<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

Cehinje na Jadranu ? Je li ih ko probao?

December 9 2004 at 7:55 PM
No score for this post
bane  (no login)

Bio sam letos na moru ali s svojom zenom. Videli smo dosta ceha...mada su mene vise interesovale cehinje i one udate i one mlade teenagerke....
Izgledale su fino...
Kakve su za uloviti, jesu li lake ili teske?
Probao bih ih i sam ali mi je zena non stop bila u blizini.
Ima li ko da ih je probao?

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
MarkoZG
(no login)

Re: Cehinje na Jadranu ? Je li ih ko probao?

No score for this post
December 10 2004, 2:19 AM 

Bane, Bane šta ti bi da se ženiš èovjeèe! A Èehinje moraš obavezno probat! One su ti spremne na sve jer su Èehi (muževi) izuzetno slabi u krevetu tako da su Èehinje veæim dijelom neiživljene. Kako veæ dugo godina iznajmljujem sobe na moru svašta sam vidio. Evo ti primjera: doðe èeh sa mladom ženom, ona se cijeli dan šeæe u toplesu i odlazi sama na kupanje, a on - peca! Da umreš od smijeha! Ajde slijedeæe ljeto - napadaj!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
bane
(no login)

Super!

No score for this post
December 10 2004, 8:30 AM 

Kazes da izdajes sobe.. U kom si mestu i koliko kosta u julu mesecu?, proslo leto sam jeftino prosao u privatnom smestaju i bilo mi je super.
Hrvati su super kao ljudi i moja strina je bila hrvatica...

MarkoZG
(no login)

No score for this post
December 11 2004, 8:04 AM 

Sjeverni Jadran. Sve mi je puno veæ unaprijed jer imam stalne goste. Inaèe se kreæe od 200 Kn za sobu do 400 Kn za apartman A1 klase.

Josef
(no login)

No score for this post
December 11 2004, 2:08 PM 

Vidim da ste zlocinacka nacija. Hrvatska nema mesto u Evropskoj Uniji. Nadam se da necete ici u Prag. Ovde ima dosta hrvatskog kriminala. Svi morate da idete u zatvor, budalo balkanska. Svi ste ratni zlocinci kao vas Hitler Tudjmann.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
December 13 2004, 2:10 AM 

Budalo jadna neuka siromašna ostani u svojoj èehoslovaèkoj i moli Boga da te rusi opet osvoje da imaš šta jesti. Dolazite sa svojim smrdljivim trulim škodama u Hrvatsku i zagaðujete zrak i vodu. 1941. vas je Hitler gazio a vi ste bježali ko muhe bezglave kukavice èehoslovaèke! Ni jedan metak niste ispalili da obranite svoja ognjišta. Takvim kukavièkim narodima želim da zauvijek ostanu pod tuðom èizmom koja æe ih gazit i iskorištavat jer za drugo nisu budalo èeška nepismena!

MarkoZG
(no login)

No score for this post
December 13 2004, 5:14 AM 

Sad si odjednom josef ha? Prije 10 dana si se zvao kamil! Budaletino èeška ajd odjebi odavde! U skokovima! Hrvate si našo zajebavat stoko nepismena!

Anonymous
(Login ivonius)

No score for this post
April 9 2015, 1:37 AM 

Hajde Jugos jel ste vi potrosili koliko metaka kad su dosli njemci?Toliko kao Austrija i Cehosl.Jedino Srbi su se branili.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement