<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Marko
(no login)

Re: Evo Sta Moramo Uraditi

No score for this post
October 8 2004, 1:58 PM 

bubo,

Kakve veze tvoje lupetanje ima sa dokazima da je kuran izmisljotina Muhammedova i da je muhamed bio obican razbojnik, siledzija, ubica, i pedofil?

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
MOGUCNOST
(no login)

No score for this post
October 9 2004, 8:41 PM 

Marko je u pravu!!!!

Ali, izgleda da uzimaju sve blesave mogucnosti kako bih se pravdali.
Na kraju ni sami neznaju kako i zbog cega se pravdaju,
samo pricaju jebene neistine.

Dragi Marko, ponosim se sto si plemenit i osoba dobrih sposobnosti.

Na zalost je malo takvih.

Ustrajat cemo mi u tom muslimanskom paklu i bit ce te zvjeri ponovo ono sto su nekad bili, ucinit cemo ih mi ljudima!!!

Marko
(no login)

No score for this post
October 9 2004, 11:58 PM 

MOGUCNOST,

Iskreno pokusavam otvoriti oci ljudima, oni su toliko isprepadani sa baba rogom allahom da nesmju priznati istinu i kada im das dokaze. Zaista netreba ih mrziti vec zaliti nema goreg ropstva nego kada ti zarobe um a to su im hodze upravo ucinili. Oni ponosno sebe nazivaju "rajom" sto u turskom orginalu znaci zarobljen narod, turci nikada nisu svoj narod nazivali rajom vec samo robove. Nazivaju sebe takodje "allahovim robovima" a jadni nisu svesni da je Muhammed samo preradio pagansku veru i stvrio kult da bi ostvario svoj vojno/politicki cilj. Znaci oni su robovi u pravom smislu reci a jos ce nadrljati kako stvari stoje uskoro ce im dati zuti mesec i zvezdicu da okace na kaputic.

KaMikaZza
(no login)

No score for this post
October 10 2004, 11:12 AM 

hahaha kako ste vi samo naivni i zlobni, nemam rijeci.
Pa jel tebe uci tvoja vjera da se tako odnosis sa drugim vjerama? Ako je tako, onda ti je dzaba i nebi je uzeo ni kada bi bio atheista.

Najgore je sto ovakvi pojedinci, kao Marko, koriste vjeru za svoje glupe izmisljotine, a ne poznavajcui svoju sobstvenu vjeru, pricaju o tudjoj, o kojoj jos manje imaju znanja o njoj. Pa covjece, okreni se sam sebi prvo, pa onda SVOJOJ vjeri i pusti da ljude vjeruju u sta hoce i u sta zele. Na to ima svako svoje sobstveo pravo. Pravi ljudi se gledaju u dusi, ne koju vjeru imaju.

A onaj koji tudju vjeru blati, taj nevoli ni svoju. Toga nevoli ni njegov sobstveni narod.

Marko
(no login)

No score for this post
October 10 2004, 3:12 PM 

KaMikaZza,

Tvoja vera je vera u pagnaskog boga meseca i plodnosti po imenu Hubal a zvan je allah. U arpaskom jeziku ako zelis upotrbiti genericnu rec bog ta rec je robi a allah je za specificnog paganskog boga kojeg u kojeg je Muhammedovo pleme verovalo. Posto je Muhmmed imao cilj da silom ujedini arapska plemena on je preradio tu veru u islam i krenuo sa nasiljem da osvoji arabiju a onda i druge zemlje. Posle Muhammedove smrti drugi kalipi islama su pozelei da osvoje ceo svet. Hitler je imao istu zelju i plan i istorija nam kaze kako je zavrsio. Islam vodi svet ka trecem svetskom ratu u kojem nece nimalo dobro proci a nanece ogrmnu pogibiju i ostalom svetu. Znaci nije u [pitanju samo privatno verovanje vec ta vera ima vojno/politicki cilj koji ostali svet mora zaustaviti. Znam da si izbosne ali ovo sam rekao toliko jednostavno da bi cak i neko izbosne mogao ukapirati. Dokazo sam ti da postoje greske u kuran a Bog nemoze pogresiti znaci kuran nije od Boga ni slucajno. Muhamed je tvrdio da je Biblija od Boga a kuran se kosi sa bas svim najvecim istinama Biblije. Muhammed je takodje tvrdio da je biblija izmenjena ali za to nije dao nikakav dokaz a ja sam ti pokazo da nije tako. Otvori oci bolan. Muhammed je bio samo razbojnik, pedofil, ubica i silezija sa teskim mentalnim problemima.

KaMikaZza
(no login)

No score for this post
October 11 2004, 5:19 AM 

Marko,

teske rijeci za nekoga koji prvo nezna svoj pravopis a kamoli historiju. Ja da sam na tvome mjestu, trudio bi se da predjem iz prvog razreda osnovne skole u drugi hehe

Nego, na starnu to, vec da ja tebe pitam sto si ti toliko protiv islama i muhammeda a.s.? Jel tebi ko sta tvome Isusu rekao, mada svi znamo da je to ustvari covjek bio koji se zvao Isa a.s. i koji nije bio ni u kom slucaju zakovan za kriz. Cak nije bio ni kriz, na kojeg su ga zakovali, kako vi mislite, vec je bilo u obliku slova T. Kako moze jedan Bog da dozvoli da njegov "sin" bude zakovan na "krizu"? Zar Bog, kome niko ravan nije, moze da ima sina? Imal mozda on jos familije tamo gore? Shvati jedno, kada bi bilo 2 Boga, imali bi u vishe navrata dva razlicita misljenja, a iz dva razlicita misljena se stvaraju razlicta djela. Pitanje: dali njih dvojica gore vode ratove cija ce rijec da bude "gornja"? I jos nesto: Sto se ne pokazu stari dokumenti, koje Ivan pape II cuva u tajnosti od kriscana u svome Vatikanu?

Dakle, nemoj mene otvarati da ti ja kazem jos dosta argumenata, sta tvoji grijese oko Biblije, jer to mi nije na mislima. Sve u svemu, "nama nase, a vama vase" ko sto se kaze u Kur'anu.

Izmedju ostalog, dao sam ti odgovore na tvoje citate koje nisi skontao sta znace iz Kur'ana. Sta tebi jos nije jasno?

I kaze se "kalif" i "hadis"

MOGUCNOST
(no login)

No score for this post
October 11 2004, 8:09 PM 

NISTA NEMAM PROTIV MUSLIMANSKE VJERE, SAMO NEK OSTANE TAMO ODAKLE JE POSLA DA ZAJEBAJE I TRUJE SVIJET!!!

UKOLIKO TA "VJERA" TO NE UCINI, UTOLIKO SAM JA STROGI PROTIVNIK TOGA RAZVIJANJA!!!

NEPADA MI NA PAMET DA DOZVOLIM SIRENJA ISLAMA MEDJU SVOJIM KRSCANIMA!!!

DAKLE PAZITE SE, VI KOJI SIRITE NASILNO, MOGLO BIH VAM SE STOSTRUKO VRATIT.

NE IZAZIVAJTE GNJEV. SHVATITE DA VAM JE MJESTO TU NEGDJE DO TURSKE.
VI KOJI U BOSNI ZIVITE, NEKA VAM TA "VJERA" POSLUZI KAO SATISFAKCIJA.
AKO JE BUDETE I DALJE SIRILI NA STETU KRSCANA, JA OSOBNO KAO I MNOGI DRUGI CU SE ZALOZIT DA VAS SE POCME KAZNJAVAT. NA OVI ILI ONI NACIN!!!

VIDIM KAKO SE NE PONASATE PA CAK I OVDE NA FORUMU. ISTO TAKO I U OSTALOM CIVILIZIRANOME SVIJETU.
DOK MI KRSCANI VAMA NUDIMO MNOGO TOGA, CAK DA I DZAMIJE GRADITE PO CIJELOJ EVROPI.A VI UBIJATE, I NASILJE VRSITE NAD KRSCANSKIM VJERNICIMA U VASIM JEBENO NE POSTENIM "BOGOVSKIM DRZAVAMA".
VI NE DOZVOLJAVATE DA SE KRSANI MOGU SLOBODNO MOLITI, BRANITE NAMA GRADIT CRKVE itd.

I MADA NEPOZNAM SVE KRSCANSKE SVECE, POZNAJEM JEDNO, A TO DA SU SVI TI LJUDI CINILI DOBRO. NE OVISNO ZA KOGA ILI KAKVU JE BOJU TA OSOBA IMALA!!!

BILO JE I GRESAKA, KRSCANSTVO IH PRIZNAJE. STA PRIZNAJE MUSLIMANSTVO???
KOLIKO JA ZNAM NISTA. A VI NEMATE SVECE, ZBOG TOGA MOZDA, JER SEVECI NE UBJAJU. DOK MUSLIMANI UBIJAJU I SILUJU. TO VAM "VJERA" VASA SUGERIRA I PO TOMU POSTUPATE. VI SE DIVITE MUDZAHEDINIMA I HISBOLI I OSTALIM IDIOTIMA.

JA SE OSOBNO NE MOGU S TIM STRUJAMA IDENTIFICIRATI. U TOME SE MI RAZLIKUJEMO!!!

VISE JE DANASNJI PAPA NARP. DOBRA UCINIO NEGO SVI MUSLIMANI SKUPA. U OVOM NOVIJEM DOBU, U KOJEM MI ZIVIMO!!!

U PAKISTANU DIVLJINA, U LIBIJI DIVLJACI, U IRANU TAKODJER, U AFGHANISTANU KAOS (TALIBANI) ITD. ITD.
PITANJE JE SAD ZA SVE VAS MUSLIMANE: DALI JE TO STVARNO ALLAH BAS TAKO ZELIO???
ILI JE PAK MOGUCE DA STE U JEDNOSMIJERNOJ ULIICI I DA NEZNATE DALJE, JER VAM JE "VJERA" ILI SU VASI VODICI ZAKAZALI???

U SVIM MUSLIMANSKIM DRZAVAMA PROBLEMI. RUSENJA, GENOCID, UBIJANJE, NASILJE, VARANJE, RATOVI I KRVI. SVI KOJI MOGU A IMA IH JEBENO MNOGO ZELU DA NAPUSTE TAKOVE DRZAVE I SELU SE, KAMO???? PA DA NA ZAPAD DOLAZU MEDJU KRSCANE. NE MOGU TAMO ODAKEL SU DOSLI DA OPSTANU!!! EH SAD MI RECI DA JE TO SAMO ZBOG EKONOMIJE!?!?!?
I ZASTO TO I KAKO TO OBJASNITI???
MOGU SAMO OVAKO: VI STE SVI PLEM PLEM I TREBA SE VAS PAZITI I DRZATI VAS S JEDNIM OKOM NA MORTENJU. DA NEBI NAMA KRSCANIMA I NA NASIM PROSTORIMA NAUDILI!!!

DAKLE ALLAHOVI SLJEDBENICI, POKAZI TE NAM KAKO I U CEMU STE DOBRI, TAKO DOBRI DA I KRSCANI VIDE OD VAS NEKU DOBROTU!!!

Caesar
(no login)

No score for this post
October 17 2004, 7:34 AM 

Anonymous
(no login)

No score for this post
October 19 2004, 5:28 AM 

alah i muhamed su smrdljive pederèine i pedofili!

Marko
(no login)

No score for this post
October 19 2004, 4:15 PM 

KaMikaZza,

U YU sam samo zavrsio drugi razred a nas jezik jako retko koristim pa sada ako te to cini srecnim istina je da nas pravopis mi neide bas najbolje ali to nemenja istinu. Zasto muslimani uvek moraju koristiti personalne napada umesto logiku i dokaze?

Muhammed je bio pedofil, to su zabelezili muslimani u haditima. Kada krmak od 54 ima sex sa detetom od 9 godina to je pedofil u pravom smislu reci. Muhammed je bio ubica od samoga pocetka Islama pobio je svoje komsije u Meki i bezbroj drugih naroda. muhamed je pljakcao i to je zabelezeno u haditima iako muslimani zele opravdati sve njegove postupke ubica je opet ubica, pedofil je pedofil, i siledzija ostaje siledzija. Kuran Hadite i malo istorije je sve sto koristim da vam pokusam pokazti istinu. Muslimani tvrde da u Kur'an nema gresaka pokazo sam da ima. Muslimani tvrde da je Muhammed bio poslanik od Boga. Pokazo sam da je Muhammedov bog u stvari paganski Bog meseca i plodnosti a ne Bog Biblije i da muhamed defintivno nije poslanik od Boga Biblije. Bog Bilije nedozvoljava pedofiliju, pljackanje, ubijanje ili bilo kavo nasilje.

Tvoje shvatanje da bi Bog sa sinom u stvari bio dva Boga je greska u shvatanju koncepta svetog trojstva. Pokusaj zamisliti ovako. Ti si samo jedno bice a posedujes Dusu fizicko telo i inetelkt. Dali tebe to cini tri osobe ili samo jednu? Dusa i intelekt nemaju fizicku stranu i nemozes ih nacrtati niti dotaknuti rukom ali postoje. Kroz celo staro i novo pismo ponavlja se da je Bog samo jedan. Bog se iskazuje kroz Oca Sina i Sveti Duh. Bog Otac je duh kao i tvoja dusa, Bog Sin ima fizicko telo, Bog sveti Duh je duh kao tvoj intelekt bez fizicke manifestacije. Sve je to samo Jedan Bog ne tri kako je Muhammed to zamislio ali ocito nikada nije shvatio. Muhammedova zena Maija (Hricanka) koja je to vrlo dobro znala ocito mu nije zelea nikada objasniti, posto je drzao kao robinju i ona nikada nije prihvatila islam. Dali bi poslanik od Boga drzao zene kao sex robinje?

Tvrids da Isus nikada nije bio zakovan na krst a to samo mozes bazirati na tvrdjenje kuran i absolutno nista drugo. Flavius Josephus rimski istoricar po nacionalnosti Jevrej je to davno pre Muhammeda i Kuran zabelezio takodje Grcki i drugi Rimski istoricari. Prva gneracija Hricana je pocela u Jerusalimu gde su ljudi imali priliku da vide te dogadjae i cuda koja je Isus cinio. Novi zavet je svedocanstvo Apustola koji su to licno videli. Apustoli su znali da ce zivotima platiti zato sto su pripovedali Isusa i proekli su to pre nego sto im se dogdilo ali nastavili su. Da nije tako dali bi dali svoje zivote za laz? Isus nemoze nikako biti poslanik vec je spasitelj o kojem celo staro pismo pise hiljade godina pre Muhammeda ili je obican lazov. Apustoli ljudi koji su ga licno znali dali su svoje zivote toliko su verovali u njega. Muhammed nije mogao ubediti one ljude u Meki koji su ga najbolje znali pa ih je morao pobiti. Koja rzalika izmedju Isusa i Muhammeda.

Ti uzimas zdravo za gotovo sve sto pise u kuran bez imalo istrazivanje i dokaza. Kada knjiga ima greske u njoj kao sto Kuran ima to je dovoljan dokaz da nije istinita. Kuran zabranjuje istrazivanje i upravo te uci da moras prihvatiti zdravo za gotovo sve sto pise tu. Ako je Kuran istina od istrage se nemora bojati istraga bi to potvrdila. Ali posto Kuran sa istinom veze nema istraga bi potvrdila da je laz i zato je istrazivanje zabranjeno Muslimanima.

Kazes da mrzim Muhammeda, to nije istina vec ga prezirem a mrzim ono sto je uradio i sto jos radi ljudima kroz svoju laznu veru. Najiskrenije zalim muslimanski narod posto im je oteo dusu i mozak. Muhammed je imao samo uspeh sa najprimitivnijim narodima sveta i cinjenoca je da islamske zemlje su jos uvek najprimitivnije na sveu. Zaveo je naprimitivnije i najjadnije naorde oteo im um i drzi ih u ropstvu nagoe kategorije. Kada coveku je um zarobljen to je najgora vrsta ropstva.

Sura 5:101-102
5:101. O vjernici, ne zapitkujte o onome što æe vam prièiniti neprijatnosti ako vam se objasni; a ako budete pitali za to dok se Kur’an objavljuje, objasniæe vam se, ono ranije Allah vam je veæ oprostio. - A Allah prašta i blag je.
5:102. Neki ljudi su prije vas pitali za to, pa poslije u to nisu povjerovali.

Da u Kuran ima istine bilo bi ti dozvoljeno da istrazujes i da sam otkrijes istinu kao sto Biblija dozvoljava.

dragan
(no login)

Srbin

No score for this post
October 20 2004, 9:36 AM 

Slusaj legijo i svi ostali imamo 250000 razloga da mrzimo srbe vi idalje idite po sumama i cuvjte svoju rebupliku srpsku nikad i niste bili civilizovan narod domovinaje tamo gdjesi rodzen pa bila to BH scg ili hrvatska zasto nejdes u Beograd pa zivis matereti

Marko
(no login)

No score for this post
October 20 2004, 3:17 PM 

Dragane,

Jel to tvoje ime muslimansko? Hmmm Srbi su ziveli n podrucju Republike Srpske davno pre nego sto je tvoj pradeda kelakao pred turke i prihvatio njihopvu veru da bi sebi osigurao malo privilegije. Iako je sa tim cinom izdao svoj narod ti danas zaista nisi kriv za negova dela i nema razloga da i dalje lazes samoga sebe da si nastao od nekoga drugog naroda. Jadno je zaista kako islam kada zarobi coveku um natera ga da sam sebi laze i da prihvata ciste gluposti da bi ga sto dalje odvukli od svoga naroda. Sto se tice koliko su Srbi civilizovani istina je da postoji i suvise primitivizma ali i najgori srpski primitivizam je divna civilizacija sprem islamskog primitivizma, takodje trebao bi upamtiti da Srbin Nikola Tesla je doprineo svetu vise nego svi muslimani koji su ikada postojali i koji ce postojati.

PS: Sto nas mrzite u stvari mrzite sami sebe OD NAS STE POSTALI.

MarkoZG
(no login)

No score for this post
October 21 2004, 2:57 AM 

Pregledavajuæi forume moram primjetiti - opet se kuha u bosanskom loncu! Nije to dobro. Bit æe opet gužve uskoro!

Marko
(no login)

No score for this post
October 21 2004, 4:00 PM 

MarkoZG,

Totalno si u pravu, u bosanskom loncu se kuvalo od dana kada su se pojedini Srbi poturcili. Islam ima cisto izjavljen cilj u Kuran i Haditima da "silom osvoji svet za allaha dok samo islamska vera neopstane". Nemoguce je da bude mir dok ljudi veruju u takvu veru ta vera osigurava rat. Od samoga pocetka Islam je bio i ostao vera koja se siri sabljom a biblija nam kaze ko sa sabljom zivi od sablje ce i umreti. Muhammed je poceo svoju krvolocnu veru sa ubiostvom svojih komsija u Meki i od tada do zadnjega dana je ratovao.

crni dani
(no login)

No score for this post
October 27 2004, 12:58 PM 

E moj Tito sto ih jos malo nisi prorijedio.
Otkako citam ove gluperde jos sam ti vise zahvalan za tvoj doprnos u borbi protiv fasisma(citaj vjerskog nacionalizma, citaj religiozne zatupljenosti ....) Pa zar ima jos idiota koji se bore s istorijom je li Muhica bio peder ili pedofil, je li Iso pusio ovom ili onom, svi ti ljudi su mrtvi i ostavite ih na miru, isto tako su nasi preci mrtvi i briga me koju je vjeru i zbog cega imao. Gluperde moje dicite se svojim vjerama od pradjedova, a zaboravljate i jezik koji vam je majka darovala, idete navecer na kurseve stranjskih jezika da bi sutra sto bolje ulizice jos vecim idiotima bili.

Tito,Tito ipak si ti predobar bio, nakotilo se stoke koliko hoces, ma od stoke covjek ima i koristi al ovi tvoji "pomilovani" se sire ko kravlje ludilo. Ma samo da smo tad znali kakva je to kuga? Sjeme im se fasisticko zatrlo.

Marko
(no login)

No score for this post
October 29 2004, 1:51 AM 

Crni Dan,

Cuj ti onu pesmu od Bore Corbe "Tito je vas" ako slusas pazljivo imas puno sta iz te pesme da naucis.

Vera koja ponavlja svojim zatucanim vernicima preko 33,000 puta u svojim verskim knjigama, da moraju ubijati sve vernike drugih vera dok samo njihova vera neopstane uvek ce biti problem ma u kojem drustvu se nasli.

Da je Muhammed bio pedofil jeste jako bitno posto zatucani mozgovi ga smatraju "Bozijim poslanikom" a tako krmece ponasanje nemoze od Boga nikako biti.

kamenko
(Login kamenko)

Za Marka

No score for this post
November 17 2009, 1:02 PM 

Slusaj Marko prije nego sto pocnem ,da ti kazem da ti se mamice natucam isto onako sto su ti turci prababu tucali u ono vrijeme pa danas i neznas dali si pravoslavac ili turcin.Da bi to skuzio pogledaj se u ogledalo.Ti neznas koliko je dva plus dva a tumacis necije vjere, sta one nalazu i kako se treba zivjeti vjerujuci u boga. Procitaj Kur,an i vjerujes mi ako imalo pameti imas i samo koliko je kliker preci ces i sam na islam jer sigurno Cisce i Ljepse vjere nema niti ce je biti. Da vasa vjera valja nebi vam dozvoljavala zlocine koje ste cinili i nedjela i to jos osporavate kao da se nista nije desilo i trazite neka prava kao da su vas drugi klali i palili. Vi da imate imalo pameti nebi slavili izgubljene bitke prije 500 godina i zivjeli u iluzijama.samo jos da ja tebi kazem natucam se ja vama mame svima

Marko5
(Login Marko5)
Bosnia & H. Forum Mods Group

Score 5.0 (1 person)
November 22 2009, 2:37 AM 

Kamenko,

Zaista nije potrebno da istices svoj preniski nivo kulture sa seljackim psovkama. Marko tvrdi da je Muhamed pedofil a i hadisi se sa tim slazu. Hadise su pisali muslimani a ne on. Svaki hodza ti moze potvrditi da je Muhamed ozenio Aisu kada je ona bila 6 a on 51 godinu star. To jeste bolesno u najmanju ruku.

Zar je Bog spao toliko nisko da bi uzeo pedofila da mu bude poslanik?

Pricas o nekim zlocinima. Dali je zlocin kada hodza ubedi nekoga jadnika da okaci bombu na sebe i da je aktivira i tako ubije samoga sebe a i druge ljude?

Dali je zlocin kada islamski fanatici odseku nekome glavu pred TV camaeram? Ma da to je visli stepen islamske kulture i dobrodusnosti.

Dali je zlocin kada islamski fanatici se zavuku medju civile i pucaju na vojsku izazivajuci tim cinom da se uzvrati aljtiljerijom ili aviacom? Naravno kada civili poginu zbog takvih kurvanjskih postupaka fanatika, muslimani nikada ne krive fanatike vec onoga ko je uzvratio paljubu.

De bolan budi realan a i koji gram kulture ti nebi skodio. happy.gif

< Previous Page 1 2 3 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement