<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Marko
(no login)

Re: Drzava Hrvatska je genocidna tvorevina !!!

No score for this post
November 12 2004, 2:18 PM 

MarkoZG i ostali Hrvati,

Kako vi objasnajvate da su Katolicki popovi bili ustase i to najveci koljaci cak i medju ustasama a Vatikan ih nikada nije anatimisao?

Dali je moguce biti Hrican i klati decu u isto vreme?

Dali to vise lici na Antihristovu crkvu nego Hricansku?

U zadnjoj knjigi Biblije (Otkricu) pise da kurva Vavulonska koja odrzava Vavulonske tajne i koja se kurvala sa vladarima sveta se nalazi na sedam brda. Jedini grad na svetu koji se opisuje kao grad na sedam brda kroz celu istoriju je Rim. "Vavulonska kurva je pijana od krvi Hricana" kaze novi zavet. Imali ijedna organizacija na svetu da je prosula vise krvi od Vatikana? Turci jesu bili grozni ali za celo vreme turske vlade nisu ubili toliko Hricana koliko je Vatikan. Cak i turci nisu imali logore za decu a Hrvatska jeste. Sta Isus kaze o onima koji bi detetu naneli bilo koje zlo? U slucaju da nisi upoznat sa Biblijom kaze "bolje bi mu bilo da se nije nikada rodio".

Kako je moguce sebe nazivati Hricanom i klati ljude pa cak i decu? Kakva je to dusa u ljudima koja moze opravdavati takav geniside? Veruj radije bi bio Musliman na suidnjem danu nego Hrvat.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Marko
(no login)

No score for this post
November 13 2004, 10:56 PM 

aleksandar
(no login)

aleksandar

No score for this post
November 19 2004, 4:44 AM 

dobro hrvoje kako ti kazesh? ali samo da znash da ako dodje do nekog rata
ja cu biti taj koji ce ti skinuti meso sa kostiju ...
nemoj dzabe da pozivash na rat jer jasenovca 2 nece biti to ti ja
jemcim,nemoj da pozivash na rat kretenu ,niko od nas ne zeli ici u rat
ti da znash shta je rat ne bio ovo srao iz svoje sobe u toploj sobici iz udobne foteljice ,
samo nastavi ovako da serendash meni postaje sve smeshnije,,,.

he he he he he magare jedno osecam da imash 16 godina i da su ti se trenutno muda skupila zato shto si se usro u gace,,,ja sam svakog meseca u zagrebu i ne bojim se da se nadjem sam sa tobom u tvom gradu da mi kazesh sve to u lice,,.kako te nije sramota djubre jedno da pominjesh jasenovac u pozitivnom kontextu,,

evo marko zg ovo shto je hrvoje rekao potvrdjuje sve shto smo rekli ja i marko,,stvarno se sramotite ovim izjavama...

1. hitler
2.jasenovac
3.klanje
4.novi rat

eto to tvoj drug izjavljuje...bash se ponosite hrvojem...
neka vam on bude uzor

za marka zg
(no login)

za marka zg

No score for this post
November 19 2004, 4:54 AM 

da ali ipak branis hrvoja , to shto on prica je prav igovor mrznje
mojne da krivis u lika prospkog kontigennta , u pravu je ,,,
niko ne zeli novi rat aleksandar kaze da nam ne treba new war
a hrvoje pominje jasenovac kakav je to nacin,aleksandaar prica kako
su vam pomogli u ratu amerikanci nista drugo,,

a hrvoje...strasno,,.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
November 19 2004, 7:22 AM 

A zašto alexandar dolazi u Zagreb povremeno kad ne voli Hrvatsku i Hrvate. Ja ne volim srbe i zato nikada neæu iæi u Beograd. Previše zla su mi nanjeli da bih išao tamo. Evo možeš se sa mnom naæi pa æu ti ja rado sve objasit što ti nije jasno u vezi rata na ovim prostorima.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
November 19 2004, 7:47 AM 

A ukoliko ja bude zaposlen pa neæu moæ doæi, ugovorit æu ti sastanak sa mojim kolegom s posla kojem su otac i bratiæ bili zaklani od strane èetnika u Pakracu pa æeš lijepo njemu objasnit da si srbin koji mrzi Hrvate i Hrvatsku ali svejedno dolazi ovdje pa æete si vas dvojica nadam se ugodno poprièat.

Kamil
(Login Kamil-H)

No score for this post
November 19 2004, 4:16 PM 

Marko ZG,

you are a dangerous man hating the world. You should remember that without our people spending our money in your poor country you would never be in the level you are now. And the prices in your country are stupid. 10 Euro for one night. You're just thieves. So, stop the hatred. If you want to be European nation, you have to think in European way. Not like NAZI's. Think about my words.

Kamil from Czech Republic

MarkoZG
(no login)

No score for this post
November 19 2004, 8:14 PM 

Yes kamil, I'am a very dangerous man for you and other czech fool poor idiot! Next summer please go in spain or greece! Italian and German will be may guests!

Kamil
(no login)

No score for this post
November 20 2004, 1:31 PM 

I am not agressive as you are. I have not killed innocent people. I am not thief. Yes, Croatian tradition is to be always on side of antidemocratic movements and countries. NAZI-Germany and fascist Italy were always your allies and our enemies. membership in Yugolsavia has saved your nation. I have seen your NAZI work in Mostar. You know only to destroy. In Croatia I met only nationalists and I told them your nation has no value if the population is not mature. I don't want to be your guest. Anyway I will continue going to Croatia so as to persuade people to accept democratic values. You are the last country in Balcans with nationalistic ideology. You should learn in Central Europe, in Czech Republic in Poland, but also in Balcanic states like Slovenia, Serbia, Romania or Macedonia how to be tolerant and democratic. If you want to be in EU, you have to learn. And be decent. You are not the best nation in the world as you like to say.

Hrvoje
(no login)

No score for this post
November 25 2004, 9:13 AM 

OJ USTAŠE BRAÆO MILA KAD ÆEMO DO DRINE NA GRANICE DOMOVINE

www.imota.net
(no login)

www.imota.net

No score for this post
November 26 2004, 2:31 PM 

www.imota.net

Marko
(no login)

No score for this post
November 26 2004, 2:43 PM 

Hrvoje,

I u proslom ratu ste mislili do drine doci a Srbi su vam obecali da ni do vrbasa necete nikada doci i tako je i bilo. Srbi nisu nikada rekli da ce Zagreb biti Srpski grad ali nebi me nimalo cudilo ako postane, naravno to bi odgovaralo Hrvaticama suer znam da im Srbi nedostaju.

Kamil
(no login)

No score for this post
November 26 2004, 2:46 PM 

Hrvoje je pisao: "OJ USTAŠE BRAÆO MILA KAD ÆEMO DO DRINE NA GRANICE DOMOVINE",

Mislio sam da Drina je neka reka. Ako Drina je vasa domovina, sta radite na Jadranu, Ustase? Idite da se kupete. Hladna voda - dobro sredstvo na vas mozak.

U svakom slucaju pozdravam sve iz Prage.

MILAN
(no login)

ZASTO PLACETE

No score for this post
December 15 2004, 10:44 PM 

Pa ako je hrvatska genocidna zemlja, zasto placete za nom? Djubrad vlaska zelite da imate obe strane medalje. Ili ce te biti hrvatski drzavljani ili preko drine u tri picke materine.

petar
(no login)

No score for this post
February 17 2005, 4:40 PM 

begali ste cigani kad god ste stali kontra hrvata.hrabri ste kad se pljaèka
a kad se treba boriti idete u beganiju.znam to i ispred mene i mojih ste
tako prašili da nam se èinilo da èete pretrèati celu srbiju.sumnjam da imate
muda vratiti se,a ako želite,izvolite,tek onda æete dobiti po pizdi.vaši
beli orlovi su obiène kokoši.krpite lonce i popravljajte lumbrele,samo to
znaju cigani.

Anonymous
(no login)

No score for this post
February 17 2005, 6:01 PM 

this chech piece of **** like to suck big dalmatian magarac dick thats why he always come to croatia, **** off if ya dont know where ya talking about, if you see something like that in my face i put rock on your neck and throw you from kornati ****in *******, i will greet your mom when i visid her at red light district chech cocksucker your country is as poor as somalia

Licki Medvjed
(Login Guru74)

No score for this post
February 25 2005, 7:56 AM 

Svim Srbima jedan divan odgovor!!!

Jasenovac, i Gradiska Stara, to je kuca, Maksovih Mesara

Jebo vam ja mater cetnickuhttp://www.network54.com/Realm/tmp/1109336214.GIF

BIOKOVO
(Login BIOKOVO)

SRBI

No score for this post
February 25 2005, 10:22 AM 

BILI STE U MUSLIMANSKOJ VOJSCI KOJA JE OSVAJALA CARIGRAD , U VOJSCI BANA JELAÈIÆA , AUSTRIJSKOG PODANIKA I GENERALA ,UBIJALI STE NA BLEIBURGU KAO PARTIZANI I BILI UBIJANI KAO ÈETNICI , MORALI SU DOVUÆI KRIMINALCE IZ CIJELOG SVIJETA DA OD VAS NAPRAVE OSVAJAÈE DUBROVNIKA I SREBRENICE . TEŠKO JE , PA JE TEŠKO I BITI SRBIN . I IMA ONIH KOJI MISLE DA NAROD MOŽE BITI GENOCIDAN . ÈAK NI NA BALKANU NE MOŽE NAROD BITI GENOCIDAN . KAD STE ZARATILI NA KOSOVU SVE MI JE KONAÈNO POSTALO JASNO . bRANILI STE RUSIJU OD AMERIKE .RATza RESURSE JE POÈEO . A VI ŽIVITE U SVIJETU IZ PARTIZANSKIH FILMOVA .MOŽDA KAO I SVI .

Pusi mi kurac
(no login)

No score for this post
April 30 2005, 10:16 AM 

Blah blah blah...

Who gives a flying **** about Serbs this or Serbs that? Let'em live in their heavenly pasaluk, driving their wonderful Zastavas trying to attract tourists into their little ****-hole place.

I heard some 500 tourists are coming to Serbia this year, slightly more than Siberia. wow!

POGLEDAJ DOM ANDJELE
(no login)

No score for this post
April 30 2005, 3:00 PM 

Ovaj forum je zaista pravo dno. Koji likovi.
GLUPANI JEDNI, RAT JE ZAVRSEN. BIO JE NARUCEN, DOGOVOREN, VODJEN I ZAVRSEN OD STRANE ONIH KOJI SADA SVE POKUPOVASE U OVIM BIJEDNIM ZEMLJAMA. SVI SU IZGUBILI KRETENI JEDNI, A PONAJVISE SU IZGUBILI POSTENI LJUDI.

SRBI SU IZGUBILI U HRVATSKOJ, HRVATI NESTAJU U BH, MUSLIMANI SU DOBILI DRZAVU, MADA MANJU NEGO STO SU SE NADALI.

OD ONE RASKOSI NAPRAVILI STE SOCIJALNE SLUCAJEVE, SVE STO VAM JE OTAC GRADIO PRODALI STE ZA DOLAR. ISTOCNA EVROPA KOJA JE BILA 20 GODINA IZA, SADA JE TOLIKO ISPRED.

AJDE SADA MRSH U TE BANANA-DRZAVE, LIZI KURAC TOM CEHU KAD TI DODJE NA ODMOR, I TOM SLOVENCU STO TI SE PISHA PIJAN POSRED ULICE.

< Previous Page 12 3 4 5 68 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement