<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

Kako je taj beograd tuzan grad!

August 10 2005 at 12:03 PM
Average Score 4.0 (2 people)
MarkoZG  (no login)

Neki dan sam se vratio iz Beograda. Poslovno sam bio tamo. Drugaèije i ne bih išao. Ljudi moji toliko prljav i tužan grad nisam dugo vidio. Vi se gospodo iz Srbije (ne znam dali ste gospoda ili ste još djeca jer po pisanju ste nedorasli balavci koji rata nisu vidjeli) neèim junaèite a zemlja vam nezadrživo propada. Siromašni ste do bola a ratovali bi s nekim. Nije vam dosta rata? pa napadajte onda što èekate?
Niste vi ni svjesni kako druge zemlje idu naprijed jer vi još u srednjem vijeku živite sa turcima i osman-pašama.
Stvarno mi bi žao tog vašeg Beograda.
Sretan sam se vratio u Zagreb sa mišlju koliko je ustvari lijepa i bogata moja HRVATSKA.
Hvala što ste mi otvorili oèi.
A sad se "lepo" odite spremati za neki novi rat. To je izgleda jedino što
(ne)znate!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
AbuseYou
(no login)

Re: Kako je taj beograd tuzan grad!

No score for this post
August 10 2005, 5:08 PM 

haha... e, nemojte vi hrvati da nam pricate samo o siromastvu molim vas... hahaha... da da, hrvatska ide napred, hehe, i bogata je takodje...HAHAHAHA..
e, a da nisi ti ljubomoran malo na nas beograd a?
hehe, samo serete, a pola ustasa bi prodala najmilije da zivi u bg-u, novom sadu, nisu, pancevu, zrenjaninu, uzicama itd. zato nemojte ovde da lecite komplekse, i meni je iskreno zao sto zivite u bednoj i mizernoj hrvatskoj.
sta cete, takav je zivot.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Licki Medvjed
(no login)

No score for this post
August 11 2005, 3:43 AM 

Abuse You..

If that is the case, why the **** do so many serbs want to return to Croatia????????????????????????????

Anonymous
(no login)

No score for this post
August 11 2005, 1:43 PM 

Belgrade stinksssssssssssss

Ayreon
(no login)

No score for this post
August 11 2005, 5:07 PM 

Kad sledeci put navratis do Beograda poslacu navijace Rada da te jebu ispred narodnog pozorista, pa ces da promenis misljenje. Pizdo smrdljiva!

Anonymous
(no login)

No score for this post
August 11 2005, 6:18 PM 

hhmmm na zalost svratio sam do Beograda nakon sedam godina i moram priznati da je mnogo prljav.
Jedina stvar koja je bila do jaja je Kalemegdan koji je super sredjen.
Pozdrav

Anonymous
(no login)

No score for this post
August 13 2005, 9:34 AM 

bomb beograd again xexexexe

Nesa
(no login)

Najjaci grad

No score for this post
August 15 2005, 4:45 PM 

Ti purgeru mozes damo da sanjas takav grad kao sto je Beograd,a ne Zagrebcic onaj smrdljivi,odvratni i maleni ma teraj se bre tamo u selo tvoje somino jedna.To ti je isto kao da poredis ficu i mercedesa e to je razlika izmedju Zagreba(fica) i Beograda(mercedes)...Sto se tice turaka i to nemoj samo ti da pricas some austrougarski kad ste molili Aleksandra da vas oslobodi posle prvog svetskog rata mamu vam jebem purgersku!!!
Austrougar si ti majmune jedan glupavi a jos malo pa ce vam celo more koje inace nikad nije ni bilo vase biti Nemacko ako da Bog a onda cete Nemcu kao i uvek placati malo vise da biste letovali tamo somino glupa!!!
SRBIJA I CRNA GORA-HRVATSKA 10:8 HAHAHAHHA
PA PONOVO PA DOKLE ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO PURGERIIIIIIIIII AHHAHAHA
POKRIJTE SE USIMA I TISINA OK?

AbuseYou
(no login)

No score for this post
August 15 2005, 4:47 PM 

hm... why so many serbs wants to return...
they are born in croatia, maybe because of that?
why so many croats is in serbia then? they dont wanna go, even they can.

MarkoZG
(no login)

Score 5.0 (1 person)
August 17 2005, 4:06 PM 

nesa nesa koja si ti primitivna nepismena srpska seljaèina. ti bi na more ha? ajde ajde i blatni dunav je za tebe predobar

Nesa
(no login)

Nepismena ti mama majmune

No score for this post
August 17 2005, 11:59 PM 

Nepismena ti je mama jel znas a mozes da popusis milokliz taj sto imas i to na vasem kako vi kazete jedinstvenom jeziku hahahhahahahahahhahahahahahahaha
Ja na to kao vase more ne da necu ici nikad nego nema sanse a i da zelim naravno da bi pre isao u Grcku ili Spaniju nego kod Austrougara!!!

drugADOLF
(no login)

No score for this post
August 19 2005, 7:10 PM 

Neso, pedercicu prljavo-srpski nemoj ni da si pokusao da mi dodjes na more pa da nam preneses neku zarazu,i to polnu zarazu od toga sto vas je pola sveta karalo u bulju,Znam da bi isao ti u grcku jer se vase seke i mame jebu sa grcima pa da ih vojajerises i da drkas malo,a za spaniju i ostale zemlje nemate vi para burazeru,nego skinite opanke i pravac u nisku banju...
niska banja topla voda za cigane prava zgoda......

Nesa
(no login)

E some jedan SKRBAVI

No score for this post
August 21 2005, 12:10 PM 

Naravno da nikad necu da dodjem na "tvoje" jebeno more majmune jedan,a vidi se da ste iskompleksirani svi vi PURGERI mamu vamjebem skrbavu...Imacete uskoro paradu GAY u vasem prelepom gradu a mozda vam i papa predvodi na celu picka vam materina ona purgerska!Pokrij se usima some prljavi purgerski pa onda nesto pricaj!!!

Nesa
(no login)

Najjaci grad

No score for this post
August 22 2005, 11:24 AM 

BEOGRAD je najjaci grad na svetu...svi mogu da dodju i niko ga nece prebijati i razbijati mu kola ako dodje iz bilo koje drzave,ali u vasoj tamo zemlji purgera nije tako vi ste kompleksasi najveci na svetu ali osvestite se,tako necete uci nikad u evropsku uniju nikada iako to zarko zelite purgeri!!!

MarkoZG
(no login)

No score for this post
August 22 2005, 3:27 PM 

da da vidjeli smo danas kako je Darko Rundek dobio batina od vas turskih cigana iako je došao u beograd dobronamjerno održati koncert koji je i Boris Tadiæ došao poslušati. U Zagrebu nikada srpski glazbenici i ostali koji se bave kulturom, glumci, nisu dobili batina veæ samo navijaèi provokatori.
Eto to pokazuje kakav vi balkanski ciganski mozak imate. Tuæi kulturnjake. Velika stvar!
Bravo!

Anonymous
(Login zimzeleni)

No score for this post
August 22 2005, 3:52 PM 

A vi sto ste u Zagrebu gadjali Bajagu flasama? Pa sad skoro sto ste upali u putnicki autobus i tukli matore ljude koji su samo bili u tranzitu za Sloveniju. Koga su oni provocirali, majke ti? Vidis ti finih Hrvata.
Uzgred budi receno to sto su u BG-u prebili Rundeka stvarno nije u redu, iz prostog razloga zato sto lik ima 60 god.

drugADOLF
(no login)

samo srbosjek za vas

No score for this post
August 22 2005, 5:57 PM 

Kao sto pise za vas srbe je samo srbosjek da vas dotera pameti.

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 23 2005, 10:45 AM 

A za vas Hrvate govnjiva motka.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
August 23 2005, 1:00 PM 

Jel se vi raðate sa psovkama u gubici ili vam keve to usade lopatom kroz djetinjstvo. Vidim samo psovkama možete izraziti svoje mišljenje.
Svi ste takvi ili... ?

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 23 2005, 1:36 PM 

Ma ne, takvi se radjamo...
Jebo ti pas mater.

< Previous Page 1 2 3 4 5 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement