<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Marko
(no login)

Re: Fikret Abdic - Legenda !!!

No score for this post
December 3 2004, 3:12 PM 

Nihad,

Alija je doveo narod na podrucju Bosne i Hercegovine do ogromne pogibije bas bez imalo potrebe. Alija jeste radio po planu islamkih ekstrimista i taj plan ce dovesti muslimane sveta do jos vece pogibije nego sto se desila u Bosni, nebi me nimalo cudilo ako jednoga dana muslimani dobiju zut mesec i zvezdicu da zasiju na kaputic.

Plan izjavljen u Kur’an(Surah 8:39).
I borite se protiv njih dok mnogoboštvo ne išèezne i dok samo Allahova vjera ne ostane.

To samo moze dovesti ljude do pogibije a ako pogledas celu istoriju islama to je samo pokolj za pokoljom. Muhammed je poceo svoju veru sa ubistvom svojih komsija u Meki i do zadnjeg dana svoga jadnog zivota je ubijao ljude. Muhammed je tipican Arap pohlepan do bola i zeleo je da osvoji svet upravo zato je modificirao staru pagansku arpsku veru u boga meseca i plodnosti koji je isao pod imenom Hubal u Islam. Rec Allah je specificna arapska rec koja se koristi samo za specificnog arapskog boga (Hubala) i kada su pricali o bogu Hubal zvali su ga Allah. Ako zelis upotrbiti genricnu arpsku rec za boga to je ROBI ne Allah.

Ceo svet je vec sit islama i ta zelja da osvoje svet ce dovesti Muslimane do ogormne pogibije kavu svet nikada video nije a zaista to je nepotrbno.

Afganistan i Irak su samo pocetak ovoga rata koji ce zavrsiti sa Atomskim, kemikalnim i bioloskim naoruzanjem. Zar je to zaista ikome potrbno? Iran pokusava da stvri nuklearno naoruzanje a to im svet nece nikada dozvoliti znaci mozes ocekivati za kratko vreme da ce Iran da pukne kao zvecka a Arabija i Sirija su blizu takodje.

Fikret jeste musliman u imenu ali je prvo covek koji je zelo da spsi narod pogibije i da su ga ljudi slusali zaista nebi doslo do pogibije u Bosni. Fikret je bio svestan da taj Allahov put samo vodi ljude u pogibiju i da nista dobro od toga nemoze biti. Fikret je hteo mir a alija je pretvrio Bosnu u veliku grobnicu. Zar je moguce da ljudi mogu biti toliko glupi da neshvataju? Nije izdajica onaj ko zeli mir za svoj narod vec onaj ko kosta svoj narod ogroman broj zivota.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
bajro
(no login)

No score for this post
February 11 2005, 12:06 PM 

e vala sto se ovaj marko petlja gdje mu nije mjesto.

ovo je izmedju nas balija i ne mijesaj se. a to sto si naveo za isusa, je vasa propaganda kojom ste zaveli mnoge nase neuke bosnjake, pa ih ubijedili da je dobro jest svinjsko meso.

po toj isusov opaski je onda dobro jest i govna.

a ovim babinim nemam sta rec jer su ionako nepismeni. dosad bi debil shvatio da nije alija napo srbe nego oni nas. i to s ciljem da nas istrijebe. RAT U BOSNI BIO JE NEIZBJEZAN. a ako ovi kraisnici misle da bi njih srbi il hrvati postedili zato sto su i oni s njima ubijali svoju bracu onda nemaju mozga.

po vasoj logici bolje bit ovca ko sto ste vi nego razmisljat vlastitm mozgom.

zao mi je sto ovo moram rec svojim sunarodnjacima al moram.ima vas stvarno glupih.

nadam se da je marku i njemu slicnima sad srce na mjestu kad citaju kako se mi svadjamo

Marko
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 2:47 AM 

Jojjjjjjj Bajro sta ti sve naprica,

Istina je da ja nisam tamo bio za vreme rata ali imao sam jako dobre informacije ovde po pitanju sta se desavalo tamo.

Za pedesetak godina ste ziveli sa srbima u YU bez ikave frke, to je cinjenica. Za to vreme srbi vas nisu istrebili, niti pokusali iako ste vi to sa Hrvatima pokusali u drugom svetskom ratu. Znaci Srbi u Hricanskom smislu su vam oprostili Jasenovac i Gradisku i mnoge druge klaonice. Na Bars carsiji kada su Srpski svatovi bili pobijeni to je bio incident koji je poceo Rat. Znam kada god istorija nepase Muslimanima rado je menjau ili ignorisu ali ipak cinjenica je cinjica.

Sto se krmetine tice pa i sam Muhammed je jeo krmetinu dok mu nije jedna jedinica pocrkala od pokvarenog svinjskog mesa, tek onda se silni Allah setio da mu da poruku da je svinjetina zabranjena. Posto su oni ziveli u jako toploj klimi bez frizidera bilo je pametno nejesti svinjetinu tada. Samo da se Allah setio da da Muhammedu poruku pre nego sto su mu silni muhadzadini pocrkali bilo bi super. Zaboravan je taj Arapski Allah.

prinzeugen
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 5:41 AM 

mozda bi ga i cijenio da nije suradjivao sa srbima i da nije okrenuo cijevi protiv svog naroda...znam momka sto mu je fikret dajdza ni on nije bas odusevljen fikretom...

BOSANAC
(no login)

SAMO DA VAS PODSJETIM

No score for this post
February 12 2005, 7:47 AM 

Moj Boze, ponekad se pitam, zar je bas tako moralo biti,
moj Boze, ponekad se pitam, zar je dobro srce muslimanskog insana
moralo da se vadi Valjevskim, Uzickim i inim drugim srpskim kamama.
Moj Boze, ponekad se pitam, zar je muslimanski covjek
samo sto sevdah cuti, morao biti zaklan.
Pa sto to mi nismo isli u Negotin i Kraljevo i klali njihove majke,
sto to mi nismo postavili haubice na Zabljak, na Durmitor,
na Zlatibor i ubijali njihovu djecu.
Nismo, jer mi volimo, a oni mrze, ne svi, ali mrze.
Nase su dzamije popaljene, mihrabi poruseni, mezarja uzorana, njihove
crkve od Teocaka do Golaca niko ne dira.
Nase su majke i sestre silovane, a njihove se suncaju po Adi
ciganliji i ljetuju po Budvi.
Nasi su muhadzeri u Trogiru, Pakistanu, a njihovi se,
sram ih bilo setaju po Modrici, Dobojskim daidzama i
Prijedorskim avlijama
Mi ovdje u Bosni jedemo Norvesku ribu sumnjivog datuma,
a oni beru nase alkatmere i ruze i sjede ispod grozda ,
gdje smo mi, samo mi Bajrame docekivali.
Boze moj, Bosanske gazde, Bosanske gazde i potomci Bosanskih begova,
hej ljudi moji gazde, gazde Bosanske cekaju u redu za tanjir graha,
a njihova fukara po buvljim pijacama Zajecara prodaje almasli grane
i sorvane nasih nena, prodaje fukara znoj i krv tezaka.
Prodaje fukara ibrike i postekije po Pozarevcu,
prodaje fukara vilenove goblene, vilenove goblene iz muslimanskih
kuca, vezene u nocima kad jos nije bila spaljena iluzija o uvali
moga djetinjstva na brdovitom Balkanu i kad je zaklana porodica
Huskica odgledala jos jedno nedjeljno popodne koje vodi Dunja Lango
Prodaje fukara, a mi se glodjemo, prodaje fukara pune muslimanske
sehare, a mi se glodjemo, prodaje srpska fukara muslimansko
dostojanstvo, a mi se glodjemo, jebem ja nas, ali neka , neka narode
moj, neka prodaje fukara, neka prodaje,
jer ne mogu oni nakrasti koliko Musliman ima, ne mogu oni pobiti
koliko mi mozemo roditi.
I zato, ne zaboravi nikada narode moj, ne zaboravi nikada potoke
krvi sto se slivaju niz Soukbunar, Djidjikovac, Mejtas i Vratnik
ne zaboravi nikada i nemoj nikad halaliti.
Ne zaboravi mrtve bebe rodjene na Kosevskom brdu,
ubijene iz PAT-a, PAM-a, Boforsa,
majku im jebem, ne zaboravi i nemoj nikada halaliti.
Ako smo nekada morali halaliti, vise ne smijemo.
Zakuni se narode moj krvlju rahmetli Hajre Mesica i sakatom djecom
Bosanskom, da halaliti vise nikada neces.
Tko halali, dabogda ga rodjena djeca proklela, jer mi,
mi Muslimani ovaj rat nismo zeljeli, ali ako hocemo,
dobit cemo ga, jer u Bosni rjesenja nema
ili Dzehenem ili sloboda, kome to nije jasno neka ide iz Bosne.
MATER IM JEBEM!!!!

Marko
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 2:54 PM 

prinzeugen,

Kako god okrenes da su ga Bosanski Mulimani poslusali nebi niko poginuo u Bosni, nazlost nisu. Zaista bilo bi bolje za sve narode bosne da nije bilo pogibije, paljenja i zarenja, i sadasnjeg siromastva sto je sve to donelo.

bajro
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 10:16 PM 

e vala su ti marko te budalastine netacne. opet ponavljam. zna se ko je koga napo i o tome ne vredi vise diskutovati.

a ti slobodno jedi svinjetinu i nemoj da siris lazi o poslaniku.

Kuran jasno kaze :

^ZABRANJUJE VAM SE STRV, I KRV, I SVINJSKO MESO, I ONA KOJA JE ZAKLANA U NECIJE DRUGO A NE U ALLAHOVO IME, I KOJA JE UDAVLJENA......^
da ne nabrajam dalje.

a svinjsko meso je najslicnije ljudskom mesu, osim toga premasno je i nezdravo, a sve sto je nezdravo i zabranjeno je.
vecina nas zna da je danas u medicini otkriveno da se neki svinjski organi mogu presaditi covjeku.

a u kuranu se spominje da je Bog pretvorio jedan narod u svinje zbog njihovog razvrata. dakle nema logike da je Muhamed a.s. jeo svinjsko meso.
a Allah opet najbolje zna.

dozvoljeno je muslimanu da jede svinjetinu samo ako mu zivot ovisi o tome i nema nista drugo, a ne zbog uzitka.
jer niko ne smije sam sebe otjerati u propast.

bajro
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 10:16 PM 

e vala su ti marko te budalastine netacne. opet ponavljam. zna se ko je koga napo i o tome ne vredi vise diskutovati.

a ti slobodno jedi svinjetinu i nemoj da siris lazi o poslaniku.

Kuran jasno kaze :

^ZABRANJUJE VAM SE STRV, I KRV, I SVINJSKO MESO, I ONA KOJA JE ZAKLANA U NECIJE DRUGO A NE U ALLAHOVO IME, I KOJA JE UDAVLJENA......^
da ne nabrajam dalje.

a svinjsko meso je najslicnije ljudskom mesu, osim toga premasno je i nezdravo, a sve sto je nezdravo i zabranjeno je.
vecina nas zna da je danas u medicini otkriveno da se neki svinjski organi mogu presaditi covjeku.

a u kuranu se spominje da je Bog pretvorio jedan narod u svinje zbog njihovog razvrata. dakle nema logike da je Muhamed a.s. jeo svinjsko meso.
a Allah opet najbolje zna.

dozvoljeno je muslimanu da jede svinjetinu samo ako mu zivot ovisi o tome i nema nista drugo, a ne zbog uzitka.
jer niko ne smije sam sebe otjerati u propast.

Marko
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 10:49 PM 

Djesi Bajro,

Ma nema nista bez Bajre da meni malo protumaci Kur'an, ali Bajro ajde ti fino upitaj hodzu dali je orginalno bilo muslimanima dozvoljeno da jedu krmetinu i dali je zabrana stigla tek kada je jedna Muhammedova jedinica pocrkala od svinjetine. Pa kada ti hodza kaze onda ti meni fino reci staje covek rekao.

Bas volim kako ti meni fino citiras Kur'an. Bajro da ja tebi navratim i da ti kazem da sam poslanik od nekoga boga dali bi ti i meni tako verovao sve sto verujes Muhammedu? Kakav dokaz ti imas da ti je Muhammed u Kur'an objavio istinu i da te nije prevario? Dali bi Boziji poslanik pobio svoje komsije, imao sex sa detetom od 9 i drzao sex robinje?

Posta ti bolan pravi muhadzadin Ma Bajro ja bi se opkladio da si i ti makar ponakada probao malo krmetine iako naravno to nebi rado priznao. Hej jel pecenje bilo dobro?

Eto vidis Biblija nekaze nista o pretvaranju ljudi u krmke ali kaze da je Isus jednom prilikom oterao zle duhove u vinje koje su potom uletele u jezero i podavile se.

Marko
(no login)

No score for this post
February 12 2005, 11:02 PM 

Bajro,

Kako ti objasnjavas matematicke greske u Kur'an? Zar Bog nebi znao izracunati tacno?

Kako to da je Muhammed kopirao Hikratusov text rec za rec i kaze da sperm izlazi izmedju kicme i grudi? Ajde bolan pitaj doktora dali je to istina.
Zar bi Bog spao na to da kopira tudji text sa greskama?

Sta bi ti rekao ako bi ti ja pokazao da veci deo kur'an su samo kopirane price iz raznih paganskih vera koje su postojale davno pre Muhammeda?

Njegove komsije u meki su mu upravo rekle to pre nego sto ih je pobio, oni su znali istinu.

Zar bi Bog izabrao masovnog ubicu da mu bude poslanik?

* )
(no login)

No score for this post
February 13 2005, 3:34 AM 

A kako ti tumacis greske prirode o kojima biblija govori - tipa: Isus, Marija, djeca rodjena bez jebacine, trckaranje po povrsini vode, dijeljenje mora po sredini migom oka, nahraniti cijeli svijet sa 3 ribe itd itd.....

bajro
(no login)

No score for this post
February 13 2005, 7:41 AM 

jesam probo svinjetinu. kao i vecina bosnjaka.
ja nisam odgojen kao vjernik. mene je odgojio komunizam.
i niko mi nije ispirao mozak u dzamiji. sve sto znam znam iz vlastitog interesovanja. postoje knjige moj marko i covjek ih cita. i kad procita uporedi to sa stvarnoscu i onda shvati.

ti nikad neces shvatit jer su ti isprali mozak.

mogu samo zahvalit Allahu sto je otvorio moje oci i moje srce da mogu vidjet ono sto ti nikad neces.

ja sam donedavno znao mnogo vise o tvojoj nego o svojoj vjeri. sramota me je toga , ali opet je dobro sto je ovako ispalo.

dzaba ti tvoja svinjetina i sve sto je nama zabranjeno.
toliko je toga dozvoljenog da mi uopste dusa ne zudi za svinjetinom.

Marko
(no login)

No score for this post
February 14 2005, 2:45 AM 

bajro,

Ma i ja slabo jedem svinjetinu, nevolim masnu hranu ali nemam nista protiv krmenadle ponekada.

Bajro istina je da postoje knjige i da ih treba citati. Ne bas sve knjige ima i knjiga koje su pisale budale i od kojih se nemoze nista korisno nauciti ali vecina knjiga su poucne.

Dali si ikada procitao Bibliju? Moj otac Bajro je bio i ostao totalan ataista i meni niko nije ispirao mozak vec sam citao puno o raznim verama a Hricanstvo je zadnja vera koju sam pogledao. Jedna stvar jeste uticala na mene puno a to je sto su mi ponudili da udjem u masonsku organizaciju iako sam odbio saznao sam dovoljno da mi je bilo jasno da je u pitanju satanska vera. Bio sam totalno sokiran kada sam to saznao. Nisam mogao verovati da ljudi na najvisljim polozajima sveta su umesani u tako nesto. Kada sam detaljno proucio Bibliju sve se uklopilo i shvatio sam da Biblija nas upravo uci da se to zbiva u ovom svetu i da nas odvaja ot takvoga zla.

bajro
(no login)

No score for this post
February 14 2005, 9:04 AM 

pa bravo marko na pravom si putu. smo cudime to sto te cudi da su na najvisim polozajima ljudi opsjednuti sotonom.
i biblija uci da je zelja za materijalnim svijetom sotonino djelo. a to zele ti bogatasi na pozicijama. samo pare, po svaku cijenu.
dobro razmisljas svaka cast, samo si se zajebo sto napadas isslam, jer islam je daleko od sotonizma a to sve imas u Kuranu, pa citaj ako hoces.

mozda jednog dana i shvatis da amerikom upravljaju upravo ljudi podanici sotone. a vi i svi ostali koji vjerujete u njena dobrocinstva samo ste ovce koje nisu svjesne svoje nesvijesti.

a dokazi za to su i suvise ociti da ih pametan covjek ne vidi.

homoseksualni brakovi, pravo da takvi ljudi usvajaju djecu, prostitucija, droga, alkohol, sve to se protivi cak i crkvi i ti opet vjerujes da je amerika dobra.
zar ne vidis da amerika i njena demokratije priblizavaju ljude sotoni a ne pravdi i dobrocinstvu. kako pored tolikih poreza koje placas "ujaku samu" od cijih para najveci dio ode za ubijanje ljudi sirom svijeta, i kojima se stvara nered u svijetu, a ne red kako oni vama lafe, i dalje mozes ostat slijep za pravdu.

ista je stvar i sa zapadnom evropom, ali amerika je bas ekstremni slucaj zavodjenja naroda.
zar i ti mislis da su homoseksualci normalni ljudi koje treba podrzati u njihovim radnjama i dati im mjesto ravno normalnom covjeku, iako biblija osudjuje homoseksualizam.
kakav si ti vjernik.

koliko mora biti glup covjek, pa da ne vidi sta se stvarno desava u svijetu.
zar smatras da je ispravno drustvo koje prezire nevinost kod zena, i koje je brak koji je svetinja u svim vjerama gurnulo u pozadinu ne pridajuci mu vaznost.
to je sotonizam, a ne islam kao sto ti navodis.
i komunizam je sotonizam, samo daje ljudima veci osjecaj sigurnosti i smanjuje socijalne razlike.
i ja bih uvijek izabrao komunizam kao manje zlo.

zar smatras da je normalno da se zena nikad ne uda i da mijenja partnera svaki dan. a to je upravo sto vam amerika preporucuje. potpunu slobodu. potpuni haos medju ljudima.
potpuni ateizam. samo na drugaciji nacin od komunizma.

Marko
(no login)

No score for this post
February 16 2005, 1:04 AM 

Bajro,

Kazes:

"pa bravo marko na pravom si putu. smo cudime to sto te cudi da su na najvisim polozajima ljudi opsjednuti sotonom."

Tada Bajro bio sam jako mlad i neiskusan a takodje uticaj odgoja mi nije dopustao ni da verujem u Boga. Otac mi je skolovan u YU i naravno toalno eteisticki obrazvan. Ipak to nisam ocekivao nimalo.

Kazes:

"i biblija uci da je zelja za materijalnim svijetom sotonino djelo. a to zele ti bogatasi na pozicijama. samo pare, po svaku cijenu.
dobro razmisljas svaka cast, samo si se zajebo sto napadas isslam, jer islam je daleko od sotonizma a to sve imas u Kuranu, pa citaj ako hoces."

Biblija nas uci da neprodamo dusu za materijalnu imovinu ali nema zla ako imas i posteno koristis sto imas. Avram je bio izuzetno bogat covek za svoje vreme i to ga nije cinilo zlim. Job takodje. Nisam rekao da su svi ljudi na viskokim polozajima te varijante to nebi bilo istina. Licno poznajem ljude koji su veoma bogati a i na velikim polozajima a dobrotvorci. Nemozes nikada farbati sirokom cetkom u skoro svemu imas dobro i zlo.

Kazes:

"mozda jednog dana i shvatis da amerikom upravljaju upravo ljudi podanici sotone. a vi i svi ostali koji vjerujete u njena dobrocinstva samo ste ovce koje nisu svjesne svoje nesvijesti."

Amerika je velika zemlja u kojoj zive razni ljudi svi naravno nisu dobri ali vecina jesu. U Indoneziji posle sunamija Amerika je donela najvise pomoci i jos daje. Sa obzirom da su to pretezno Muslimani koji su do pre sunamija rado ubijali Hricane, opet je Amerika pokazala Hricanski duh i nije ih ostavila da pocrkaju.

http://www.martinrothonline.com/MRCC19.htm

http://www.cnsnews.com/ViewForeignBureaus.asp?Page=/ForeignBureaus/archive/200312/FOR20031211a.html

Eto malo pogledaj kako su Hricani tamo tretirani a opet im Hricani zivote spasavaju.

Kazes:

"homoseksualni brakovi, pravo da takvi ljudi usvajaju djecu, prostitucija, droga, alkohol, sve to se protivi cak i crkvi i ti opet vjerujes da je amerika dobra."

Bajro upravo zato je predsednik Bus bio izabran, narodu se zgadilo sto su pojedini hteli da urade. Mozda nisi cuo ali to se menja munjevitom brzinom sada. Odani Hricani kao i Srbi su masovno glasali za njega. Bus je otvreno se izjasnio protiv toga zla. Mislim da u Evropi specijalno u skandanevijskim drzavama toga imas puno vise nego sto je ikada bilo ili ce biti u USA.

Kazes:

"zar ne vidis da amerika i njena demokratije priblizavaju ljude sotoni a ne pravdi i dobrocinstvu. kako pored tolikih poreza koje placas "ujaku samu" od cijih para najveci dio ode za ubijanje ljudi sirom svijeta, i kojima se stvara nered u svijetu, a ne red kako oni vama lafe, i dalje mozes ostat slijep za pravdu."

Da zivim u Evropi placao bi daleko vise poreza nego sto placam ovde, a zivim puno bolje. Bajro Osam godina pre nego sto su Islamski teroristi uspeli da sruse World Trade Center pokusali su da to urade prvi put neuspesno, tada je amerika precutala. Osam godina kasnije opet su resili da nas napadnu na nasem tlu i nazlost ubili su hiljade nevinih civila. Naravno niko nebi to dozvolio da nastavi tako. Ovaj rat protiv terorizma nije nikada bio upucen miroljubivim Muslimanima vec teroristima i diktatorskim rezimima koji podrzavaju terorizam. Amerika se bas trudila i trudi se da sto manje nevinih ljudi pogine. Iskreno da su Srbi, Bosanski Muslimani ili Hrvati vodili ovaj rat znamo oboje da bi daleko vise civila poginulo.

Sve sto se moglo preduzeti da se smanje civilne zrtve je preduzeto, nekada to znaci da i Americka vojska se izlaze opansti koju bi lako zaobisla ako bi bombardovali bez obzira na civilne zrtve. Necujem nimalo da kukas sto ogroman deo Muslimana zivi u drzavama koje su bas zestoka diktatura. Na bliskom istoku jedina stabilna demokratija je Izrael. Imao sam priliku da upoznam oficire iz Izraela, koji su ovde bili na treeniranju i otvoreno smo diskutovali o situaciji tamo. Veruj nijedan nije zeleo ratovanje vec mir. Nijedan nije zeleo da ubija Muslimane vac samo da Muslimani njih ostave na miru da zive normalan zivot.

Jel to onda Amerika i Izrael prave frke po svetu ili oni sto zele da talibaniziraju ceo svet? Kako ziveti u miru sa fanatikom koji veruje celim srcem da ima zadatak od Allaha da te ubije? Ostali svet bajro nezli da zivi po zakonima islama mi imao svoj nacin i zelimo ziveti u miru, ali kako? Amerika nije krenula u ovaj rat zato sto nema pametnija posla a i kosta rat uzasno puno ali nemozemo ni dopustiti mentalnim slucajevima i razbojnicima da nas ubijau iako oni misle da im je to boziji zadatak. Ocito jedino sto nam preostaje je da likvidiramo terorisete i rezime koji ih podrzavaju.

Zar tebi nije zao Muslimana u Iraku koje je sadam pobio i strpao u masovne grobnice? Zar ti nije zao Muslimanki koje su bile silovane od strane sadamovog rezima? Imali su cak i sobe za mucenje i silovanje zena.

Kazes:

"ista je stvar i sa zapadnom evropom, ali amerika je bas ekstremni slucaj zavodjenja naroda.
zar i ti mislis da su homoseksualci normalni ljudi koje treba podrzati u njihovim radnjama i dati im mjesto ravno normalnom covjeku, iako biblija osudjuje homoseksualizam.
kakav si ti vjernik."

Hahah Bajro Amerika je daleko od extrimnog slucaja po tom pitanju. Biblija smatra homoseksualizam grozotom i naravno Hricani su se ovde protiv toga pobunili. Na drugu ruku niko ih nezeli matretirati vec im nece biti dopusteno da se vencaju ili ogajau decu. Eto vidis imas i ti nesto sa cime se slazes sa nasim predsednikom i sa nama Hricanima.

Kazes:

"koliko mora biti glup covjek, pa da ne vidi sta se stvarno desava u svijetu.
zar smatras da je ispravno drustvo koje prezire nevinost kod zena, i koje je brak koji je svetinja u svim vjerama gurnulo u pozadinu ne pridajuci mu vaznost.
to je sotonizam, a ne islam kao sto ti navodis."

Neznam Bajro na koga mislis kada kazes "drustvo koje prezire nevinost zene" to definitvno nije slucaj ovde sa vecinom ljudi. Sve varijante hricanskih crkvi pripovedaju abstenciju. Mozda ti sudis Ameriku po filmovima ali veruj nije tako kako se u filmovima mnoge stvari pokazuju. Dali je brak na tri dana ispravna stvar?

Kazes:

"i komunizam je sotonizam, samo daje ljudima veci osjecaj sigurnosti i smanjuje socijalne razlike."

Svaka cast na toj provali, malo ko na podrucju bivse YU shvata to. Dok je "drug tito" trubio narodu ataizam on je ostao odat vernik masonske loze a to je cist satanizam. Petokraka takodje potice iz satonizma.

Kazes:

"zar smatras da je normalno da se zena nikad ne uda i da mijenja partnera svaki dan. a to je upravo sto vam amerika preporucuje. potpunu slobodu. potpuni haos medju ljudima.
potpuni ateizam. samo na drugaciji nacin od komunizma."

Bajro da ima takvih ljudi ovde istina je, ali veruj oni su u manjini. Opet ti sudis po filmovima ali realan zivot nije ovde kao sto bi pomislio po filmovima. Elementi koji zele takav zivot prave filmove pretezno ali populacija Amerike ni slucajno nije takva, vecinom.

Anonymous
(Login Srbija_Zemlja_Dembeli)

No score for this post
February 18 2005, 5:30 PM 

fikret abdic fikret abdic, kurac mu je masan

Marko
(no login)

No score for this post
February 20 2005, 3:03 PM 

Anonymous,

Zar si ti probao pa znas?

prinzeugen
(no login)

No score for this post
February 21 2005, 7:08 PM 

fikret je dobio sta je zasluzio smrt izdajicama bosanskog naroda...marko meni se cini da si i ti bosanac puno mi koristis ono "bona i bolan" fakat si ti turcin...

* )
(no login)

No score for this post
February 22 2005, 1:29 AM 

Ma Marko je sigurno mjesanac. Bosnjak ga napravio pa sad ima komplex. Hoce da bude veci vlah nego sto moze. Zna se da u takvim brakovima krme uvjek prevagne, zato sto je teze

Marko
(no login)

No score for this post
February 22 2005, 2:40 PM 

prinzeugen,

Ufffffffff jos ces ti reci da sam Sandzaklija. Naravno da koristim bona i bolan kada pricam sa vama nebi me mogli razumeti bez toga.

JEDINO NELA SVE RAZUME I BEZ RECI.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement