<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Anonymous
(no login)

Re: Kako je taj beograd tuzan grad!

No score for this post
October 20 2005, 9:21 AM 

kako Seselj kaze :
--DUBJOVNIK JE SJPSKI GJAD----------ja bi mu i dao dubrovnik da ispravno kaze:riba ribi grize rep

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
srbin
(no login)

napusi se

No score for this post
October 20 2005, 9:39 AM 

Svadjaju se slovenac i hrvat u kojoj je drzavi gore, cije je more i tako dalje.. pa kaže hrvat slovencu "Jucer sam sanjao Ljubljanu i sve je bilo u kurcu, smrdi,kriminal.." Kaže slovenac njemu "I ja sam jucer sanjao Zagreb, i sve je bilo u najljepsem redu, svi se vole, slave i piju na veliko, a i svugdje ima nekih velikih plakata i zastava". Pita njega hrvat "kakvih plakata i zastava?! šta pise na njima?!" kaze slovenac "ma ne znam da citam cirilicu

Anonymous
(Login zimzeleni)

No score for this post
October 20 2005, 12:26 PM 

Dubrovnik nikada nije bio pod Srbijom, cak ni u vreme Carstva, ali joj je placao danak, kao i ranije Ugarima, a kasnije Turcima. A sto se tice one karte gore, idite malo do Crne Gore ili Bosne, pa trazite svoju "povijesnu" teritoriju, pa da vidimo kako cete proci.

Anonymous
(no login)

No score for this post
October 21 2005, 5:39 AM 

Necemo nikome nista uzimati.Nismo mi agresori.
Ali za Dubrovnik me zanima kada je to bilo.
Placanje danka ne znaci da je Srpski grad.Po tome bi mogao biti i Turski ili Madarski,ali tamo su zivjeli Hrvati koji se osjecaju kao Hrvati.
Ali,samo povjesno me zanima,kada je to Dubrovnik placao danak?

GOTOVINA
(no login)

ste vi srbi stvarno tako glupi?

No score for this post
October 21 2005, 12:14 PM 

ma daj ste vi tako glupi da ne kuzite sta se dogada? Vi ste "BRAINWASHED". Komunisti su vam pisali knjige historije.....ma daj...to je proslo. procitaj neke knige koje nisu propaganda.

Dubrovnik nikad nije bio vas

Anonymous
(Login zimzeleni)

No score for this post
October 21 2005, 1:13 PM 

GOTOVINA, glup si ti. Nisam ja rekao da je to ikada bio srpski grad, nego da je placao danak. Za ovog anonimusa koji me je lepo pitao, Dubrovnik je placao danak Srpskom Carstvu u XIV veku. Da, naseljavali su ga Hrvati, ali sumnjam da su se oni osecali Hrvatima pre XVIII veka. Kao i oni iz Zagreba, ili recimo Srbi iz Beograda. Ne da oni nisu bili to sto su i sad, nego jednostavno nacionalna svest naroda nije bila razvijena u Evropi do XVIII veka, pa tako ni u Srbiji ili Hrvatskoj.

Anonymous
(Login zimzeleni)

No score for this post
October 21 2005, 1:15 PM 

I jos nesto GOTOVINA, Veliki Hrvatu, na hrvatskom se kaze povijest, a ne historija. Jel' ja Srbin treba tebe da ucim hrvatski.

Anonymous
(Login dominikdominik)

No score for this post
October 22 2005, 8:03 PM 

e bome citam ja ove vase postove, i bome smijem se...
da istina je to kako je netko rekao da se na forumima pljujemo, a uzivo smo si dobri...
iskreno receno i ja bih prije pomogla srbinu, zato sto smo bili Jugoslavija, pa se bolje razumijemo nego sa npr svabom, ali ipak moram reci da od njih 99% mislim da su zaostali, i zalupani do daske...
nacin na koji srbi, makedonci i sl. razmisljaju je smijesan i zaostao///
iza nas ste 100000000000000 godina i NIKADA nas necete stici u nicemu, a pogotovo u nacinu razmisljanja.....
ne zivim u Hrvatskoj, jer mi se niti tamo puno toga ne svida,ali vi ste totalno zalupaniiiiii

Anonymous
(no login)

No score for this post
October 25 2005, 3:08 PM 

Dragi gospodine,jos mi niste pokazali da je Dubrovnik placao nakak srpskim vladarima.
Naime,on to nikad nije.Srbija nije nikad bila faktor oko Dubrovnika.
TO nije stvar politike i propagande vec povijesnih cinjenica.
Hvala

Croata invented cravat
(no login)

No score for this post
October 25 2005, 5:46 PM 

Zimzeleni, mislim da je anonimni u pravu. Nikada nisam cuo za taj segment povijesti. Ako imas bilo koji link na netu za tu informaciju, pukni ju na forum. Ne kazem da nisi u pravu, ali daj da to negdje procitam.

CETNIK
(no login)

Narodnjaci

No score for this post
November 1 2005, 6:50 AM 

NARODNJACI SAMO PUPMAJ NARODNJAKE

N A R O D N O samo N A R D O D N O

Nesa
(no login)

Za ovu sominu Dominikdominik

No score for this post
November 1 2005, 1:09 PM 

Ko je zatupljen glupaco jedna?Sta lupetas tu?Pogledaj sebe i tvoje Hrvate i ustase okolo malo.Ma vi ste purgeri iskompleksirani mamu vam ja jebem svima.Da li je to jasno???Ne razumem zasto smo mi tupavi kad vi ustase sa vasim Njeznikom i Miloklizom dolazite do izrazaja ahhaahhahahahha koji je bre to jezik somino jedna???
Hrvatski???Koji Hrvatski mislis Srpsko-Hrvatski koji je jedan jezik bio i ostao a?Somine jedne iskompleksirane.Kako vas bre nije sramota,kad sam bio u Montrealu na vaterpolu sigurno si gledala kako smo vas karnuli,prolaze deca sa roditeljima a vase ustase dobacuju ubi srbina i kolji za domovinu alooo breeeeeeeeeeeeeeeeee i
ti meni pricas ko je zatupljen.Sto kaze Peca iznad nikada se vi necete porediti sa nama purgeri glupavi jer to ne moze da se poredi ejjjjjjjjjj kakvo poredjenje sa USTASHAMA koje su pobile toliko ljudi coveceeeee pa to je neverovatno!!!A koga smo mi ubili???Sta oces da poredis 2000 iz Srebrenice naduvanih kao 8000 ljudi molim???Pa imam film covece o tome koji su ameri napravili i rekli da je sve to bilo namesteno,bilo je pobijeno nekih 1500-2000
a sta vi bre ima da kazete za brojke iz WWII a i u Krajini i ma svuda mamu vam jebem purgersku??????
Nikada MI i VI se necemo moci porediti i treba da vas bude sramota ne od WWII samo nego i od ovog skorasnjeg rata zna se sta ste radili picke one smrdljive!!!

Croata invented cravat
(no login)

No score for this post
November 1 2005, 5:13 PM 

Nesa, daj se pogledaj malo u spigl. Samo nemoj riknuti kada se vidis. Neki neobrazovani, retardirani, kreten kakav si ti i kakvog samo vlastita majka moze voljeti, mogao bi nam pripisati jos jednu srpsku zrtvu.
I daj prestani koristiti izraze za koje nikada nisi cuo sto znace. Purger je ono, sto ti nikada nemozes postati. Svaki pravi Zagrepcan koji vuce porijeklo iz Zagreba po oba roditelja je cisti Purger i izuzetno je ponosan na to, a ti papcino, nisi ni pravi Srbin. Preglup si za njih.

Nesa
(no login)

U SPIGL?????????

No score for this post
November 7 2005, 1:29 PM 

Sta ti je to majmune jedan???
Pa nemoj te reci nacisticke da uzimas kad dolaze iz vase bratske nazi smrdljive nemacke.Daj neku ustashku kao rec da vidimo iz novokomponovanog NJEZNIKA ahahahahaha jebem vammater retardiranu kretensku...I treba da budete ponosni PURGERI jer vas je DEJAN SAVICEVIC NAPUSIO U SRED ZAGREBA SAM TAMO SA NOVINAROM JEL SE SECATE MAMU VAM JEBEM PURGERSKU ILI TREBA DA DAM LINK DAS SKINETE VIDEO???
Hahahaha Dodji purgeru vamo,popusi ga malo Purgeru hahahhaha JEBEM TE USTA TA SKRBAVAAAAAAAAAAA....Prema tome sta da vam kazem ahhahaa ajaoooo legenda vas je karao u sred Zagreba a picka purgerska nije smelam da dodje da mu Dejo ne razbije pickicu onu ili njeznik:)))))))
hahahah koji recnik jeboteeee nevidjenoooooooooooo
DUVAJTE PURGERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

vrsid
(Login vrsid)

Zezam

No score for this post
January 21 2010, 6:01 AM 

E budalo jedna tupava. Da vama ahovniarima nije Beograda i Srbije vi ne bi ni znali sta je Hrvatska. Jo bi ste bili neka provincija u maarskoj ili Austriji. A pevai iz lijepe vae ne bi mogli ni da yapevaju van nekih tamo ugavih birtija rupa od kafia i kafana. Ah da sad se setih 90% hrvata ne voli Cecu i da kaem GRAND sranje.

< Previous Page 1 2 3 4 5 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement