<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
NKMomak
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:29 PM 

Grafiti Oslobodilaèke vojske Plava i Gusinja

U varošici Gusinje, u opštini Plav na severu Crne Gore, na mnogim stambenim zgradama i lokalima osvanuli su grafiti sa potpisom takozvane "Oslobodilaèke vojske Plava i Gusinja", piše danas dnevnik Glas Crnogoraca.

List ocenjuje da su te poruke u kontekstu najnovijih zbivanja u Makedoniji i da predstavljaju "ozbiljno upozorenje Crnoj Gori i njenoj bezbjednosti". "Glas Crnogoraca" podseæa da je "ratni požar na Kosovu i Metohiji, u južnoj Srbiji i Makedoniji poèeo ispisivanjem takvih parola. Zato pravoslavno stanovništvo na ovim prostorima ozbiljno strahuje da se ratni požar ne prenese na ova rubna podruèja Crne Gore prema Kosovu i Metohiji", piše list.

I Ovi lazu je l tako?

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
RedStar60
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:32 PM 

Nadam se da ce tipovi kao ovaj lamaks, monitor i stosta drugih internet-nezavisnih u slucaju da dodje do konflikta s siptarima (sto oni naravno demantuju da ce do toga uopste doci) da se bore za svoju nezavisnost.. Ili ce pak - kako rece onaj tip - da ´lade muda...

A sta je podmetanje videli smo na primer Racak, Rugovo i ostalih masovnih grobnica..

Pozdrav nezavisnima...

------------------
ZVEZDA SRBIJA, NIKAD JUGOSLAVIJA

NKMomak
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:34 PM 

Eto taman sam ja htio postirati ovu vijest no me pretece RedStar.Sad Nikac ti nemoj vjerovat sacekaj da ti dodje siptarski koljac na vrata u dresu UCK i da ti prisloni noz uz vrat nekog od najmilijih da bi povjerovao.

------

Evo jos jedne sveze vijesti.
Podgorica, 19.03.2001.

Danas je na Masinskoj skoli u Podgorici, cija se zgrada nalazi nedaleko od Ministarstva unutrasnjih poslova, osvanula parola "UCK-Velika Albanija". Prosle nedelje na Internet adresi OVK objavljena je, pored karte Velike Albanije na kojoj su ucrtane mnoge teritorije Crne Gore, informacija da "u Crnoj Gori postoje 4 jedinice" ove organizacije "potpuno obucene i spremne za akciju koje samo cekaju signal centrale na Kosovu da krenu u akciju".

No slijepome pokazivati i gluvome govoriti dzaba je!No simm vidju ti ovo opet podmecu ovi srbocetnici sirotim Albancima nasim "who only like to live in peace and democracy" koji se razlikuju od svoje brace Albanaca iz MAkedonije,Albanije,Kosova,Juzne Srbije...

Nikac
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:36 PM 

Ako dodju meni doci ce i tebi, budi siguran. Nego ste mi se previse uhvatili za tu jednu, "jedinu" vijest oko Gusinja.

No da ponovim: Lakse cemo dobiti taj "rat" bez vase logisticke podrske, ako dodje do njega, jer i vi, i albanski separatisi imate isti cilj.

Oni Veliku Albaniju, a vi Veliku Srbiju. Vala necete imati Crnu Goru ni jedni ni drugi da ste nam iz oba oka kanuli...

Vujadin
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:38 PM 

Lako je proveriti ko laze a ko zatvara oci pred cinjenicama. Podjite na Siptarski sajt pa vidite. Pardon, Albanski sajt.

U mojoj gimnaziji profesorka Marksizma je davala 1 u dnevnik ko je Siptare nazvao Siptarima a ne Albancima, Cigane Ciganima a ne Romima itd. Jeste vi Montenegrini iskreni i pravi marksisti, nema sta.

Hoce, Nikac, doci ce i nama Siptari. Ali i tebi u kucu ako si im blizu, a ako si daleko verovatno nece, pa se dzaba kurcis. Nama ce doci ako nas vasi zajednicki NATO saveznici prvo sve pobiju.

Malena Crna Gora jeste u ratovima pomagala Srbiji, ali su to radili Srbi iz Crne Gore. A vasi orginalni Crnogorci su sedeli kod Poglavnika i znali su ko im je pravi neprijatelj isto kao sto mister Nikac zna.

Jeli Nikac,
Da nisi ti autor one parole u Niksicu " Srbe na vrbe" . Ne bi me cudilo.

pessoa
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:39 PM 

Bravo Nikac,

eto tako!!!

sigurno mi nece trebati nijedan od ovih bukacha koji misle da se svijet okrece oko njih, i jedva chekaju da se sranje napravi da bi rekli "bili smo u pravu".

Vujadine, razocharao si me, brate. I neka to, nego ko god ostavi posta da se tebi ne svidja, ti odmah "Ti mora da si Krvat, kad tako..." - shto ce ti to?

Olakshava li ti to kakav pritisak intrakranijalni, ili shto???

Nikac
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:41 PM 

Vujadine tebi niko nece doci jer si pobjegao na vrijeme u Srbiju, koliko vidim. Ja se ne kurcim samo pricam ono sto mi je na srcu, a imao bih se rasta i kurciti kad bi dotle doslo.

NATO je sada vas prijatelj, a ne Crne Gore. Vi ste ti koji se sada pozivate na evropske kurce i palce. Neda Evropa ovo, neda Evropa ono, pa NATO ne bi volio da se odvojimo, pa neka baba na samrti iz Srbije se sjetila da postoji Crna Gora, te i ona digla noge da odbrani nasu chast (boze mi pomozi).

A "mister" Nikac vjeruj mi vidi dosta dobro ko mu moze biti prijatelj, a ko neprijatelj. I "mister" Nikac, kako si me nazvao, ima dosta prijatelja srba za koje bi poginuo u datom trenutku, a za neke poput tebe mali bi mu bio i Cer.

Monitor
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:43 PM 

Od 650 hiljada stanovnika Crne Gore, kao Albanci se izjasnjava njih nesto manje od 4o hiljada.
Koji je to procenat?

------------

Inace, meni je neprijatno sto bilo koga prebrojavam, ali ovaj decko iz Njemacke hoce da o CG sve bolje zna od nas ovamo. On, jado zna da sareni ove strane ko da je, sto neko duhovito rece, na mitingu SPS-a ili SNP-a, svejedno.

Milosh
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:44 PM 

Koliko bi se samo ovi srboljubi obradovali da nas napane i po mogucnosti unisti OVK,e dako bi se onda istri****li da ih vise ne sjekiramo gdje ce sa viskom bratske ljubavi.

Autobuse sa slicnim putnicima kamenuju i na Cetinju gdje nema Shiptara, a sve zbog njihove bogobojazljive politike. Mada ja mislim da kamenovanje i ne prilici.
Kakva bi to drzava bi pocivala na strahu od OVK a ne na velikoj bratskoj ljubavi?

Ako se odbranismo od Turaka dako se odbranimo i od OVK,ako zatreba.

Evo i na Masinskoj skoli u PG natpis UCK,sigurno neki od terorista ga napisa. Nego jos se sjecate kako ste zapocinjali ratove sirom Juge,pa ste odlucili da i ovdje isprobate neki recept iz vase bogate kuhinje.

Zasto bre, ako smo braca ili ako smo mi u stvari vi, cemu tolika mrznja i zluradost!?

Vujadin
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:47 PM 

Nikac,

Uh bas ti hvala, sad mi je lakse.
Evo, vise se ne bojim.

Da nisam "pobegao" kako ti rece, verovatno bi me snasla sudbina mojih rodjaka koji su ostali. Mnogi od njih su napunili 50 godina, nisu se ozenili, dece nemaju. A od posla u planini nema vremena da se jure devojcice za udaju.

Komunisti su selo unistili, a o prelasku u Srbiju ja bas nisam donosio neke odluke, jer nisam bio ni rodjen. Kakv je demografski bum doziveo Zabljak i okolina prosudi sam.

Naravno srbi su krivci za sve to.

NATO mi nije prijatelj, nego okupator. Dal' ce mi doci pred kucu ili ne videcemo. Ali preko mene zivog nece.
Ono sto lupaju Svilanovic i Batic ja ne priznajem, glaso sam protiv Sloba a ne za njih.

Nemacke tenkove sam video sa one strane Save, pa sad ne znam, mozda oni u stvari nisu bili tu, to sam ih ja zamislio. Verovatno smo mine postavljali radi vojne vezbe.

Toliko o prijateljima.

Jesu isto ti tvoji srbi tebi prijatelji kao sto je srbima NATO?

Ako dele tvoje ideje nece biti potrebe da za njih dajes zivot, ne brini.

Posto, kako kazes, imas cime da se dokazes ako bude stani-pani, pretpostavljam da to temeljis na nekom dosadasnjem iskustvu?

Da nisi malo isao na izlet do Dubrovnika pre 10-tak godina a sad okrenuo curak naopako?
Ko Don Milo...

Objasni mi to za Cer, ne razumem, mi srbi smo prirodno glupi, a jako me interesuje sta si mislio...

Vujadin

------------------

pessoa,

Ako si primeto na postove ovog tipa ne reagujem uopste. Sve ima neku granicu.

Kad neko napise tekst gde se vidi zadovolstvo sto objektivno postoje planovi i akcije za dalje rastakanje Srbije, ja stvarno ne mogu da verujem da to pise Srbin makar se izjasnjavao i kao Crnogorac.

Imam intraKRAJINAlni pritisak. Verovatno nisi bio u Krajini , a vecinu Crnogoraca a vrujem i Srba boli ona stvar sto nisu bili. Koja je to lepota bila od zemlje. Nikad sebi necu oprostiti sto je ne obidjoh jos jednom celu da je bolje upamtim. Od Slunja do Kozarske Dubice...

Sad kad se setim pada Krajine dodje mi da skocim sa 10 sprata. Ono sto je bila Crna Gora pre 250 godina, rasadnik Srpstva, to je bila Krajina 1989-1995.

Siptari su mi tu blizu, samo NATO da se skloni i naj..ebali su. A Ustase su nezgodni, umeju da ratuju, a Krajina dleko, treba prvo kroz Bosnu proci...
Krajinu smo mogli da odbranimo sa malo zrtava...Da ne bi ovog gada...

Skupo sam ja platio raspad Jugoslavije. I ove i one 1941. Veoma skupo.

Svaki rat koji je bio, oneo je iz moje porodice bar po jednu musku glavu.'41 ih je bilo mnogo pa se i nije primecivalo, sad ih je malo, brate...

Pa kako da ne reagujem kad neko svrsava od zadovoljstva kad pomisli da ce nam otkinuti Vojvodinu, Rasku, juzni deo Srbije...

To ti je to. Ja bih opet dao i sebe i svoju porodicu za Srpsku zemlju.

Ako kod vas nastane dzumbus mogu li rodbinu ostaviti na cedilu? Kome bih posle mogao do kraja zivota u oci pogledati? Jebe..s zivot ispod zenine suknje.

Stari Vujadin

NKMomak
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:48 PM 

To su PRAVI Crnogorci tj Srbi iz Crne Gore ka Vujadin sto je a ne ko sto ste vi - potomci onih sto su talijane 1941. cekali na Cetinju sa cvecem!

Srmdibube i kukavice separatisticke.

Nikac
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:51 PM 

NKMomak,

Aooo...sta ste vi? Komunisti ili srbi? I slusaj nesto gade mali! Djed mi je bio zatvoren od istih tih italijana 1942. pod bedem niksicki zato sto ga je jedan od prvih komsija, inace zandar srpski prospijao istim tim italijanima, kad je dosao da vidi zenu i djecu iz partizana.

Igrom slucaja pobjegao je sa jos tri druga iz grupe, koju su vodili na streljanje u Stedim i tom prilikom su sva cetvorica bili ranjeni sto od kursuma sto od gelera bombi. Ostalih desetak nesretnika sto nijesu uspjeli da pobjegnu sa njima umrli su u najstrasnijim mukama.

Zamisli paradoksa koji slijedi posle toga. Isti taj smrdljivi komsija poslije rata prijavljuje se u SK i pocinje novi zivot. Susrecu se, ko sto se i ocekivalo, i moj "ludi" djed, (Bog da mu dusu prosti) prelazi preko svega sto se desilo i ne prijavljuje ga partizanima na zasluzeni linc.

Ko odje ispada smrdibuba?

PS: Sto se tice kukavicluka i ja sam u NK pa vidi ako si raspolozen da se nadjemo da mi kazes to u lice, ako si na mene mislio...

--------

Vujadin,

na ratistu nijesam bio. Zamisli isti taj srbin mi je igrom slucaja kum, i nikad mi nije osporio pravo da se nacionalno osjecam crnogorcem. Ne samo meni, nego ni ljudima sa strane koji su poput mene.

Problem je u tome sto on nije pa$jeg soja, da mi osporava moje bice i da mi zadire u intimu. Znaci postoje ljudi, (citaj srbi) koje bi mogao covjek na leb da maze, i da ne jednom, nego sto puta pogine za njih zato sto su takvi.

Sto se tice Cera-a, jak si mi ti srbin, ako ne poznajes drvo koje lozis sa Bozic...ili planiras da ga slavis pa tek sad cujes za njega. U tom slucaju, prosto ti bilo sve...

Monitor
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:53 PM 

quote:
-------------------------------------------------------
Originally posted by Vujadin:
To je oko 6%. Nego, valjaju li ti podaci jer smo u tih 650 000 prosli put bili uracunati ja i meni slicni ?

Ne, sigurno ti i tebi slicni niste medju ovih 65o ooo, je da ste i vi tu, s obzirom na vasu velicinu i vrijednost, to bi bilo najmanje 3 miliona.

Nego, Vujadine, ja sam do sada mislio da Crnogorci, takvi kao ti, trce u Beograd da vide one visoke zgrade, pa one siroke ceste, pa Dedinje, pa VMA, pa hotel "Moskvu", pa da sretnu one s televizije, kad ti me razocara. Pa vi ste tamo zbog one rabote! E paaa..

Onda vam se mnogo svidi, te vam udari u glavu i postanete veci katolici od Pape, tj. veci Srbi od Srba. Kad se one rabote zasitite, onda se prihvatite politike, pa sve iznova.

E samo da znate, jadni ne bili, kakvu stetu cinite tom istom srpstvu ginuci za njega. Obrukaste ga na sve strane dajuci mu imidz sovinizma , primitivizma i zapjenusene mrznje prema svakom ko nije kao vi. Ko je vama takvima dao za pravo da zastupate Srbe.

Ja kada govorim radim to iskljucivo u sopstveno ime i drugomislece ne nazivam anti ovim, anti onim, a vi svaki glas protiv vaseg misljenja odmah krstite antisrpstvom.

Ja sam, recimo, ubijedjen da je svaki oponent Vujadina i slicnih bolji prijatelj srpstvu od njih.

Hrkljush
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:54 PM 

Sto se tice te "manjine" od $iptara i "vecine" Crnogoraca mozda bi se odbranili od 40 iljada ali Albanija i Kosovo nijesu preko svijeta.

A koliko ih tamo ima to najbolje Srbi znaju. Ja samo ocu da se moja domovina dovijeka zove Crna Gora a ne Shöepteria.

Kako je krenulo sa "Milovom ideologijom" Simm i Nikac i njima slicni bi she mogli vec nick da promijene u Izmet ili Fekalij.

I u svakom sluchaju su nam Srbi vazda bolja braca bili no $iptari (ako moji sunarodnici zele ili vec imaju bracu)

NKMomak
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:56 PM 

Bice Nikac i simm veci Srbi i od Njegosa cak samo dok za to dodje pravi trenutak. To jest dok Milo dobije novo naredjenje da je dosta bio dukljanin i titogorac i da treba da se vrati na put na kojem je bio do 1997.

citostatik
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:57 PM 

samo da kazem da zivim pored mashinske skole i da nema nikakvog natpisa UCK. tako momci pocinite,a sto se plava i gusinja tice, drug mi igra tamo fudbal,a prosrpski je nastrojen. kada mi on kaze da od toga nema nista,onda je sve jasno.

Promijenite kuvara braco srbi, jer ta corba je pocela da zaudara opasno. Znate dosadi da svaki dan jedemo jedno te isto.

zivjela nezavisna sRBIJA, do kosova naravno.

NKMomak
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:58 PM 

Evo citam u "Glasu Crnogorca" (March 23, 2001) da je siptarski trener kosarkaskog kluba Kalimero iz Ulcinja hteo da kolje protivnicke igrace inace djecu iz KK "Herceg-Novi".D jeca imaju od 10-12 god.

Tamo odprilike ovako pise:

"To Crna Gora, do sada, sasvim sigurno, nije vidjela - pretnje djeci, pionirkama i mladjim pionirima iz Herceg-novog da ce biti masakrirani i iseckani na komade zajedno sa svojim roditeljima, koji su ih stitili telima.Trener Kalimera Hajrudin Causi je navijace pozivao da pregaze "cetnike iz Herceg-novog", ali po rijecima Novljanam pripadnici Centra bezbednosti Barm odeljenja u Ulcinju, zastitili su djecu i roditelje iz Herceg-Novog i iz Ulcinja ih izveli uz rotaciona svetla."

Naslov teksta je "Ipak je hteo da kolje".

Poslije sam preko oca mi saznao da je ta informacija 100% tacna jer prijatelj jedan njegov iz Novog se zadesio sa svojim zlosrecnim sinom u Ulcinju i da se odprilike desilo tako kako pise u "Glasu Crnogorca".

Monitor
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 9:59 PM 

Cega god se ovi kao NK prihvate ogade ga. Tako i nekada casnu i cuvenu novinu "Glas Crnogorca". Bljuvotine koje se tamo stampaju treba imati jak zeludac pa procitati. Te su novine, ocito jedini izvor informisanja NK, pa se ne treba cuditi njegovim postovima.

U ovom slucaju i tatin prijatelj je potvrdio. Znam ja da NK, nazalost, nije usamljen. Pa mi se ogadi sto moram zivjeti pored takvih. Koliko istine u tom i slicnim tekstovima, tako njima Bog pomogao.

Smeta njima svako drugaciji, a sada im smeta "nedovoljni ekstremizam" crnogorskih Albanaca, pa ga lazima i podmetanjima nadomjestaju. Inace bi ovim povodom culi na desetine demantija sa svih strana.

Oni opstaju samo na sijanju mrznje.
Neka im Bog oprosti.

Monitor
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 10:01 PM 

quote:
Originally posted by NKMomak:
Objasni meni ti to kad se to nije desilo ZASTO JE UTAKMICA PREKINUTA?

Ma, sto da ja tebi objasnjavam!?

Citaj jos ponesto osim "Glasa Crnogorca" (zali Boze naziva), "Dana" i slicnog sovinistickog smeca. No, znamo i ja i ti da se ne radi o neinformisanosti. Izvrsavas ti prljavi zadatak, angazovani momce.

kozak
(no login)

.

No score for this post
October 4 2002, 10:03 PM 

ma biæe rožaje albansko dovijeka, ako ga srbi budu branili. posranovi jedni bez gaæa. nabili su vas slovenci noga i vi se nešto prsite.

prvo su vas turci napravili, pa vas šiptari ovjerili.

ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!!!!!!!!!!!1

kakav glupan,ne shvata što to znaèi.

kozak

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement