<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

Untitled

October 23 2008 at 3:08 AM
No score for this post

Anonymous  (Login amerinako)

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Zvek_Zivi
(Login Zvek_Zivi_Cetinjanin)

Burek strajk hahahahaha

No score for this post
October 28 2008, 10:07 AM 

Samo nekoliko sati nakon što su lideri vladajuæe koalicije, Milo Ðukanoviæ i Ranko Krivokapiæ na sastanku u vili ''Gorica'' odbili sve zahtjeve opozicionih stranaka ukljuèujuæi i onaj za raspisivanjem vanrednih parlamentarnih izbora u prvoj polovini naredne godine, lideri opozicije razgovarali su kasno sinoæ o moguænosti da vrate svoje poslanièke mandate, saznaje Republika.

Više izvora iz vrha opozicionih partija je kasno sinoæ kazalo Republici da æe na današnjoj zajednièkoj konferenciji za novinare lideri opozicije objelodaniti svoju odluku o eventualnom vraæanju mandata i daljim koracima u svojoj borbi za postizanje svojih politièkih ciljeva.

Više sagovornika lista je potvrdilo da je na sinoænjem sastanku Goran Daniloviæ iz SL, izrièito zahtijevao da sljedeæi korak opozicije bude vraæanje mandata, kao uslov da njen lider Andrija Mandiæ prekine štrajk glaðu što se nije dopalo SNP-u i dijelu PZP-a.

Oni su kazali da bi u tom sluèaju Mandiæ prekinuo štrajk glaðu u nedjelju ili ponedjeljak i smazao bar jedan dobar burek.

"Predsjednik DPS-a Milo Ðukanoviæ i SDP-a Ranko Krivokapiæ su predoèili da institucije sistema redovno funkcionišu, te da je interes Crne Gore da se u predstojeæem periodu posveti ostvarivanju postavljenih ciljeva na planu prikljuèenja evropskim i evroatlanskim strukturama“, navodi se u saopštenju DPS-a.

Lider Narodne stranke Predrag Popoviæ, je za Republiku potvrdio da se na juèerašnjem sastanku nije odmaklo dalje od poèetka.
Popoviæ je kazao da su se predstavnici vlasti interesovali za zdravstveno stanje lidera Srpske liste Andrije Mandiæa, kao i da su oni tu èinjenicu istakli kao jedan do bitnih razloga zbog kojih se razgovor i vodio.

On je kazao da je nakon sastanka razgovarano i sa Andrijom Mandiæem, koji je o rezultatu ovih razgovora informisan, ali da æe sam donijeti odluku da li æe i nakon neuspjeha ovih razgovora nastaviti sa svojim protestom ili æe iæe u ponedeljak ipak poæi na burek.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Zvek_Zivi

Re: Untitled

No score for this post
October 28 2008, 10:08 AM 

Andrija je kažu popio sok od borovnice, pojeo burek iz Tuzi i spava cijelu noæ ka zaklan.
U Utorak mora odnijeti u skupštinu list, da zakljuèi bolovanje, da bi mogao u petak primiti platu.
U ponedeljak ga èeka skupštinska klupa, pa æe ponovo poèeti da je grebe.
Kaže, zajebano je to kad si gladan. Neæu nikad više.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH MANDIS JOS NIJE LIPSA ,A NEZNASE KACE HAHAHAHAHHAHAHAH !

Zvek_Zivi

Re: Untitled

No score for this post
October 28 2008, 10:11 AM 

"][url=[/img][/url" target="_new" rel="nofollow">http://img136.imageshack.us/img136/992/referendumslikaau9.jpg">[/img][/url]
[url=[/img][/url" target="_new" rel="nofollow">http://img136.imageshack.us/img136/referendumslikaau9.jpg/1/w710.png">[/img][/url]
[url=[/img][/url" target="_new" rel="nofollow">http://img234.imageshack.us/img234/2056/mnwallpapervm9.jpg">[/img][/url]
[url=[/img][/url" target="_new" rel="nofollow">http://img234.imageshack.us/img234/mnwallpapervm9.jpg/1/w800.png">[/img][/url][/
Smrda strajkuje gladju !
Eo nekijeh komentara da se izasmijete :
--------------------------------------------------------------------------------

ja bih izjavio da, poshto mu ne daju da shtrajkuje u skupshtinu, unese u parlament 20 cjevapa i litar loze, najede se i napije ka' choek, onda izadje ispred i opet nastavi da shtrajkuje...ma ja ne mogu vjerovat' da nishta nije jeo 2-3 dana... bar je krmelje izio...
-----------------------------------------------
i samo josh da rechem, da ovih dana ochekujem naslov u novine. "Mandicj prekinuo shtrajk gladju uz poruku "Besvija, nisam moga' vishe."

-----------------------------------------------------------------------------
Preteche li onaj chovjek od rijechi zna li se!?

stvarno idem sjutra da vidim na shta lichi...imam odje neke ribice "JOŠ" ako me emocije ponesu...

............................................................................
Mislim da ce ovih dana Mandic morati harakiri da izvrsi da malo
skrene paznju sa Prve Banke, kum nije dugme.

..............................................................
--------------------------------------------------------------------------------

Ne gledah tv zadnjih par dana, jel nauchio shta od onog popa ili i on masan oko usta daje izjave ahahahahahahhaha... Pridruzhi li se ko vojvodi ili on sam vrijedi za ono 85% cg...
...........................................................................................................
][A ti da prestani da siris posrbovanje po forumu, ili bolje, i ti strajkuj i pomogni Mandicu. Jednu CG zastavu nisam vidjeo, a pricate o obrazu. Obraz vam je takav da vam je drazi Beograd od bilo cega. Zapitaj se ko ovdje nema obraza i ko ovdje ustvari siri mrznju time sto uvelicavas covjeka koji je i dalje protiv drzavnosti Crne Gore.
............................................................................
SRCE NA KOSOVU,
PRKNO U PODGORICI,

ne ide to tako moj Mandicu...
..................................................................
posledice PORAZA NA IZBORIMA nastupaju krajem OKTOBRA kada kreæe malaksalost, vrtoglavice, zatim ps, pa stanja halucinacije (u kojima se gos'n Mandic nalazi jos od proslih izbora)
Sledeæa nedelja je za Mandiæa kritièna.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ljudi, nadje li se iko da onom isposniku ponese neki sendvic ili burek ispred Skupstine.Mene samo interesuje vase misljenje o preduzetoj akciji Vojvode Mandica o strajku gladju od nekih 72 sata(cirka).Ako ima i malo "cojstva" u sebi skapace tamo ispred skupstine cekajuci da vlada promjeni svoju odluku.E sad da vidimo junackoga sina.
.....................................................
Mandic, mislish na Andriju, najveceg shtiha drzave????
m?
...............................................
Bas cu sjutra da odem i da ispred njega izijem jedan burek s mesom iz Sarajke.

Neka gleda, neka pukne
Sto se mene tice, neka crkne...
(ovo ja slucajno pa se rimovalo)
Kad je glup tako ne mora jest. Niko ga ne cera. A jes' glup ako misli da ga iko ferma i da ce vlada zbog njega da preinaci odluku
.................................
sjutra ode u skupstinbu, svi iz DPS-a treba po hamburger da ponesu da jedu u pauzi i da mu sve govore mmmmmmm kako je dobar mmmmmmmmm , oli malo?

hahahahhahaahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah
.....................................................................

a u koje to auto spava??

bice da je zastava ili jugo?

Yugo, ali trkacki. Znas li kako ga je spremio, to je nemoguce . Malo mu rolbari smetaju da se opruzi, ali nema veze
........................................................

A, custe li, ljudi, sto rece co'ek danas? Spavao sam u kolima sa svojim partijskim kolegom, Danilovicem! Uh, nije fino... nije fino

Da li je koristio kondom i zashto nije?

HAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA
AHAHAHHAAHAHHAAHAHAHAHHAAHHAHAHHAHA
AHAHAHAHAHHAHAAHHAAHHAAHHAAHHHAHAH

Definicija Srbije - Medicinski fenomen u kojem je moguce da srce zivi izvan matichnog organizma...("Kosovo je srce Srbije")

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement