<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
DERIM
(no login)

BABO

No score for this post
July 16 2004, 6:58 AM 

Ko kaze da je babo ubijo tolko ljudi on je malo skreno s puta ako je babo dobijo 20 g zatvora onda da je alija ziv moro bi dobiti 1000 godina i nemojte vi gore biti pametni da je alija bijo dobar nebi bila tolka bijeda sada u bosni znaci nije bijo dobar ajd uzvajte POLIII GA BABIIIIIIIN!!!!!!!!

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
mracni
(no login)

poruka

No score for this post
July 22 2004, 5:41 PM 

Ti koji se predstavljas kao -Derim- si nepismeni i glupi papak i nisi svjestan svoje nesvjesti.Papak neznam koliko imas godina ali po ovome sto i kako pises mislim 8,a sto se tice Fikreta svi vi njegovi sljedbenici mu se napusite kurca papani glupi.

DERIM
(no login)

ej

No score for this post
July 23 2004, 7:40 PM 

ti se meni mozes napusti kurcine i to dobro papcina si ti izgleda da si alin pa ti ne pase nista sta pise ovde otvori za aliju temu pa tamo pricaj sta ti je volja papak jedan zaroljani

http://www.bhwarez.net
(no login)

http://www.bhwarez.net

No score for this post
July 30 2004, 8:15 PM 

katarina
(no login)

A ti iz Pecigrada.....

No score for this post
August 27 2004, 8:58 PM 

Niko ti nebrani da vjerujes sta i u koga hoces, ali nepisi da je Fikret los jer nije. Ako je za tebe nije za nas sviju. Sram te bilo i tebe i lunatike poput tebe sto mislite da je samo ono u sta vi vjerujete i ukoga vjerujete uredu. Ljudi poput tebe su nas i natjerali da napustimo te prostore ne sto smo morali nego sto smo izabrali da nebudemo dio tog vaseg unazadjivanja i prisiljivanja da postanemo nesto sto nikad nismo bili. Nemam nista protiv nikoga ko je vjerni musliman bio ispocetka i ostao ali nemogu podnjeti ljude koji se prave muslimani a lazu, kradu, podmecu, mrze druge koji nisu istog misljena i zele da ih se rjese ako nisu kao i oni....isto mislim i za Srbe i Hrvate koji su nacionaliste i misle da su nesto bolje od drugih naroda koju zive u BiH. Ovo pisem jer i ja sam iz Pecigrada pa hocu da ti dokazem da ni svi Pecani nisu isti..., a ti mora da si onaj jedan sto obozava Aliju, samo tako ja nisam kao ti ja neblatim toga covjeka, nezmam puno o njemu i SDA vlasti niti ikad zelim znati, a ko god ih voli neka izvoli, nisu moji neprijatelji zbog toga.....
I molim vas nemojte samo poceti ovako: "niko vas nije prisiljavao...niko vas nije deskriminirao.....nas svi mrze sto smo muslimani.... ili nesto kao ti si cetnik, ili ti nisi vjernik itd.
Okusane su te sve uvrede od svog naroda prvo pa sto bi se covjek onda ljutio na Srbe i Hrvate??? "
Osjecam isto za sve narode iz bivse Yu, samo ako nisu nacionaliste....i ponosim se stim sto sam dio i Srba i Hrvata i Bosanaca(Bosnjaka), jer sam tako odgajana da postujem svije.
I ponovo nemojte samo poceti sa : "onda su komunista!"
Nadam se da nedavim nikoga, samo me malo naljute neki koje nemaju nikakve kulture i odgoja i onda se ti takvi pitaju sto stranci misle da smo mi dosli iz dzungle pa da sam na njihovom mjestu i ja bih.
Imam puno prijatelja sve jedne vjere i jos se nikada nismo zakacili oko sveg ovoga sranja, jedino se smi molimo da se nikad i nikom ne ponovi...
Puno ljubavi i razumjevanja svima cak i onima sto ce me mrziti zbog ovoga sto je napisano.

JeboVamAbdicMater
(no login)

Re: Fikret Abdic - Legenda !!!

No score for this post
August 28 2004, 9:02 PM 

Vi "babini" ste ciste izdajice. Dok su nas srbi klali vi ste s njima suradivali i okrenuli ste se protiv svog naroda. Kao ovce ste vaseg "babu" pratili, zato sto ste glupi i neobrazovani seljaci. Picka vam materina, trebo vas je Dudakovic sve poklat. Izdajice kao vi ste gori od svakog vlaha.

Slaven
(no login)

Zbog ovakvih se i ratovalo

No score for this post
August 31 2004, 4:50 AM 

Ovaj iznad koji se predstavlja kao JeboVamAbdicMater je izgleda neki veliki GLUPI supak.Zbog takvih majmuna kao sto je on (tj.takvog jezika punog mrznje) se ovdje i ratovalo.Ne vjerujem da je iko iole normalan htio da ratuje, osim ovakvih budala kojih ce nazalost uvijek biti.Jedino ih treba ignorisati i nista drugo.

TURK79
(Login diagonale)

FLAG OF THE GOD IN EARTH

No score for this post
September 1 2004, 7:22 AM 

Panos
(Login 88776)

No score for this post
September 2 2004, 7:08 PM 

MORE GREEK BABES! DAMN!

Krajisnik
(no login)

Legenda?

No score for this post
October 7 2004, 7:54 AM 

Jeste legenda, al u kurcu, bolje receno u zatvoru.Jebo vam on mater a vi njemu.
Vi izgleda hocete opet da vam dole u Kladusu dodemo sa jajima i gadamo vas ko nekad, ili da vas tjeramo po parkovima i damo batina?!?

Nemoj me Babe, mamu vam jebem, bice vas mrtvih picka vam materina.

Marko
(no login)

No score for this post
October 8 2004, 11:42 PM 

Krajisnik,

Zaista nije potrbno da nam u svakom postu dokazujes svoju islamsku kulturu sa psovkama, veruj moguce je pricati bez psovanja. Ruzno je to cuti bolan.

Krajisnik
(no login)

No score for this post
October 9 2004, 10:04 AM 

Slusaj Marko, pusti ti meni moju vjeru a gledaj svoju. Nema nikakve veze ovo sa vjerom ako se nekome privatno obracam.
Tebe se ovo ne tice niti te je ko sta pitao.
Zato odjebi.

Marko
(no login)

No score for this post
October 9 2004, 2:52 PM 

Krajisnik,

Ima to puno veze sa verom posto vera je temelj covekove kulture a primitivizam koji iskazujes odnosi se na tvoju veru i na intelekt. Nemoj se naci uvrejdjen sa ovim cilj mi nije da vredjam vec da ti razmislis. Dali je zaista fino da se covek spusti tako nisko i da mu samo bljuvotine izlaze iz usta?

Isus kada su ga pitali sta se sme jesti rekao je "Coveka necini prljavim ono sto mu udje usta vec ono sto mu izadje iz usta".

KaMikaZza
(no login)

No score for this post
October 10 2004, 11:05 AM 

Pa ocigledno je da Krajisnik pokusava da komunicira na onom jeziku koji pojedini mogu da razumiju

Marko
(no login)

No score for this post
October 10 2004, 3:13 PM 

Slazem se, Muslimani ga razumeju super.

KaMikaZza
(no login)

No score for this post
October 11 2004, 5:28 AM 

Marko, opet si ti malo meni promjeno loncice hehe Znas ti dobro kako sam ja mislio

Marko
(no login)

No score for this post
October 19 2004, 4:29 PM 

KaMikaZza,

Kako god okrenes psovke su ruzna stvar i bolje je nekoristiti to.

muharem
(no login)

Nema smisla

No score for this post
October 20 2004, 9:02 AM 

Nema smisla dase svdzamo znamo dobro da je Fikret izdajica svog naroda a i njegove pristalice vi kojise smatrate daje Fikret u pravu objasnite jedno sebi kako moze brat protiv brata da ratuje nema smisla jasam iz krajine ali se neslazem dabi ikad pristao uz nekog drugog osim svoje brace bosnjaka muslimana cast i srbima i hrvatima i svim ostali vjerama ali ako nepostujes svoj nemozes ni tudzu u Bosni ima mjesta za sviju koji je smatraju svojmo Drzavom netreba da psujemo jedni druge i vrijedzamo ali mi neznamo drugacije najlakseje osvati jedan drugome znase dans je Fikret izdao imaju dokazi daje prav nebi bio u ztvoru jasm za Aliju i njegove pristalice a vi koji niste mi nista nismo ni izgubili a vi niste nikom dobro dosli necevas ni hrvati ni srbi a zanas Bosnjake ste izdajice zivio Alija.

Marko
(no login)

No score for this post
October 20 2004, 9:37 PM 

Pametni muharem (Sa malim m),

Svaka ti cast konacno ti i ja se slazemo u necemu .

Kazes:

"Nema smisla dase svdzamo znamo dobro da je Fikret izdajica svog naroda a i njegove pristalice vi kojise smatrate daje Fikret u pravu objasnite jedno sebi kako moze brat protiv brata da ratuje"

Pa kako ti onda objasnjavas da su tvoji predci od kako su se poturcili stalno ratovali protiv svog naroda Srba? Znas nasi stari su uvek govorili "GORI POTURICA NEGO TURCIN".

U pravu si zaista nema smisla da brat protiv brata ratuje cak i kada je brat druge vere.

Nihad
(no login)

o babi

No score for this post
December 3 2004, 11:23 AM 

Sellam postovana braco i sestre...ovo stvarno ne vodi nikud,jer sav dunajluk zna sta je babo a sta Alija uradio za ovaj narod...to sto je fikret nahranio sirotinju pa je poveo kuda od hoce to je drugo..a vi sto lajete o Aliji zahvalite se bogu sto vas nije pobio kad vas je stijerao na granicu,

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement