<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
HOS
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:07 AM 

Borac jesi ti ono vikao AJMO BRACO TIFUSARI dok si predvodio juris na drogirane bojovnike? Ne vjerovatno nisi ti si vise tip koji bi vikao AJMO SRPSKA BRACO ZARAZENA VIRUSOM HIV-a dok bi bjezao prema pasaluku.

A kaj se tice kola srece pa kaj je bilo sa srbima koji ne jebu zivu silu, koji pjevaju nemoze nam niko nista?
Di su se takvi izgubili, nisu valjda svi izginuli?
A ti samo cekaj jer nacekat ces se.

Inace kada vec stalno spominjate Hitlera evo nekih usporedbi:

PAVELIC = LJOTIC = QUISLING
JASENOVAC = BANJICA = AUSCHWITZ

Sa razlikom da je Hrvatska za razliku od Srbije stvarno bila antifasisticka i da se Zagreb za razliku od Beograda nije pohvalio da je prvi judenfrei grad u Europi.

S tim da nije samo Ljotic bio srpski quisling bili su tu i Draza i pop Dzujic.

I onaj ratni manevar predavanja grada nadmocnoj sili od deset njemackih vojnika je usao u legendu.

Zato srbi ne serite o povijesti kad ste nista bili i ostali.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:08 AM 

Da imate razlog kao 91 i mi cemo drugi put sterat nase oruzije u skladista i pustit vas da lupat po Hrvatskoj samo cete morat i vi pripaziti da se taj put ne zavijori Hrvatska zastava na avali a ne na Kninskoj tvrdjavi.

Mi se obranili od vasi cetnika sa kalasnjikovima a da necemo topovima i tenkovima i boljim oruzijem od vaseg eto da se tocak sutra okrene bi vi bili za sedam dana na bosporusu u vasoj djedovini.

---------

A sto je naj zanimljivije uvjek kazu kako nam sve Hotele i Tvornice pokupvase Ameri i Njemci.

Pa ako je tako sta mislis kako ce se oni naljutiti kad mu drmnes topovsku granatu po Hotelu.
uuuuuuuuuu jel bi bilo i opet zestokih padavina tomahawk i ostalog iznad srbije .

hhahahaha kakvi se sve teorija necu setit da im dokazem da sanjaju i da su maloumnici.

HOS
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:10 AM 

A kasno je a i ovi bolesnici su se nesto smirili.

Svim konjinama poput ovoga borca i slicnima zelim da osjeti rat, igoru zelim da mu ja osobno oslobadjam njegov grad kako se on hvali (ali samo hvali) da je oslobadjo Vukovar.

A ako i dodje do novog rata nema mirne reintegracije, nema Daytona i rukovanja. Idemo do kraja a vi cete svi opet na Krfu zavrsit a onda nemojte rec da vas nisam upozorio.

Pozdrav svim Hrvatima koji su mi cinili drustvo dok smo pokusavali preodgojit vlahe al nemoze se to samo tako godine i godine propagande su oni upili u svoje male mozgove.

Pokusavam se sjetit jel ijedan donekle normalan srbin zasluzio pozdrav al nemogu nijednog nac. Bolesna je to nacija, jako bolesna.

Zoran
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:12 AM 

Istorija Tomislave je sve rekla o tebi i narodu koga zastupas kao licnost ... Sve pise u knjigama, o vasem poprimlenom virusu latinske perverzije i kolonizacije ...

A to sto cete vi doci do Avale hmm, neznam probaj ... Tebi se izgleda umire odma, da smo mi bas toliko glupi kao sto vidim provokacije koje upucujes ... Moze vrlo lako da se desi suprotno - ( to su prognoze )...

Nismo mi nesto videli od vas Hrvata da ste civilizovani, pogotovu kada se vidi koliko ste pohlepni i puni mrznje...

Naravno da mi Srbi nemozemo tolerisati, takva proseravanja. Uvek nesto hvatate na galamu, vama uvek nesto nije jasno, uvek moramo da se svadamo sa vama itd.

Ali je cinjenica da i kroz istoriju niste imali neke slavne pomake u humanosti, a danas serete 91% trte-mrte...

Ponavljam ti ako budemo ratovali sa vam je zbog poklane srpske nejaci i otetih teritorija...

tomislav
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:13 AM 

Imas pravo HOS godine propagande je tesko iscrpit iz ti srpskih mozgova.

Ja sam da se svaki Srbin moze vratit u Hrvatsku koji postuje nasu drzavu i zivi po njenim zakonima da svaki dobije svoju imovinu i kod nas ima nacionalista ali hvala bogu su u velikoj manjinu vec sad.

A vama Srbima ce to kad tad doci uglavu da ste napravili veliko sranje i da se za to mora placati.

A ako se opet okrenete oslobadjanu vasi tzv: srpskih zemalja to ce vam tad biti konacna smrt vase zemlje.

Koristite zadnju sansu i uprite malo mozgice a ne samo stvarati neke srpske mitove.

Ajd nedami se vise pisati ovo mi je zadnji topic
BOK HOS I OSTALIM HRVATIMA

I CAO SRBI JA CU VAS IPAK POZDRAVIT SA NADOM NA BOLJE PREMDA NISTE ZASLUZILI.

Zoran
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:15 AM 

Naravno Tomislave,

Stvarno treba da se vratim u moju kucu koju je moj Deda platio znojem ... Pa cu ja ponovo da je kupim od Ustase koji se tu na silu uselio ... Pa dobra ti ta matematika, samo jos fali da "zablejim" po tvom...

Ali otom potom sve ce doci na svoje mesto...

tetejac
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:16 AM 

Kaze zvaljo "hos" (onaj sto je bjez'o bos) :

" A ako i dodje do novog rata nema mirne reintegracije,nema Daytona i rukovanja. Idemo do kraja a vi cete svi opet na Krfu zavrsit a onda nemojte rec da vas nisam upozorio. "

I nema, matere ti ga nabijem maloumne. Jeste junacine kad se "ratuje" protiv nekoga vezanih ruku. Da li stvarno mislis da ce NATO uvijek vezivati ruke Srbiji i Srbima ?

Malo si zaboravio onaj "dio" posle Krfa heheh...

Nabijem ti matere lukave i lojave one balijske

" Pozdrav svim Hrvatima koji su mi cinili drustvo dok smo pokusavali preodgojit vlahe "

Nabijem ti matere balijske po treci put, onako po srpski - do jaja, da si hrvat smradu turski, znao bi da su za turke i Srbi i hrvati bili "vlasi".

Jednostavno to je bio njihov naziv za hriscane i katolicke i pravoslavne.

Mozda mozes da prevaris ove ljude iznad, ali ne i mene, koji vas lojavi smrad moze da osjeti i na svjetlosnu milju daljine.

Da li se javljas stvarno sa hrvatskog provajdera ili samo sa PROXI-JA, to ne znam.
Ali da si balijska glupa konjina, to vrlo dobro znam.

111
(no login)

.

No score for this post
September 22 2002, 5:18 AM 

dragi mi je sto sam otisao sa tih jebeno-prokletih prostoraex-yu, kud nisam ranije ali nikad nije kasno , zato narode, pamet u glavu i bjezite dok vas nisu poizdavali razni idioti, sto dalje to bolje.

rambi
(no login)

civilizirani narodi proucavaju povijest, srbi mitove

No score for this post
October 21 2002, 6:15 PM 

Mitomanija... mitomanija... mitomanija. Da li ste vi, gospodo Srbi jednom u zivotu bili u arhivu. Da li ste barem jednom culi za termin "povijesni izvor"; "primarni izvor", sekindarni izvor", "oralna historiografija", "narodna poezija"... ma tko uzima Bibliju da bi pisao izraelsku povijest ili kralja Arthura promatra kao povijesnu osobu. Ostavite se "corava posla"... Odakle vam ti brojevi koje ovdje prezentirate. Alkohol na stranu, pamet u glavu pa razmislite...

Istina je, Srba je u prijeratnoj Hrvatskoj (pred 2. svjetski rat), bilo vise nego 1991... Mnogi su nakon rata otisli posrbiti Vojvodinu i oteti istocni Srijem Hrvatskoj. Naravno, bilo je u istocnom Srijemu u nekim podrucjima vise Srba nego Hrvata, ali ima u nekim podrucjima Francuske vise Njemaca i podrucjima Italije vise Austrijanaca, pa sto? Srijem me bio hrvatska zemlja... ali nije bila hrvatska politika tko ce se tamo naseliti... vi ste obicni lopovi i tirani bili i ostali, ali smo vas u zadnjo odlucujucoj rundi pobijedili i spasili sto se spasiti dalo. Zato ja u vasim "uradcima" osjecam bjes... pa je meni pri dusi lakse.

Zbogom "braco", ne zelimo vise vas "bratski zagrljaj (zagrljaj udava), a ovom prilikom mozemo birati - ne kao 1918, kad je vasa carsija u suradnji s Francuzima pogazila sve dogovore izmedju "vas" "nas"...

ivan kisic
(Login rospaya)

Re: Drzava Hrvatska je genocidna tvorevina !!!

No score for this post
May 10 2003, 4:40 PM 

ja sam hrvat, i ja se ne ponosim jasenovcem, ja vjerujem da se vi isto tako sramite vukovarom. sakic i njegova zena su kaznjeni za to. sudeno im je u hrvatskoj pred hrvatskim sudom. kada ce biti kadijevic i ostali biti kaznjeni?

Nebojsa
(no login)

Mogu samo da nas mrze

No score for this post
June 24 2003, 5:36 PM 

Ovakve "diskusije" najbolje pokazuju ko je ko na ovim nasim nesrecnim prostorima. U svakom, ali bukvalno svakom odgovoru koji zastupa hrvatsku stranu, ne moze a da se ne primeti niz pravopisnih gresaka. Ta najobicnija nepismenost je banalni primer, ali ne moze biti slucajnost da od tridesetak Hrvata bas nijedan ne moze a da ne pogresi u svakom pasusu, dok su "primitivni" odgovori s istocne strane Drine citki i jasni. Uzmu jedan jezik, prekrste ga u "Hrvatski", a onda jadnici ne znaju ni da ga koriste. Ijekavica se i zove tako zato se koriste i "i" i "j" a ne samo ovo drugo, a sto se zareza i tacki ticalo bolje i da se ne nabraja. Sve u svemu, banalan primer, ali mnogo pokazuje.
A sto se tice same sustine tekstova, isti pokazuju i dostignutu zrelost pripadnika dva naroda. Vecina Srba pokazuje svoje ljudske kvalitete, srce i dusu coveka, dok istovremeno iznosi nepobitne istorijske podatke u odbrani svojih teza. U nemoci da pobiju cinjenicno stanje, Hrvati se hvataju psovki, i agresivnoscu pokusavaju da isteraju svoje. To, koliko god tuzno bilo, mozda bi moglo i da "prodje" u nekom verbalnom duelu, ali na ovaj nacin samo ispadaju smesni. Neznanje nije greh, ali kad se covek masi neistine, pa jos unese i emocije u to, samo se izgubi u vrtlogu svojih lazi i nemoci.
Zato, "braco" Hrvati, Budite srecni tu gde jeste i kako jeste, jer dobili ste mnogo vise nego sto zasluzujete, po svakom iole objektivnom i covecnom merilu. A sto se nas Srba tice, mislim da smo, ma kako se osecali prevareni i izigrani, iznad tog nivoa da se bakcemo s grupom nepismenih i nedozrelih ustasa. Kompleks nize vrednosti i sama savest ce ih vecno navoditi na mrznju prema srpskom narodu, a tu mi nista ne mozemo. Pa neka se hrane tom mrznjom, ali zato samo to i mogu - da nas mrze...

Nasty peacemaker
(no login)

Rat je gotov prije 8 godina

No score for this post
February 19 2004, 11:36 AM 

Svi vi ovdje, hrvati i srbi, sto se prepirete i svoje frustracije kanalizirate na ovaj nacin...svi ste vi zrtve propagande koju su vam,onda, nametali vasi Franj i Sloba i njihove ergele...a danas njihovi nasljednici i samo mi nije jasno zasto saditi nova sjemena zla...kad se zna da to nikom nista dobra nije donijelo...evo ja sam hrvat, cesto idem u Bg, posto mi je djevojka srpkinja..i nemam nista protiv civiliziranih ljudi bilo di na svijetu.al ocito takvih ima malo i tu i tamo...ovdje ovi thompsonovci...tamo radikali..koji su najizbezumljenija stranka na cijelom svijetu...i trebalo bi ih neutralizirati u trenutku...koja,bre, granica karlobag-ogulin i sta ja znam...onaj nikolic je bolesniji od one povracotine slobe i onog izmeta seselja zajedno.zato bi srbima bilo bolje da se zabrinu o unutarnjem ustrojstvu drzave i kako ce uopce naprijed...

toni
(no login)

odgovor

No score for this post
February 23 2004, 2:32 PM 

TU STARU OTRCANU PRICU ZAMIJENI NEKOM NOVOM JER TO SAM CUO MILION PUTA .TU FORU SA KOLEKTIVNOM KRIVNJOM PRODAJ NEKOM DRUGOM.....JER KOD MENE NE PALI SINE
IDEMO DALJE........

LJUDI KAD GOVORE O DRUGIM NAJVISE USTVARI(NENAMJERNO) GOVORE O SEBI......

BG
(no login)

ima srba koji zasluzuju pozdrave

No score for this post
May 18 2004, 8:10 AM 

Kazem to jer sam i sam Srbin izbeglica sa Kosova, brat mi je ranjen u hrvatskoj...
I pored toga ne mrzim ni albance ni hrvate, cak bi voleo da se prosetam Zagrebom, popijem pice...svi pricaju da je izvanredno lep.
Razumem sve koji ucestvuju u ovom "natezanju",ali ne razumem kako ne shvatate da niko u ratu nije u pravu i svako je u pravu. Ljudi toliko brane svoje misljenje da su kadri i oruzje da potegnu. Od mrznje nikakve vajde. Daj boze da jednom budemo najbolje komsije, svako u svojoj drzavi...ako to nikome ne smeta.POZDRAV I HRVATE I ZA SRBE!

Jackal
(no login)

No score for this post
June 4 2004, 2:23 AM 

zbog ovakvih budala trebamo zatvoriti granice na dunavu i na savi.

zaboravljate tko vas je primio nakon rata s bugarima 920neke...

BEOK
(Login BEOK)

SLUSAJ SRBO

No score for this post
June 8 2004, 11:01 AM 

VIDI SRBO,TVOJA SRBIJA JE GENOCIDNA TVOREVINA...
Hrvatska je zasluzeno dobila u ratu,samo sto vi srbi si to nemozete priznat pa serete po haagu da je bilo ubojstava starih i mladih...
Sjeti se Vukovara,koliko ste ih tamo ubili,ha?
Ni upola koliko smo mi vas.
Razrusili ste dubrovnik,isli ste na bosnu...
Hrvatska je danas nezavisna bas zato sto su se neki pojedinci isticali i svojim mocima unistili vasu velikosrpsku ideju,tj.Jugoslaviju.
A ja ti samo kazem,ni ti ni tvoj sin necete nikada doci u Vukovar a da budete pozdravljeni,ili pogledani dostojno èovjeka.
Ne,vi niste ljudi,vi ste monstrumi i ne ocekuj da ce Hrvatska ikada zaboravit ove zlocine sto ste ih pocinili nad nama...

ZA DOM SPREMNI!!!

Anonymous
(no login)

No score for this post
June 26 2004, 6:20 PM 

Poštovana gospodo Srbi i Hrvati!
S vremena na vreme èitam vaše komentare i pitam se èime se drogirate.
Srbin sam i uèestvovao sam u tom glupom i nepotrebnom ratu i pred bogom sam èist što se tièe zverstava uèinjenih od strane bolesnih umova na srpskoj i hrvatskoj strani. Kako bi rekli u filmu " Lepa sela lepo gore " - " Gde ste, bre to vi ratovali? ". Da ste bili u nekim od tih ratova, siguran sam da ne biste tako pisali i prièali. Zato ne jedite govna bez potrebe, nego budite sreæni da više nema ratova, jer smatram da oni koji raspravljaju o tome ko je veæi Srbin ili Hrvat nema više od 25 godina i nadam se da nije osetio užase tih ratova koji su protutnjali ovim prostorima. Razmišljajte o neèem pametnijem i boljem a ne oglupostima.

franc
(no login)

No score for this post
October 6 2004, 12:36 PM 

psi laju karavane prolaze

aleksandar
(no login)

aleksandar

No score for this post
November 12 2004, 8:42 AM 

ti si tomislave jedna napacena bedna dushica
doje mi da puknem od smeha.A shto se tiche rata da nije
bilo amerikanaca 1991 pregazili bi vas ko plitak potok
mikada vi niste bili vojska bili ste koljachi i nishta vishe
nikada niste imali drzavu i jedino ste mogli da je napravite
na kostima srba i zato ste genocidni.Vasha osobina koja je najizrazenia
je dvolichnost evo kako

1941=dochekali ste nemce i time stupili u savez sa nacistima
1941=dali ste dobar komad dalmacije italijanima radi uchrshcivanja odnosa
za to se zahvalite vashem poglavniku ante pavelicu1
1945=dochekali ste partizane koje ste ubijali u ratu i time dokazali
svoju dvolichnost
1991=polizali te bulju amerima kada smo krenuli u osvajanje lijepe vashe
da nije bilo amera ne bi ti i ja sad chetnikovali ,,,mi tomislave
nismo genocidna nacija mi smi se uvek samo branili i za razliku od vas
pridrzavali smo se osnovnog hrishcanskog kodeksa ,,ne napadaj
a vama su chak i fratri klali i sami bili ustashe ,,
vi ste jadna nacija ,i porazena bila i bice,,
josh ovo za kraj
serem ti se ja i takvu drzavu i utakvu politiku,,iserem vam se usta,jebo vsm
pas mater,,ustashku

MarkoZG
(no login)

No score for this post
November 12 2004, 1:51 PM 

Znadem Hrvoja s ostalih sajtova i taj lik mi se ne sviða jer pretjeruje s mržnjom. Nije da ga sad branim ali on nikada ne poæinje prvi. Pogledaj i vidi da je alexandar poèeo govor mržnje. Hrvoje je vratio. Ali svejedno ne odobravam takav rjeènik. Sramoti nas.

< Previous Page 1 2 3 4 58 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement