<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
anonymus
(no login)

w

No score for this post
August 26 2005, 1:39 AM 

pa dobro sam prosao za sada. draga gospodo ja sam vjerovatno stariji od sviju vas ovdje. moj rodni list govori gdje sam rodjen i kojem drzavljanstvu pripadam i sta je moja domovina. ja protiv svoje domovine necu i ne mogu. beorgad je glavni grad moje domovine i imam pravo reci svoje misljenje. ako ste vi tamo zadovoljni ja nisam. ja se sjecam beograda od prije 15-20 godina. to je bio grad. tacno je da su sankcije ucinile svoje ali to nije opravdanje da ne bude puno bolje. zagreb je drugi po velicini u ex-yu meni jednako drag kao i beograd. moze i zagreb bolje svakako ali bi bilo lijepo da beograd bude bar ono sto je bio prije 15 godina. vi mozda ne razumijete ovu malo stariju generaciju koja nema predrasuda prema ljudima i ne vidi sve crno bijelo. kako vidim ovdje dosta diskutanata ne zna ni pravopis, vjerujem zbog toga sto nikada i nisu bili u ex yu. ja sam kritikovao bg zbog toga sto zelim da bude bolji po mogucnosti i od zg, a eto znao sam odmah sam prozvan ustasom i neprijateljem.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Anonymous
(no login)

Re: Kako je taj beograd tuzan grad!

No score for this post
August 26 2005, 2:36 AM 

Kol'ko ja kapiram, glavni grad tvoje domovine je Washington. Ali, salu na stranu, Beograd nije metropola zato sto je velik grad. On je metropola zbog te svoje specificne atmosfere. Ima toliko klubova, diskoteka i kafica, da prosto ne znas gde pre da odes. Stalno je neko zezanje, neki provod. Nocu ulice nisu tihe, svuda ima ljudi, svuda se cuje muzika. Kao sto jednom neko rece, mozda ne znamo da radimo, ali znamo da se zajebavamo!

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 26 2005, 2:38 AM 

Inace, ovo gore sam bio ja.

gotovina
(no login)

No score for this post
August 26 2005, 1:20 PM 

ma jao kak ste glupi...karadzic i mladic nisu u istoj kategoriji budaletino jedno.

vi ste bolestni ako mozete usporediti milosevic sa gotovinom. b-b-b-b-b-bolestni

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 26 2005, 1:44 PM 

Kako, bre Karadzic i Mladic nisu u istoj kategoriji, majmune!? Obojica ratni zlocinci, obojica bosancerosi! Milosevic i Gotovina stvarno nisu, jedan je bio predsetnik drzave, a drugi general. Ali krasi ih jedna ista karakterna osobina: obojica su pickice! A i ti sa njima, govno ustasko!

drugADOLF
(no login)

Please bez mrznje

No score for this post
August 26 2005, 5:34 PM 

Veoma sam sretan citajuci pismo jugo-nostalgicnog anonimusa koji tako olako i glatko barata recima,i zalosno je to sto je na ovom forumu naisao na jedno posleratno homosapiensno Beogradsko sranje,naisao na slinave klipane koji znaju samo za ustase i cetnike.A sto se tice Beograda,iako sam Hrvat ziveo sam u Begisu 20 god.'tamo sam i rodjen,dakle hteo sam da kazem da lepe uspomene(prva uciteljica,prva ljubav,prijatelji,plac i radost,Zvezda,Kalemegdan i da ne nabrajam dalje:))) i vreme provedeno u "Barceloni Balkana" ne moze,cak,ni atomski rat da mi ih ukrade...

Macho Serbo
(no login)

No score for this post
August 26 2005, 7:06 PM 

E, jebes me iznenadjena! Ja mislio da si ti neki Srbomrzac.

Anonymous
(no login)

No score for this post
August 26 2005, 7:19 PM 

ma ne moze bre adolf da zaboravi odakle je,jos je njemu srbija u srcu,nego lepo ti adolfe svrati malo bre da popijemo po jednu.jes video kako smo one ustase iz zapresica isprasili?

Montenegro
(no login)

Bio èovjek u Mihajlovcu pa stekao utisak, ha, ha

Score 5.0 (1 person)
August 27 2005, 6:46 PM 

Pa i ja sam bila u Zagrebu proljetos, u prenoæištu Europa. Neki auto servis pored, prašina, smrad... I sad bih trebala da tvrdim da je Zagreb ta trospratna kuæa?!
Prvo, firma ti i nije neka kad su te smjestili u Mihajlovcu.
Drugo - ti reèe radiš u marketingu ili tako nešto. Ako je Beograd tužan i siromašan grad, što si bio tamo? Prodaješ ili kupuješ Ako su siromašni onda ti i nijesi neki struènjak za tržište - ko æe ti kupovati proizvode?
Reèe kola ti izgrebali. Mi smo imali policijsku pratnju po Zagrebu na predlog zagrebaèke policije. Što li, zaboga?
Ovamo po Crnoj Gori po cio dan se vozikaju sa hrvatskim registracijama. Bez pratnje. Nedavno sam bila u jednom restoranu u Kotoru - pola auta iz Hrvatske. Pravim se da ih ne vidim - ka' bili ka' nebili. Rad' mene ne moraju nikad da doðu ali, na volju im - mi ne prepadamo turiste i ne upadamo po autobusa...Èuæe se po svijetu, puæi æe bruka

DIALUP
(Login DIALUP)

SVAKA CAST MONTENEGRO

No score for this post
August 27 2005, 9:46 PM 

Svaka cast Montenegro. Samo to

POZDRAV

MarkoZG
(no login)

No score for this post
August 28 2005, 2:44 PM 

pa prenoæište europa posjeæuju uglavnom samo turci u proputovanju tako da stvarno ne znam što si tamo radila. sama rijeè ti kaže - prenoæište. što se tièe mog marketinga - sasvim dobro zaraðujemo.

Pusi mi kurac
(no login)

No score for this post
September 13 2005, 3:20 AM 

Macho-Svrbo wrote: "Naravno da Srbija ima potencijala (i to najvise na prostoru bivse Jugoslavije), ali 10 godina sankcija bi i Svajcarsku sjebalo."

So svrbija's got the biggest potential, eh? How?

And sanctions doesn't ruin the economy, you f**ked it up yourselves, govnare jedane. Trying to be so tough, eh? Trying to f**k all your neighbours and ex "brothers", eh? Well, f**k you. See you in 500 years, motherf**kers.

Pusi mi kurac
(no login)

No score for this post
September 13 2005, 3:21 AM 

And by the way, Belgrade is the ugliest capital in all of Europe. Period.

Stefan
(no login)

Krleža

No score for this post
September 13 2005, 4:53 AM 

Strašno je to što tekstopisci tzv.članaka o Zgb i Bgd očigledno nisu čitali Krležu , a verovatno niti druge velike umove sa ovih (ipak) naših prostora (Andrića , Njegoša , Selimovića ...).

Na čega će ličiti deca i unuci tih "pisaca" , mi smo za Evropu svi Balkan , plav, svetlo-plav ili modar ali u osnovi Balkan.

Zato MIR momci , nadjite druga polja za pražnjenje mladalačke energije , okrenite se radu , učenju , kreaciji boljeg života - TO JE FORMULA !

Pusi mi kurac
(no login)

No score for this post
September 13 2005, 2:58 PM 

Stefan, f**k off.

Dave Edwards
(no login)

No score for this post
September 14 2005, 1:45 PM 

Belgrade is a ****ing rat infested hell hole, i'll never go back there EVER AGAIN do you hear me?

By the way, i got really ripped off there.

Dejzi
(Login dejzi)

Svaka cast MONTENEGRO

No score for this post
September 25 2005, 9:08 AM 

Kome se Beograd ne svidja, ne mora da ga gleda. Mi beogradjani posebno nemamo zelju da gledamo vas masovno ovde. Ali vas ima, i niko vas ne dira. To samo pokazuje ko je kulturan. Pricala sam na moru u Crnoj Gori sa par jako normalnih Hrvata, i oni ne dele vase misljenje. Zasto se samo javljaju oni koji zele da vredjaju? Da li vas je neko uopste pitao da li vam se svidja beograd? Nije, ali vi se javljate... Ipak ste puni kompleksa, ali nazalost mi na to ne mozemo da uticemo. Pozdrav za one koji dele moje misljenje.

superITALIJA
(no login)

RIM ZAGREB

No score for this post
September 26 2005, 5:28 AM 

Bio sam nedavno u Zagreb. Kako je jadan i sugav Zagreb. Tramvaji su zmazani, karte tramvaja nitko ne placa...Discipline nema, zabave, jos manje.

Kad sam se vratio u svoji Rim bio sam presretan. Prije svega zbog ljudi, koji nisu tolko ponosni na SVOJE SIROMASTVO KOJE SMATRAJU KAO BOGATSTVO, a drugo zbog ljepoti grada!

Byebye Zagreb,
byebye umisljeni ljudi...
SuperITALIJA

superITALIJA
(no login)

ZAGREB ------------------------------------------------- SUGAV I BEZ-KULTURAN

No score for this post
September 26 2005, 5:31 AM 

RIM ZAGREB
No score for this post September 26 2005, 5:28 AM

Bio sam nedavno u Zagreb. Kako je jadan i sugav Zagreb. Tramvaji su zmazani, karte tramvaja nitko ne placa...Discipline nema, zabave, jos manje.

Kad sam se vratio u svoji Rim bio sam presretan. Prije svega zbog ljudi, koji nisu tolko ponosni na SVOJE SIROMASTVO KOJE SMATRAJU KAO BOGATSTVO, a drugo zbog ljepoti grada!

Byebye Zagreb,
SuperITALIJA

superITALIJA
(no login)

ZAGREB ------------------------------------------------- SUGAV I BEZ-KULTURAN

No score for this post
September 26 2005, 5:32 AM 

RIM ZAGREB
No score for this post September 26 2005, 5:28 AM

Byebye Zagreb,
SuperITALIJA

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement