<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:34 AM 

sad je on opet poceo o 13 vjeku pizdi maternoj turskoj jasenovcu .

a to sto si ti vidio to mozes pricat tvojim srbima sto upijaju sve kao spuzva .

jebe se meni ko je sta radio prije 50,100 ili 500 godina ti i tvoji ste dosli i nacinili zla u mojem rodnom gradu samo vodjeni vasom propagadom i zeljni klat i pljackat.

pola ovako pola onako i sad jos sere to je uredu sto su radili i jos je ubjedjen da je to sam za spas srba i smislja tu i laze o nekoj poklanoj srpskoj djeci.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Igor
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:35 AM 

O ISTORIJI MI SAMO NEMOJTE PRICATI, PA RACUNAJTE SAMO 1.000.000 UBIJEN U STRATISTIMA JASENOVCA, I PO CEMU SU VUKOVAR I DALMACIJA HRVATSKI,PO HITLERU I ANTI PAVELICU I NDH.

PROCITAJTE KNJIGU BALKAN 33-39 OD JOHNA MILERA I ONDA MI PRICAJTE O PROCENTIMA, A STO SE VUKOVARA TICE CRNOKOSULJASI IZ SVIH KRAJEVA SVETA SU GA BRANILI OD NJEGOVIH VECINSKIH STANOVNIKA SRBA.

HOS
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:36 AM 

U biti Brane imas pravo pobijedili smo im na svim mogucim poljima nismo okrvavili ruke ko oni i sa ponosom u cijelom svijetu mozemo reci da smo Hrvati.

A vama jos ostaju mitovi koji vidim svakim danom postaju sve veci.

tetejac
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:38 AM 

"Branili" ?!

Sa nemackim instruktorima, stranim i domacim olosem, "hosovcima", shiptarima ... i drugim avanturistima, placenicima, bolesnicima i kriminalcima...!? Da li je medju njima bilo 2% normalnih ? I zasto svaki vas zlocin pokusavati pravdati "osvetom" ? Jadni ste vi i vas moral, istina...

Istina je skrivena o svemu zbog politickih ciljeva podstrekaca i autora raspada SFRJ i rata. Zasto bi bilo stalo Nemackoj ili Americi da se otkrije celokupna istina, kada i tice znaju da su te drzave uz pomoc svojih interesnih saveznika pocinile zlocin protiv humanosti ?

Isplivace istina kad tad, pa makar kada vise ne bude nikome osim Srbima vazna.

Vi ste po svojoj politickoj tradicji negativci, koji uvek lako i brzo priskoce na stranu jacega, ali barem do sada je tako bili, na kraju "useru motku". Da li ce to biti i ovoga puta , videcemo. I Hitlerova era je delovala mozda jos mocnije i neprolaznije.

Jenog jedinog coveka koji je pokusao barem delimicno prikazati nesto od jedne i jedine istine, sta se dogadjalo u hrvatskoj, uz pomoc dokumentarnog filma - UBILI STE !

Zoran
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:40 AM 

Opet je u nas 10.000.000 stanovnika, ... a od nezavisne Hrvatske nebi bilo ni traga niti glasa da nije bilo Kraljevine Srbije!

Ovo si sve ovde serendao u znak zahvalnosti sto napokon imas "Ognjiste" zaliveno krvljom mojih predaka!...

Milos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:42 AM 

Do koje mere je isao hrvatski antagonizam prema Srbima, cak i u Dalmaciji, gde su medjusobni odnosi bili snosljiviji od onih u Hrvatskoj i Slavoniji, svedoci pismo Djordja Nikolajevica, prote dubrovackog, upuceno vladiki Jeroteju Mutibaricu, iz Dubrovnika 22. marta 1848. godine.

Nikolajevic je pisao:

“Ovom prilikom samo ukratko usudjujem se saobstiti, kako smo mi ovdje u Dubrovniku, odkako je konstitucija proglasena, umjesto veseqa velicajsij strah podnijeli, buduci su nam javno i u oci prijetili, da je nas na najmanje komadice iseci. Istina da se danas i od sinoc malo utisava, no ako i najmanja iskra bukne, mi smo propali.”

Na srecu, kada se o pretnjama saznalo u Boki, Srbi u Dubrovniku bili su spaseni. Nikolajevic je o tome napisao:

“Glas ovaj stigne u Kotor, gdje su pravoslavni Srbi mnogo pretezniji. Kotorski Srbi poruce Dubrovcanima, da ne ticu tamosnju bracu, jer ako taknu i jednoga, oni ni jednog katolika u zivotu ostaviti nece. No i ova pretnja razjarene Dubrovcane nije mogla ukrotiti, dok im ne stigne drugij glas, koji u slucaju obistinjena ne bi imao sale, da se pod gradom Budvom ukrcalo u brod deset iljada Crnogoraca, koji dolaze Dubrovcanima u pohode, i da ih pitaju, sta ce oni sa Srbima.”

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:44 AM 

iz ustava Jugoslavije iz 1974 je Hrvatska republika imala pravo na odvojenje iz Jugoslavije.

I tu nema nikakvih Hrvatski srba koj imaju opredeljene na odvojenje iz Hrvatske i nije vas bilo 60% u Vukovaru nego 39%.

Ma i da ste imali politicko pravo da napadnete a niste to sto ste tamo pocinili je zlocin koji je citav svjet osudio.

Idu oslobadjati Srbe u drugu drzavu stim opljackaj i pobi i srusi sto vise mozes jebem vas u mozak bolestan.

Milos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:45 AM 

Ajde bre ustase,serete istu pricu vise od 200 godina, kradete i lazete, koljete i ubijate, a ovamo ste kao hriscani i nemojte nam vise drzati pridike. Vi cete nekom pricati za stratista, gomilo imbecilnih ubica.

Vama je kodirano da mrzite Srbe, pa kad je vec tako, a onda vi i dalje nastavite da mrzite Srbe, a i mi cemo, za pocetak, da pocnemo vec jednom da mrzimo vas.

Vraticemo vam kad tad sva klanja, gomilo primnitivnih ubica.

Antifashist
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:48 AM 

Ajme meni dodjem ovdje i vidim gro gluposti.

Bio sam ja u Vukovaru tjedan dana nakon potpisivanja erdutskog sporazuma, sto da kazem oslobodili ste ga - ali zivota.

Kad vidim vasa oslobadjanja Zadra, Dubrovnika, Srebrenice i svega sto ste isli oslobadjat mogu samo zahvaliti Bogu i Hrvatskoj vojsci da niste i Zagreb "oslobodili".

Ime Tomislav je autenticno hrvatsko ime. U Srbiji se javlja nakon sto je cigan Aleksandar nazvao njime jednog od svoja tri sina. To je valjda trebalo predstavljati jedinstvo kraljevine SHS.

To sto i danas u Hrvatskoj ima luzera koji tvrde da je Tudjman/HDZ stvorio Hrvatsku i da su je obranili ustase je bijedna laz koja egzistira samo zahvaljujuci bolesnoj srpskoj mitomaniji i forsiranju velike Srbije.

Drugim rijecima ako manje budete provocirali i ako dokazete lojalnost Hrvatskoj i opasnih desnicara ce biti manje i Srbi ce moci egzistirati u Hr.

Hrvatska i danas jasno pokazuje svoj antifasisticki karakter koji je imala i u WW2 i u Domovinskom ratu.

tetejac
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:49 AM 

ha ha ha ha ha ha
ha ha ha ha ha ha

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:50 AM 

I bolesni milos bi iso i opet u oslobadjanja i vecina njegovi samo sto sad nema vise udri po Hrvatskoj topovima i gledaj iz daljine kako gori koji grad i selo.

Sad je hvala bogu malo drukcija situacija sad nebi samo dobili nazat trostruko nego bi platili i tim pasalukom sto vam je ostalo.

UDARI MACEM PO DRUGOM PA SE ONDA CUDE STO DOBIJU MACEM NAZAT.

Milos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:51 AM 

Decko (antifasista) sta se nama Srbima pravdas i izvinjavas? Hteli ste Horvatsku bez Srba? Pa imate je.

Zato Vam je standard toliko porastao, zivite kao bubrezi u loju, gotovo da ste vec usli u EU, kao veliki, ponosan i mirotvorni narod, pravo cvece katolicanstva...

Pa, sta ce Vam onda rasprava sa Srbima? Zasto gubite vreme, vracajuci se unazad, kad Vam lokomotiva tako zurno grabi ka norveskom standardu?

Zoran
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:52 AM 

Pa naravno samo taj Jasenovac nikako da izbrisete...( evo pozajmicu ti gumicu )... Sta ste zapeli vise, mi Srbi ne zelimo vise da zivimo sa onima koji nam spremaju zavere vekovima ... Jednostavno odjebite, dobili ste drzavu i sad mars u PM ... Ako vam nesto nebude jasno, zalite se Papi ...

Necu vise da ratujem sa vama, ne zelim vise ni da znam da zivite pored nas kao narod ... Hocu mir u Srbiji i srpskim teritorijama ... A vi da ste neki narod nebi ljubili Hitlera u cmar i danas plakali kod Amera kako vas Srbi maltretiraju bla bla bla...

Milos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:55 AM 

Tomislave, bolesni su Tebi i caca i mati.

Ne prizivam ja rat. Samo kazem, bice ga opet, jer ste po genetskom sklopu genocidan narod koji je opterecen i samim spominjanjem Srba a kamoli suzivotom.

Bolesna, primitivna i necivilizacijaska drzavotvorna hratska politika, koja falsifikatima i negiranjem ljudskih prava pokusava da dominira nad drugim narodima, mora jednom biti kaznjena.

Ovog puta, Srbi nece primenjivati taktiku kreni, stani, vrati se...

HOS
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:56 AM 

Pa neznam al stvarno kad ove srpske junachine slusam ovdje pa pitao bih vas:

KOJI VAS KURAC SPRIJECAVA DA NE IZABERETE SESELJA ILI NEKU VECU BUDALU(AKO JE IMATE)I NE KRENETE OPET MALO OSLOBADJAT ZAPADNE SRPSKE ZEMLJE?

To pitam jer zaista mislim da bi sve to sada zavrsilo tako da bi mi nakraju "oslobadjali" drevni hrvatski grad Cacak.

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 4:58 AM 

Zoran nece da vise ratuje a hteli ste 91 mi nismo hteli ni tad ali nam niste ostavili da biramo.

Dobili smo drzavu ali nece ici tako lako mars u pm ipak cete vi placati vasu agresiju kad tad.

a sto se tice nase ekonomija je jos i dobra kroz koji rat smo prosli zadni 10 godina.

i ipak smo ispred vas 50 godina i prije cemo vas i u EU i u nato.

Zoran
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:00 AM 

Neznam ja za sada imate podrsku zapada to stoji! ... Medutim "tocak srece se okrece", ja bi vama Hrvatima ipak savetovao da se lepo ponasate ...

Jednog dana ce vas napustiti svi, a taj dan ja cekam ... Ja i moj narod, da nam podnesete bilans svih vasih klanja i sranja...

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:01 AM 

Taj dan neces docekat taj tocak se okrene otprilike svaki 50 do 100 godina a ove zajednice europske i nato u novije vrjeme ce i to jos da uspore pa bi moglo lako bit da ces da cekas i koji 500 godina.

A hoce li vas jos tad bit ako zadrzite ovaj vas bolesni um neznam.

Milos
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:03 AM 

Ne budi siguran bas toliko, sto se tocka tice. Uostalom, sta je to vreme? Mislis li da ce neko moci jos dugo da pokriva fasizam u Evropi, koji je u svakoj vasoj pori, i albansko-islamski ekspanzionizam? Sigurno ne. Dozivecemo i to.

borac
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:05 AM 

pa kada iza vas stoji ceo nato pakt sa amerikom i nemackom na celu ,vatikanom kao finansierom i svim nacistickim i fasistickim govnima. ste uspeli da proterate srbe samo jer su nas srbe izdala srpska vlast u srbiji.

Nego nama prvo sankcije na drinu od strane beograda, od amerike sankcije svuda drugde a sloba vice povlacenje - pokloni te im domove i srpsku zemlju.

Nista mi se nebrini nacisto samo da ti i tvoji fašistièki drugovi docekate da se mi skupimo i prvo skinemo ovog hitlerovca u srbiji (ðinðiæa) pa cu opet da se borim!

< Previous Page 1 2 3 4 58 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement