<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Jollivera
(Login Jollivera)

Eh,moja Jugoslavijo...

No score for this post
March 18 2008, 6:28 AM 

E pa ljudi samo da vam javim da Jugoslovena jos ima.Ja sam mesavina cetri bivse republike i zaista danas nemogu da kazem da dolazim iz jedne od njih.
Ako je bilo Jugoslavije onda zasigurno koji Jugosloven je ostao.Zar Kurdi nepostoje ako nepostoji Kurdistan?
..I jos samo nesto;CARLA DUVAJ GA gusko!!!! od srca ti zeli Jugoslovenka!!!!
Ja bi takve kao ti nazvala;ratni profiter na racun izdatog i povredjenog Jugoslavenskog naroda ili da te zovem samo guska!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Carla
(Login CARLADELPONTE)
Albania Forum Mods Group

Otvoreno pismo Jolliveri

No score for this post
May 13 2008, 7:43 PM 

Stovana Jolliviero,

Ne razumjem agresivni i grubi ton tvojeg upisa. To nisam ocekivala zapravo od jedne zene....
Vec nekoliko godina borim se na ovom forumu za objektivnost i povijesnu istinu izopacenom balkanskom geopolitikom i ratnom psihozom/paranojom.

Bavim se na ovom forumu promidzbom razumjevanja , cojstva i mira.
Nikako ne mogu shvatiti tvoju interpretaciju mojih humanih , antinacionalistickih i antitotalitarnih stavova.

S postovanjem
Carla

< Page: 1 of 1 > >>

MR.KEMO
(Login MR.KEMO)

NACIONALIZAM

No score for this post
June 26 2009, 5:17 PM 

Dragi moji balkanci.

Ja se zovem Kemo, ja sam iz bosne. Zelim svim nacionalistima da kazem da im jebem nacionalisticku mater. To ukljucuje i BIH nacionaliste. Zelim da vi svi znate da smo mi balkanci jedan glup narod koji je veoma lako manipulisati. Evo vam nekoliko primjera:

DRUGI SVIJETSKI RAT

Ustase: Jebene svabe ih okrenuli protiv svojih(Tite i partizana)
Cetnici: Jebeni saveznici svaba. Njima su u pocetku i saveznici slali pomoc.
Handzar Divizija: Muslimani u svabskoj vojsci, jebili oni mater svoju.

SADASNJI RAT

Hrvati: Ispro im mozak tudjiman, jebo on mater svoju.
Srbi: isprali im mozak mnoge vodje, duga lista.
Muslimani: zajebo nas alija, ko je on da pristane tomu da RS moze postojat.

Ovim postom zelim samo svima da vam kazem da ne krivite nacionalne skupine. Ljudi nisu krivi, nego su vodje krive. Dobri nas drug Tito nas je sacuvao od propasta, ali cim je on neastao i kada je parlament poceo upravljati sa SFRJ onda su nas stranci i nacionalizam sjebali. Ja samo zalim sto ja nisam prozivio ta dobra, ali relativno kratka vremena Jugoslavije. Ali kada zavrsim fakultet kontam da se dam u politiku, sta znas mozda i nesto uspijem po tom pitanju.

lovin2
(Login lovin2)

Sick ****

No score for this post
January 29 2010, 8:29 PM 

Gordy Stefulic 38 : Pricipal, Burhamthorpe Adult School, Ontario, cautioned for having sexual intercourse with an 19-year-old male student on three separate occasions dating back to 2000, not only on Toronto District School Board property but also in her car near a local golf course and the apartment of a friend. A discipline committee panel held a private hearing into these incidents relating to failure to observe appropriate student/educator boundaries. Subsequently at the boards and the students request that the incident not be made public it was agreed that professional psychological counseling for a period of one year be required.

< Previous Page 1 2 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement