<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
superITALIJA
(no login)

ZAGREB ------------------------------------------------- SUGAV I BEZ-KULTURAN

No score for this post
September 26 2005, 5:32 AM 

RIM ZAGREB
No score for this post September 26 2005, 5:28 AM

Bio sam nedavno u Zagreb. Kako je jadan i sugav Zagreb. Tramvaji su zmazani, karte tramvaja nitko ne placa...Discipline nema, zabave, jos manje.

Kad sam se vratio u svoji Rim bio sam presretan. Prije svega zbog ljudi, koji nisu tolko ponosni na SVOJE SIROMASTVO KOJE SMATRAJU KAO BOGATSTVO, a drugo zbog ljepoti grada!

Byebye Zagreb,
byebye umisljeni ljudi...
SuperITALIJA

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
gotovina
(no login)

Re: Kako je taj beograd tuzan grad!

No score for this post
September 26 2005, 10:08 PM 

ma daj budalo jedno...Rim je naj prljaviji grad u kojegu sam ikad bio. Italjanski je ljen narod. ma bas u Rimu ducani i restorani su otvoreni od 8-11 i od 15-20 ako su otvoreni tako dugo. Dubrovnik ide cilu noc. Ne samo to nego Rim je gnjusan prljavi grad...smrdi ko pisacka.
A zadnje, svi znaju da Italjani su izjebani Albanci i Africansi. Ma daj....to je prljava rasa ljudi izjebana i promjesana. A zemlja je prljava i skupa.

vrati se u taj dupet Rim.
odjebi
ne vracaj se u Hrvatsku...znas sta te ceka!

Za Dom Spremni

Anonymous
(no login)

Score 3.0 (1 person)
September 27 2005, 10:10 AM 

Sto se rata tice, sto vi niste priznali nezavisnost Republike Srpske Krajine? Ma kakva nezavisnost, samo da ste Srbima priznali status konstitutivnog naroda, umesto nacionalne manjine, pa bi bili zadovoljni. Mogao je i tako rat da se izbegne.

1 Koju nazavisnost konju , kakva krajina debilu , u hrvatsku ste dosli bjezeci pred turcima ( u sela ) i parsto godina kasnije kao generali one bivse kukavicke vojske u kojoj je samo srbin imao glasa , e takvi su dosli u gradove ( zadar , pula , rijeka , zagreb itd ).

2 Ko je poceo rat ? Ko su bile prve zrtve ? plitvice ? borovo selo ? ne seri.

3 Bili bi zadovoljni , e pa nije ovaj svijet zo da samo da vi srbi budete zadovoljni .

4 Sta vi ne priznate samostalnost kosova ? ajde samo na to odgovori . jeste tamo manjina - jeste , jel su oduvijek tamo albanci-jesu e pa onda , priznajte ih onda kad ste postenjacine pa vi izbijegavajte rat , a mi smo svoj rat odradili , pobijednicki , dobili sto smo htijeli , vi niste i to je to a ti ljeci komplekse po forumima i izmisljaj povijest, meni ne pada na pamet da na vase srpske forume pomolim nos , i boli me kita i za vas i za beograd.

Anonymous
(no login)

No score for this post
September 28 2005, 9:14 AM 

debili neobrazovani!
Prije Oluje SAO Krajna je odbila bilo kakvu autonomiju i status koji joj je nuden u kulturnim i teritorijalnim okvirima.
Zeljela se sjediniti sa maticom Srbijom.
Ako niste milom,prestali ste okupirati hrvatski grag Knin silom.
Jel bi vi dali Kosovo Albancima?
Pa tamo vam je djedovina,jebo vas bez tradicije!

Dario17
(no login)

hahah

No score for this post
October 16 2005, 11:52 AM 

Svi znaju da je boegrad grad e ne selo ko zagreb, to zna i srbin svedjan bosanac njemac frncuz ma ko god..

Peca
(no login)

No score for this post
October 17 2005, 9:27 AM 

Je li bre Ustase pa sta vi mislite da smo mi sisali vesla a?

http://www.jasenovac.info/cd/index_en.html

Evo vam vase biblije stoko jedna!

Kakvi bre cetnici i ostali svi su male bebe za vas.

http://www.ushmm.org/museum/exhibit/online/jasenovac/

http://www.srpska-mreza.com/library/facts/jasenovac.html

http://www.pavelicpapers.com/documents/jasenovac/

Samo cekam dan kada ce vam se to sve vratiti !

A sto se tice "vaseg" mora eto vam ga i onako ste mnogo leseva u njega pobacali!

http://www.arhivrs.org/jasenovac5.asp
I jos nesto gospodo zapadni susedi - gde god odem postujem ove linkove i svi to gledaju mamu vam jebem !
Polako sve ce doci na svoje!

Croata invented cravat
(no login)

To Peca:

No score for this post
October 17 2005, 1:04 PM 

Peca, Hrvati imaju svoju sramotu uradjenu prije kojih 60 godina i svijesni su toga. Hvala Bogu, vec 60 godina nismo, a niti necemo uraditi nista slicno. Cijeli svijet zna za to godinama. Doduse, nabrijane brojke, iskrivljeni razlozi itd., ali nije bitno. Sramota je sramota. Mi je necemo ponoviti. A vi? Imate li vi svoju sramotu? Nije li zadnja Vasa upravo ucinjena prije samo 10 godina? Niste li cinili sramotu za cijelo vrijeme exJugoslavije? Cetnici nisu vasa sramota (Dovoljno je samo da ih pogledas)? Upoznaj prvo svoju povijest pa blati tudju. Ne napadaj nas dok stojis u govnima do grla i to u novoj septickoj.

Peca
(Login petarst)

No score for this post
October 18 2005, 4:30 AM 

Niste li cinili sramotu za cijelo vrijeme exJugoslavije?

O cemu ti ovde pricas? Ko je ginuo za takozvanu zemlju juznih slovena? Da niste mozda ti i tvoj pape? Pa jel hoces da ti dam jedno milion linkova da malo procitas ili si zadojen toliko da i ono sto je istina ti je skrivas. Kako te bre nije sramota?
Jel sam ja molio i kukao : " Nemoj Srbijo da nas ostavis na cedilu pojesce nas Italijani i ostali" ! Ali to je proslost, a ovo je sadasnjost. I samo to moras da shvatis da ni ti ni tvoj pape niste platili dugove za sinove i decu koju ste mucki silovali i ubijali u konc logorima kao i to da ste maloj decici 2 3 god busili oci i silovali ih pred majkama njihovim, a zatim ste im odsecali osi i ruke i takve ih pustili da hodaju.

And at the end najveca ste iskompleksirana profasisticka drzava ikad napravljena sto i ova slika kaze !

GOTOVINA
(no login)

No score for this post
October 18 2005, 9:26 AM 

nice fake photoshop picture there gay svrbi

Anonymous
(no login)

No score for this post
October 18 2005, 12:06 PM 

Peca,ti si idiot.
Ljudi su klali i silovali i u Jasenovcu i na Ovcari i na Srebrenici.
Ti si najveci idiot jer nemas mozga,pa mislis da mozes mrziti jedan narod zbog toga sto je grupa ucinila.
Nasa je sramota velika.Ali mi smo se protiv nje borili.Prvi partizanski pokret je nastao u Hrvatskoj od strane Hrvata.Najvise partizana su bili Hrvati,cak je i Tito bio Hrvat.
I oni su klali i mucili,ali su se bar borili protiv NDH.
A vi kukavice?!
Sto ste vi radili,kad su cetnici klali po Vukovaru i na Ovcari.Kad se klalo ljude kod Srebrenice?
Ne sjecam se da ste vi dizali ustanke.Da ste se zalili po novinama.
Peca,meni je posten Srbin drazi od glupog i nepostenog Hrvata,i ja nikada necu raditi generalizacije,i zato si ti glup!
Jer recenice tipa:"A sto ste vi radili u Jasenovcu" je sranje!Jer ti ljudi su ili ubijeni na Bleiburgu ili streljani poslije,ili su umrli od starosti.
A u srbiji 30% glasa za radikala Seselja i njegove koljace.
I ti se javljas.....daj odrasti.

Peca
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 5:49 AM 

Slusaj ti anonimuse jedan, ako vec nisi u stanju da napises barem nadimak.

Znaci sad si me iznervirao i sad cu da ti je... m....

Sta su bre ti zlocini u poredjenju sa onim zlocinima koji su tvoji pocinili?

Koji bre partizani ste vi bili? Deda mi je rodjen u Lici i sve znam o vama i vasim partizanima. Inace prva slobodna teritorija je bila Uzice.Mozda je Uzice u HR?

Kako te nije sramota da tako pises te stvari.
Mi odgovaramo za ono sto smo ucinili - jel znas vec dugo vremena, a ako je to tacno, posto ne znam i nisam ucestvovao u tome.
Iz Beograda sam i znam samo da odavde niko iz mojeg kraja u rat nije isao,a ti pricaj sta hoces. Na kraju NATO nas je bombardovao i naneo nam ako nista drugo onda psihicke smetnje.

A to sto su nekolicinu vas pobili tamo na severu pa to je smesno, a glavesine su uspele da zapale i da lepo zive do kraja svog zivota na drugim kontinentima.

Ja ne mrzim nikoga samo hocu da kezem da ste to trebali da platite materijalno, a to nikad niste uradili.

Vasi zlocini se nikad ne mogu usporedjivati sa srpskim i tacka.

Svaki komentar je suvisan!

LOL
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 7:45 AM 

Evo Peca,ponovo generaliziras.
"Vasi zlocini"
Tko je pocinio te zlocine i kad?
Gdje su sad ti ljudi?
Zar bi ti trebao odgovarati za klanja cetnika u Bosni u WWII ili za ubojstvo Stjepana Radica.
Mozda nije puno ljudi iz Beograda islo u rat,ali su Beogradani bacali latice na JNA tenkove.
Bombardiranje NATO-a nema veze sa Hrvatskom,vec vam je to Milosevic kriv.
A sto se tice partizanskog odreda i natifasisticke borbe u Hrvatskoj:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tito
Procitaj dio o WWII

I sad mi reci jednu stvar,zasto bi ljudi kao ja placali ista srpskim zrtvama,kada mi je pola obitelji poginulo u borbi protiv NDH?
Zato jer sam Hrvat kao i oni.
Ako je to tvoj argument onda stvarno nemozemo vise diskutirati jer mi imamo drugacije o svijetu.
U Hrvatskoj je pobjedila KP,a NDH je izgubila.Dio ih je pobjegao,dio ih je pobijen na Bleiburgu,dio ih je streljan,dio ih je mrtav.
NDH je zla i porazena strana,i danjasnja Hrvatska nema nikakve veze sa njom.Stovise,u nasem ustavu stoji da je danasnja drzava nastala na antifasistickim temeljima.
No ovaj rat je druga prica.
Drzave postoje.Zlocinci i vojnici su zivi,i zrtve traze zadovoljstinu.
Hrvatska treba vratiti sve izbjeglice i obnoviti im sve razrusene kuce,sto postepeno i radi,na zalost,jos presporo.
Ali SiCG trebaju platiti svu stetu koju su napravili.
To je to.
Ne zelim te vrijedati,ali ti moras shvatiti da me uzrujava kad stavis znak jednakosti izmedu Hrvat=Ustasa,jer je to laz,i moji mrtvi djed ti moze biti dokaz.
Isto kao sto ja necu reci da je Srbin=Cetnik niti cu reci da ste "Vi" krivi za Srebrenicu ili Ovcaru,ili klanja u WWII sa strane cetnika ili ubojstvo Stjepana Radica.
Svaka cast Crnoj Gori koja je prva imala dovoljno hrabrosti,da plati odstetu i pokrene to pitanje.

Peca
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 8:17 AM 

Drzave ne postoje, postojala je samo jedna Jugoslavija.
Ko je mogao tim ljudima da garantuje da ce oni biti zasticeni od crnokosuljasa?
Verovatno Mesic? Pa to sto vi radite je sve perfidno i sterilisano prosto da covek ne poveruje. Otidji samo prijatelju u Sibenik ili Zadar ili mozda Split, pa tamo pricaj o partizanima ili vec kome.
Cilj mog posta je da se nedela srba ne mogu nikako meriti sa nedelima Hrvatskih Ustasa u WWII !
Znaci nije isto kad ti ubijes 1000 do 10000 i kad ubijes 300000 do 700000 !

Ako ti ja kazem da niko odavde nije isao, a da ga ja znam onda je to tako, a za te ruze nemam pojma (a sta su trebali da ih gadjaju molotovljevim koktelima)?

I na kraju vidim da si dobar covek ali veruj mi takvih je malo tamo kod vas. Avnojevske granice koje vam je dao copavi su nesto sto nikad niste ni mogli da sanjate, ali eto strplivom politikom stigoste do kraja i ja vam u tome cestitam !

dado
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 8:27 AM 

ova sokadija se usmrdila majku im jebem
IMA DA VAM I MORE POPIJEMO
hahahahahahahahahaha
ZIVJELA RSKRAJINA
IMA DA VAS KOLJEMO OPET MAJKU VAM JEBEM SOKACKU
GORI STE I OD TURAKA PIZDA VAM MATERINA!!!!
A I ONI SU VAS KARALI PICKE!!!!!!!!!!!!!!!!1
NEK JE ZAGREB VELEGRAD!!!!!!!!!!!!!HE HE

LOL
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 9:29 AM 

Mislim da ne shvacas kakva je situacija u Hrvatskoj.
Ti ljudi koji mrze sve srbe su u krivu.Sama mrznja je kriva stvar.
Ali dokle se ti pozivas na zrtve iz drugog svjetsko rata i svoje djedove i pradjedove,dokle se ovi ljudi pozivaju na svoje razrusene kuce i ubijene sinove i muzeve i roditelje.
Ja razumijem svu zalost i mrznju Krajnskih Srba,ali njih 200tis nije dovoljno da bue onih 30% glasaca od jedne radikalne stranke koja osim sto joj je predsjedniku u Haagu ujedno i ne priznaje nase granice.
U hrvatskoj takvih stranaka nema.
A bas ljudi u Dalmaciju su najveci antifasisti bili,premda su mlade generacije zaludene Tomsonom i mrznjom prema Srbima jer su ipak na njih padale granate i oni su izgubili svoje bliznje.
Ako govorimo o granicama,ne razumijem zasto mislis da smo dobili nesto sto nam nije pripadalo?
Osim Istre,cijeli teritorij je povijesno Hrvatski.Uostalom izgubili smo i dio Bosne koji smo imali iz sporazuma Cetkovic-Macek.
A sto se tice pitanja "tko im je garantirao da ce biti zasticeni od crnokosuljasa?",mislim da si podcijeno propagandu.
U Hrvatskoj nije bilo animoziteta prema Srbima tolikoh da bi ih se napalo.Stovise,nismo imali oruzja za obranu,a kamoli za neki napad na hrvatske Srbe.
Velika mrznja je nastala tek napadom na Hrvatsku.Ona je uzrokovala broja ubojstva nevinih Srba diljem Hrvatske.
Ali moras shvatiti da je tom uzrok ubijanje hrvatskih civila od strane cetnika i JNA.
Sto bi bilo sa Srbima,da nije bilo rata?Nista vjerojatno.Imali bi veliku manjinu,jaku stranku u saboru,i kulturnu autonomiju,kakva im se i nudila '91.
No oni su je odbili,pokusavajuci se odcjepiti i okupirati i more.Kao sto je Seselj rekao "Karlobag-Karlovac".
Ono sto je Srbe u Hrvatskoj sjebalo je bila Miloseviceva politika Velike Srbije,premda je znao da nece nikada moci zadrzati Krajnu,a kad je to saznao onda se sa Tudmanom dogovorio,da ce protjerati Hrvate iz Bosne u Hrvatsku,a nek Tudman potjera sa Olujom Srbe iz Krajne u Bosnu i Srbiju.
Inace u Oluji se nije tjeralo,vec su Srbi bjezali zbog straha da ih Ustase dolaze zaklati,no sve je to bio politicki dogovor.
A sto se tice zlocina iz drugog svjetskog rata,moras postaviti pitanje?
Tko je vise ubijao,ili tko je imao vise zrtava?
Hrvati-partizani su ubjali ustase,isto kao sto su partizani-srbi ubijali cetnike.

Ako hoces da ti priznam da su srbi izgubili vise ljudi,priznajem.
Ako hoces da priznam da je Jasenovac bio stravican logor smrti,priznajem.
I zao mi je.Kao sto je zao svakom normalnom Hrvatu.
Ali nemoj zaboraviti da NHD nije bila okupirana i daj zato mogla raditi sto ju je volja.
Te da su ogromna cetnicka zvjerstva pocinjena u Bosni i Hrvatskoj,osobno su mi prabaku spalili u krusnoj peci.
Ako mislis da je broj zrtava bitan,u redu.Ali nemoj padati na lazne brojeve kao 1mil Srba ili pola milijuna Srba u Jasenovcu.Ubijeno ih je oko 100tis u logorima,dok isto tako nije ubijeno 250tis hrvata na Bleiburgu,nego oko 40tis.

Ali,cemu se zamarati takvom povjescu?
Cemu se na nju pozivati i onda njome opravdavati nove ratove?
Pa covjece,i nas i vas su Turci ubijali na milijune,pa to nije razlog da ih se sad mrzi ili pokusa zapoceti rat sa njima.
Ljudi koji trebaju odgovarati,neka odgovaraju.
Hrvatska je sudila Dinku Sakicu(NHD general) prije 6 godina i osudila ga.
Vraca imovinu Srpskoj crkvi i Zidovskoj opcini.

Neznam do kad se ljudi misle pozivati na zlocine iz WWII?
Ti ljudi vise ne postoje.Niti politicki ne bi smjeli biti aktivni.
Tko god nasjeda na takvu propagandu,sluzi krivim interesima.
Primjer je Ravna Gora i tvrdnja da cetnici nisu bili fasisti.
To sto nisu imali u svojoj teoriji nacisticke i rasne ideje ne znaci nista.
Cinjenica da su se zajedno sa Ustasama borili protiv partizana,i da su zajedno sa Ustasama i Njemcima bjezali do Bleiburga govori sve.

A sto se tice nekih teritorija na kojima je vecina Srbi,a Hrvati tvrde da trebaju ostati u Hrvatskoj,situacija je ista kao sa Kosovom.
Zelim vam da zadrzite Kosovo jer imate povijesno i kulturno pravo.

Ne zelim vise o WWII ratu.Sve sam ti priznao.I irelevantno je za ozbiljan razgovor o suvremenoj politici.
Molim te,ako ti ili netko drugi zeli raspravljati neka se koncentrira na ovaj rat,na sadasnje odnose i poboljsanje istih.
Pozdrav

m
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 9:41 AM 

Ovo su stare karte Hrvatske.
Neznam zasto netko tvrdi da mozemo biti zadovoljni teritorije.
Puno vise smo izgubili nego dobili.
Niti jedan dio Hrvatske povijesno nikad nije bio sluzbeno pod Srbijom.Dok je pod hrvatskim kraljevstvom i banovinom bila i Bosna i dio do Zemuna.

Pusi Mi Kurac
(no login)

No score for this post
October 19 2005, 2:13 PM 

Those were the days, my friend

Anonymous
(no login)

No score for this post
October 20 2005, 12:30 AM 

"Niti jedan dio Hrvatske povijesno nikad nije bio sluzbeno pod Srbijom.Dok je pod hrvatskim kraljevstvom i banovinom bila i Bosna i dio do Zemuna."

Netacno : Travunija ( Konavle) i Dubrovnik su dosta dugo bili deo Srbije u srednjem veku
isto i Hum ( Hercegovina), istocna Bosna...
ali to je sada nebitno posle tolikih vekova.

Peca
(Login petarst)

No score for this post
October 20 2005, 4:51 AM 

Imam milion mapa gde se nigde ne vidi da pise hrvatska i ako se vidi to je uvek manja teritorija nego danasnja sto je !
Na zalost ne mogu postovati te mape jer su vece od 150kb !

Ali kao sto rece covek to je sada nebitno !

Pozdrav

Anonymous
(no login)

No score for this post
October 20 2005, 5:31 AM 

Zelio bi pitati gospodina koji je napisao da je Dubrovnik bio pod Srbijom,da li moze dati tocnije podatke.Koje razdoblje,pod kim tocno itd.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement