<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
AbuseYou
(no login)

Re: Kako je taj beograd tuzan grad!

No score for this post
August 23 2005, 7:54 PM 

samo nemoj ti MarkoZg da nam pricas i da nas poducavas kulturi, da ne bih krenuo sad da kopiram neke tvoje postove.
pokusavas da glumis neku pamet a toliko su glup da me je cesto sramota kad citam tvoje textove...
jel ste svi hrvati tako glupi ili..?

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
gotovina
(no login)

to:abuse you

No score for this post
August 23 2005, 10:41 PM 

dali smo mi kakvi? aj reci. A kakvo ti je to ime "abuse you". a ti si bre kulturan. daj zasto si tu na nasoj stranici? je nasa bolja? vise zanimljiva?

Ako bis citao sta neki koji se tvrde srbi su pisali onda bis vidio kakve pizdarije mi terpimo na nasoj stranici. Aj procitaj neke stvari od ls 764....sanimideg....i oneh glupeh slovence i gypsie iz romania ko sere na hrvatsku. pa razumi zasto smo mi malo nesterpljivi. aj ti si bolji nego puno od njih slovenaca, rumanca, engleze i amerikanse koji su izjebani i neznaju ko su mu roditelji i baba i dida. Malo cemo pocistiti ovu stranice od tokvog govna.

gotovina
(no login)

abuse you:

No score for this post
August 23 2005, 11:05 PM 

pola bi prodali hrvatsku da zivu u Beograd?

Ma Daj...........................

Bwuhahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 24 2005, 1:27 AM 

Ne, nije vasa stranica bolja, nego samo volimo da zajebavamo Hrvate. Sta ces kad smo Balkanci. Ali srecom, imamo tu, u komsiluku jedan divan narod, Hrvate, tako kulturne, tako prefinjene, koji se svojski trude da nas nauce lepom ponasanju. Doduse, posto su u minulim vremenima koristili malo ekstremnije metode, kao sto su koncentracioni logori i etnicko ciscenje, u neprosvecenom srpskom narodu se ustalilio misljenje da su Hrvati u stvari fasisticka govanca, varvari (uh, pardon, barbari), i vece seljacine od svih ostalih naroda na Balkanu.

Marko ZG,
Gde si ti to tacno boravio u Beogradu, zivo me zanima? Ili si ti to sve izmislio?

gotovina
(no login)

da te naucim malo...

No score for this post
August 24 2005, 11:44 AM 

srbi su poceli prvi svjetski rat. sta su vasi cetnici radili u drugom svjetskom ratu? sta su srbi radili u vukovaru? bosni? ma daj. rat je rat. nadam se da ste naucili ne poceti rat jer slabo vi zaversavate te igre i ako vrlo dobro njih pocnete.

Slusaj, vecini hrvate nisu fascisti...i ja mislim vecina srbe nisu cetnici. a vidi s sta se dogadja kad drzave pocinju rat. aj malo promisli.

pozdrav,
tvoj,
gotovina.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
August 24 2005, 3:33 PM 

Hotel Beograd, Požeška ulica ne znam broj par kilometara od centra. Ruèali smo u Tri šešira. Jel se tako zove? Zašto bih izmišljao. Radim u marketingu jedne tvrtke i imali smo par radnih sastanaka. Auto su nam izgrebali sa svih strana tokom noæi kao znak dobrodošlice.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
August 24 2005, 3:35 PM 

Ne, hotel se zvao Mihajlovac.

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 24 2005, 5:34 PM 

gotovina,
Sve to sto su radili Srbi u zadnja tri rata zajedno ne moze da se meri sa onim sto su Hrvati radili u WW2. A sto se cetnika tice, tu nemam zablude, fasisticka govna (ni priblizno kao ustase, ali...). Ali Srba je bilo najvise u partizanima. Prva oslobodjena teritorija u Yu: Uzicka republika. Uzice je, koliko ja znam, u Srbiji.
Marko Zg, ti si bio u jednom od gorih krajeva u BG. I ja bih mislio da je Zagreb rupa da sam bio samo po Zapresicu. Fuj! Sto se tice kola, sledeci put (ako ga bude, jer ti si ipak suvise fin za Beograd) dodji bus-om i iznajmi kola. Pricaj ti sta hoces, ali Beograd je i dalje jedina metropola na prostoru bivse Yu. Dva miliona ljudi, to ti je negde pola Hrvatske, zar ne?

gotovina
(no login)

jos te ucim

No score for this post
August 24 2005, 5:40 PM 

beograd je bijo prvi juden free grad u evropi.

velicina partizana su bili hrvati ali super da vidim kako ti je mozak jos izbrisen sa propogandom. hvalujem ti Tita za to.

pozdrav

Mach Serbo
(no login)

No score for this post
August 24 2005, 5:56 PM 

Cuj, vecina partizana bili Hrvati! Jel' te to Franjo ucio? Ono za Tita bas i nisam razumeo, ali nema veze. U Beogradu je bilo negde oko 5000 Jevreja. Vecina su zavrsili po konc-logorima. Vratilo ih se u Bg posle rata nesto preko 1000. Kroz Jasenovac je proslo izmedju 300.000 i 700.000 Srba, Jevreja i Hrvata komunista. Ipak je bilo najvise Srba. Iz jasenovca ih se vratilo 12.000. Pa sad ti vidi ko je zaludjen propagandom.

gotovina
(no login)

No score for this post
August 24 2005, 10:59 PM 

to nisu pravi brojevi za jasenovac.

franjo je bio partizan/komunist tako nemoj pretjerivati.

200,000 bleiburg... djeca i zene pokopani ...a samo su bili 70,000 ustase kad su bili naj jaci tako vise nego pola nisu bili ustase...

ma daj...stara prica... koje klao vise. to je u proslost. gotove je.

sad budite dobri i fini i necemo imati probleme. valda vas je Oluja naucila bar to.

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 12:43 AM 

Pa da, necemo se raspravljati ko je vise klao. Zna se da ste to vi.
A Oluja nas je naucila 2 stvari:
Prvo: da je Sloba picka sto je povukao JNA i ostavio civile i malobrojne prezivele krajisnicke pobunjenike da ih vi zakoljete cim mu je UN obecao ukidanje sankcija.
Drugo: da je Hrvatska sprovela najvece etnicko ciscenje u Evropi posle II Svetskog rata.
Da se zakljuciti po tvom nick-u da se jako ponosis Olujom i tvojim generalcicem Gotovinom. Ali cisto da te obavestim, on je tacno onoliko hrvatski heroj, koliko su Mladic i Karadzic srpski. Da je on heroj, otisao bi dobrovoljno u Hag da brani to za sta se "borio". Ne bi se skrivao po bosanskim vukojebinama. Ovako, samo je dokazao ono sto smo svi ionako znali. Da je pizdurina.

vedrana
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 2:21 AM 

You are right. That is exactly wha ta hero is. Someone who will sacrifice himself for others, and I understand, if Gotovina did that, then why isn't he proud? Why is he hiding? Does he have SOMETHING to be ashamed of? I'm not trying to be biased, because I dislike ANYONE who hurt anyone else in the war because of enthnic differences, such as bloody milosevic and kardzic tudjman and gotovina. All fascists are the same. You can not call serb propagandists fascists and then go about saying how fascist gotovina is a hero. He is a hero to you like milosevic is to some serbs. Do you understand? That is hipocracy. In a way, Gotovina, im sorry to say this, what is being said on your part supports the thoughts of Chetniks, as well as ustasas.Just understand.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 12:05 PM 

prošao sam ja pola Beograda i samo kažem što sam vidio. a vidio sam samo jad i bijedu jednog velegrada (metropole). pa što onda ako ima 2 miliona ljudi?
velika stvar. dva miliona sirotinje. jel te to veseli? veliki siromašni grad.
i još nešto sam primjetio. užasno je prljav. smeæa posvuda. i u centru grada i na periferiji. i strašno loše ceste. pune su rupa. a da ne govorim o tome da se nigdje ništa ne gradi. nisam vidio ni jedno jedino gradilište u cijelom gradu. mislio sam da sanjam èovjeèe. ko u rusiji. moraš nešto shvatiti macho, nitko vas ne mrzi ali vi sami ne volite svoje susjede. pa nismo mi vama došli rušiti zemlju i paliti sela veæ vi nama. ako je cijeli svijet priznao naše granice tko ste bili vi da uradite to što ste uradili.

vedrana
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 2:40 PM 

ima sirotinja u hrvatsku isto.

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 4:19 PM 

Ti ili si slep, ili lud. Ceo je Beograd u gradilistima, do te mere da to pocinje da nervira! Kakva sirotinja, sta pricas! Pa nasim ribama firmirana odeca i obuca na dupe izlazi! Sto se smeca tice, tu si u pravu. To je zato sto ljudi bacaju otpatke gde stignu, a ne zbog neke bede i sirotinje.
Sto se rata tice, sto vi niste priznali nezavisnost Republike Srpske Krajine? Ma kakva nezavisnost, samo da ste Srbima priznali status konstitutivnog naroda, umesto nacionalne manjine, pa bi bili zadovoljni. Mogao je i tako rat da se izbegne.
I na kraju da ponovim: jebo te Gotovina.

AbuseYou
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 5:05 PM 

to da, gradilista zaista na sve strane.
pogotovo oko Tasa gde ja zivim, ne moze covek da spava
noc/dan

anonymus
(no login)

w

No score for this post
August 25 2005, 9:33 PM 

evo da se javi jedan bivsi jugoslaven sada amerikanac. nemojte me odmah popljuvati nisam ja los covjek a vi ste meni svi dragi pa i ovi sto glume ustase i cetnike. eto meni su drage sve YU drzave. ipak moram reci da sam malo razocaran srbijom jer ipak mislim da ima potencijala da bude puno razvijenija i bogatija. bio sam nedavno i u bg i u zg. ako uzmemo evropu kao mjerilo zg je puno vise evropskiji, sredjeniji i napucaniji. cak vise nego ljubljana. beograd jos uvijek ima dosta urbanoga duha koji nekako treba odrzati. nije sve u broju stanovnika. prijateljski savjet: pustite kosovo i okrenite se sebi. kada budete razvijeni i bogati kosovo ce samo htjeti nazad. zato razvijajte infrastrukturu, pravite autoputeve i najvaznije ulazite u ljude a ovi sto vrijede i jos su u srbiji ne dajte im da bjeze vani.
pozdrav svima i ne svadjajte se vise.

SRBIJA
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 10:08 PM 

samo ti gledaj svoja posla u americi a nas ostavi na miru.
i posto vidim da si ustasa(po dijalektu te poznajem) cim tako pricas o beogradu i pljujes ga. beograd je svetska metropola i jako je lep grad. i ne samo on nego i
Novi Sad, Nis, Zrenjanin, Uzice, Kikinda ITD.

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 25 2005, 11:41 PM 

Bivsi jugoslovenu,
Naravno da Srbija ima potencijala (i to najvise na prostoru bivse Jugoslavije), ali 10 godina sankcija bi i Svajcarsku sjebalo.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement