TurkAmerikaliGroup Forum

<< Previous Topic | Next Topic >>Ana Sayfaya Geri Don  

mrb ben cidi durust bir hanim efendiyim

March 4 2014 at 4:11 AM
No score for this post
aydjan  (Login aydjan)
from IP address 109.120.217.92

mrb ben ismim aydjan yasim 28 bekyarim niyetim cidi benim gibi cidi durust bir vey tanimak isterim cep num 00359877893788 bu benim cep numaram cidi olanlar arsin

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
masallah cok cidisin
(no login)
206.217.192.188

cok cidi oldugun belli oluyor

Score 2.0 (1 person)
March 25 2014, 1:08 PM 

ciddi demenden, ciddiyetin ve cibilliyetin belli oluyor.

Anonymous
(no login)
206.217.192.188

Re: cok cidi oldugun belli oluyor

Score 2.0 (1 person)
March 25 2014, 1:09 PM 

yahu ben cidi yazmak istedigim halde aliskanlik olarak ciddi yaziyorum. bu pislikler ise, özen gösterdigi halde, ciddi yerine, israrla cidi yaziyor.

Merhaba
(no login)
176.40.255.245

Anonymous olarak yazan arkadas

No score for this post
April 3 2014, 2:16 PM 

ip numaranizin 206.217.192.188 oldugu gözüküyor. California'da misiniz?

Harbiden de
(no login)
176.40.255.245

Bunlarin "Ciddi" demeye dili dönmüyor.

No score for this post
April 4 2014, 9:44 AM 

Kitapsiz hirsizlar, milleti dolandirabilmek icin ne firildaklar ceviriyorlar. "Ciddi" yerine de "Cidi" diyorlar. Ciddiyetine tükürdügümün pislikleri.:)

Cidi Esekler Siksin!
(no login)
176.40.255.245

Serefsiz orospu

No score for this post
April 15 2014, 2:24 PM 

Amini götünü CiDi Esekler siksin. Bu serefsiz hirsizlar, asla CiDDi diyemiyor, CiDi diyorlar. Bunlara kanipta para gönderen olurmu? demeyin. Cok kerizler var bu irzini siktiklerime para kaptiran.

siktir ulan sikilmis kari
(no login)
206.190.158.24

üslubunu sikeyim

No score for this post
December 20 2014, 5:01 PM 

üslübun cingene üslubu. amini beygir siksin.

cok cidi
(no login)
77.234.40.181

ve hem hanim hem efendi

No score for this post
January 6 2015, 1:41 PM 

türkceyi ögrenmeden, türk erkeklerini siken, bulgar cingenesi kadinlarin yazdiklarini okudukca icin aciyor. bizim insanlarimizin bu kadar salak oluslari, gercekten icimi acitiyor.
ciddi yerine cidi yazanlar, selam yerine selyam yazanlar, hanfendi yerine hanim efendi yazanlar, kisaca, hakim yerine bokum yazanlar, türk erkeklerini kaz gibi yoluyorlar.

uyanin be arkadaslar, bu kadar saflik neyin nesidir böyle? nedir bu gaflet uykusu?

Amanin!
(no login)
37.130.224.181

Senin gibi cidi ve dürüst?

No score for this post
January 6 2015, 1:49 PM 

sikilmis cingene karisina kanin hele.. yahu dürüstlük, bu allahsiz'larin agzinda sakiz sanki.. "benim gibi cidi ve dürüst" diyor kerhanelik orospu. arkadasin biri cok dogru tesbir etmis. dilimizi bilmeden, zaaflarimizi ogrenmisler. ajdan yerine aydjan, bekar yerine bekyar, ciddi yerine cidi yazmis. uzun bir yazi yazsalar, cingene üslubunu söker atariz.:)

internette telefon numarasini ilan eden, tanistigi erkeklerden para isteyen, dürüstlükten, namustan dev vuran, bilinki, orospunun adisidir.

he he he
(no login)
77.234.43.181

müstehaktir

No score for this post
January 23 2015, 7:58 PM 

bu hirsiz orospuya her türlü küfür müstehaktir. amini götünü sütcünün esegi siksin.

vay vay vay vay
(no login)
212.129.61.190

hanim efendiymis

No score for this post
April 16 2015, 2:16 PM 

türkce bilmeden, türkleri dolandiran bulgaristan orospulari, inanin sasiriyorum size. ayni salagi defalarca kandirabilmek, ancak sizlere özgüdür.

altan
(no login)
37.123.160.97

selam

No score for this post
July 1 2015, 11:55 AM 

selammm tanisalimmi

merhaba
(no login)
5.45.62.149

hanim efendi

No score for this post
August 24 2016, 2:41 PM 

öncelikle sunu söyleyeyim;
hanim ve efendi, ayri ayri yazilmaz, hanimefendi diye yazilir ve hatta hanfendi diye yazilmasida cok yaygindir.
ikincisi;
bir insan kendini, ben beyefendiyim, hanfendiyim, diye övmez. eger hanfendiyseniz, cevrenizdeki insanlar, sizden "hanfendi" diye bahseder.
bilmem anlatabildim mi?

<< Previous Topic | Next Topic >>Ana Sayfaya Geri Don  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

****************** TurkAmerikali Group Siteleri *******************

CT's Chicago Pix
CT's Naples,FL Pix
Turk Amerikali
GreenCard2003Express
Kanada Rehberiniz

Zirve100, en iyi siteler

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.