<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

Drzava Hrvatska je genocidna tvorevina !!!

September 22 2002 at 3:58 AM
Average Score 2.7 (3 people)
Igor  (no login)

DECKI SETITE SE SAMO ZAPADNE SLAVONIJE,A DA SE NE VRACAMO NA JASENOVAC.

DRZAVA HRVATSKA JE GENOCIDNA TVOREVINA, NASTALA KAO VECITA TEZNJA NEMACKE DA ZAGOSPODARI JUGOISTOCNOM EVROPOM.

A TO KAKVI STE VI JUNACI NE ZELIM DA PRICAMO,JER VI DA NIJE BILO DOGOVORA IZMEDJU MILOSEVICA I TUDJMANA NE BISTE MOGLI DA SE OBRACUNATE SA SACICOM KRAJISKIH SRBA.

I TE VASE BITKE BLJESAK I OLUJA SU JEDNA VELIKA POLITICKA IGRA, POD PATRONATOM AMERIKE I NJENIH PLACENIKA IZ VRHA SRBIJE I CRNE GORE. ALI DA ZNAS DA SE SRBI KAD-TAD MORAJU VRATITI U HRVATSKU.

I NEBITNO JE KOJE JE COVEK VERE I NACIONALNOSTI, BITNO JE KAKAV JE COVEK. SRBI SU KROZ ISTORIJU DOKAZALI KAKAV SU NAROD I 1918 VAS PRIHVATILI KAO BRACU I PRVI PUT ISTORIJI DALI VAM DA IMATE SVOJU DRZAVU,A VI STE IM VRATILI JASENOVCEM...

RAZMISLI MALO O TOME

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Serb
(no login)

.

Score 5.0 (1 person)
September 22 2002, 4:00 AM 

Dok si potreban = brat,
kad vise nicemu ne sluzis = rat.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
tomislav
(no login)

.

Average Score 5.0 (2 people)
September 22 2002, 4:03 AM 

Zapadna Slavonija postoji ali okupirani djelovi od strane srba su bili istocna slavonija taj naziv zapadna slavonija je isto jedna vasa srbska zabluda ili reci ti meni gdje je za tebe istocna slavonija.

dobro si reko sjeti se ti sta ste napravili u istocnoj slavoniji ja znam dobro vas dobrotvornu akciju oslobodjena Vukovara jer sam odande .

Citat:
-------------------------------------------------------
Gandra
Nikad Srbija i Hrvatska nisu bile u ratu. Zasto? Zato sto Hrvatska nije postojala! Pa ko je onda ratovao u zadnjem ratu? Pa sacica krajiskih Srba izdana od Milosevica protiv Hrvtaske osokoljene Amerikom i clanicama NATO-a.
Da sam pokatoliceni Srbin, koji sebe zove Hrvatom, ne bih se kurcio nikakvim ratnim uspjesima. Ako bog da i prilike se u svijetu promjene, pitanje odnosa Srba i Krvata bice zauvjek rijeseno. Saznacete kako i nece vam se dopasti!

Sto se tice rata mozete vi srat koliko hocete Njemacka, Amerika, BLA BLA BLA smjesni ste mi smo vas naprasili sto smo usli u rat bez oruzija a vi krenite sad u novo oslobadjanje. sta bi vam sad radili picili bi traktorima do bosforusa za sedam dana.

Jadna porazena nacijo

Igor
(no login)

.

Average Score 3.0 (2 people)
September 22 2002, 4:04 AM 

STO SE VUKOVARA TICE BIO SAM U NJEMU POSLE RATA I TO JE JEDNA TUZNA PRICA ZA SVE LJUDE KOJI SU TAMO ZIVELI, BEZ OBZIRA DA LI BILI SRBI ILI HRVATI.

ALI NE ZABORAVI STA SU USTASKI CRNOKOSULJASI RADILI UTOM GRADU DOK SRPSKA VOJSKA NIJE USLA. KOLIKO JE SRPSKIH CIVILA UBIJENO U VUKOVARU I BOROVOM NASELJU.

SAMO MI NEKA MI NEKO KAZE PO KOM CLANU SVETSKOG PRAVA JE HRVATSKA DRZAVA IZBRISALA SRPSKOM KONSTITUTIVNOM NARODU ULOGU NARODU.

JER 1918 NAPRAVLJENA JE DRZAVA IZMEDJU KRALJEVINE SRBIJE I KRALJEVINE SRBA,HRVATA I SLOVENACA. A TO STO SE VI PONOSITE JASENOVCEM TO JE DOKAZ VASE ZRELOSTI U PORODICI EVROPSKIH NARODA

hos
(no login)

.

Average Score 3.5 (2 people)
September 22 2002, 4:08 AM 

I stanovnici Srebrenice se trebaju vratit na svoje.A da nema ih vise,poubijali ste ih.Trebali bi se na svoje vratit i hrvati Vukovara ali jos i sada ih otkopavamo po Ovcari i ostalim stratistima.

Nemoj mi pocet brijat na povijest i mitove Blaiburge,Jasenovce,janjicare,kosovsku bitku i kaj je bilo prije tri miliona godina.

Jasenovac je zlocin i gotovo svaki Hrvat ga shvaca kao takvog ali prije Jasenovca ste i vi prolili previse hrvatske krvi od Stjepana Radica pa do mnogih drugih neznanih.Od vaseg bratskog zagrljaja 1918 postoje krvavi oziljci u mojoj kao i u mnogim hrvatskim obiteljima.

Ali jedno je povijest prije cetrdeset godina drugo je ovo sto se prije par godina odvijalo.Jesam ja klao po Jasenovcu,vjeruj mi nisam a neznam jesi li ti bio jedan od onih koljaca iz Vukovara i Srebrenice a i ako nisi ti "ljudi" danas slobodno secu srbijom.

Vi ste isli u rat klat nesrbe a sto je najgore time se i danas ponosite.

Inace malo dolje na stranici imas isto jedno Hrvatsko-Srpsko prepucavanje i jedan tip iz Hrvatske tocno kaze da je nas 91 ujedinila ona vasa pjesma pijanih cetnika iz Vukovara Slobo spremi salate klat cemo hrvate ili tako nekako.Kad smo to vidli taj rat je prerastao u borbu za opstanak.

Citat:
SRBIN IZ KNINA
NEMOJ MI SAMO PRICATI O TOME ZASTO SMO USLI U RAT. U RAT SMO USLI DA BISMO ZASTITILI SVOJA VEKOVNA OGNJISTA, I ZIVOTE SVOJE DECE OD NABUJALOG NACIONALIZMA IZ ZAGREBA. A TO DA LI SMO GUBITNICI PRESUDICE ISTORIJE, JER SMO I POSLE 500 GODINA ROBOVANJA USPELI DA PONOVO NAPRAVIMO SVOJU DRZAVU, I NAPRAVIMO I FATALNU GRESKU I DOZVOLIMO VAMA DA BUDETE SLOBODNI

Eto srbine iz knina tu ti je greska u razmisljanju

NIKAD NIKOM NEMOJ BRANIT DA BUDE SLOBODAN

Citat:
SRBIN IZ KNINA
USTAVOM HRVATSKE IZ 91 MENI JE TA SLOBODA BILA USKRACENA, A JA I TI SE MOZEMO VIDETI U MOJOJ KUCI U KNINU U KOJOJ SADA ZIVI NEKI RATNI ZLOCINAC, JER ZNAJ JA CU SE TAMO VRATITI KAD TAD, ILI JA ILI MOJ SIN. A KAZI MI JEDNOG HRVATA IZ KNINA KOJI JE UBIJEN U PERIODU IZMEDJU 92-95,A BILO IH JE ZAISTA PUNO

Ajd ne seri kolko je Hrvata ostalo u toj vasoj krajini?Ili su bili protjerani ili ubijeni a oni koji su imali nesrecu da ostanu tamo tijekom okupacije su se zaista ludo provodili vjerujem ti knindzo.

Ustavom 91 ti je bila zajamcena sloboda kao nacionalnoj manjini sto u Hrvatskoj srbi i jesu.

Koliko bi po tebi srbi trebali imat drzava na svijetu da bi bili zadovoljni?

I da kaj se mene tice slobodno se vrati,vjerovatno i sam znas da mnogi srbi bas iz Zagreba kojeg spominjes kao centar nabujalog nacionalizma nikad nisu ni otisli i danas tu zive i niko ih nedira.Jedina razlika izmedju tih srba i tebe je da oni nisu stavljali balvane po cestama.

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:11 AM 

To igore o crno kosuljasima si cuo na vasoj bolesnoj propagandi .

Kako borovo naselje ja sam iz borova naselja ko je tamo klao su bili samo srbi znam za samo jednog zaklanog srbina u borovu naselju a Hrvata civila je pobijeno preko 800.

kad mi neko sere da je to u pravu sto je doso iz cista mira pobijo ti prijatelje clanove porodice srusio kucu pa doso traktorom iz obliznjeg srbskog sela trpinje opljacko sve sto mozes odnjet pa pocupo i kablove za struju iz zidova.

i sta vam onda reci nego da ste govna cetnicka zabludjeni narod o nekom srpskom teritoriju sto nikad nije spado pod srpsku drzavu

Citat:
igor
a ko postavi balvan,onda mu treba poklati sve

Citat:
pa da
Pogotovo ako postavi JNA da "èuva" balvane i to 5 godina...

igor
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:14 AM 

pricam zato sto sam ucestvovao u oslobadjanju vukovara. i ono sto sam zatekao tamo i borovom naselju je vecita mora mog zivota. tacno 64 izmasakrirana srpska civila smo nasli samo u osnovnoj skoli zaboravio sam joj ime, a o vukovaru da ne govorim.

sin me svakog dana pita o ratu i sta da mu pricam. o poklanoj srpskoj decici u osnovnoj skoli. pa pogledaj sam koliko ti je srpskih komsija sada tamo

Citat:
HOS
Ako ti netko pola familije poubija pola protjera od tvog rodnog grada napravi hrpu rusevina i zatim ti pet godina gadja grad u koji si izbjegao topovima, tenkovima i VBR-ovima ti reci sto bi mu ti napravio igore.

Ne zaista su ti krajiski srbi jos dobro i prosli s obzirom na :

1.to sto su radili pet godina
2.to kako su se sami srbi odnosili prema nesrpskim narodima u obrnutim situacijama(primjeri Vukovar i Srebrenica najocitiji ali bilo ih je jos jako,jako puno)

Citat:
Brane
U Vukovaru ima trenutno vise Srba nego Hrvata,tako da ti ta tvrdnja ne stoji Igore.

Pricaj Igore svome sinu kako ste svaki dan razarali jedan hrvatski grad i ubijali civile u njemu i kada ste ga "oslobodili" pjevali pjesme od kojih se i danas najezim.

Eto to pricaj svome sinu,

a koga su to srbi napali u svojim dvoristima. pa oni tamo zive preko 350 godina. pa najvece izbeglice posle drugog svetskog rata su srbi, preko 700.000 ih je van svojih domova, i nije mi jasno zasto vi uvek izigravate zrtve kada to niste??

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:16 AM 

Moje srpske komsije su tamo 90 posto a to o poklanoj djeci mos pricat svojim srbima to je naj veci fenomen kod srba slusa propagandu i onda je jos siri.

Pa nemos ti meni pricat sta se tamo dogadjalo kad sam ja bio tamo i poznavo svakog ko je branio borovo naselje osobno.

Gdje vam je samo obraz ovako srat ti si vidio imena ti skoli je maqlo tesko zaboravit jel je bilo samo tri i sva su nosila komunisticka imena sto je svako od nas cuo milion puta neseri pederu srpski ja ti opisem sta ste vi meni napravili on meni opisuje srpsku propagandu djubre pogano.

hos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:17 AM 

Stvarno ste ga oslobodili ali zar nema i boljih rijeci da to opises mozda prije okupirali, totalno razorili, opljackali ... Mislim da bi prije to bilo.

I da zaboravio si reci kako smo pravili ogrlice od prstiju srpske nejaci.

igor
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:18 AM 

ne pricacu mu o decici iz osnovne skole,datako nesto nikad ne sme da se zaboravi. a o tome da u celoj istocnoj slavoniji ima vise srba to ne sporim, kao sto ih je bilo vise i u kninu, plitvicam, pakracu, dvoru...

tetejac
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:19 AM 

Zar se niste volzoili u dugim kolonama okiceni sahovnicama i drugim znamenjem trpinjskom cestom, kroz Borovo, kroz celi Vukovar i oklinu, dovlacili Shiptare i Muslimane iz Bosne da sa njihovim telima ot[ocnete rat... okretali volove 91' i pretili..?

Zar i ratni zlocinac Tomislav Merchep nije iz Bogdanovaca, kao i mnogi drugi ?

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:21 AM 

i ne samo to kako smo ih pekli na raznju sekli usi i vesali oko vrata pa smo se drogirali i bacali rucne bombe preko 500 metara STO SU NAS ZVALI TURBO USTASE sto nisu mogli skuzit da covjek smisli u nuzdi spravu za to .

ma ajd djubrad

Brane
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:22 AM 

Cijeli civilizirani svijet zna da smo mi branili Vukovar, a da ste ga vi napadali. Pogledaj malo na karti od prije rata gdje je Vukovar u kojoj republici.

Kako mozes ici oslobadjati nesto sto nije u Srbiji?
To je kao da svabe kazu da su isli oslobadjati Staljingrad!!!

igor
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:24 AM 

Tomislav je srpsko ime jos iz 12 veka, mozes se ponositi svojim imenom jer ga je nosio srpski vladar iz dinastije nemanjica jos u 13 veku a sto se tice propagande, jedini rat koji ste vi dobili je bas taj medijski.

Ono sto sam video svoji ocima to stoji, u svakom narodu pa i mom ima losih ljudi, ali mi za razliku od vas nismo genocidan narod tj.hrvati su svoju drzavu pravili u zadnjih osamdest godina genocidom.

1939 godinu u tzv. hrvatskoj srba je bilo 48%,
1947 20%, a 2002 4%

Objasni mi to. Da ih nisu kao inke odveli vanzemaljci. reci mi koliko je hrvata prevedeno u pravoslavlje 1 ili 2, a koloiko srba u katolike 10% iz trideset devete. i sta mi ti onda pricas o nekakvim srpskim zlocinima

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:25 AM 

a sta nesmemo se voziti autima sa sahovnicama u svojoj drzavi i slavit sto je Hrvatska napokon stekla slobodu . u jebote koji zlocin pekli su volove

koj siptari u Borovu naselju nije bio nitko osim njegovi stanovnika sto su se borili protiv 10 000 cetnika i beli orlova i citavog niskog korpusa.

i nije nas bilo oko 1500 bez i jednog tenka i transportera niti topa .

i onda slave neku pobedu oni su hrabri srbi
a dosi svi u pljacku stvarno oluja nije bila nista vi ste zasluzili isto kao sto ste vi nama napravili

Brane
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:26 AM 

48% Srba nikada nije bilo u Hrvatskoj!!!
Otkud ti taj podatak?

Pa vi ste stvarno bolesno lazljiv narod!

hos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:28 AM 

Igore propaganda te je sjebala u mozak

39%srba u Hrvatskoj kako,kada?!
KO ti je to rekao neki akademik?

Pa cak i da je to tocno jos uvijek su to samo srbi u HRVATSKOJ pa da ih je i 150%.

-----------------------

a ja ih malo umanjio ,da napisao je 48%

ludo,ludo

tomislav srbin
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:30 AM 

pa od koga ste vi to vukovar branili, kad je u njemu pre pocetka rata u hrvatskoj zivelo preko 60%.

I dobro si rekao hrvatska je bila samo jedna od republika bivse juge, a hrvatski narod samo jedan od 6 konstitutivnih.

Pa ako hrvati imaju pravo na samoopredeljenje, onda to imaju i srbi koji su u hrvatskoj bili narod.

A to sto im je hdz van svih zakona oduzeo to se ne moze naci nigde u svetu jer i kad je donesen taj ustaski ustav iz 91 hrvatska je jos bila u sastavu jugoslavije.

Picke nemacke pitajte dedove kako su vam samo docekali hitlera 41. i zamaaalo da zaboravim o toj vasoj ugrozenosti u jugoslaviji pa vecinu kljucnih funkcija u drzavi su imali hrvati,jedan je i vladao 50 godina,a 91 na celu vojske je bio hrvat, a na celu savezne vlade takodje hrvat ante markovic.

i ko ovde da prica o laznoj propagandi

Milos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:31 AM 

U istoriji su poznati mnogobrojni primeri drasticnih pritisaka na pravoslavne srpske stanovnike Hrvatske, ali je u izvorima zabelezeno i to da je upravnik imanja Zagrebacke biskupije, Ambroz Kuzmic, u izvestaju sacinjenom 13. novembra 1700. godine, napisao cak da bi bilo bolje “Vlahe” ,,vsze poklati neko ztaniti” (tj. nastanjivati).

Razumljivo, trebalo ih je poklati zbog toga sto nisu bili kmetovi, sto nisu bili katolici, sto nikako nisu hteli da prihvate status feudalno zavisnih podloznika sa svima teretima na koje su ovi bili obavezni.

Brane
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:32 AM 

Ma bilo kako bilo, pobjedili smo vas i vojno i propagandno i sada me stvarno boli .. rac za sve!

< Previous Page 1 2 3 4 58 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement