<< Previous Topic | Next Topic >> Return to Index  

Stela Gundelj

July 12 2013 at 1:58 PM
No score for this post
Milokio  (no login)

Juce je Aleksandru izrecena kazna od 15 godina zbog ubistva Stele Gundelj....
Svi ga nazivaju manijakom i pozivaju na njegov linc, ali tako ne mislimo i mi koji smo bili njegovi prijatelji.... Aleksandar je bio predivan drug, vredan, ambiciozan, radan. Uvek je bio spreman da svakome pomogne, zeleo je da zavrsi fakultet, da radi ... a onda je upoznao Stelu. Stela je u pocetku bila njegova seks kombinacija, devojka za povremena diskretna druzenja ali je kasnije prerasla u njegovu prvu pravu ljubav. A on je njoj sve vreme ostao ono to je od samoga poetka i bio, obina seks kombinacija, jedan od trojice sa kojima se seksala. Ali da zlo bude vee nisu ga izludjivali samo ljubomora i njena esta neverstva. Muila su ga i stalna Stelina peckanja i mentalna muenja! Stela je bila mentalni sadista koji je voleo da kinji, poniava i muci. Cesto je znala da u drutvu omalovazava Aleksandra, da mu pravi scene, da ga pred svima naziva nikogovicem, nistarijom, nekim ko nista nije postigao u zivotu! Ko sam ja a sta si ti, cesto mu je govorila i to pred svima. Naravno nema izgovora za ubisto i nikada ga i nee ni biti ali Aleksandar nije monstrum, mozda nezreo, neiskusan i lakomislen ali monstrum to nikako....

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Anonymous
(no login)

Re: Stela Gundelj

No score for this post
August 27 2013, 1:12 PM 

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1016235_169767083211658_1957656996_n.jpg

Nije hrvatska drolja nista bila lepa, mogao je Aleksandar da nadje i mnogo lepsu devojcicu od nje. Ovako je zbog ove znarulje upropastio i svoj zivot.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Fakir
(no login)

Kuja

No score for this post
September 4 2013, 12:11 PM 

Eto sta kuja koja trci od jednog do drugog moze da napravi coveku!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >> Return to Index  
Find more forums on EthicsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  
SRBIJA ATEIST