
PC VE INGILIZCE KULLANIM SORUNUNUZ OLMAYACAGI ICIN COK RAHAT BANKACILIK ALANINDA AMERIKANIN HER YERINDE IS BULABILRSINIZ.BOSTON DA HARVARD UNIVERSITESI KAMPUSUNDEKI BANKALARIN COGUNDA SIZIN GIBI TURKLER CALISIYOR VE BANKALARA SUREKLI ELEMEN ALIYOR BURDA INDIANADA BILE...EN KOTU VEZNE ISI ALABILIRSINIZ KI BU BILE OLDUKCA IYI UCRET ODUYOR .
SSN NUMARINIZ ABD YE GIRISTEN SONRA ALACAGINIZ ICIN (2-5 HAFTA ARASI SURUYOR)SIMDI DIREK OLARAK ONLINE ISLERE BASVURMANIZ BIRSEY IFADE ETMIYECEK SSN OLAMADAN SIZIN BASVURUNUZU KAALE ALMIYACAKLARDIR ..
BENDE 3 GUN 0NCE VATANDS OLDUM 5,5 YIL SURUYOR:)VATANDSLIK TORENINDEN GREENCARD I GERI IADE ETTIM AMA BIR GUN ONCE SCAN EDIP http://www.greeencard2003express.4t.com SITEME EKLEDIM .DAHA ONCE HIC GREEN CARD GORMEDIYSENIZ BIR GOZ ATIN:)
BANA HERZAMAN YAZABILISINIZ.
TurkAmerikali
http://turkamerikali.sitemynet.com

merhaba
(no login)
5.45.62.149

sayfanız hala faalmi?

No score for this post
August 24 2016, 2:37 PM 

<< Previous Topic | Next Topic >>Ana Sayfaya Geri Don  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

****************** TurkAmerikali Group Siteleri *******************

CT's Chicago Pix
CT's Naples,FL Pix
Turk Amerikali
GreenCard2003Express
Kanada Rehberiniz

Zirve100, en iyi siteler

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.