DISCLAIMER

  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

If yur a woman age from 43

March 26 2012 at 6:27 PM
Anonymous Coward 

apana lala na panti ndio hewa iwe safi so that ph alkaline itoke out see the way yur thighs zina chomeka na kuwa mbaya, lala on yur back na open for hewa mzuri. matusi karibu ndio tuelemike

 
 Respond to this message   
AuthorReply
nduta

Re: If yur a woman age from 43

March 27 2012, 3:42 PM 

Wewe ni mbwa mwitu! Am assuming wewe ni 43 ,kwa maana you are sharing your experience.wewe ni mama ama nyanya wa saa ngapi?is that ur way of teaching ur grandchildren?Act your age!

 
 Respond to this message   
musafiri

Re: If yur a woman age from 43

March 27 2012, 9:24 PM 

What has age to do with your uneducated,silly opinion.Your reasoning seems better on your backside,i can get a real man to have a go at it.

 
 Respond to this message   
Current Topic - If yur a woman age from 43
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

DISCLAIMER