TurkAmerikaliGroup Forum

<< Previous TopicAna Sayfaya Geri Don  

BU NASIL MANYAKLIK?

May 26 2017 at 7:08 PM
No score for this post
RAMAZAN DAVULCUSUNUN ANASINI AVRADINI SiKEYiM  (no login)
from IP address 169.55.19.149

HERKESIN CALAR SAATI VAR, TELEFONLAR ALARMLI, ISTEYEN ISTEDIGI GiBi KALKAR, YANi BU AMINA KODUKLARIMA HiC GEREK YOKKEN TEROR ESTiRiYORLAR. DAHA YENI UYUMUSTUM, GUMBUR GUMBUR GELiP UYANDIRDI VE TEKRAR UYUYAMADIM.
HAY SENiN DAVULCU GiBi YEDi GOBEK SiLSiLENi SiKEYiM!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
olmaz olsun
(no login)
119.81.43.231

barbarlik

No score for this post
May 28 2017, 1:52 PM 

kimileri diyorki, "efendim, davul calinmasi ramazan ayinin simgesiymis"
ya böyle sacmalik olurmu?
ona bakarsaniz eskiden müezzinler karda, kista, firtinada, imnareye cikip öyle ezan okurlardi. ses sistemi ciktiktan sonra bilal-i habes'ten bu yana devam eden gelenek demedi kimse ve minareye cikilmaz oldu.
bizim ülkemizden baska bu sacmaligi devam ettiren ülke yok. suudi arabistan'da davul calsinlar bakalim nolulur? veya dubai'de?
ramazan'da davul calinmasi tamamen rant yüzündendir. bu ilkelligi savunanlarin aklina turp sikayim.

tokmagi davulcunun götüne sokmak lazim
(no login)
129.232.221.172

amina kodugumun yamyamlari

No score for this post
May 29 2017, 4:05 PM 

iyi halt etmisler gibi arsiz arsiz milletin kapisina dayaniyorlar para diye. öylesine arsizlarki, cogu insan yok diyemeyip, evde yokmus numarasi yapiyorlar.

neyseki bitti
(no login)
5.62.43.55

11 ay kafamız rahat

No score for this post
June 26 2017, 3:39 PM 

her ramazan olduğu gibi, bu ramazan'da on para bile vermedim davulcuya. kimileri hem kizar hem para verir. yahu bu ramazan verecegin bahsis, gelecek ramazan'da davulcunun gelmesi icin davettir.

birde bu davulcularin korsani var. adamin elinde sadece davul tokmagi ve cubugu, gelip kapiyi caliyor.

<< Previous TopicAna Sayfaya Geri Don  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

****************** TurkAmerikali Group Siteleri *******************

CT's Chicago Pix
CT's Naples,FL Pix
Turk Amerikali
GreenCard2003Express
Kanada Rehberiniz

Zirve100, en iyi siteler

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.