<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

Ko ce nama da sacuva granice...

February 10 2006 at 3:05 PM
No score for this post

4Kings  (Login 4Kings)
Serbia Forum Mods Group

Ko ce da nam sacuva juzni deo Srbije kada nam je vlada korumpirana i plus plasljiva? Zasto se niko nije aktivnije usprotivio izjavi Sojersa? Izgleda da je istina da nam vlada u javnost iznosi ono sto bi zeleli da cujemo , a iza kulisa prodaje Srbiju.
Sta znaci ona njihova(stanovnicima Srbije vrlo poznata fraza):
"Vise od autonomije, manje od nezavisnosti"? Od takve autonomije kakvu imaju Siptari na Kosmetu, moze samo nezavisnost biti 'visa'.
Jos bolje je kada kazu: "Ne mogu i jedna i druga strana da dobiju sve kako pozele". Pa dobro, ako im mi dajemo iskljucivo autonomiju, a to je ono sto zelimo(mislim na vladu, ja Siptarima nista ne bih dao), da li onda znaci da je sredina onoga sto mi zelimo(najsira autonomija) i onoga sto oni zele(puna nezavisnost) uslovna nezavisnost?
Sramota.

Pod hitno narod na ulice, sa ovima nece nista da izadje na dobro.
Jednostavno me je sramota sto sam 5. oktobra kao mlad majmun izasao na ulice, verujuci u bolje sutra, u ono sto su obecavali. Srbija Kosmet nije izgubila '99 kada je bila zasipana bombama, zasto bi ga sada izgubila na papiru?
Bolje grob, nego zapadni rob!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply

Anonymous
(Login grandcommander)
Serbia Forum Mods Group

Re: Ko ce nama da sacuva granice...

No score for this post
February 10 2006, 3:59 PM 

Koju crnu vladu mi imamo???Najveci problem je u tome sto ovaj nas nenormalni narod ume samo da cuti,da se sve ovo desava bilo gde drugde gorelo bi i nebo i zemlja.
Sojers je ,nazalost, rekao nesto sto svi mi znamo,ali protiv cega se samo mali broj nas bori,u tome lezi najveci problem.
Danas su lepo Koatunica i Toma Nikolic rekli da ,ako se Kosovo odcepi, oni ce to da tretiraju kao okupaciju, i kako sada da mi to shvatimo?????
"NEDAJ BOZE DA SE SRBI SLOZE" Pa kako smo krenuli od sloge nema nista,a sloga nam je jedini spas!
Ko moze ove imbecile na vlasti da shvati ozbiljno,nihova cela politika je zasnovana po principu "hoce kaki,nece kaki"
Da li primecujes da sta god da se desi(afere,dizanje cena,ludi zakoni.......) svi to precutkuju,ali zato kad je prazan dzep onda kukaju(ali samo kukaju), cekaj bre malo pa jel to normalno.
Pominjes vladu,to nije vlada,mi nemamo vladu,mi nemamo opoziciju,mi imamo virtuelnu skupstinu,mi nememo nista,a sami smo krivi sto smo dopustili da do toga doje.
Pa molim lepo sledeci put kad se nekom kuka,neka lepo uzme motku(figurativno) i neka resi problem.
Muka mi je vise od svega!!!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.

Anonymous
(Login 4Kings)
Serbia Forum Mods Group

No score for this post
February 10 2006, 10:55 PM 

Cuo sam i ja to za okupaciju... Ne verujem da isto gledaju na znacenje te reci...

Anonymous
(Login zimzeleni)
Serbia Forum Mods Group

No score for this post
February 13 2006, 12:51 PM 

Pa to sa okupacijom ide po sistemu Kipra. Kao sto grcki Kiprani ne priznaju Vladu Severnog (iliti turskog) Kipra i proglasili su okupaciju. I to traje vec nekih 20 godina. Turci teraju po svome, Grci ih kao ne priznaju, a Zapad boli qrac.

Naravno, nasa prepametna Vlada ce da primeni upravo taj, dokazano efikasni sistem, kad budu izgubili Kosovo.

Illyrian, ease up on the insults. We're trying to make this forum a little bit more civilized, so either be polite, or kindly leave.

4Kings, intervenisi malo.

Anonymous
(Login zimzeleni)
Serbia Forum Mods Group

No score for this post
February 13 2006, 12:52 PM 

E jebiga, ovaj zadnji komentar je na pogresnoj temi.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement