TurkAmerikaliGroup Forum

<< Previous Topic | Next Topic >>Ana Sayfaya Geri Don  

Memleketimizde tuaf seyler oluyor

June 20 2016 at 3:37 PM
No score for this post
Ibnelerin Onur Yürüyüsü  (no login)
from IP address 95.141.37.210

Istanbul'da ibneler yürümek istemis. Sadece ibneler degil, lezbiyenler vs yani escinsel familyasi komple bu isin icinde.
Bu gibi durumlarda Rahmetli Demirel'in meshur sözleri vardı; "Yollar yürümekle asinmaz" Ama fikirler degismis artik, Ramazan mubarek günde ibnelermi yürürmüs? diye izin verilmiyor, birde Alperen Ocaklari diye bir örgüt varmis, onlarda "yürütmeyiz" demisler.
isin tuafi, gecen sene bu ibneler, ramazan gününde yürümüsler, o zaman müdahale olmamis, yürüdüler diye deprem filanda olmamis, yani Lut Kavimi'nin akibetine ugramamisiz. Ama bu Ramazan, maksat olay olsun, gündem olussun filanmidir, nedir, iblenerin dumanini cikartmislar.
belki bu yazima kizan insan haklari savunuculari olacaktir "ibne" dedigim icin.
Ben bunlara kizmiyorum, Allah yardim etsin onlara. Avrupa ülkelerinde horlansalarda, cok fazla ezilmiyorlar ama islam ülkelerinde vay haline onlarin. Asiliyorlar, kesiliyorlar, diri diri yakiliyorlar, taslanarak öldürülüyorlar vs. Bu baskaldiri, zulme oluyor. Onlarin cinsel kimliginin türkce adi "ibne" dir. Ben sadece gercek ismi ile hitap ediyorum.
Zavallilari yürütmediler, biber gazi, tayzikli su, plastik mermi filan, dumanini cikarttilar. Oysa gecen sene ramazanda yürümüslerdi.
Bu insanlara tahammül edemeyenlere sorarlim o zaman;
Bas Ibne, devletin en üst düzey yöneticileri ile ayni masada yemek yerken, diger ibnelerin yerlerde sürüklenmesi adaletmidir?

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Anonymous
(no login)
169.53.164.124

bas ibnede kimdir lo?

No score for this post
May 24 2017, 4:57 PM 

yoksa tahmin ettigimiz kisimidir?

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   

<< Previous Topic | Next Topic >>Ana Sayfaya Geri Don  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

****************** TurkAmerikali Group Siteleri *******************

CT's Chicago Pix
CT's Naples,FL Pix
Turk Amerikali
GreenCard2003Express
Kanada Rehberiniz

Zirve100, en iyi siteler

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.