<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
prinzeugen
(no login)

Re: Fikret Abdic - Legenda !!!

No score for this post
February 22 2005, 5:50 PM 

naravno da bi te mogao razumjeti "bre" je turska rijec...

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Captain Gradascevic
(Login CaptainGradascevic)

t o legende!

No score for this post
February 24 2005, 9:17 AM 

ETO POCELI SMO DA OSVAJAMO SRBIJU!!!!I ONI KORISTE "TURCINSKE" RIJECI KAO BOLAN....hajmo,srbi,vratite se do majke bosne...

Marko
(no login)

No score for this post
February 25 2005, 4:39 PM 

prinzeugen,

Neka je turska rec ipak Srbi nisu klekli pred turke i poturcili se kao sto su tvoji predci uradili. Mora da znanje da su ti predci bili izdajice svoga naroda boli pa pokusavas sam sebe tesiti sa lazima.

Znasli ti koju su ti slavu predci slavili?

Captain
(Login CaptainGradascevic)

znam ali hvala bogu su se odrekli!!!!

No score for this post
February 25 2005, 5:28 PM 

znam ali hvala bogu su se odrekli!!!!haahahaahhahahaha

prinzeugen
(no login)

No score for this post
February 25 2005, 6:28 PM 

to me ne zanima ko su mi ppredci bili ali se ponosim tim sto sada jesam a stidio bi se da sam kao ti...

Marko
(no login)

No score for this post
February 28 2005, 4:04 AM 

HAHAHAHAHA,

NESTIDIS SE DA TI JE "POSLANIK" BIO JEDAN PRIMITIVNI PEDOFIL SEDMOG VEKA?

NESTIDIS SE DA VERUJES DA TI SPERM IZLAZI IZMEDJU KICME I GRUDI?

NESTIDIS SE DA KURAN TVRDI KADA PODELIS JEDNO IMANJE I SABERES PODELJENE DELOVE DOBIJES1.25 I 1.125 UMESTO 1? TO COVECE I POTURCENA BOSANSKA "RAJA" BI TREBALA ZNATI.

NESTIDIS SE DA TE KUR'AN UCI DA POSTOJE SPECIFICNA MESTA NA ZEMLJI GDE ZUNCE ZALAZI I IZLAZI?

ZAISTA KO NESHVATA DA SU TO NEISTINE IZJAVLJENE U KUR'AN MOZE SAMO ZNACITI DA MU JE BOG VEC PRESUDIO I POSLAO GA DA ZIVI U TAMI ISLAMA DO SUDNJEG DANA.

Ajan
(Login Ajan)

Za babine

Score 5.0 (1 person)
July 4 2005, 4:34 PM 

Stoko jedna izdajnicka,ako mislite da je junastvo sto ste sklopili savez sa cetnicima, onda mi je fakt zao sto vas sve ne pobibismo kad smo vam uzeli veliku kladusu. Vi ste samo papcine koje su sklanjale guzicu, dok su cetnici klali nas narod. Ne volim ni ja Aliju bas posebno al makar nisam tolki hajvan da me neko moze natjerati da pucam na svoj narod kosto ste vi. Nikao vas u Bosni ponosnoj ne voli papci jedni.

Ajan
(Login Ajan)

za marka

No score for this post
July 4 2005, 6:14 PM 

Eh moj marko ko tebi sta uradi pa si tako ljut na muslimane. Nije mi jasno sta uopste hoces. Ti uopste nisi srbin, pravi srbi tako ne govore. Ti samo izrod svoje rase kojeg bi se i rodzena majka stidila. Takvi kao sto si ti i jesu za Amerike, jel da kojim slucajem zivis ovdje na balkanu , svaki dan bi te sutali nogom u dupe zato sto si debil. Mene uopste ne zanima ko je cetnik ko balija a ko ustasa, imam jednostavnu filozofiju ne diraj me i neces biti diran. Al takvom morbidu ko sto si ti, vrlo bih rado prerezo grkljan. POZDRAV SVIM CASNIM SRBIMA koji nemaju misljene kao ovaj skot.

bosna ba
(no login)

No score for this post
July 4 2005, 7:55 PM 

ajan,jarane ova tema je out of date,malo,malkice si zakasnio

Vjernik
(Login Vjernik)

Dobri ljudi

No score for this post
March 19 2009, 8:18 AM 

Vjernici moji....

Prvo da vas sve lijepo pozdravim i pozelim spas. Ne bih zeljela da nastavljam vasu polemiku o Islamu, Hriscanstvu ili Kriscanstvu, jer vjerujem i cijenim samo dobrotu. Za nikog jos kasno, premda nemamo ni puno vremena. Pokusajte da vjerujete u jednu vjeru, a ona se zove DOBROTA. Negativna energija je svuda oko nas, zvala se ona Zapad, USA, Pero, Mujo ili Franjo, bjezite od nje dok je vrijeme.
Veliki pozdrav dobri ljudi.

< Previous Page 1 2 3 4 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement